چگونه فقط از خشک کن ماشین لباسشویی ال جی استفاده کنیم ؟

چگونه فقط از خشک کن ماشین لباسشویی ال جی استفاده کنیم ؟


در مواقعی با که ماشین لباسشویی ال جی با ایراد مواجه گشت تنها حلال این مشکل متخصصین تعمیر لباسشویی دکتر آچار می باشد گاهی چون برای شستن لباس عجله داریم به انتظار روشن شدن ماشین لباسشویی نمی شوید و شروع به شستن لباس با دست می کنید برای اینکه لباس های مورد نظر سریع تر خشک شوند باید از برنامه خشک کن ماشین لباسشویی برای سرعت بخشیدن به کار خود استفاده کنیم. در مقاله چگونه فقط از خشک کن ماشین لباسشویی ال جی استفاده کنیم شما را با نحوه این عملکرد آشنا می کنیم.

به طور معمول در آخری بیشتر برنامه های ماشین لباسشویی، بخشی مختص به خشک کردن لباس می باشد اما احتمال هست بیشترمردم ندانند که شما می توانید از خشک کن فقط در ماشین لباسشویی ال جی استفاده کنید.

 ولیکن چه طوری فقط از خشک کن ال جی استفاده کنیم؟ برند ماشین لباسشویی ال جی برنامه ها و امکانات زیادی را برای مصرف کنندگان خود در نظر گرفته است بنابراین می توانید برای یافتن جواب سوال های خود ما را همراهی کنید.

چگونه فقط از خشک کن ماشین لباسشویی ال جی استفاده کنیم
چگونه فقط از خشک کن ماشین لباسشویی ال جی استفاده کنیم

چگونه فقط از خشک کن ماشین لباسشویی ال جی استفاده کنیم ؟

بهتر است که اطلاع داشته باشید ماشین لباسشویی ال جی برنامه های خشک کن متنوعی را برنامه ریزی کرده است و بدان مجهز می باشد، اکنون باید ببینیم که چطور فقط از برنامه خشک کن ماشین لباسشویی ال جی استفاده کنیم؟

کارایی خشک کن به این طریق است که بهترین کار این بوده که در مرحله اول از برنامه Drain استفاده کنید تا آب داخل ماشین لباسشویی کاملا ً خارج شده و پس از اتمام کار تخلیه آب ماشین لباسشویی در مرحله بعدی، از کلید چرخش یا همان اسپین استفاده کنید.

بعد باید به تعداد دور در دقیقه توجه داشته باشید و آن را تنظیم کنید، فاصله بین 400 تا 1200 را انتخاب کنید و دکمه استارت، مدت زمان این برنامه را در شستشوی ال جی فشار دهید دستگاه حدود 12 دقیقه است که در طی آن لباس ها کاملاً خشک و آبش گرفته می شود.

نحوه استفاده از خشک کن ماشین لباسشویی ال جی این گونه است که در پایان مرحله لباس ها به خوبی آبکش می شوند، اما لباس ها خشک نمی شوند و کمی نم و رطوبت در آنها وجود دارد جالب توجه این می باشد که در برنامه های ترکیبی از مراحل خشک شدن لباس تنها 2 تا 4 دقیقه طول می کشد اما با این روش زمان خشک شدن 3 تا 5 برابر زمان معمولی است.

 از نکات قابل توجهی که باید به آن توجه کنید این است که درصورتی که لباس ها و پارچه های مختلفی را از نظر جنس و وزن برای خشک شدن در ماشین لباسشویی قرار دهید، بسته به وزن ممکن است با لرزش ماشین لباسشویی مواجه شوید و به جنس لباس توجه کنید و به خاطر پیشگیری کردن از چروک شدن لباس بهتر است از یقه های بلند به دلیل ضخامت و جنس لباس استفاده نکنید.

نحوه استفاده از خشک کن ماشین لباسشویی ال جی

اگر بخواهیم جواب این سوال را بدهیم که چگونه فقط از خشک کن ال جی استفاده کنیم؟ باید جواب داد که ابتدا لباس ها را داخل ماشین لباسشویی قرار دهید و دکمه خشک کن را فشار دهید سپس از روی صفحه ماشین لباسشویی دما را تنظیم کرده و دکمه استارت را فشار دهید.

ماشین لباسشویی ال جی بسیار قوی بوده و می تواند لباس ها را به سرعت خشک کند در صورتی که در محل زندگی شما درمناطق گرم و مرطوب هست و یا عجله دارید و می خواهید لباس های خود را سریع خشک کنید، این راهکار به شما کمک می کند.

نکته اینجاست که در پاسخ به این سوال که چگونه فقط از ماشین لباسشویی ال جی استفاده کنیم؟ برخی باید برنامه خشک کن را با توجه به نوع پارچه و سایز لباس تنظیم کنند طرز کار ماشین لباسشویی ال جی این گونه می باشد که داخل ماشین لباسشویی مجهز به یک سانتریفیوژ بوده که با فشار دادن دکمه خشک کن لباس ها را می چرخاند و آب آن ها را می گیرد و در کمترین زمان لباس های خشک را در اختیار شما قرار می دهد.

دلیل کار نکردن خشک کن ماشین لباسشویی ال جی

دلیل کار نکردن ماشین لباسشویی چیست؟ گاهی اوقات احتمال دارد که خشک کن شما دچار مشکل شود در چنین شرایطی باید دقیقاً ایراد را برطرف نمود.

 خشک کن ها در کل به سه دلیل احتمال دارد آسیب ببینند در برخی از موارد احتمال دارد که حجم لباس شما زیاد باشد حجم زیاد لباس ها اگر بارها و بارها تکرار شود در نهایت باعث صدمه زدن به خشک کن می شوید.

اگر برنامه اشتباه و نادرستی را برگزینید، امکان دارد که خشک کن در آن برنامه کار نکند.

انجام نشدن تخلیه آب ماشین لباسشویی یکی دیگر از دلایل ازکار افتادن خشک کن ماشین لباسشویی است.

چگونه فقط از خشک کن ماشین لباسشویی ال جی استفاده کنیم
چگونه فقط از خشک کن ماشین لباسشویی ال جی استفاده کنیم

نکات استفاده از خشک کن ماشین لباسشویی ال جی

بهتر است که قبل از استفاده کردن از دستگاه ماشین لباسشویی ال جی، اطمینان حاصل کنید که فیلتر تمیز و عاری از هرگونه لکه یا ذرات معلق می باشد.

البته برای دریافت کردن یک عملکردعالی، باید فیلتر را پس از هر بار استفاده تمیز کنید.

لباس هایی را انتخاب کنید که متناسب برای استفاده در خشک کن ماشین لباسشویی باشد.

لباس‌هایی که علامت‌گذاری شده‌اند برای خشک‌شویی در نظر گرفته نشده‌اند، نباید در ماشین لباسشویی ال‌جی قرار داده شوند.

برای استفاده برتر از ماشین لباسشویی ال جی، به بیشترین تعداد لباس هایی که می توان در دستگاه قرار داد توجه کنید در کل بیشترین تعداد لباس هایی که می توان داخل دستگاه قرار داد بسته به ظرفیت آن در دستورالعمل سازنده بیان شده است.

در حین قرار دادن لباس ها در دستگاه دقت کنید که فاصله آنها به طور مساوی در دستگاه باشد و بین لباس ها فضای کافی وجود داشته باشد تا هوای گرم به راحتی از آنها عبور کند.

زمان کار کردن دستگاه، برای دستیابی به بهترین نتیجه، قابل ذکر است گزینه های مناسب برای برنامه و دمای خشک کن انتخاب شود.

در ضمن برای لباس های مختلف بهتر است برنامه و دمای خشک کن را با توجه به نوع لباس انتخاب کنید.

بعد از اتمام برنامه به سرعت لباس ها را از دستگاه بیرون آورده کاملاً خالی کنید و البته اگر لباس ها کاملا خشک نشده، جایزبوده است آن ها را به دستگاه برگردانید و برنامه خشک کن را دوباره تنظیم نمایید.

سخن نهایی

برای این که بتوانید از قسمت خشک کن ماشین لباسشویی ال جی استفاده کنید باید به برنامه ها و ساختار این دستگاه آگاهی لازم را داشته باشید با مطالبی که در قسمت بالا مطرح شد به راحتی می توانید از دستگاه ماشین لباسشویی ال جی در مواقع ضروری استفاده کرد.

هر زمان که دستگاه ماشین لباسشویی ال جی شما با اختلالی روبرو بشود می توانید با کارشناسان دکتر آچار ارتباط برقرار کرده و از خدمات این گروه استفادهٔ لازم را ببرید.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 4
 1. محمد کیهانی 2 ماه قبل

  برا اینکه از خشک کن ماشین لباسشویی استفاده کنم
  کدوم دکمه رو بزنم؟

  1. دکتر آچار 2 ماه قبل

   سلام وقتتون بخیر برای استفاده از خشک‌کن لباسشویی ال‌جی تنها کافی است دکمه پاور را فشار دهید. پس از فشردن این دکمه، دکمه spin را که به معنای خشک‌کن است، فشار دهید.

 2. محمدجواد مددی 2 هفته قبل

  من تو شهران غریبم جایی رو نمیشناسم سمت شهران هم شعبه داره تعمیرگاه تون؟

  1. دکتر آچار 1 هفته قبل

   بله دکتر آچار در تمامی مناطق 22 گانه خدمات ارائه میده کافیه با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید