تعمیر یخچال هیتاچی

تعمیر یخچال هیتاچی


تعمیر یخچال هیتاچی از جمله خدمات دکتر آچار می باشد که شما می توانید از کارشناسان حرفه ه ای و ماهر تعمیرات یخچال این کادر فعال دریافت نمایید.

یخچال ها با داشتن کیفیت برتر باز هم احتمال دارد که در حین کار کردن و استفاده از آنها در اثر گذشت زمان برخی از قطعاتش خراب بشود و عملکردش دچار اختلال گردد.

این خرابی ها امکان دارد در قطعات اصلی و مکانیکی رخ بدهد، احتمال دارد که در فاصلهٔ زمانی چندین ساعت نداشتن سرمای لازم برای خنک نگه داشتن مواد غذایی سبب فاسد شدن این مواد بشود که در کوتاه تریبن زمان ممکن باید اقدام به رفع این ایراد نمود.

تعمیر یخچال هیتاچی

در برخی از موارد زمانی که یخچال در یک محیط تمیز و بدون نم قرار می گیرد موتور یا کمپرسور یخچال هیتاچی ممکن است که به آن فشار زیادی وارد بشود که همین موضوع توانسته در امر کارایی و عملکرد یخچال موثر واقع بشود و سبب می شود که موتور یخچال داغ بشود و در نهایت سبب سوختن و یا آمپر کشیدن یخچال هیتاچی بشود که باید اقدام به تعویض موتور کرد.

از موارد مهمی که بسیار عمده است بروز ایراد روشن نشدن ناگهانی یخچال هیتاچی است، احتمال این وجود دارد که یخچال به طور معمول و خود به خود خاموش شود و دوباره روشن نخواهد شد.

در این زمان ممکن است که سبب بروز سوختن برد الکترونیکی اصلی و همچنین خرابی قطعاتی از موتور یخچال و یا حتی خود موتور به وجود بیاید.

تعمیر یخچال هیتاچی
تعمیر یخچال هیتاچی

 در صورتی که می خواهید متوجه بشوید که مشکل از موتور است یا کمپرسور، باید دوشاخه برق را به پریز وصل کنید و دست خود را روی موتور بگذارید، اگر موتور اصلاً گرم نمی شود توصیه می شود که برق یخچال را چک کنید، در مواقعی که موتور بیش از حد گرم شود و صدایی از آن شنیده نشود، آلارم هشدار سوختگی موتور است.

در صورتی که موتور روشن نمی شد و فقط صدای تق از آن شنیده می شد، به احتمال خیلی زیاد شاهد سوختن موتور خواهید بود.

ولیکن هر زمان که شاهد هیچ یک از این موارد بالا نبودید و هیچ رخ نداد، رله استارت و اضافه بار موتور را چک کرده، در برخی موارد تنها ایراد معیوب شدن قطعه رله استارت و بار موتور است که تکنسین هایی که تجربهٔ کلفی ندارند به اشتباه کل موتور را تعویض می کنند.

تعمیر یخچال هیتاچی و دلیل خراب شدن برد یخچال

هر قطعه ای که استفاده می شود و در واقع قطعهٔ مصرفی نامیده می شود قطعا یک روز می شکند و صدمه می بیند، پس هرگز فکر نکنید که اگر برد اصلی یخچال هیتاچی شما دچار مشکلی بشود دور از تصور و گمان است.

از بارزترین علت ضروری قطعهٔ برد الکترونیکی که خراب می شود که تنها علتش می تواند این باشد که برد الکترونیکی اصلی یخچال های هیتاچی مربوط به تولید ولتاژهای الکتریکی نامناسب می باشد.

هنگامی که برای یخچال خود از محافظ های استاندارد مورد استفاده قرار نمی دهید و خروجی ای که یخچال به آن وصل است نیز ایراد ندارد، این امر باعث برق گرفتگی برد الکترونیکی شده و گیرنده ها یا رله ها یا حتی خود آی سی مرکزی سوخته و قابلیت تعمیر را ندارد، راه کار آسانی که وجود دارد و باید انجام دهید این است که نکات ایمنی را رعایت کنید.

در صورت پیگیری، امکان معیوب شدن برد الکترونیکی اصلی یخچال هیتاچی تا 90 درصد کاسته خواهد شد.

تعمیر یخچال هیتاچی در مواقع برفک زدن

حضور برفک در یخچال هیتاچی و نمایان شدن بر روی دیواره داخلی یخچال یکی از معایب رایج یخچال است که با مشاهده یخ زدگی در یخچال یا فریزر خود در اسرع وقت اقدامات لازم را برای رفع آن انجام دهید، ولیکن در ابتدا بروز برفک در زمان های اولیه معایبی را به وجود نمی آورد ولی احتمال دارد که به تدریج باعث سردی یخچال شما و در پایان گرم شدن آن می شود.

دلایل یخ زدگی در یخچال و بروز برفک، مجهز بودن یخچال به سیستم برفک و نوفراست بودنش است که گاهی اوقات در یخچال کار نمی کند:

 1. از کار افتادن سیستم نوفراست در یخچال هیتاچی
 2. آسیب دیدن نوار دور در و همچنین ورود هوای گرم به یخچال.
 3. فن کار نمی کند و سرما به یخچال نمی رود.
 4. قرار دادن غذای داغ در یخچال.

 برای حل مشکلات یخچال و تشخیص دقیق علت یخ زدگی یخچال به متخصصین نیاز دارید که می توانید از دکتر آچار کمک بگیرید.

شنیده شدن صدای زیاد در یخچال هیتاچی

وقتی که در هنگام کار کردن یخچال هیتاچی با صداهای زیادی مواجه می گردید می تواند دراثر وجود علل هایی متفاوت این مشکلات نمایان گشته است.

این موارد می تواند شامل: از کار افتادن فن یخچال و صدمه دیدنش باشد، از کار افتادن سیستم نوفراست یخچال هیتاچی، صدمه دیدن گیربکس یخساز در یخچال هیتاچی، بروز ایراد مکانیکی در قطعهٔ کمپرسور یخچال می تواند باشد که برای برطرف کردن این ایراد باید از متخصصین حرفه ایی و کار بلد کمک گرفته بشود.

 چند توصیهٔ مهم در امر نگه داری از یخچال هیتاچی

به خاطر بالا بردن و افزودن کارایی و افزایش طول عمر یخچال هیتاچی تاکید می شود که در هنگام استفاده از دستگاه به نکات زیر توجه فرمایید:

 1. یخچال با حداقل 20 سانتی متر فاصله از دیوار قرار دهید تا امکان تبادل هوا فراهم شود.
 2. حداقل هر 6 ماه یکبار در صورتی که یخچال
 3. مجهز به سیستم نوفراست نمی باشد برفک آن را تمیز کنید.
 4. توصیه می شود که یخچال را دور از منابع حرارتی مانند اجاق گاز، اجاق گاز یا آبگرمکن بگذارید.
 5. برای مدت زمانی طولانی درب یخچال را را باز نگه ندارید.
 6.  برای پیشگیری از معایب محتمل در اثر نوسانات برق حتماً ازمحافظ برق برای یخچال استفاده کنید.
 7. برای جریان بهتر هوا حداقل دو بار در سال کندانسور یخچال را تمیز کنید.
 8. یخچال را در مکانی کاملاً صاف قرار دهید.
تعمیر یخچال هیتاچی
تعمیر یخچال هیتاچی

 تعمیر یخچال هیتاچی در محل

در هر منطقه و محله ایی از تهران که باشید کارشناسان دکتر آچار در دسترس خواهند بود و با ارائه خدمات تعمیر در محل می توانند فوراً مشکلات به وجود آمده برای دستگاه یخچال هیتاچی شما برطرف نمایند و شما می توانید با یکی از شماره های تماس آنها ارتباط برقرار کرده و اطلاع رسانی نمایید.

تعمیر یخچال هیتاچی در منزل

دکتر آچار دارای خدمات تعمیر یخچال هیتاچی در منزل می باشد و به راحتی با یک تماس شما در منزل حضور پیدا کرده و آمادهٔ ارائه هر گونه خدمات در زمینه تعمیرات و نصب و تعویض قطعات معیوب شده می باشند.

هزینهٔ تعمیر یخچال هیتاچی

هزینه های تعمیرات بستگی به خدمات ارائه شده و قطعه ایی که صدمه دیده دارد زیرا احتمال دارد که این قطعهٔ معیوب آن قدر شدید آسیب دیده باشد که دیگر قادر به تعمیراتش نباشند و باید قطعهٔ جدید جایگزین بشود تا دوباره همانند روز اول یخچال تان کار بکند بنابراین همهٔ این موارد را باید در نظر داشت تا هزینه های پرداختی مورد محاسبه قرار بگیرد.

کلام آخر

احتمال اینکه با مشکلات در عملکرد دستگاه یخچال هیتاچی مواجه باشید بسیار زیاد است که شما نیازمند حضور تعمیر کاران ماهر و آموزش دیده و اطلاعات به روز هم چون دکتر آچار خواهید بود که بتوانند بعد از عیب یابی یخچال هیتاچی فوراً عیب را مشخص کرده و اقدام به رفع معایب به وجود آمده بکنند که در این صورت دکتر آچار حلال شما خواهد بود.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 3
 1. منصور موسوی 3 هفته قبل

  چطوریه هزینه های تعمیرات و قطعات شرکت شما پایین تر از بقیه تعمیرگاه هاست؟

 2. ابوالقاسم توسلی 3 هفته قبل

  سلام می خواستم بپرسم خدمات شما چه ضمانتی دارد؟

  1. دکتر آچار 3 هفته قبل

   1 سال ضمانت تعمیر لوازم خانگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید