تعمیر ماشین لباسشویی اکسنت

تعمیر ماشین لباسشویی اکسنت


به جهت دریافت کردن و بهره بردن از خدمات نصب و تعمیرات لباسشویی و یا تعویض قطعات صدمه دیده در ماشین لباسشویی با یکی از کارشناسان تعمیر ماشین لباسشویی اکسنت دکتر آچار ارتباط برقرار کرده و برای اعزام تکنسین به محل هماهنگی های لازم را انجام بدهند.

 گاهی ممکن است که ماشین لباسشویی شما در هنگام آبگیری دچار مشکل شده و یا اینکه آب دریافتی را نمی تواند در موعود مقرر تخلیه بکند و …

برای رفع این موارد بهتراست اطلاعاتی را در این زمینه داشته باشید که به هنگام وقوع این مشکلات بتوانید اقدام به رفع این ایراد بکنید.

تعمیر ماشین لباسشویی اکسنت

گاهی وقتها ممکن است با خرابی قطعات بلبرینگ ها ی ماشین لباسشویی اکسنت روبرو باشید که این مورد در اثر وجود عواملی نمایان می شود و هر زمان شما با این شواهد روبرو بودید بهتر است اقدام به تعویض بلبرینگ ها بکنید.

 • ماشین لباسشویی اکسنت در هنگام شستشو صدای زیادی ایجاد می کند معمولاً پس از چندین سال استفاده از ماشین لباسشویی، یاتاقان های دیگ از بین می روند،با شنیدن صدای دیگ در حین چرخش به راحتی می توانید این را متوجه بشوید، اگر دستگاه در حین کار کردن و اجرای عملیات شستشو صدای زیادی تولید می کند، بلبرینگ ها را چک کرده و در صورت آسیب دیدگی آن ها را تعویض کنید.
 • حرکتهای زیاد بین دیگ ماشین لباسشویی داخلی و خارجی از موارد بعدی بروز این ایراد می باشد، میزان حرکت بین دیگ داخلی و دیگ بیرونی را به دقت بررسی کنید، اگر بیش از چند میلی متر حرکت دیگ داخلی را متوجه شدید، یقیناً که بلبرینگ دیگ لباسشویی شما نیاز به تعویض دارد.
 • مورد دیگروجود لکه روغن روی لباس بعد از شستشو می باشد، یکی از نشانه های مهم ساییدگی بلبرینگ وجود لکه روغن روی لباس بعد از هر بار شستشو است،دراین موقع بهترین کار اقدام به تعویض بلبرینگ ماشین لباسشویی باشید چون احتمال دارد از جای خود خارج شده و موجب بشود که آسیب بیشتری به ماشین وارد کند.
 • مورد دیگر وجود نشت آب از ماشین لباسشویی می باشد که امکان دارد این نشتی آب از بلبرینگ و کاسه نمدی است می تواند نشان دهنده خرابی بلبرینگ باشد.
تعمیر ماشین لباسشویی اکسنت
تعمیر ماشین لباسشویی اکسنت

علت جرقه زدن ماشین لباسشویی اکسنت چیست؟

گاهی اوقات در ماشین لباسشویی اکسنت شاید یکی از رخدادهای عجیب و بد این باشد که شاهد جرقه در این دستگاه باشید، به دلیل این که ماشین لباسشویی ساختار بسیار پر پیچ و خمی دارد.

در برخی از موارد بروز ایرادهای خاصی در موتور یا برد اصلی می تواند چنین مشکلی را ایجاد کند، اما جرقه زیر ماشین لباسشویی اصلا مشکل بزرگ و پیچیده ای نیست و یک تکنسین ماهر به راحتی می تواند آن را برطرف کند.

وجود چنین موارد ی امکان دارد این ایرادها را در ماشین لباسشویی اکسنت ایجاد کنند:

 • از پمپاژ آب و چرخاندن ماشین لباسشویی خودداری کنید هنگامی که آب نمی تواند به خوبی وارد ماشین لباسشویی شود، این احتمال وجود دارد که جرقه زدن ماشین لباسشویی را شاهد باشید، در صورت بروز چنین مشکلی ممکن است موتور ماشین لباسشویی آسیب دیده باشد.

بنابراین باید در اسرع وقت نسبت به رفع این مشکل اقدام کنید، برای رفع این مشکل باید شیر برقی و لوله ورودی آب و میزان فشار آب ورودی را بررسی کنید، گاهی اوقات فشار کم آب ممکن است دلیل چنین مشکلی باشد تعمیر ماشین لباسشویی را به دکتر آچار بسپارید.

 • گرد و غبار در موتور هنگامی که انباشته می شود و زمانی که کثیفی و گرد و غبار وارد موتور می شود، آسیب رساندن به کلید استارت بسیار آسان است و این باعث ایجاد جرقه در زیر ماشین لباسشویی می شود.
 • معیوب شدن قطعات بلبرینگ ماشین لباسشویی اکسنت مشکلات جرقه زدن ماشین لباسشویی از موارد بعدی است که یکی از مهم ترین عوامل در چرخش دیگ و عملکرد درست موتور را تحت تاثیر قرار می دهد، یکپارچگی یاتاقان ها است در صورتی که بلبرینگ فرسوده یا آسیب دیده باشد، به راحتی می تواند به موتور ماشین لباسشویی فشار وارد کند و باعث ایجاد جرقه در زیر ماشین لباسشویی شود.
 • قطعه تسمه و قرقره تسمه ماشین لباسشویی یکی از اجزای با اهمیت می باشد که پس از مدتی فرسوده شده و در مواقعی که ماشین لباسشویی در حین کار لرزش زیادی دارد و یا جرقه زیادی در زیر ماشین لباسشویی حس می شود، باید هر چه زودتر اقدام به تعویض تسمه ها بکنید، با توجه به فرسودگی کویل ها، با نمایان شدن گرم شدن بیش از حد یا جرقه زدن ماشین لباسشویی، فوراً به فکر تعویض این قطعه باشید تا از معیوب شدن قطعات بعدی و خرابی موتور جلوگیری شود.
 • ورود بار الکتریکی اضافی از مورد های دیگر می باشد که با وارد کردن شارژ الکتریکی اضافی هنگامی که بار الکتریکی اضافی وارد ماشین لباسشویی می شود، موتور از حالت عادی خارج می شود و احتمال دارد سبب نمایان شدن جرقه و سوختن موتور را به دنبال داشته باشد.
 • داغ شدن بیش از حد موتور، کار بیش از حد موتور ماشین لباسشویی اکسنت باعث گرم شدن بیش از حد سیستم الکتریکی ماشین لباسشویی می شود، این فرآیند در انتهای امردر موتور ماشین لباسشویی جرقه ایجاد می کند.
 • لرزیدن بیش از حد ماشین لباسشویی اکسنت، اگر در نصب ماشین لباسشویی توجه در آن وجود نداشته باشد، ماشین لباسشویی در حین کار دچار لرزش می شود، این لرزش ها باعث می شود بعد از مدتی جرقه را زیر ماشین لباسشویی احساس کنید.
 • پر کردن ماشین لباسشویی بیش از حد مجاز هم دلیلی دیگر برای ایجاد جرقه در ماشین لباسشویی اکسنت می باشد، در هنگام قرار دادن لباس در داخل دستگاه حتماً به حجم لباس و ظرفیت ماشین لباسشویی توجه داشته باشید که با ایجاد فشار زیاد بر این دستگاه سبب فشار وارده به موتور دستگاه خواهید شد که می تواند موتور را نیم سوز بکند.

 سرویس ماشین لباسشویی اکسنت

بهتر است که بدانید توجه داشتن به انجام سرویس سالیانه دستگاه ماشین لباسشویی یک امر مهم تلقی شده است زیرا دراین زمان افراد سرویس کار دستگاه را مورد باز بینی قرار داده و در صورت مشاهدهٔ هر گونه عیب و نقصی در عملکرد این دستگاه آن را مورد بررسی قرار داده و هر چه زودتر اقدام کرده قبل از این که به قطعات دیگر آسیب جدی برساند، با انجام دادن این کار می توانید بر عمر مفید دستگاه بیفزایید.

برای سرویس کردن دستگاه ماشین لباسشویی اکسنت می توانید از افراد کارشناس تیم دکتر آچار کمک بگیرید  تا کار را به صورت تخصصی برای شما انجام بدهند.

تعمیر ماشین لباسشویی اوشن
تعمیر ماشین لباسشویی اوشن

تعمیر ماشین لباسشویی اکسنت در محل

 با حضور کارشناسان دکتر آچار دیگر نگران حمل و نقل ماشین لباسشویی اکسنت و هم چنین وجود آسیب ها و صدماتی که ممکن است درحین انتقال دادن این دستگاه به تعمیرگاه در امان بوده و با خاطری آسوده در محل به راحتی تعمیرات صورت گرفته می شود.

تعمیر ماشین لباسشویی اکسنت در منزل

هر زمان که ماشین لباسشویی اکسنت شما با اختلالی در عملکردش مواجه گشت بدون هیچ دلهره و نگرانی می توانید با خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی اکسنت در منزل دکتر آچار بهرهٔ مورد نیاز خود را برده و تمامی تعمیرات اعم از تعمیر و یا تعویض قطعات آسیب دیده در بر دارد.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی اکسنت

تمامی خدمات تعمیر و یا تعویض قطعات معیوب شده درماشین لباسشویی اکسنت توسط کارشناسان دکتر آچار با توجه به نرخ مصوب مورد بررسی قرار می گیرد و هزینهٔ ایاب و ذهاب سرویس کاران به همراه خدمات ارائه شده مورد محاسبه قرار می گیرد.

 سخن آخر

ماشین لباسشویی اکسنت با داشتن کیفیت برتر باز هم احتمال دارد که در اثر گذشت زمان و فرسودگی با خراب شدن مواجه بشود که ملزم به حضور یک متخصص حرفه ایی می باشد که پیشنهاد ما افراد دکتر آچار بوده که در این زمینه اطلاعات لازم را دارند و می توانند دستگاه را خیلی فوری عیب یابی کرده و ایرادش را به راحتی در یک فرصت کوتاه مشخص کرده و اقدامات لازم دراین زمینه را برای شما انجام بدهند.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 3
 1. سیدمحمد جنتی 2 هفته قبل

  تعمیرکاری که اومدن منزلمون واقعا آقای خوبی بودن

 2. عبدالله حیدری 2 هفته قبل

  کولر گازی مون امسال خراب شد با هزینه خیلی منصفانه اومدید برطرف کردید مشکل رو خدا برکت بده بهتون

 3. صادق رشیدی 1 هفته قبل

  این مطلب حرف نداشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید