کولر گازی در اندیشه

کولر گازی در اندیشه


خدمات تعمیر کولر گازی در اندیشه

کولر های گازی امروزه به دلیل مصرف انرژی بهینه و کارایی بالا و ایجاد سرمای مناسب جای پای خود را در خانه ها محکم کرده اند و در بیشتر منازل دیده می شوند، با این حال امکان بروز مشکلات و ایرادات در کولر گازی هم وجود دارد، در زمان بروز این مشکلات باید هر چه سریع تر برای تعمیر کولر گازی در اندیشه اقدام کرد چرا که تحمل گرمای هوای تابستان در اندیشه و اکثر مناطق تهران و کرج طاقت فرسا می باشد و باید هر چه زودتر با مرکز معتبر تعمیرات تماس گرفت.

دلایل انتخاب دکتر آچار برای تعمیر کولر گازی در اندیشه

مرکز دکتر آچار با تکنسین هایی سرشار از دانش فنی و تجربه در حوزه ارائه خدمات تعمیر اسپیلت در اندیشه و سایر نقاط تهران و کرج همکاری می کند، ضمنا پس از تماس شما با مرکز، تکنسینی ماهر سریعا در محل حاضر می شود و تعمیرات را نیز با دقت و سرعت بالا به انجام می رساند، همچنین او در صورت لزوم تعویض قطعات، از نوع اصلی و اورجینال آن ها استفاده می کند، دیگر اینکه کلیه خدمات دکتر آچار با ضمانت نامه کتبی ارائه می شوند.

کولر گازی در اندیشه
کولر گازی در اندیشه

تعمیرات کولر گازی در اندیشه در منزل

در صورت بروز هر گونه مشکلی در کولر گازی مثل پرتاب باد گرم و یا نشت آب و هر گونه مورد دیگری می توانید با دکتر آچار تماس بگیرید تا به طور فوری تکنسینی مجرب به منزل یا محل کار شما اعزام شود.

دریافت خدمات تعمیر کولر گازی و یا تعمیر اسپیلت در اندیشه در محل مزایای قابل توجهی را نیز دارا می باشد، برای مثال دیگر لازم نیست درباره جابجایی کولر گازی نگران بود، همچنین اینکه با تماس شما تکنسین سریعا در محل حاضر می شود، در زمان و هزینه ها صرفه جویی می شود، همچنین این امکان را به وجود می آورد که با چشم خود عملکرد تکنسین را شاهد باشید.

تعمیر کولر گازی در اندیشه
تعمیر کولر گازی در اندیشه

نصب و تعمیر کولر گازی در اندیشه

نصب کولر گازی امری تخصصی می باشد که انجام آن توسط شخص غیر حرفه ای می تواند منجر به آسیب های بعدی و تحمیل هزینه های تعمیرات به شما شود، اگر به تازگی کولر گازی یا اسپیلتی را خریداری کرده اید و باید آن را نصب کنید می توانید از طریق شماره های درج شده در سایت با دکتر آچار تماس بگیرید تا نصاب به طور فوری به محل شما اعزام شود.

شارژ گاز کولر گازی

گاز های مبرد نقش اساسی در عملیات خنک کردن کولر های گازی ایفا می کنند، کمبود این گازها میزان خنک کنندگی کولر را پایین می آورد، کار کردن دائمی کمپرسورها، کم شدن سرمای تولید شده توسط کولر گازی، کم شدن فشار سیستم مکش و یخ زدن اواپراتورها برخی نشانه هایی اند که با مشاهده آن ها می توان به کم بودن گاز پی برد، در این زمان ها و همچنین در زمان نصب کولر گازی باید آن را شارژ کرد.

سرویس و تعمیر کولر گازی در اندیشه

دکتر آچار با تکنسین های مجرب خود آمادگی ارائه تمامی خدمات تعمیرات من جمله سرویس کولر گازی را دارد، انجام سرویس دوره ای از ایجاد هزینه های سنگین و آسیب های بزرگ و جبران ناپذیر در آینده پیشگیری می نماید و به طول عمر کولر گازی می افزاید.

تعمیر کولر گازی در اندیشه
تعمیر کولر گازی در اندیشه

پیشگیری از نیاز به تعمیر کولر گازی در اندیشه

 • بستن درب و پنجره ها در زمان کار کردن کولر گازی
 • عدم استفاده از مولد های گرما در حد امکان در محیط
 • سرویس منظم کولر گازی
 • قرار دادن کولر گازی در محلی که نور مستقیم آفتاب به آن نتابد
 • تمیز کردن فیلترهای کولر به طور منظم
 • عدم استفاده از کولر گازی به طور مداوم
 • کم کردن دمای ترموستات به میزان 2 تا 3 درصد برای کم کردن مصرف برق
کولر گازی در اندیشه
کولر گازی در اندیشه

مشکلات رایج در کولرهای گازی

در ادامه به برخی مشکلات رایج در کولرهای گازی و دلایل آن ها می پردازیم، در صورت مواجهه با هر کدام می توانید برای تعمیر کولر گازی در اندیشه و سایر نقاط کرج و تهران با دکتر آچار تماس بگیرید.

کم شدن سرمای کولر گازی

مشکلات کندانسور، آلودگی فیلتر ها، فن دستگاه و نشت و خالی شدن گاز از دلایل این موضوع می باشند، در صورت بروز این مسائل با تماس با دکتر آچار برای تعمیر کولر گازی در اندیشه اقدام نمایید.

خاموش شدن کولر گازی

ایراد و خرابی در برد اصلی می تواند عامل این مشکل باشد، در صورت بروز این مشکل باید با یک مرکز معتبر تعمیر لوازم خانگی تماس گرفت.

نشتی آب از کولر گازی

گرفتگی راه خروج آب رایج ترین علت این مسئله می باشد، در صورتی که مسیر لوله باز بود، فرم و شرایط قرار گرفتن شلنگ تخلیه باید بررسی شود تا تاب خوردگی و پیچ خوردگی نداشته باشد، عواملی همچون عایق نبودن لوله ها و کمبود گاز کولر نیز می توانند در بروز این مشکل موثر باشند.

برفک زدن و یخ زدن لوله ها

کمبود گاز دستگاه و یا آلودگی فیلتر کولر گازی از عوامل این مسئله می باشند.

تعمیر کولر گازی در اندیشه
تعمیر کولر گازی در اندیشه

صدای نابهنجار یا متفاوت و یا لرزش کولر گازی

ایرادات در برد اصلی، کندانسور و یا فن کولر می توانند عوامل بروز این مسئله باشند.

خدمات دکتر آچار در حوزه تعمیرات کولر گازی در اندیشه

تکنسین های مجرب دکتر آچار ارائه دهنده تمامی خدمات نصب، سرویس، شارژ گاز و تعمیر کولر گازی در اندیشه می باشند، آن ها تمامی انواع کولر گازی شامل نوع معمولی و اسپیلت آن، داکت اسپیلت و… را در تمامی برندها تعمیر می کنند، بخشی دیگر از خدمات دکتر آچار عبارت اند از:

 • تعمیر اینورتر
 • خدمت داکت کشی، برق کشی و لوله کشی کولر گازی
 • تعویض قطعات مثل کنتاکتور، شیر برقی روغن، برد الکتریکی، خازن
 • و…

خدمات تعمیرات دکتر آچار تنها به موارد ذکر شده محدود نمی شود، در هر زمانی که در عملکرد کولر گازی اختلالی مشاهده کردید می توانید از خدمات تعمیر اسپیلت و کولر گازی در اندیشه و سایر مناطق کرج و تهران بهره ببرید.

کولر گازی در اندیشه
کولر گازی در اندیشه

تعمیر انواع کولر گازی در اندیشه

بیشتر زمانی که تعمیر کولر گازی گفته می شود به معنی تعمیر کولر گازی های معمولی است، اما تعمیر کاران دکتر آچار برای عیب یابی و تعمیر تمام مدل ها و سیستم ها کولر گازی مجهز و آموزش دیده اند از جمله:

کولر گازی دیواری

اسپیلت های که در خانه هایمان وجود دارند همان اسپیلت دیواری ها هستند، این مدل کولر گازی دو تیکه است دارای یک یونیت خارجی یا کندانسور که ربای تولید برودت است و یک یونیت داخلی یا پنل است که برای دمش برودا بوده تشکیل شده است.

کولر گازی پنجره ای

ساده ترین مدل از کولر گازی، گولر گازی پنجره ای است، که همه تعمیرکاران ماهر و حرفه ای به عیب یابی این نوع دستگاه ها مسلط هستند، علت سادگی این کولر گازی این است که ساختار پنل و کندانسور با هم اغدام شده اند.

کولر گازی ایستاده

از این کولر گازی ها بیشتر در فضا های بزرگ مانند سوله ها، سالن مجتمع های گوناگون و … کاربرد دارند، این کولر گاز مشابه کولر گاز ی دیواری است، دارای یک یونیت داخلی و یک یونیت خارجی دارند، تعمیر کولر گازی ایستاده اکر تک پنله باشد مشابه کولر گازی پرتابل است.

هزینه تعمیر کولر گازی در اندیشه

هزینه تعمیر کولر گازی در اندیشه به عواملی همچون نوع و برند کولر گازی، شدت عیب و نوع خدمات دریافت شده بستگی دارد، اما به طور کلی نگران قیمت ها نباشید، کلیه هزینه خدمات ارائه شده توسط دکتر آچار مطابق نرخ اتحادیه محاسبه می شوند.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 3
 1. محمدحسن سلیمی 11 ماه قبل

  چرا باید از نمک مخصوص برای ماشین ظرفشویی استفاده کنیم؟

 2. رمضان ملکی 11 ماه قبل

  سلام خواستم به دوستان بگم که ضمانت این مرکز واقعیه و اصلا فکر نمیکردم که واقعی باشه

 3. مسعود ساعی 8 ماه قبل

  از اینکه تعمیرکاراتون متخصص و آدم حسابین میشه فهمید همه چی درجه یکه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید