تعمیر ماشین لباسشویی بکو

تعمیر ماشین لباسشویی بکو


نگه داری اصولی و طرز استفاده ی صحیح از این دستگاه می تواند در عمر مفید این دستگاه ماشین لباسشویی بکو تاثیر گذار باشد، انجام تعمیر ماشین لباسشویی بکو با یک اصول کاربردی و هم چنین داشتن یک سیستم هوشمند به راحتی قابل اجرا می باشد.

از تعمیر ماشین لباسشویی بکو بعد از انجام شدن مرحله ی نصب ماشین لباسشویی و هم چنین رفع نواقص فنی این دستگاه و انجام شدن تنظیمات دوباره ی آن در زمان شاهد بود کدهای خطا بر روی دستگاه می باشد.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

تعمیر ماشین لباسشویی بکو

گاهی با خراب شدن قطعه ی موتور دستگاه های ماشین لباسشویی بکو روبرو می شوید، در دستگاه های ماشین لباسشویی بکو که دارای پمپ تخلیه آب هستند.

تعمیرات ماشین لباسشویی بکو
تعمیرات ماشین لباسشویی بکو

موتور الکتریکی پمپ می تواند یک موتور شیاردار یا القایی با روتور آهن ربای دائمی می باشد که بسته به نوع آن متفاوت است، ثابت بودن جهت چرخش در نوع مدل های پمپ های میله ای شکاف دار و بستگی به موقعیت و طرز قرار دادن حلقه های اتصال کوتاه آن ها می باشد.

لازم به ذکر است که به دلیل وجود میدان مغناطیسی نامتعادل، موتورهای این مدل در دستگاه ماشین لباسشویی بکو تولید گرمای بیشتری دارند و احتمال دارد که برای محافظت از استاتور از یک رله اضافه بار استفاده بشود.

در دو جهت چرخیدن از خصوصیات یک موتور پمپ القایی با روتور آهنربای دائمی است، این قابلیت در مواقعی که موتور به دلیل وجود مانع از کار می افتد قابل استفاده است.

تعمیرات ماشین لباسشویی بکو در تهران

شرکت دکتر آچار با برخورداری از شعب متعدد در سرتاسر تهران آماده خدمت گزاری به شهروندان تهرانی عزیز می باشد، پس در هر کجای تهران که ساکن باشید، می توانید جهت تعمیرات لوازم خانگی منزل خود، با ما در ارتباط باشید.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی بکو

مجموعه دکتر آچار به عنوان تعمیرگاه مجاز تعمیرات بکو در تهران فعالیت کرده و در صورت تماس شما با مرکز، تکنسین ماهر در انجام تعمیرات لباسشویی بکو به محل شما اعزام می شود و تعمیرات تخصصی را انجام می دهد.

همچنین در صورت نیاز به تعویض قطعات، قطعات اورجینال و اصل مورد نیاز برای تعمیر لباسشویی beko را تهیه می کنند.

نصب ماشین لباسشویی بکو

نصب کردن صحیح لباسشویی می تواند از به وجود آمدن مشکلات در آینده در ماشین لباسشویی هم جلوگیری کند، در صورت تمایل می توانید جهت نصب لباسشویی بکو هم با ما تماس بگیرید.

سرویس ماشین لباسشویی بکو

از هوشمندانه ترین اقدامات که طولانی تر شدن عمر ماشین لباسشویی بکو را نیز به دنبال دارد، سرویس آن می باشد، سرویس کار با حضور در محل، لباسشویی beko را به طور کامل بررسی کرده و در صورتی که نیاز به تعمیر داشته باشد، تعمیرات لازم را انجام می دهد.

سرویس کردن باعث می شود تا قبل از اینکه دستگاه دچار مشکلات عمیق و جبران ناپذیر و یا هزینه بر شود، عیوب برطرف شوند و خرابی هایی که هزینه های سنگین ایجاد می کنند، پیش از ایجاد رفع شوند.

توجه داشته باشید که یکی از مهم ترین مواردی که در کارکرد ماشین لباسشویی اختلالاتی را به وجود می آورد، تجمع رسوبات و آلودگی ها می باشد که این آلودگی ها در زمان سرویس از بین می روند.

تعمیر ماشین لباسشویی بکو
تعمیر ماشین لباسشویی بکو

ویژگی های ارائه خدمات دکتر آچار در حوزه تعمیرات لباسشویی بکو

انجام تعمیر ماشین لباسشویی بکو با گارانتی

کلیه امور نصب، سرویس، تعمیرات، تعویض قطعات و رفع عیوب که توسط مجموعه دکتر آچار انجام می شوند با ضمانت کتبی 12 ماهه انجام می شوند.

نرخ اتحادیه

هزینه تمامی خدمات ارائه شده دکتر آچار در حوزه نصب، سرویس، عیب یابی، تعمیر و تعویض قطعات با نرخ اتحادیه محاسبه می شوند.

تعمیرکار و نه تعویض کار!

تکنسین های مجموعه دکتر آچار افراد حاذقی هستند که لباسشویی بکو را عیب یابی می کنند و در تلاش اند تا قطعات معیوب را تعمیر کنند و تنها در صورتی که قطعات تعمیر شدنی نباشند، آن ها را تعویض خواهند کرد، آن هم با قطعاتی اصل و اورجینال.

برای تعمیرات لباسشویی بکو در چه ساعاتی و با چه شماره ای تماس بگیریم؟

در هر ساعت از شبانه روز می توانید با شماره تلفن 02188444021 و یا دیگر شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید، کارشناسان ما پاسخگوی شما خواهند بود و ابتدا مشکل به وجود آمده را جویا خواهند شد.

در صورتی که مشکل با راهنمایی حل شود، پیشنهادات لازم را ارائه می کنند تا خودتان عیب را رفع کنید اما در صورتی که به بررسی و تعمیرات تخصصی نیاز باشد، تکنسین های ماهر و مجرب در انجام تعمیرات دستگاه شما به منزلتان اعزام می شوند.

کارایی قطعه ی هیدرواستات در دستگاه ماشین لباسشویی بکو

دستگاه ماشین لباسشویی بکو با وجود قطعه ی هیدرواستات ها سطح آب داخل خودرو را اندازه گیری می کنند و قابل تنظیم هستند.

بعضی از این قطعات هیدرواستات ها کنترل کردن سطح آب را با توجه به فشار هوای داخل دیگ می سنجند، یک هیدرواستات یک شیر الکتریکی را کنترل می کند که مصرف آب را کنترل می کند.

تعمیر ماشین لباسشویی بکو
تعمیر ماشین لباسشویی بکو

عملکرد خشک کن دستگاه ماشین لباسشویی بکو

در دستگاه ماشین های تمام اتوماتیک لباسشویی بکو در پایان مرحله شستشو از تهویه مطبوع یا سیستم کندانسور برای خشک کردن لباس ها مورد استفاده قرار می گیرد.

در اتمام عملیات خشک شدن، آبکش به سمت راست و چپ حرکت کرده و هوای گرم از آنها عبور می کند. تهویه مطبوع با به کار گیری قطعه ی فن و هیتر انجام می شود و برای خارج کردن هوای مرطوب ملزم به یک لوله خروجی هوا جداگانه است.

هوای نم دار در درون قطعه ی کندانسور سرد و مرطوب به مایع تبدیل شده و از آن خارج می شود که این کار در برخی از گونه های کندانسور  اجرا می شود.

ساختار یک کندانسور ساده می تواند از یک سطح یا یک دیواره آبپاش درست شده باشد خود خشک کن می تواند از یک قطعه ی تایمر ثابت یا قطعه ی اتوماتیک برخوردار باشد.

در آن دسته از خشک کن های اتوماتیک امر خشک شدن لباس ها توسط سنسورها اندازه گیری می شود و اجرای خاموش شدن دستگاه از طریق یک زمان متناسب صورت می گیرد.

برای جلوگیری از چروک شدن لباس، مدتی قبل از پایان کار خشک کردن مجهز به سیستمی است که بدون حرارت انجام می شود.

عملکرد خشک کن های اتوماتیک به گونه ایی طراحی شده است که با کنترل اتو ماتیک روند خشک شدن از چروک شدن و گره خوردن لباس ها جلوگیری می کنند.

تعمیر ماشین لباسشویی بکو
تعمیر ماشین لباسشویی بکو

علت باز نشدن درب دستگاه ماشین لباسشویی بکو

مشکل دیگری که احتمال می رود در دستگاه ماشین لباسشویی بکو ظاهر شود باز نشدن درب دستگاه ماشین لباسشویی در اتمام کار شستشوی دستگاه  است که در این صورت باید رفع شود.

در واقع احتمال این که مشکل به دلایل متفاوتی از جمله معیوب شدن سیستم تخلیه ی آب دستگاه ماشین لباسشویی، آسیب دیدن دستگیره و کلید قفل در و… ظاهر گشته است.

برای برطرف کردن این معایب، باید سیستم انجام شدن تخلیه را بررسی کنید. یعنی در اتمام عملیات شستشوی کار دستگاه ماشین لباسشویی، اگر آب در درام وجود داشته باشد، باید برنامه پیچش و تخلیه را انتخاب کنید.

ولیکن سرانجام این کار هم چنان آب در درام وجود داشت، معنایش این است که سیستم تخلیه ی آب از کار افتاده است و باید با کمک یک تعمیرکار حرفه ای تعمیر شود.

در مواقعی که دستگیره قفل و سوئیچ درب آسیب دیده است، باید آنها را چک کرد و  به این ترتیب دستگیره در را بررسی و تست کرده و هم چنین کلید قفل درب را با مولتی متر چک کنید و در صورت نیاز آن را تعویض کنید.

تعمیر ماشین لباسشویی بکو
تعمیر ماشین لباسشویی بکو

آموزش انجام دادن عملیات ریست کردن دستگاه ماشین لباسشویی بکو

در بیشتر مدل های دستگاه ماشین های لباسشویی جدید شما شاهد وجود گزینه ی گزینه ریست هستید که به کاربر این امکان را می دهد که در صورت بروز مشکل دستگاه  ماشین لباسشویی را بتواند ریست کند و هم چنین دلیل ایراد به وجود آمده را پیدا کند، دلیل اصلی این موارد می تواند این باشد:

 به دلیل شارژ اضافی در داخل دستگاه، ولتاژ نامناسب یا نوسان برق، برای این کار ابتدا برای رعایت نکات ایمنی بهتر است که دست های خود را خشک کنید.

سپس، بسته به مدل دستگاه ماشین لباسشویی بکو، ممکن است دکمه تنظیم مجدد و یا همان ریست کردن در دستگاه وجود داشته باشد یا نه، در این موقع می توانید سیم برق را از پریز جدا کرده و دوباره وصل کنید.

بدیهی است تمامی مشکلات مرتبط به دستگاه ماشین لباسشویی با ریست کردن رفع نمی شود و بنابراین می توانید برای تعمیر ماشین لباسشویی بکو می توانید با متخصصین تعمیر لباسشویی دکتر آچار تماس حاصل کنید.

در برخی از موارد هم شما با توقف دستگاه ماشین لباسشویی روبرو می شوید، در مواقعی که این ایراد نمایان می گردد، در گام اولیه ی کار  باید برق ورودی دستگاه را بررسی کنید، بعد پریز را چک کرده و ببینید آیا پریز دارای برق می باشد یا خیر؟

در مرحله بعدی باید اقدام با باز و بسته کردن درب دستگاه ماشین لباسشویی بکو بکنید، لباس ها را طوری جابجا کنید که به طور یکنواخت و متناسب در ماشین قرار گیرند و لوله خروجی آب را چک کرده تا مسدود نشده باشد.

اگر ماشین لباسشویی بکو شما با هیچ یک از موارد فوق شروع به کار نکرد، باید برق دستگاه کاملاً قطع کرد، دستگاه ماشین لباسشویی را روشن کنید و آن را ریست کنید.

احتمال دارد که در بعضی از این مدل دستگاه های ماشین لباسشویی با فشار دادن مدل خاصی از دکمه ی استارت بتوان دستگاه ماشین لباسشویی را ریست کرد باید این دکمه  را فشار دهید و به مدت 5 ثانیه نگه دارید.

سپس ماشین لباسشویی را بعد از این مرحله می توانید روشن کنید، در گام آخر می توانید یک برنامه ی شستشو را انتخاب کرده تا ببینید که دستگاه ماشین لباسشویی بکو می تواند عملکردش را به درستی اجرا بکند، آیا پیغام خطایی که قبلاً مشاهده کرده بودید از بین رفته است؟

تعمیر ماشین لباسشویی بکو
تعمیر ماشین لباسشویی بکو

تعمیر ماشین لباسشویی بکو در منزل

با حضور به موقع تکنسین های دکتر آچار  در منزل می توانید تمامی امور مرتبط به امر انجام تعمیرات و یا تعویض قطعات آسیب دیده را به راحتی انجام دهید و دستگاه ماشین لباسشویی بکو را مانند کیفیت روز اول تحویل بگیرید و از آن بتوانید استفاده های مکرر انجام دهید.

تعمیر ماشین لباسشویی بکو در محل

پس از معیوب شدن دستگاه ماشین لباسشویی بکو  با اطلاع رسانی به کارشناسان دکتر آچار در محل می توانند در اسرع وقت در خدمت شما باشند و پس از بررسی کردن دستگاه ماشین لباسشویی شما عملیات تعمیر را آغاز بکنند.

هزینه ی تعمیر ماشین لباسشویی بکو

هر زمان که با خراب شدن دستگاه ماشین لباسشویی بکو روبرو شدید در مرحله ی ابتدایی باید افراد متخصص دستگاه ماشین لباسشویی بکو شما را بازرسی کنند و قطعات آسیب دیده را شناسایی کرده تا بعد از این مرحله عملیات تعمیر آن قطعه ی صدمه دیده را شروع کنند.

که در برخی از موارد احتمال دارد که قطعه قابل تعمیر نباشد و نیاز به جایگزین کردن قطعه ی جدید باشد که هزینه ها طبق انجام تعمیرات و یا تعویض قطعه و هم چنین استفاده کردن از قطعه ی اورجینال  محاسبه می گردد.

نتیجه گیری تعمیرات لباسشویی بکو

با خراب شدن دستگاه ماشین لباسشویی بکو می توانید با یک تماس به کادر فعال دکتر آچار اطلاع رسانی کنید و بعد منتظر حضور افراد تعمیر کارش باشید و اقدام به رفع ایراد به وجود آمده کنند.

که به راحتی می توان با کارشناسان دکتر آچار  اعتماد کرد که به کار خود وارد هستند و می توانند مشکل پیش آمده را به آسانی برطرف کنند.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

 

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 2
  1. یدالله مومنی 11 ماه قبل

    اجاق گازی که مدام شعله ش گر میگیره چه مشکلی داره؟

  2. احمد شریفیان 11 ماه قبل

    ضمانت موسسه تون به چه صورت هست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید