تعمیر جاروبرقی دلونگی

تعمیر جاروبرقی دلونگی


تعمیر جاروبرقی در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران را به تکنسین های متخصص و آموزش دیده دکتر آچار بسپارید، در صورتی که ساکن تهران هستید و از جاروبرقی دلونگی استفاده می کنید، تعمیر جاروبرقی دلونگی در تهران را به تکنسین های متخصص و حرفه ای دکتر اچار بسپارید.

چرا جاروبرقی دلونگی به تعمیر نیاز پیدا می کند؟

جاروبرقی دلونگی از جاروبرقی های باکیفیتی است که با استفاده از قطعات تخصصی تولید می شود، این جارو می توانید به دلایل مختلفی از جمله نوسانات برقی، عدم نگهداری و استفاده صحیح و… دچار ایراد و خرابی شود و به تعمیر نیاز پیدا کند.

توصیه می شود تعمیر جاروبرقی دلونگی را به تکنسین ها و تعمیرکاران متخصص بسپارید تا مشکلات دستگاه تان در کوتاه ترین زمان برطرف شود.

تعمیر جاروبرقی دلونگی
تعمیر جاروبرقی دلونگی

چه زمانی جاروبرقی دلونگی به تعمیر نیاز دارد؟

در صورتی که جاروبرقی دلونگی تان روشن نمی شود، مکش سابق را ندارد، بوی سوختگی می دهد، در حین کار روشن نمی شود، داغ می شود و یا دچار سایر مشکلات است، دستگاه به بررسی و تعمیر نیاز دارد.

تعمیر جاروبرقی دلونگی

در صورتی که از جاروبرقی دلونگی استفاده می کنید و دستگاه تان به هر دلیلی دچار ایراد و خرابی شده است، توصیه می کنیم که تعمیر آن را به مراکز معتبر تعمیراتی و خدماتی در تهران بسپارید تا تعمیرات در کوتاه ترین زمان ممکن و مطابق با اصول انجام شده و مشکلات جاروبرقی تان حل شود.

تعمیر جاروبرقی دلونگی با دکتر آچار

دکتر آچار تعمیرگاهی مجاز و معتبر است که تحت نظر اتحادیه تعمیرکاران در تهران فعالیت کرده و دارای مدارک و گواهی های رسمی می باشد، این مجموعه به تعمیر انواع لوازم خانگی از جمله جاروبرقی دلونگی می پردازد.

خدمات تعمیرات جاروبرقی دلونگی در دکتر آچار

 • عیب یابی جاروبرقی دلونگی
 • تعمیر برد جاروبرقی دلونگی
 • تعمیر سیم جمع کن جاروبرقی دلونگی
 • تعویض کیسه جاروبرقی دلونگی
 • تعویض ذغال جاروبرقی دلونگی
 • تعویض بلبرینگ جاروبرقی دلونگی
 • تعویض کلکتور جاروبرقی دلونگی
 • تعویض پروانه جاروبرقی دلونگی
 • تعویض بالشتک جاروبرقی دلونگی
 • تعویض سیم پیچی جاروبرقی دلونگی
تعمیر جاروبرقی دلونگی
تعمیر جاروبرقی دلونگی

چرا تعمیر جاروبرقی دلونگی را دکتر آچار بسپاریم؟

اگر برای تان این سوال پیش آمده که چرا باید تعمیر جاروبرقی دلونگی را به دکتر آچار بسپاریم باید بگوییم که این مجموعه از طریق همکاری با تکنسین ها و تعمیرکاران متخصص و آموزش دیده به ارائه خدمات تعمیرات جاروبرقی در منزل می پردازد.

ضمن این که دکتر آچار در تمامی مناطق تهران دارای شعبه بوده و تعمیرکاران در کوتاه ترین زمان پس از درخواست به محل اعزام شده و به ارائه خدمات می پردازند.

تماس با دکتر آچار برای تعمیر جاروبرقی دلونگی

جهت درخواست تکنسین از مجموعه دکتر آچار برای تعمیر جاروبرقی با شماره 02188444021 و سایر شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

امکان مشاوره رایگان با کارشناسان مجموعه وجود دارد، برای این کار کافی است که با شماره ای درج شده در سایت تماس بگیرید، کارشناسان شما را برای رفع مشکلات قابل حل جاروبرقی دلونگی راهنمایی می کنند، در صورتی که تعمیر جاروبرقی توسط خودتان امکان پذیر نباشد میتوانید از مجموعه درخواست تکنسین بدهید.

تعمیر جاروبرقی دلونگی در تهران

تعمیرگاه دکتر آچار در تمامی مناطق 22 گانه تهران از شرق تا عرب و از شمال تا جنوب دارای شعبه است، در نتیجه می توانید تعمیرات جاروبرقی دلونگی تان را در هر منطقه ای از تهران که هستید به مجموعه دکتر آچار بسپارید.

تعمیر جاروبرقی دلونگی در محل

کلیه خدمات تعمیرات در مجموعه دکتر آچار در محل و منزل انجام می شود، تعمیرات جاروبرقی دلونگی نیز در محل انجام خواهد شد، با این امکان نگران آسیب دیدن جاروی تان در تعمیرگاه نبوده، نیازی به حمل جاروبرقی به تعمیرگاه نخواهی داشت، در زمان و هزینه های تان صرفه جویی می شود و می توانید به صورت مستقیم بر عملکرد تکنسین نظارت داشته باشید.

تعمیر جاروبرقی دلونگی بهتر است یا تعویض قطعات؟

ممکن است برای تان این سوال پیش بیاید که اگر جارو برقی دلونگی خراب شود بهتر است آن را تعمیر کنم یا خیر؟ تعمیر جاروبرقی دلونگی اولویت اصلی تکنسین های دکتر آچار است،

در صورتی که تکنسین ها تشخیص دهند که تعمیر قطعه ای امکان پذیر نیست و یا تعویض قطعه ای بهتر از تعمیر آن است با رضایت مشتری اقدام به تعمیر قطعات می کنند.

کلیه قطعاتی که توسط تکنسین های مجموعه دکتر آچار استفاده می شوند قطعات اصل و اورجینالی هستند که دارای ضمانت 1 ساله نیز می باشند.

عیب یابی تعمیر جاروبرقی دلونگی

عیب یابی جاروبرقی دلونگی از کارهای تخصصی است که ضروری است توسط تکنسین ماهر و مجرب انجام شود، در صورتی که عیب یابی جاروبرقی توسط فردی بدون تخصص انجام شود، نه تنها مشکلات دستگاه برطرف نمی شوند بلکه ممکن است جاروبرقی دچار ایرادات و خرابی های بیشتری شود.

تعمیر جاروبرقی دلونگی
تعمیر جاروبرقی دلونگی

سرویس جاروبرقی دلونگی

سرویس جاروبرقی از جمله خدمات تخصصی است که توسط تکنسین های مجموعه دکتر آچار ارائه می شود، سرویس عملکرد دستگاه را بهبود و بخشیده و طول عمر جاروبرقی دلونگی را نیز افزایش می دهد.

در سرویس جاروبرقی دلونگی قطعات اصلی دستگاه از جمله پروانه، کلکتور، ذغال، موتور، بلبرینگ، سیم جمع کن و… بررسی می شوند، جارو شستشو داده شده و بادگیری می شود.

گارانتی تعمیر جاروبرقی دلونگی

کلیه خدماتی که توسط تکنسین های مرکز دکتر آچار در زمینه تعمیر جاروبرقی دلونگی انجام می شود، دارای گارانتی 12 ماهه هستند که به صورت ضمانت نامه کتبی پس از تعمیرات توسط تکنسین تقدیم مشتریان گرامی می شود.

هزینه تعمیر جاروبرقی دلونگی

هزینه تعمیر جاروبرقی به خدماتی که تکنسین ارائه می دهد، مدل دستگاه، قطعه ای که تعمیر یا تعویض می شود، بستگی دارد.

نگران هزینه تعمیرات جاروبرقی دلونگی در تعمیرگاه دکتر آچار نباشید، چرا که کلیه هزینه ها در این مجموعه مطابق با نرخ اتحادیه دریافت شده و کاملا منصفانه می باشد.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 3
 1. عبدالله بردبار 2 هفته قبل

  سلام می خواستم بپرسم خدمات شما چه ضمانتی دارد؟

  1. دکتر آچار 2 هفته قبل

   کلیه خدمات ما دارای گارانتی 12 ماهه می باشد

 2. خلیل میرزایی 2 هفته قبل

  همیشه دعا میکنم شمارو تو این گرونی با قیمت مناسب وسیله مو تعمیر کردید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید