تعمیر مایکروفر بکو

تعمیر مایکروفر بکو


تعمیر مایکروفر بکو

دستگاه مایکروفر یکی دیگر از وسایل امروزی برای طبخ غذا می باشد، گاهی هم برای گرم کردن  غذاها از این وسیله استفاده می شود، با خراب شدن دستگاه مایکروفر بکو شما نیازمند تعمیرکار برای  انجام تعمیر مایکروفر بکو هستید، با این دستگاه شما می توانید در مدت زمان کمتری طبخ غذا را انجام دهید.

با استفاده از این دستگاه می توان ویتامین های داخل غذا را بیشترحفظ کرد ولی در عوض چون غذا در مدت زمان کمتری طبخ می شود فرصتی برای ازبین رفتن میکروب غذا وجود ندارد.

تعمیر مایکروفر بکو در محل

مجموعه دکتر آچار تمام سعی خود را می کند تا بهترین خدمات تعمیر مایکروفر بکو را به شما ارائه دهد، با توجه به این که حمل و نقل و جابه جایی دستگاه کاری دشوار است مرکز دکتر آچار برای رفاه بیشتر مشتریان خود خدمات تعمیرات مایکروفر بکو را در محل ارائه می دهد و دیگر نگرانی بابت جابه جایی مایکروفر بکو وجود ندارد.

در ادامه برخی از مزیت های تعمیر مایکروفر بکو در محل را نام می بریم:

 • با دریافت خدمات تعمیر مایکروفر بکو در زمان و هزینه صرفه جویی می شود.
 • شما در منزل نحوه تعمیر و عملکرد دستگاه خود را ملاحظه می فرمایید.

با توجه به اینکه دیگر نیازی به جا به جایی دستگاه وجود ندارد از آسیب دیدگی و یا ضربه به مایکروفر جلوگیری می شود.

تعمیر مایکروفر بکو

معیوب شدن برد الکترونیکی مایکروفر بکو

برد یکی ازوسایل و قطعات دستگاه مایکروفر بکو می باشد که احتمال  دارد به خاطر نوسانات برق و یا اتصال داخلی و یا وارد شدن ضربه این قطعه دچار مشکل بشود.

بهتر است برای اتصال لوازم برقی  به برق از محافظ برق استفاده بشود و کمتر آسیب می بیند، قطعه ی برد الکترونیکی دستگاه مایکروفر بکو ازمهم ترین قطعات است که مایکروفر همه ی برنامه های دستوری خود را از این قطعه  می گیرد.

در صورت آسیب دیدنش باید از افراد متخصص تعمیر مایکروفر بکو برای تعمیر این قطعه و یا تعویض آن کمک بگیرید تا عمل تعمیر مایکروفر در تهران را انجام بدهند.

سرویس مایکروفر بکو

سرویس لوازم خانگی از اموری است که هر چند وقت یک بار باید انجام شود، به طور کلی رسیدگی منظم به دستگاه های برقی همچون مایکروفر می تواند از بروز مشکلات و ایرادات مختلف در عملکرد دستگاه پیشگیری شود و دستگاه سالم باقی بماند.

قابل ذکر است که سرویس مایکروفر به صورت دوره ای طول عمر دستگاه را افزایش می دهد و کیفیت دستگاه را حفظ می کند.

شما با دریافت خدمات سرویس مایکروفر بکو از بروز خسارات و ایرادات ناگهانی جلوگیری می کنید و با دریافت این خدمات دستگاه عملکرد بهتری خواهد داشت و کیفت دستگاه مانند روز اول خود باقی می ماند.

تعمیر مایکروفر بکو

برای جلوگیری از تعمیرات دستگاه مایکروفر بکو به چه نکاتی باید توجه داشت؟

 • در زمان قرار دادن غذا در داخل مایکروفر باید از ظروف درب دار استفاده بود.
 • غذا را نباید در مدت طولانی در داخل مایکروفر قرار دهید زیرا ازکیفیت غذا کاسته می شود، در زمانی که عمل یخ زدایی صورت گرفت باید خیلی سریع مورد استفاده قرار دهید تا از ورود میکروب به غذا جلوگیری بشود.
 • بهترین ظروف برای داخل مایکروفر باید از جنس شیشه باشد.
 • انجام سرویس دوره ایی برای دستگاه مایکروفر مفید است و از تعمیر آن جلوگیری می شود.
 • در زمان نصب به محل قرار گرفتن این دستگاه در آشپزخانه توجه داشته باشید.

خراب شدن مگنترون مایکروفر بکو

مگنترون یکی دیگر از قطعات مهم مایکروفر می باشد، که می تواند گرم کردن غذا را برعهده داشته باشد، اگر شما به طور مکرر از این دستگاه استفاده کنید وبه مراقبت های لازم توجه نداشته باشید احتمال دارد مشکلاتی برای مایکروفر شما پیش بیاید، با معیوب شدن مگنترون دستگاه دیگر قادر به گرم کردن غذاها نخواهد بود و شما باید درخواست از افراد متخصص تعمیر مایکروفر بکو داشته باشید تا با اعزام نیرو به محل کار تعمیرات و یا تعویض قطعه را انجام هند.

از دلایل جرقه زدن دستگاه مایکروفر بکو

گاهی ممکن است که در زمان استفاده ازدستگاه شاهد جرقه هایی ازآن باشید، که می تواند به علت آسیب دیدن لامپ مگنترون، قرار دادن ظرف فلزی درداخل دستگاه که بهتر است از ظروف مخصوص مایکروفر استفاده بشود، و یا اینکه صفحه ی میکا در دستگاه نیازمند تعویض باشد و تعمیر مایکروفر بکو عالی انجام میشود.

تعمیر مایکروفر بکو

دود کردن دستگاه مایکروفر در زمان مصرف

احتمال دارد شما درزمان استفاده  از مایکروفر شاهد دود از دستگاه باشید با بررسی قطعات  دستگاه مایکروفر و نداشتن اشکال میبینید که این اشکال به خاطر وجود چربی های حاصل از پخت غذا به دیوارهای داخلی دستگاه چسبیده است که در صورت استفاده از این دستگاه متوجه آن می شوید که با تمیز کردن دستگاه باید مشکل حل بشود.

روشن نشدن دستگاه مایکروفر بکو

در مواقعی که دستگاه مایکروفر شما با این مشکل مواج میباشد ممکن است که اشکالاتی در قسمت المنت و قطعه ی ترموستات و برد مایکروفر است و اگر با تست کردن متوجه  روشن شدن المنت دستگاه شدید نگران نباشید این علامت خوبی است که دستگاه مایکروفر مشکلی ندارد.

ولی اگر این اتفاق نیوفتاد باید با تعمیرکاران تعمیر مایکروفر بکو تماس بگیرید و پس از باز گو کردن مشکل دستگاه آنها تصمیم به اقدامات لازم می کنند تا کار تعمیر دستگاه را آغاز کنند.

در صورت داشتن هر گونه مشکل دستگاه مایکروفر بکو با شماه 02188444021 مرکز دکتر آچار تماس گرفته و از خدمات تعمیر مایکروفر بکو ما بهره مند بشوید.

تعمیر مایکروفر بکو

گارانتی تعمیر مایکروفر بکو

مجموعه دکتر آچار در قبال ارائه خدمات سرویس و تعمیر مایکروفر بکو توسط تعمیرکاران متخصص به شما عزیزان گارانتی ویژه ای می دهد تا با خیال راحت از خدمات این مرکز استفاده کنید و هیچ نگرانی بابت خرابی مجدد دستگاه نداشته باشید و در صورت خرابی خدمات به صورت رایگان ارائه داده می شود.

خدمات تعمیر مایکروفر بکو مجموعه دکتر آچار

مرکز دکتر آچار تکنسین های با سابقه  کاری بالا و متخصص در زمینه تعمیر مایکروفر بکو هستند را به منزل شما در اسرع وقت اعزام می کند، تعمیرکاران این مرکز آموزش های لازم برای ارائه خدمات را دیده اند و سعی در تعمیر قطعات شما و اجتناب از تعویض قطعه دارند.

خدمات این مجموعه در هر ساعتی از شبانه روز که مشتریان تمایل داشته باشند ارائه داده می شود، در صورت خرابی قطعه ای که قابل تعمیر نیست قطعه اصلی و با کیفیت را در اختیار شما قرار می دهد تا به بهترین شکل ممکن تعمیرات انجام شود.

تعمیر مایکروفر بکو

هزینه تعمیر مایکروفر بکو

هزینه تعمیرات ماکروویو بکو در مجموعه دکتر آچار بر اساس نرخ مصوب اتحادیه است، با توجه به اینکه هزینه تعمیرات دغدغه بسیاری از افراد است، مرکز دکتر آچار به دنبال کاهش هزینه ها است تا میزان رضایت مشتریان خودش را افزایش دهد، هزینه تعمیرات مایکروفر بکو در مرکز دکتر آچار بسیار مقرون به صرفه است چرا که هزینه های جانبی در خدمات رسانی حذف می شود.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 11
 1. محسن محمدی 2 سال قبل

  لطفا آدرستون رو برای بنده ارسال کنین بنده ارسال کنین

 2. غلامرضا شریف 2 سال قبل

  کاش همه مثل شما خوش انصاف بودن

 3. عباسعلی تابش 1 سال قبل

  چطوری میتونیم از آخرین مطالبتون باخبر بشیم

 4. نادر احمدی 1 سال قبل

  چه سایت قشنگی دارین

 5. رحیم سهرابی 1 سال قبل

  خیلی خوشحالم که هستین

 6. وحید میری 1 سال قبل

  دست مریضاد استاد

 7. میلاد قاضی 1 سال قبل

  ای کاش زودتر این متن را خونده بودم 4 ماهه دستگاه اذیتمون میکنه متنو دیدم مشکل را حل کردم

 8. رضا اخوان 1 سال قبل

  برد الکترونیکی دستگاه مشکل پیدا کرد نمیدونم تعمیر میشه یا نه

 9. سعید شجاعی 1 سال قبل

  باورتون میشه 600 هزار تومان دادم یه شرکت دیگه فقط نگاه کرد و رفت اما تکنسین شما با 400 تومان مشکل را حل کرد

 10. بهرام یاری 3 ماه قبل

  سلام من مشتری دائمی تونم مرسی از خدمات شما

  1. دکتر آچار 3 ماه قبل

   سلام و عرض ادب خیلی خوشحالیم از حسن نیت شما مشتری عزیز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید