ارور ماشین لباسشویی بکو

ارور ماشین لباسشویی بکو


در صورتی که از ماشین لباسشویی بکو استفاده می کنید و لباسشویی تان به هر دلیلی دچار ایراد و خرابی شده است توصیه می کنیم تعمیر لباسشویی را به تکنسین های مجرب و متخصص دکتر آچار بسپارید.

ارور ماشین لباسشویی بکو یکی از بهترین روش های نمایش ایراد و خرابی در ماشین لباسشویی مطرح می شود، در این مقاله به معرفی انواع ارور ماشین لباسشویی بکو+روش حل مشکل می پردازیم.

ارور ماشین لباسشویی بکو

نمایش ارور بر روی صفحه نمایش ماشین لباسشویی بکو به معنی مشکلات داخلی دستگاه است که رفع برخی از آن ها به کمک دفترچه راهنمای لباسشویی امکان پذیر بوده و رفع برخی دیگر نیاز به تخصص تکنسین دارد.

جهت رفع ارور ماشین لباسشویی بکو در منزل میتوانیذ با شماره 02188444021 و سایر شماره های شده در سایت تماس بگیرید.

ارور ماشین لباسشویی بکو
ارور ماشین لباسشویی بکو

معرفی انواع ارور ماشین لباسشویی بکو

ارور E1 ماشین لباسشویی بکو

در صورتی که سیم کشی ترمیستور لباسشویی بکو دچار اشکال شده  و عملکرد قطعه NTC در دستگاه دچار ایراد شود این ارور در صفحه نمایش ماشین لباسشویی کو مشاهده می شود.

حل ارور E1 لباسشویی بکو

جهت رفع ارور E1 در ماشین لباسشویی بکو تکنسین ترمیستور را بررسی کرده و مقاومت قطعه را با اهم متر می سنجد، در صورتی که قطعه NTC کار نکند تکنسین این قطعه، اتصالات آن و ترمیستور را نیز تعویض می کند.

ارور E2 ماشین لباسشویی بکو

در صورتی که سیم کشی لباسشویی بکو و یا آبگرمکن آن دچار ایراد و خرابی شود این ارور بر روی نمایشگر ماشین لباسشویی مشاهده می شود، توصیه می شود رفع ارور E2 ماشین لباسشویی بکو را به تکنسین های متخصص و مجرب مرکز دکتر آچار بسپارید.

ارور E3 ماشین لباسشویی بکو

زمانی که عملکرد گرمکن ماشین لباسشویی بگو دچار ایراد می شود و جریان ثابتی از گرما وجود دارد این ارور بر روی صفحه نمایش ماشین لباسشویی بکو نمایش داده می شود.

حل ارور E3 لباسشویی بکو

تکنسین جهت رفع ارور E3 در ماشین لباسشویی بکو سلامت قطعه رله برد را بررسی می کند، رله برد را تعمیر و در صورت نیاز تعویض می کند.

ارور E4 ماشین لباسشویی بکو

در صورتی که دستگاه لباسشویی به دلایل محتلفی در پر کردن آب مشکل داشته باشد و نتواند با آب پر شود، این ارور بر روی صفحه نمایش لباسشویی ظاهر می شود.

حل ارور E4 لباسشویی بکو

جهت رفع این ارور تکنسین قطعاتی همچون شیر آب و حتی سیستم سیم کشی دستگاه را بررسی، تعمیر و در صورت نیاز تعویض می کند.

ارور ماشین لباسشویی بکو
ارور ماشین لباسشویی بکو

ارور E5 ماشین لباسشویی بکو

هنگامی که لباسشویی در تخلیه آب دستگاه دچار اشکال شود این ارور بر روی صفحه نمایش ماشین لباسشویی مشاهده می شود، اختلال و خرابی قطعاتی همچون فیلتر پمپ تخلیه، اشکال در عملکرد برد کنترل از دلایل اصلی این ارور معرفی می شود.

حل ارور E5 ماشین لباسشویی بکو

رفع ارورE5  ماشین لباسشویی را به تعمیرکار مجرب و آموزش دیده ای که با سیستم تخلیه آشنایی کافی داشته باشد بسپارید.

ارور E6 یا E60 ماشین لباسشویی بکو

هنگامی که سیستم گرمایش آب در لباسشویی دچار اختلال شده و یا موتور دستگاه عملکرد صحیحی نداشته باشد این ارور بر روی صفحه نمایش دستگاه مشاهده می شود، با مشاهده این ارور متوجه تکان خوردن ماشین لباسشویی در طول چرخه شستشو خواهید شد.

حل ارور E6 یا E60 ماشین لباسشویی بکو

توصیه می کنیم به دلیل حساسیت بالای این ارور، رفع آن را به تکنسین های مجرب و متخصص مجموعه دکتر آچار بسپارید، ضروری است تکنسین موتور و سیستم گرماشی دستگاه را با استفاده از ابزار تخصصی سنجیده، تعمیر و تعویض کند.

ارور E7 ماشین لباسشویی بکو

اشکال در سنسور سطح آب دلیل اصلی نمایان شدن این ارور در ماشین لباسشویی محسوب می شود، ممکن است پس ا مشاهده این ارور چرخه شستشو آغاز نشود و یا متوجه شوید که آب دستگاه در آغاز چرخه شستشو تخلیه شده است.

حل ارور E7 ماشین لباسشویی بکو

جهت رفع این ارور تکنسین سنسور سطح آب را بررسی، تعمیر و در صورت نیاز تعویض می کند.

ارور E17 ماشین لباسشویی بکو

هنگامی که کف موجود در دستگاه بیش از حد انتظار باشد این ارور در صفحه نمایش ماشین لباسشویی بکو مشاهده می شود، در صورت استفاده از پودر یا مایع لباسشویی بی کیفیت و همچنین استفاده زیاد از حد پودر این ارور بر روی صفحه ماشین لباسشویی مشاهده می شود.

حل ارور E17 ماشین لباسشویی بکو

ارور  E17 ماشین لباسشویی را می توانید از طریق اجرای چند چرخه آبکشی برطرف کنید.

ارور E18 ماشین لباسشویی بکو

عدم تعادل لباس ها در درام لباسشویی بکو از اصلی ترین علت های این ارور مطرح می شود، عدم چرخش درام ماشی لباسشویی بکو از دیگر دلایل این ارور مطرح می شود.

حل ارور E18 ماشین لباسشویی بکو

ارورE18  را می توان از طریق توقف چرخه شست شو و خارج کردن لباس ها از دستگاه و شروع دوباره چرخه شست و شو برطرف کرد.

ارور ماشین لباسشویی بکو
ارور ماشین لباسشویی بکو

ارور E20 ،E21، C2 ماشین لباسشویی بکو

نچرخیدن درام لباسشویی، انسداد پمپ تخلیه ماشین لباسشویی و اشکال در پمپاژ از اصلی ترین دلایل این ارور معرفی می شود.

حل ارور E20 ،E21، C2 ماشین لباسشویی بکو

از آن جایی که این ارور می تواند دلایل مختلفی داشته باشد توصیه می شود رفع آن را به تکنسین متخصص و مجربی که در این حوزه مهارت کافی دارد بسپارید.

ارور EFO یا EF3 ماشین لباسشویی بکو

استفاده بیش از حد از مواد شوینده اصلی ترین دلیل این کدخطا در ماشین لباسشویی بکو معرفی می شود، جهت رفع این ارور کافی است که از مواد شوینده کمتری استفاده کنید.

سخن پایانی

در این مقاله به معرفی انواع ارور ماشین لباسشویی بکو پرداخته شد، در صورتی که ساکن تهران هستید و بر روی صفحه نمایشگر لباسشویی بکوی تان ارور مشاهده کردید می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید تا تکنسین ها در کوتاه ترین زمان ممکن به محل اعزام شده و تعمیرات را انجام دهند.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید