تعمیر کولر گازی در واوان

تعمیر کولر گازی در واوان


اگر قصد دارید که دستگاه کولر گازی خود را تعمیر کنید و قطعات معیوبش را مورد بررسی قرار بدهید به شما پیشنهاد می کنیم که حتماً از افراد حرفه ایی تعمیر کولر گازی در واوان دکتر آچار کمک بگیرید تا دیگر در این دوره نیاز به تعویض قطعه ی جدید و یا این که خرید دستگاه جدید از کولر گازی نشوید.

دستگاه های کولر گازی هم مانند دیگر لوازم هم احتمال دارد که قطعاتش صدمه ببینید و در برخی از موارد احتمال دارد که ریموت دستگاه دیگر کارایی نداشته باشد که این مورد می تواند به خاطر صدمه دیدن قطعات داخلی آن باشد.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

تعمیر کولر گازی در واوان

گاهی ممکن است که با برخی از مشکلات در دستگاه کولر گازی روبرو بشوید و نیازمند تعمیر کولر گازی بشوید از جمله ی این موارد می تواند یخ زدگی و ایجاد برفک در دستگاه کولر گازی باشد.

البته در برخی از موارد دیگر هم با گرفتگی لوله های کولر گازی مواجه می شوید و یا مشکل گاز در دستگاه کولر گازی می باشد.

عواملی که باعث بروز برفک زدگی در دستگاه کولر گازی می شود عدم جریان هوا در کویل دستگاه کولر گازی است.

بروز صدای ناهنجار در دستگاه کولر گازی یکی از بارز ترین دلایل مشکل در دستگاه کولر گازی که می تواند به خاطر شکستن پره های قطعه ی فن در دستگاه کولر گازی و تراز نبودن دستگاه کولرگازی باشد.

سر و صدای ایجاد شده در دستگاه کولر گازی می تواند به عوامل دیگری بستگی داشته باشد از جمله مانند وجود یک شیء خارجی که سبب انسداد در دستگاه کولر گازی یا علت دیگرش هم می تواند شل بودن پایه های کولر گازی نیز می باشد.

اگر شما پس از بررسی موارد ذکر شده اقدام برای تعمیرات کنید و سپس روغن کاری قطعه ی موتور کندانسور دستگاه کولر گازی کنید.

شاید از این طریق بتوانید عیب دستگاه را رفع کنید ولی در صورت رفع نشدن ایراد، در صورت نیاز با نیروی کار دکتر آچار در تعمیر کولر گازی در واوان تماس بگیرید.

تعمیر کولر گازی در واوان
تعمیر کولر گازی در واوان

علل خراب شدن موتور کولر گازی چیست؟

کمپرسور یا همان قطعه ی موتور در کولر گازی موظف به گرفتن گاز از اپراتور و انتقال آن به کندانسور می باشد.

هر گونه وقفه ای که باعث لغو این فرآیند شود، با خاموش شدن دستگاه و از کار افتادن کامل آن به پایان می رسد، در کل زمان تعمیر موتور دستگاه کولر گازی بنا به سه دلیل می تواند آشکار بشود:

یکی از این موارد فیوزهای ساختمانی که ممکن است که در اثر استفاده از دستگاه کولر گازی به طور مکرر فیوز بپرد.

اگر این عمل باز هم تکرار می شود باید از روشن کردن دستگاه کولر گازی  اجتناب کنید ممکن است که بروز این ایراد در اثر اختلال در سیم پیچ کمپرسور یا بسته شدن قسمت مکانیکی قطعه ی کمپرسور می تواند دلیل اصلی ظاهر شدن پریدن فیوز باشد.

لغو عملیات خنک سازی محیط که بروز این ایراد خیلی زود تشخیص داده می شود، از نظر بسیاری از مصرف کنندگان دستگاه کولر گازی، لغو عملیات سرمایش کولر گازی توسط کولرگازی اغلب ریشه در آسیب دیدن قطعه ی کمپرسور دارد.

فن خارجی دستگاه کولر گازی کار نمی کند، فن یونیت خارجی، روشن شود؛ ولیکن در صورت روشن نشدن کمپرسور دستگاه کولر گازی، باید موقعیت کمپرسور را چک که این یک امر ضروری است.

یک راه کار برای راه اندازی قطعه ی کمپرسور می تواند دادن شوک به این قطعه باشد، که این شوک را از طریق افزودن ظرفیت خازن اجرا می شود که هر چه ظرفیت خازن دستگاه کولر گازی باشد.

برای شوک لازم است که با ظرفیت بالاتری این کار را اجرا کرد تا بتوان به کمپرسور شوک وارد نمود و در صورت راه اندازی کمپرسور به خاطر عبور ولتاژ بالا شوک وارد خواهد شد.

ولی قابل ذکر می باشد که این روش احتمال دارد به سوختن کمپرسور بیانجامد پس باید ولتاژ ورودی را در حد میانه نگه دارید و توجه داشته باشید.

تعمیر کولر گازی در واوان
تعمیر کولر گازی در واوان

تعمیر کولر گازی در واوان در منزل

با خراب شدن دستگاه کولر خود نگران انتقال دادنش به محل تعمیرگاه نباشید زیرا اگر در محدوده ی شهر واوان هستید افراد متخصص دکتر آچار در منطقه ی واوان در در کمترین ثانیه در دسترس هستند و در منزل شما آماده ی خدمت رسانی به شما هستند.

تعمیر کولر گازی در واوان در محل

اگر ساکن شهر واوان هستید و دستگاه کولر گازی شما با مشکل مواجه گشته است و برای بازدید دستگاه کولر گازی خود نیازمند تعمیرکاران متخصص هستید.

بهتر است که تاکید کنیم از تکنسین های با تجربه ی دکتر آچار در تعمیر کولر گازی در واوان در محل کمک بگیرید زیرا در کوتاه ترین زمان ممکن در محل حاضر شده و خدمات را ارائه خواهند کرد.

هزینه ی تعمیر کولر گازی در واوان

دستگاه کولر گازی هم مانند دیگر لوازم از قطعاتی تشکیل شده است که ممکن است برخی از قطعات صدمه دیده اش قابل تعمیر باشد و برخی دیگر باید تعویض بشود که کارشناسان دکتر آچار سعی بر این دارند که در گام اول آن قطعه ی آسیب دیده را تعمیر و ترمیم کنند.

ولی اگر چاره ایی نباشد، اجباراً این قطعه ی معیوب را تعویض می کنند ولی همیشه سعی دارند که هزینه ی تعمیرات را برای افراد مصرف کننده پایین بیاورند و تمامی هزینه ها با توجه به شرایطی که بیان شد  محسوب می شود.

جمع بندی آخر

دستگاه های کولر گازی بنا به استفاده های مکرر احتمال دارد که با مشکلاتی روبرو بشود ولی با انجام سرویس های به موقع سالیانه می توان باعث بالا بردن عمر دستگاه و هم چنین از خراب شدن قطعات آن جلوگیری بشود.

ولی هر زمان که با معیوب شدن قطعات دستگاه کولر گازی خود مواجه گشتید با حضور کارشناسان دکتر آچار در تعمیر کولر گازی در واوان که حلال مشکلات دستگاه کولر گازی شما هستند، می توانید در کمترین زمان ممکن ایرادها را رفع نمایید.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 3
  1. اکبر میرزایی 11 ماه قبل

    تعمیرکاری که اومدن منزلمون واقعا آقای خوبی بودن

  2. عزیز گلپایگانی 11 ماه قبل

    تعمیرکارتون سر وقت اومدن لباسشویی مو تعمیر کردن رفتن خدا خیرشون بده

  3. خلیل ایرانی 8 ماه قبل

    واقعا کارتون بی نقصه من به شخصه لذت میبرم از این همه مسئولیت پذیری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید