تعمیر ماشین لباسشویی در شمال تهران

تعمیر ماشین لباسشویی در شمال تهران


ماشین لباسشویی از وسایل مهم و ضروری برای امر شستشوی لباس، پرده ها و… که مورد استفاده قرار می گیرد بنابرای امکان دارد که در حین استفاده از دستگاه پکیج به دلیل استفاده های مکرر و یا فرسوده شدن قطعات مصرفی این دستگاه  و هم چنین در اثر استفاده ی نادرست از دستگاه ماشین لباسشویی خود دچار نقصان و مشکلاتی در عملکردش شده باشد که شما را نیازمند تعمیرات لباسشویی خواهد کرد. در مقاله تعمیر ماشین لباسشویی در شمال تهران شما را با محدودهای تعمیرات آشنا می کنیم.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

اگر در محدوه ی شمال تهران هستید و برای پیدا کردن تعمیرکار نگران هستید به شما توصیه  می کنیم که بهتر است از تعمیر ماشین لباسشویی در شمال تهران از دکتر آچار کمک بگیرید و کمتر با مشکل روبرو بشوید.

زیرا با یک تماس افراد کارشناس این گروه در محل حضور پیدا کرده و اقدام به رفع عیوب پیش آمده برای دستگاه ماشین لباسشویی شما خواهند کرد.

تعمیر ماشین لباسشویی در شمال تهران
تعمیر ماشین لباسشویی در شمال تهران

هزینه ی تعمیر ماشین لباسشویی در شمال تهران

پرداخت هزینه های تعمیر ماشین لباسشویی در شمال تهران بستگی به برند و مدل های مختلف دستگاه و قطعاتی که دچار مشکل و صدمه شده است، دلیل دیگر هم بسته به این دارد که آیا قطعه ایی که دچار مشکل شده قابل تعمیر می باشد یا خیر؟

در صورتی که قطعه ی آسیب دیده با تعمیرات مشکلش رفع بشود که هزینه ی تعمیرات حساب شده و در غیر این صورت بابد اقدام به تعویض قطعه کرد و خرید قطعه ی جدید هم با هزینه ها حساب خواهد شد.

 در صورتی که ایرادهای به وجود آمده پیچیده باشد هزینه های هم به طور متقابل بیشتر خواهد شد ولی تعمیر ماشین لباسشویی در شمال تهران توسط دکتر آچار با قیمت های عالی در خدمت شما مشتریان عزیز خواهد بود.

تعمیر ماشین لباسشویی در شمال تهران در محل

تعمیر کاران دکتر آچار در همه ی نقاط و محله های شمال تهران حضور پیدا خواهند کرد، به منظور عیب یابی دستگاه ماشین لباسشویی شما در محل حضور پیدا کرده و به شما مراجعه می کنند.

در هر نقطه از محدوده ی شمال تهران قرار دارید لازم است که با این کادر تماس بگیرید و از خدمات آن ها بهره ی کافی را ببرید.

تعمیر ماشین لباسشویی در شمال تهران
تعمیر ماشین لباسشویی در شمال تهران

انجام تعمیرات ماشین لباسشویی به خاطر داشتن وزن بالا و جابه جا شدن غیر ممکن و سخت و یک علت دیگر به منزله ی پیشگیری از وارد کردن صدمه ی جا به جا شدن این دستگاه دکتر آچار این امکان را دارد که در محل حاضر شده و تمامی امورات مرتبط با تعمیرات ماشین لباسشویی را به موقع انجام داده و رضایت شما را جلب خواهد کرد.

نصب ماشین لباسشویی در شمال تهران

یکی از مواردی که بسیار مهم می باشد نصب اولیه ی دستگاه ماشین لباسشویی می باشد که باید به یک سری نکات توجه داشت تا در آینده بعد از نصب کردن ابتدایی در حین کار کردن با این دستگاه با موانعی روبرو نشوید.

برای همین امر بهتر است از افراد کارشناس حرفه ایی کمک بگیرید تا با موانع در آینده روبرو نشوید.

این کادر متبحر دکتر آچار در کوتاه ترین بازده زمانی به راحتی عملیات نصب دستگاه ماشین لباسشویی برای تان انجام خواهند داد و اگر در منطقه ی شمالی تهران زندگی می کنید دکتر آچار بهترین گزینه خواهد بود.

تعمیر ماشین لباسشویی در شمال تهران
تعمیر ماشین لباسشویی در شمال تهران

به چه روشی می توان از خشک کن ماشین لباسشویی استفاده کرد؟

همان طور که اطلاع دارید بعضی از لباس‌ها را نمی‌توان در ماشین لباسشویی خشک کرد، بنابراین قبل از استفاده از خشک ‌کن، باید  برچسب مراقبت از لباس‌های تان را که به طور معمول وجود دارد، بررسی کنید.

اگر شما شاهد جمله ی در گرمای شدید خشک نکنید روی برچسب نوشته شده بود، این مدل از  لباس های خود را در خشک کن ماشین لباسشویی قابلیت خشک کردن ندارد.

اگر این جمله روی برچسب لباس شما دیده نمی شود، از خشک کن استفاده کنید، توصیه می شود که  همیشه لباس های ظریف با الیاف حساس را  داخل ماشین لباسشویی قرار ندهید و از خشکشویی کمک بگیرید تا این گونه لباس ها آسیب نبینند.

توجه: تاکید می شود که لباس های زیر و لباس های مشبک، ابریشم، پنبه را بهتر است با استفاده از خشک کن ماشین لباسشویی خشک نکنید، اگر قصد دارید که لباس‌ها، حوله‌ها یا دستمال‌های مرطوب را با ماشین لباسشویی خشک کنید.

حتماً قبل از این کار آن‌ها را تکان دهید و تا حد امکان آب از آن‌ها خارج شود، لباس ها را به طور منظم در داخل دیگ دستگاه ماشین لباسشویی قرار دهید تا چروک نشوند، زیرا با پیچیدن لباس ها داخل یکدیگر عمل خشک شدن به خوبی انجام نمی شود.

 بهتر است که از کیسه ی  مخصوص لباسشویی برای خشک کردن لباس استفاده کنید، اما مراقب باشید که کیسه ها را خیلی زیاد پر نکنید، این کار از آسیب دیدن لباس پیش گیری لازم انجام می شود.

 

زمانی که می خواهید از قسمت خشک کن ماشین لباسشویی استفاده کنید، مخزن را بیش از حد پر نکنید، زیرا این امر باعث شده که لباس ها به خوبی خشک نشوند و رطوبت درون آن باقی می ماند و در نهایت به خود دستگاه نیز صدمه ی زیادی را وارد خواهید کرد و خسارات مالی هنگفتی را متحمل خواهید شد.

اگر می خواهید وسایل سنگینی مانند ملحفه، پتو، حوله و غیره را داخل ماشین لباسشویی قرار دهید تا خشک شود هر کدام را به طور تک  تک در داخل دستگاه ماشین لباسشویی قرار بدهید تا فشار زیادی به دستگاه تان وارد نشود.

برای چرخه خشک کن ماشین لباسشویی در مرحله ی آغازین باید با توجه به مقدار و جنس لباس ها یی که  در داخل ماشین قرار می گیرد، دمای مناسب را انتخاب کنید، برای لباس های ظریف باید درجه حرارت را در کمترین حد و برای لباس های ضخیم مانند حوله، ملحفه، پتو و… درجه حرارت در بالاترین حد تنظیم شود.

 پس از مطالعه و آگاه شدن تمام نکات بالا، حال باید نحوه ی  استفاده از چرخه خشک کن لباسشویی را یاد بگیرید. باید یکی از کلمات spin dry, dry only, heat روی دستگاه شما نوشته شده باشد.

چرخه خشک کن را می توان با قرار دادن علامت ماشین لباسشویی روی هر یک از این کلمات یا با فشار دادن دکمه برنامه شروع کرد و دستگاه آغاز به کار کند، به یاد داشته باشید که پس از اتمام فرآیند خشک کردن، بهتر است که لباس ها را درکوتاه ترین  وقت از دستگاه خارج کنید تا چروک در آن ها شکل نگیرد.

نتیجه گیری نهایی

با خراب شدن دستگاه ماشین لباسشویی خود در صورتی که در شمال تهران ساکن هستید به راحتی می توانید با تعمیر ماشین لباسشویی در شمال تهران دکتر آچار ارتباط برقرار نموده و با اطلاع رسانی به آن ها در مدت زمان کوتاهی در منزل شما حضور به هم رسانده و پس از عیب یابی دقیق دستگاه ماشین لباسشویی شما را عیب یابی درست انجام داده و قطعه ی آسیب دیده را شناسایی و در صورت تعمیر شدن آن را تعمیر و در غیر این صورت اقدام به تعویض قطعه ی آسیب دیده خواهند کرد.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 5
 1. عبدالله سلیمی 1 سال قبل

  درجه یک بود این مقاله

 2. ناصر فروتن 11 ماه قبل

  کارشناستون رایگان مارو راهنمایی کردن و مشکل دستگاهمونو خودمون حل کردیم

 3. حمیدرضا صابری 8 ماه قبل

  واقعا از حرفه ایا هستید

 4. نازنین موسوی 2 ماه قبل

  سلام علت تخلیه نشدن آب کثیف ماشین لباسشویی چیه؟

  1. دکتر آچار 2 ماه قبل

   سلام وقتتون بخیر علت تخلیه نشدن آب کثیف از ماشین لباسشویی می تواند مسدود بودن شیلنگ خروجی، خرابی پمپ تخلیه و گیرپاژ کردن پمپ آب باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید