تعمیر جاروبرقی در غرب تهران

تعمیر جاروبرقی در غرب تهران


دستگاه جاروبرقی وسیله ایی برای پاکیزگی و تمیز کردن محیط خانه و البته در برخی از مکان های دیگر هم استعمال دارد که با هر نوع کیفیتی که باشد باز هم ممکن است که با مشکلاتی روبرو  بشود و نیاز به تعمیر کاران پیدا کنید از تعمیرکاران تعمیر جاروبرقی در غرب تهران کمک بگیرید.

برای بالا بردن قدرت و سرعت مکش در دستگاه ها ی جاروبرقی که بتواند به راحتی گرد و غبار و ذرات  آشغال را جمع آوری کند و باعث افزایش توانایی جاروبرقی در جمع آوری ذرات ریز و گرد و غبار و هم چنین افزودن سرعت فرآیند نظافت بشود.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

قدرت مکش و سرعت مکش در هر یک از مدل ها و برند های دستگاه جاروبرقی ها بسیار فرق دارد و بسته به نوع استفاده از دستگاه و قطعاتی مانند :موتور، فیلتر و پمپ مناسب برای انجام کار بر روی آن تعبیه می شود.

تعمیر جاروبرقی در غرب تهران
تعمیر جاروبرقی در غرب تهران

با پیشرفت و تکنولوژی که در تولیدات انواع دستگاه جاروبرقی های صنعتی و نیمه صنعتی وجود داشته است، بسیاری ازانجام دادن نظافت و خروج زباله ها از محیط زیست که در گذشته دشوار بود.

با وجود این دستگاه ها راحت شده است و این وسیله ی پیشرفته چنین عملیاتی را با کیفیتی شگفت انگیز انجام می دهد.

نعمیرات تخصصی جاروبرقی

فرآیند صحیح و سرعت بالا و ارائه یک ضریب ایمنی بر جسته ایی را به جا می گذارد، برتری دیگر جاروبرقی صنعتی این است که به دلیل داشتن یک کیفیت عالی در قسمت قطعات، نیاز به تعمیر جاروبرقی کمتر است و قطعه ی های مکنده ی آن قابلیت مکش به طور هم زمان مواد جامد و مایع را دارا است و در برخی از آن انواع هم چنین قابلیت جداسازی آن ها از یکدیگر در ظرفی مجزا را دارا می باشد.

در دستگاه های جاروبرقی که در منازل بیشتر کار برد دارد و کار تمیز کردن خانه ها را راحت تر کرده است گاهی ممکن است با خراب شدن آن روبرو بشوید که دغدغه ی انجام تعمیرات و این که درست عملیات تعمیرات صورت بگیرد را دارید و به دنبال یک فرد قابل اعتماد و کار بلد می باشید.

زیرا اگر این کار را به دست افراد نامتخصص و ناشی بسپارید احتمال دارد که نه تنها مشکل اصلی را برطرف نمی کنند بلکه مشکلی جدید را هم به وجود می آورند و کار را سخت تر می نمایند.

تعمیر جاروبرقی در غرب تهران

برطرف کردن عیب پیش آمده برای دستگاه جاروبرقی خود یک امر تخصصی می باشد که دکتر آچار به جز داشتن افراد متخصص، با وجود دستگاه های جدید و برندهای متفاوت دوره های آموزش را قرار داده تا افراد از  این طریق آگاه بشوند و اطلاعات لازم را به دست بیاورند  و به راحتی بتوانند معایب دستگاه را رفع کنند.

با قرار داشتن شما در منطقه ی غرب تهران به راحتی می توانید به تعمیر جاروبرقی در غرب تهران دسترسی داشته باشید و در کمترین مدت زمانی  در خدمت شما باشند و اقدامات لازم را جهت تعمیرات جاروبرقی انجام بدهند.

تعمیر جاروبرقی در غرب تهران
تعمیر جاروبرقی در غرب تهران

رفع بوی دود و سوختنی در دستگاه جاروبرقی

اگر در حین استفاده از جاروبرقی شما متوجه بوی بد یا سوختگی می شوید، فوراً به فکر تعویض موتور نباشید، شاید علت پیدایش این ایراد در قسمت دیگری باشد.

احتمال دارد که در زمان بروز این ایراد مواردی وجود داشته باشد، از جمله ی این موارد می تواند:

مسدود شدن لوازم جانبی مانند شیلنگ یا برس که می تواند به دستگاه جاروبرقی فشار وارد بکند، این فشار مستقیماً به موتور وارد می شود و امکان ایجاد بوی بد در دستگاه وجود دارد، اگر در مواقعی شاهد فیلتر کثیف یا کیسه پر باشید.

بوی بدی را متوجه خواهید شد، بهتر است که در حین استفاده از دستگاه جاروبرقی به صدای جاروبرقی توجه داشته باشید که این امر بسیار مهم تلقی می شود.

اگر پیدایش تولید صدا از بلبرینگ باشد و سعی نکرده اید آن را تعویض کنید، این کار باعث می شود جاروبرقی نیازمند انجام تعمیر بشود، صدمه دیدن قطعه ی بلبرینگ، سیم کشی یا مشکلات کلکتور باعث ایجاد بوی سوختگی در دستگاه جاروبرقی می شود، اگر خود قطعه ی  اصلی موتور سوخته است، باید آن را تعویض کنید.

وجود بوی سوختگی و پیدایش این ایراد در دستگاه جاروبرقی دارای اهمیت بسزایی است و در صورت رفع نشدن این عیب بهتر است که  با یک تعمیر کار حرفه ایی مانند دکتر آچار تماس حاصل کرده و اقدامات ویژه در جهت رفع آن بنمایید.

در چه مواقعی دستگاه جاروبرقی شما نیاز به تعمیرات دارد؟

یک سری مشکلات برای دستگاه جاروبرقی در حین انجام کار احتمال دارد به وجود بیاید که می تواند شامل  این موارد ذیل باشد:

گاهی ممکن است که دارای مکش بسیاری کمی بشود، خاموش شدن یهویی و ناگهانی دستگاه جاروبرقی، استشمام بوی سوختگی، باز و بسته نشدن سیم دستگاه جاروبرقی و سوختن موتور و…

این مواردی که در قسمت بالا بیان شده است می تواند از رایج ترین و متداول ترین مشکلات دستگاه جاروبرقی باشد که برای دستگاه تان پیش بیاید.

البته شایان ذکر می باشد که در برخی از موارد نمایان شدن این مشکلات می تواند به خاطر نوسانات برق به وجود بیاید و یا این که در معرض ضربه ی شدیدی قرار بگیرد.

البته گاهی هم برخی از  قطعات دستگاه جاروبرقی شما در اثر استفاده های مکرر و یا به پایان رسیدن عمراین قطعه باعث شده که اختلالاتی در عملکرد  دستگاه جاروبرقی شما به وجود آمده باشد.

تعمیر جاروبرقی در غرب تهران
تعمیر جاروبرقی در غرب تهران

هزینه ی تعمیر جاروبرقی در غرب تهران

هر زمان که عملکردهای دستگاه جاروبرقی شما با مشکلاتی روبرو بشود و نیاز به عملیات تعمیر و یا تعویض قطعه ی آسیب دیده داشته باشد شما را متحمل پرداخت هزینه هایی می کند.

که مقدار و قیمت این هزینه های پرداختی تعمیرات می تواند شامل عملیات تعمیر قطعه ی خراب شده و یا این که شاید قطعه ایی تعمیر نشود و نیاز به تعویض داشته باشد  که جایگزین کردن قطعه ی جدید هم می تواند هزینه ایی  در بر داشته باشد.

هزینه ی تعمیر جاروبرقی در غرب تهران بستگی به نوع برند و پیدایش عیب و ایراد دستگاه و قطعه ی معیوب شده می تواند مقدار این قیمت متغیر باشد.

نتیجه گیری

اگر دستگاه جاروبرقی شما با هر برندی که باشد با اختلالاتی در عملکردش مواجه شدید بهتر است به دنبال تعمیر کار حرفه ایی باشید تا بتواند یک تعمیر با کیفیت و عالی را به شما ارائه بدهد و همانند روز اول برای شما دستگاه جاروبرقی تان کارایی داشته باشد.

بنابرای توصیه ی ما به شما دکتر آچار است و اگر در منطقه ی غرب تهران زندگی می کنید  و با این ایراد روبرو هستید فوراً با این کادر مجرب دکتر آچار ارتباط برقرار کنید تا مشکل دستگاه جاروبرقی شما را پس از عیب یابی رفع نمایند.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 5
 1. رامین زاهدی 11 ماه قبل

  شما تعویض فیلتر آبسرد کن هم انجام می دید؟ خودمون هم می تونیم این کار رو انجام بدیم؟

 2. منصور اسلامی 11 ماه قبل

  اسپلیت رو چه زمانی باید از حالت سرما روی گرما بگذاریم؟

 3. عزیز قنبری 8 ماه قبل

  جاروبرقی از کار افتاده رو تعمیر کارتون خیلی درست تو یه ربع تعمیر کرد عین قبل کار میکنه

 4. سحر دامغانی 2 ماه قبل

  تعمیر جاروبرقی تون هم گارانتی داره؟

  1. دکتر آچار 2 ماه قبل

   عرض ادب و احترام بله کلیه تعمیرات در مجموعه ما گارانتی دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید