تعمیر جاروبرقی در صادقیه🛠نمایندگی تعمیر جاروبرقی در صادقیه

تعمیر جاروبرقی در صادقیه

تعمیر جاروبرقی در صادقیه


تعمیر جاروبرقی در صادقیه

یکی از وسایلی که برای انجام پاکیزگی منازل استفاده می شود دستگاه جاروبرقی است  و دارای نقش مهمی در امور تمیز کردن خانه دارد، اینکه شما بتوانید در زمان خراب شدن دستگاه جاروبرقی یک تعمیرکار خوب پیدا کنید کار آسانی نیست و اینکه افراد تعمیر کار بسیار با تجربه باشند و کار تعمیرات را به خوبی انجام بدهند سخت است که در زمان کوتاه در دسترس باشند ولی شما نگران نباشید  این کار را به سرویسکار تعمیر جاروبرقی در صادقیه به ما بسپارید تا مشکل را برطرف کنیم.

تعمیر جاروبرقی در صادقیه از موارد حساسی است، هرچند که همه ی جاروبرقی ها دارای یک ساختار و سیستم و کار مشابه است ولی قطعاتی که در آن استفاده شده با هر مارک و برندی متفاوت می باشد و کارایی هریک از جاروبرقی ها با هم فرق دارد.

کم شدن قدرت مکش دستگاه جاروبرقی

کم شدن مکش دستگاه جاروبرقی از مشکلات رایج می باشد مه بیشتر افراد درگیر آن می شوند، جاروبرقی که دارای مکش بسیار بالایی است در رده ی دستگاه های خوب به شمار می آید، ممکن است دستگاه جاروبرقی شما در اثر استفاده ی مکرر این قدرت مکش افت پیدا کند، دلیل بروز این مشکل می تواند به خاطر بسته شدن فیلتر هوای دستگاه جاروبرقی باشد که شما با تمیز کردن فیلتر به راحتی می توانید مشکل را حل کنید و باعث ازدیاد قدرت مکش دستگاه جاروبرقی بشوید،  گاهی هم در خرطومی دستگاه ممکن است اشیاء گیر کرده و راه را بسته باشد که باید آن را برطرف کرد.

البته از عوامل دیگر هم می تواند پر شدن کیسه ی جاروبرقی باشد که باعث کاهش قدرت مکش دستگاه بشود که با تخلیه کردن کیسه باید ایراد جاروبرقی برطرف شده و به خوبی محیط را تمیز کند.

شما می توانید برای حل مشکل  با مرکزتعمیر جاروبرقی در صادقیه تماس بگیرید تا در محل حضور پیدا کرده و رفع عیب دستگاه را انجام دهند.

تعمیر جاروبرقی در صادقیه

نداشتن قدرت موتور دستگاه جاروبرقی

اگر در حین انجام کار دستگاه جاروبرقی متوجه  کم شدن قدرت موتور شدید  احتمال دارد به خاطر معیوب شدن زغال جاروبرقی باشد، در چند وقت یکبار بعد از استفاده از جاروبرقی ممکن است که زغال ها خراب بشود ولی نگران نباشید، و مشکل دیگر یاتاقان های موتور ممکن است ایراد پیدا کرده باشد که در صورت بروز این مشکلات موتور دستگاه شاید نیم سوز شده باشد که اینها دلیلی بر کم شدن قدرت موتور خواهد بود و از افرادی که در تعمیر جاروبرقی در صادقیه هستند مشاوره بخواهید تا شما را برای انجام امور تعمیرات راهنمایی کنند.

وجود بوی سوختگی در دستگاه جاروبرقی

وجود این بوی سوختگی در صورتی که مشکل بزرگ نباشد احتمال دارد عادی باشد، ابتدا فیلترها ی دستگاه را چک کنید و فیلتر کوچکی که در پشت کیسه جاروبرقی قرار دارد شاید این فیلتر در جای درست خود قرار نگرفته باشد، اگر متوجه نشوید و آن را در جایگاه مناسب خودش قرار ندهید احتمال دارد در دراز مدت آسیب جدی به قطعات و موتور دستگاه برساند و سویئچ ها و مهم تر از آن خراب شدن کاسه نمد دستگاه جاروبرقی بشود.

تعمیر جاروبرقی در صادقیه

علت وجود صدا در موتور جاروبرقی  

اگر صدایی از موتور جاروبرقی شنیده شده باید در ابتدا آلودگی ها را بررسی کرد و آن را برطرف نمایید  و با برطرف نشدن صدا باید فن دستگاه، یاتاقان ها، تسمه ، و… را چک کرد، و در صورت خراب بودن فن  موتور جاروبرقی باید تعمیر و یا تعویض انجام بشود ممکن است تیغه های فن آسیب دیده باشد و یا شل شده باشد، قطعه ی بلبرینگ ها یکی دیگر از عوامل صدا می باشد که با وجود صدا احتمال تعویض موتور جاروبرقی وجود دارد.

در صورت مشاهده کردن هر یک از مشکلات در دستگاه جاروبرقی با تعمیر جاروبرقی در صادقیه در ارتباط باشید و از آنها کمک بخواهید تا تعمیرکاران خود را در محل حاضر کنند و مشکل را برطرف بکنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *