تعمیر جاروبرقی در صادقیه

تعمیر جاروبرقی در صادقیه


 همهٔ دستگاه های جاروبرقی به هر حال از هر مارک و یا برندی که باشند باز هم احتمال دارد که در زمان استفاده از آن ها در طی زمان با مشکلاتی روبرو بشوند و نیاز به افراد متخصص تعمیر کار داشته باشند.

البته شایان ذکر می باشد که اگر به یک سری از نکات در امر نگهداری در دستگاه جاروبرقی توجه داشته باشید می توانید از بروز یک سری از مشکلات و تعمیرات در دستگاه جاروبرقی پیشگیری کنید و کمتر نیازمند تعمیر جاروبرقی در صادقیه باشید.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

تعمیر جاروبرقی در صادقیه

در همهٔ وسایل برقی می توانید قسمت سبز رنگی را ببینید، کاربردش به این گونه می باشد که همهٔ برنامه ریزی های دستگاه روی آن انجام می شود، که کوچکترین صدمه ایی به آن باعث اختلال در کار دستگاه می شود، گاهی اوقات در اثر نفوذ رطوبت، وجود نوسانات الکتریکی و یا افزایش بیش از حد دمای دستگاه جاروبرقی، قطعهٔ برد صدمه دیده و دستگاه جاروبرقی باید تعمیراتش صورت بگیرد، نکته ایی که بسیار مهم تلقی می شود این است که انجام تعمیرات قطعهٔ برد دستگاه جاروبرقی امری تخصصی است و بهتر است توسط تکنسین ماهر و متخصص دستگاه جاروبرقی انجام شود.

تعمیر جاروبرقی در صادقیه
تعمیر جاروبرقی در صادقیه

دستگاه جاروبرقی دارای بخشی به نام فن یا سیستم خنک کننده است و این قطعه موظف به عملیات خنک کردن موتور وبقیهٔ قسمت های مهم جاروبرقی است. اگر این قطعه آسیب ببیند و نتواند دمای جاروبرقی را به مقدار لازم کم کند، می تواند باعث داغ شدن بیش از حد دستگاه جاروبرقی بشود و البته موارد دیگری مثل سوختن موتور با اتصالات داخلی را در پیش رو خواهید داشت.

هنگامی که از دستگاه جاروبرقی استعمال می کنید مطلع می شوید که دما بیش از حد بالا رفته یا موتور خیلی سخت و دشوار کار می کند و یا اینکه مکش دستگاه جاروبرقی کم شده است، در این موقع ضروری است که قطعهٔ فن و سیستم خنک کننده را چک کنید.

دستگاه جاروبرقی از طریق شیلنگ های مختلف متصل به آن استفاده می شود، گاهی اوقات به خاطر بی توجهی این اتفاق می افتد که اتصالات و لوله های جاروبرقی و یا فرسودگی آنها، این لوله ها پاره می شوند و مکش جاروبرقی را بسیار کاهش می دهند، در این مرحله امکان دارد در موتور یا سایر قطعات مشکلاتی به وجود آمده باشد، در صورتی که شاید این مشکل ساده ایی باشد و دستگاه جاروبرقی را می توان به راحتی با هزینه بسیار کم تعمیر کرد، بنابراین قبل از اینکه به تعمیرگاه جاروبرقی بروید می توانید قطعات شیلنگ ها و اتصالات را به دقت بررسی کنید.

امکان دارد که شما در حین استفاده از دستگاه جاروبرقی خود با صداهایی مواجه بشوید، اگر صدایی از دستگاه می شنوید، امکان دارد که ایراد در قسمت قطعهٔ از بلبرینگ باشد، در پایان امر محتمل است که ایراد در نیم سوز شدن قطعهٔ موتور باشد، بروز این ایراد در دستگاه جاروبرقی می تواند به خاطر صدای غیرعادی موتور و جریان مصرف زیاد در اندازه گیری ها قابل تشخیص است.

تعمیر جاروبرقی در صادقیه
تعمیر جاروبرقی در صادقیه

برای رفع این ایراد به وجود آمده باید توسط کارشناسان ماهر قطعه بلبرینگ باز بینی بشود و در صورت نیاز اقدام به تعویض این قطعه بشود.

روشن نشدن دستگاه جاروبرقی هم یکی از مشکلاتی است که با آن امکان دارد روبرو بشوید که باید عوامل موثر در پیدایش این امر جستجو کرد از جمله وجود مواردی مانند، پریز برق، وجود ایراد در قسمت کلید خاموش و روشن دستگاه جاروبرقی، بیش از حد لازم پر شدن دستگاه جاروبرقی شما، ایراد در قسمت رله و یا موجب سوختن موتور دستگاه جاروبرقی و یا وجود اتصالی در قسمت سیم دستگاه جاروبرقی می تواند باشد.

بهترین و برترین مکان  برای یافتن تمامی قطعات  اصلی  دستگاه جاروبرقی  و تعمیرات  با بهترین کیفیت  را کشف کنید باید به دکتر آچار مراجعه کنید  تا همراه شما برای درخواست تعمیرات تان  باشند.

تعمیر جاروبرقی در صادقیه در منزل

اگر ساکن منطقهٔ صادقیه شده اید به شما کاربران محترم مژده می دهیم که دکتر آچار کارشناسان خود را در این منطقه فعال کرده و می توانید برایاین که از تعمیرات در منزل این کادر استفاده کنید با یکی از شماره های این شعبه در صادقیه ارتباط برقرار کنید تا حلال مشکلات شما در این زمینه اعم از تعمیرات تمامی معایب به وجود آمده برای دستگاه جاروبرقی شما باشند.

تعمیر جاروبرقی در صادقیه در محل

این موضوع که شما دستگاه را از کدام منطقه و یا فروشگاه خریداری کرده اید اهمیتی ندارد، بهتر است در هر زمان که خراب شدن این دستگاه مواجه می شوید به فکر پیدا کردن افراد متخصص کار بلد باشید زیرا وجود این افراد باعث شده که تعمیرات را در محل انجام داده و قطعهٔ معیوب شده را به خوبی تشخیص بدهد و مشکل را به نحوه صحیحی برطرف نماید، برای اینکه از خدمات دکتر آچار در شعبهٔ صادقیهٔ تهران بهرهٔ لازم را ببرید بهتر است که یکی از کارشناسان متخصص تعمیرات جاروبرقی تماس حاصل فرمایید و بعد از انجام مشاوره و راهنمایی کارشناسان هر گونه اقدامی که برای تعمیرات دستگاه نیاز دارد برای تان در محل اجرا کنند.

هزینه تعمیر جاروبرقی در صادقیه

بعد از معیوب شدن قطعات دستگاه جاروبرقی و شناسایی آن قطعهٔ صدمه دیده توسط افراد تعمیر کار متخصص و این که آیا این قطعهٔ خراب قابل درست شدن می باشد یا خیر و در مرحلهٔ بعدی شاید این قطعه درست نشود و نیاز به تعویض این قطعه باشد که دراین صورت افراد متخصص با توجه به ایاب و ذهاب و هزینهٔ خدمات انجام شده و یا تعویض قطعهٔ خراب شده محاسبه می کنند و این مبلغ بستگی به خدماتی که برای شما و دستگاه خراب تان ارائه داده اند محسوب می شود.

تعمیر جاروبرقی در صادقیه
تعمیر جاروبرقی در صادقیه

کم شدن قدرت مکش دستگاه جاروبرقی

کم شدن مکش دستگاه جاروبرقی از مشکلات رایج می باشد مه بیشتر افراد درگیر آن می شوند، جاروبرقی که دارای مکش بسیار بالایی است در رده ی دستگاه های خوب به شمار می آید، ممکن است دستگاه جاروبرقی شما در اثر استفاده ی مکرر این قدرت مکش افت پیدا کند، دلیل بروز این مشکل می تواند به خاطر بسته شدن فیلتر هوای دستگاه جاروبرقی باشد که شما با تمیز کردن فیلتر به راحتی می توانید مشکل را حل کنید و باعث ازدیاد قدرت مکش دستگاه جاروبرقی بشوید،  گاهی هم در خرطومی دستگاه ممکن است اشیاء گیر کرده و راه را بسته باشد که باید آن را برطرف کرد.

البته از عوامل دیگر هم می تواند پر شدن کیسه ی جاروبرقی باشد که باعث کاهش قدرت مکش دستگاه بشود که با تخلیه کردن کیسه باید ایراد جاروبرقی برطرف شده و به خوبی محیط را تمیز کند.

شما می توانید برای حل مشکل جارو برقی با شماره های درج شده در سایت دکتر آچار با بخش تعمیر جاروبرقی در صادقیه تماس بگیرید تا در محل حضور پیدا کرده و رفع عیب دستگاه را انجام دهند.

نداشتن قدرت موتور دستگاه جاروبرقی

اگر در حین انجام کار دستگاه جاروبرقی متوجه  کم شدن قدرت موتور شدید  احتمال دارد به خاطر معیوب شدن زغال جاروبرقی باشد، در چند وقت یکبار بعد از استفاده از جاروبرقی ممکن است که زغال ها خراب بشود ولی نگران نباشید، و مشکل دیگر یاتاقان های موتور ممکن است ایراد پیدا کرده باشد که در صورت بروز این مشکلات موتور دستگاه شاید نیم سوز شده باشد که اینها دلیلی بر کم شدن قدرت موتور خواهد بود و از افرادی که در تعمیر جاروبرقی در صادقیه هستند مشاوره بخواهید تا شما را برای انجام امور تعمیرات راهنمایی کنند.

وجود بوی سوختگی در دستگاه جاروبرقی

وجود این بوی سوختگی در صورتی که مشکل بزرگ نباشد احتمال دارد عادی باشد، ابتدا فیلترها ی دستگاه را چک کنید و فیلتر کوچکی که در پشت کیسه جاروبرقی قرار دارد شاید این فیلتر در جای درست خود قرار نگرفته باشد، اگر متوجه نشوید و آن را در جایگاه مناسب خودش قرار ندهید احتمال دارد در دراز مدت آسیب جدی به قطعات و موتور دستگاه برساند و سویئچ ها و مهم تر از آن خراب شدن کاسه نمد دستگاه جاروبرقی بشود.

 کلام پایانی

برخی از معایب دستگاه جاروبرقی بسیار ساده می باشد و احتمال دارد که با کمی دانش و تجربه ایی که دارید بتوانید ایراد به وجود آمده را برطرف نمایید ولی در برخی از موارد این کار فقط توسط متخصصین صورت می گیرد که به شما دکتر آچار را پیشنهاد می دهیم که بهترین خدمات تعمیر جاروبرقی در صادقیه را برای شما کاربران ارائه خواهند داد.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 5
 1. قربانعلی حیاتی 11 ماه قبل

  شما تعویض فیلتر آبسرد کن هم انجام می دید؟ خودمون هم می تونیم این کار رو انجام بدیم؟

 2. احمد شریفیان 11 ماه قبل

  خواستم از تعمیرکار خوبتون آقای شایسته تشکر کنم، کارشون عالی بود واقعا

 3. علی اکبر اسدی 8 ماه قبل

  میشه از مطالب وبلاگتون توی سایتم بذارم؟

 4. مریم زارع 2 ماه قبل

  سلام میخواستم بدونم که اگه مکش جاروبرقی دچار مشکل باشه با تعمیر درست میشه؟

  1. دکتر آچار 2 ماه قبل

   عرض ادب و احترام بله در صورتی که لوله جارو برقی یا کیسه مسدود نباشد و دستگاه دچار ایراد و خرابی باشد امکان تعمیر آن وجود دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید