تعمیر جاروبرقی شرق تهران

تعمیر جاروبرقی شرق تهران


دستگاه جاروبرقی در برندهای متفاوت و  هم چنین در مدل های متفاوت در بازارهای امروز موجود می باشد.

در عصر جدید بیشتر افراد کاربر به دنبال جنس های با کیفیت و معتبر هستند، به دلیل این که دارای عمر طولانی تر و هم چنین به دلیل مرغوبیت بالاتر کمتر دچار خرابی بشوند و کمتر نیازمند تعمیر کاران گردند.

تعمیر جاروبرقی شرق تهران

خراب شدن موتور جاروبرقی یکی از معضلاتی است که ممکن است شما با آن روبرو بشوید و به دنبال رفع این ایراد باشید، با مشکل داشتن جریانات هوا در دستگاه جاروبرقی می تواند موجب نرسیدن هوا به موتور می شود.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

که دلیلی برای بالا رفتن دمای موتور و گرم شدن آن و این مشخصه در برخی از دستگاه های جاروبرقی وجود دارد تا بتواند در هنگام داغ شدن بیش از حد این قابلیت را دارد که بتواند باعث خاموش شدن دستگاه برای محافظت از موتور بشود.

احتمال دارد که پس از مدتی دستگاه دوباره روشن شود و این بار زودتر خاموش شود در بخش بالا، نحوه رفع مشکلات ورودی و جریان هوا ضعیف را توضیح داده شده است.

گاهی شما خود می توانید مشکل جریان هوا در جاروبرقی خود را با استفاده از نکات موجود و اطلاعات که دارید برطرف کنید تا دستگاه در حین کار خاموش نشود.

لازم به یادآوری است که به طور معمول ممکن است که پس از مدتی کار کردن، لایه ای از چربی و گرد و غبار به عنوان یک لایه عایق بین زغال سنگ و تیغه های کلکتور تشکیل شود که وجود همین مواد می تواند عبور و رد شدن جریانات برق جلوگیری بکند.

برای حل مشکل، تیغه ها و سطح زغال سنگ را با سمباده نرم به آرامی مالش داده و تمیز کنید، سپس تراشه های به دست آمده را جدا کنید تا قطعات زغال ها  و تیغه ها به خوبی با یکدیگر تماس داشته باشند و بتوانند جریان برق را به خوبی عبور بدهند.

تعمیر جاروبرقی شرق تهران
تعمیر جاروبرقی شرق تهران

دلیل صداهای ناهنجار در موتور جاربرقی

در هنگامی که شما شاهد صداهای ناهنجار در قطعه ی موتور جاروبرقی هستید، راه کار اولیه ی این است که شما برای رفع این عیب بهتر است که در ابتدای کار محفظه جاروبرقی را باز کرده و تمام کثیفی ها را پاک کنید، هم چنین قطعه ی تسمه ی آسیب دیده را بردارید و در صورت نیاز تعویض کنید.

راه کار دیگر قطعه ی فن موتور را چک کنید و در صورت آسیب دیدگی آن را تعویض کنید و اتصال بین فن و شفت موتور را محکم کنید، در کل دارای دلایل زیادی برای صدای بلند و نا هنجار دستگاه جاروبرقی وجود دارد.

از یک  مشکل ساده و کوچک در دستگاه جاروبرقی گرفته تا موارد بزرگ و حتی مشکلات جدی تر  قطعه ی موتور یا قطعه ی فن می تواند باعث ایجاد صدای بیش از حد در دستگاه جاروبرقی شود.

به هر حال چک کردن راه مسدود شده و کم شدن مکش در دستگاه جاروبرقی، وجود نشتی هوا یا این که قطعه ی غلتطک دستگاه جاروبرقی شکسته که تمامی این موارد همگی باعث ایجاد صدای ناهنجار در دستگاه جاروبرقی می شود.

راه کار دیگر این است که شما می توانید قطعه ی تیغه های فن را از نظر ساییدگی یا آسیب بررسی کنید و آنها را با دست بچرخانید تا از شل نشدن آنها مطمئن شوید.

تیغه هایی که فرسوده شده اند و آسیب دیده می توانند به خاطر  این که راحت و آزادانه  چرخش نمی توانند داشته باشند، صدای زیادی را تولید خواهند کرد و هم چنین ممکن است به هنگام جاروبرقی کشیدن و جمع کردن آشغال ها و ورودی آن به دستگاه برخورد می کند.

قطعه ی بلبرینگ یکی دیگر از عوامل تولید صدای زیاد در دستگاه جاروبرقی می تواند باشد، اگر بروز این مشکلات دستگاه جاروبرقی شما از قطعه ی یاتاقان موتور است، احتمال دارد که در صورت نیاز کل موتور را تعویض انجام دهید، که مانند یک دستگاه جدید کار می کند.

تعمیر جاروبرقی شرق تهران در محل

به هنگام مشاهده ی هر گونه ی اختلال در امور عملکرد دستگاه جاروبرقی خود از هر بندی که باشد می توانیدئ با یک تماس به دکتر آچار اطلاع رسانی نمایید و منتظر اقدامات اولیه ی برای بررسی عیوب پیش آمده باشید.

تا با حضور به موقع تعمیر کاران خود در محل شما را از نگرانی خراب شدن دستگاه جاروبرقی تان بیرون آورند و ما به شما توصیه می کنیم که به راحتی می توانید به این کادر حرفه ایی اعتماد کنید.

تعمیر جاروبرقی شرق تهران
تعمیر جاروبرقی شرق تهران

تعمیر صداهای زیاد و نا هنجار در جار و برقی

گاهی ممکن است که صداهای بسیار زیادی در زمان استفاده از دستگاه جاروبرقی را شاهد باشید که بهتر است هر چه زودتر به دنبال علت بروز این ایراد باشید.

گاهی احتمال دارد که این مشکل در اثر معیوب شدن یاتاقان ها باشد که گاهی منجر به نین شدن موتور دستگاه جاروبرقی شما خواهد بود که با مشاهده این معایب باید زودتر اقدام به تعمیرات جاروبرقی کنید.

علت داغ شدن دستگاه جاروبرقی در چیست؟

هر زمان که دستگاه جاروبرقی شما با داغ شدن روبرو باشد به دلیل این که در برخی ازدستگاه مجهز به این سیستم بوده با داغ شدن منجر به خاموش شدن دستگاه شده تا از بروز مشکلات جلوگیری بشود.

داغ شدن و خاموش شدن با عملکرد ترموستات در ارتباط خواهد بود، گاهی با خراب شدن ترموستات این مشکل ظاهر گشته که عواملی مانند خراب شدن فن دستگاه جاروبرقی، پر بودن کیسه ی جاروبرقی، کثیف شدن فیلتر دستگاه جاروبرقی، معیوب شدن قطعه ی ترموستات و یا بیش از حد کار کردن دستگاه و موتور  دستگاه جاروبرقی در این موضوع دخالت دارد.

رایج ترین علل خرابی دستگاه جاروبرقی

از متداول ترین علل عدم رسیدگی به دستگاه جاروبرقی است، درست است که این وسیله برای تمیز کردن کاربرد دارد ولی خودش هم نیاز به نگه داری و تمیز کردن دارد و با مراقبت می توانید مشکلاتش را رفع کرد.

با استفاده های طولانی و مکرر از دستگاه جاروبرقی و بدون وقفه در ساعات طولانی مشکل می تواند به وجود بیاورد.

قابل ذکر می باشد که شما باید آگاه باشید که قابلیت دستگاه شما در چیست و چه کارهایی را می تواند انجام بدهد و این که این دستگاه برای تمیز کردن و جمع کردن خاک و زباله و یا در جمع کردن آب هم مهارت دارد و با توجه به کارایی دستگاه از آن کار بکشید تا مشکلی برایش به وجود نیاید.

دستگاه جاروبرقی از با اهمیت ترین لوازم که برای بالا بردن کیفیت تمیزی خانه ها کاربرد دارد و سلامت بودن قطعاتش نقش در اجرای کیفیت آن دارد و بر عمر مفید دستگاه می تواند تاثیر گذار باشد.

تعمیر جاروبرقی شرق تهران
تعمیر جاروبرقی شرق تهران

هزینه تعمیر جاروبرقی شرق تهران

در نتیجه ی همه ی این توضیحات می توان قابل اعتماد ترین کادر تعمیرکار را در شرق تهران را دکتر آچار معرفی کرد که با توجه به بررسی دستگاه جاروبرقی هزینه های به وجود آمده را تخمین زده که اگر قطعه ی صدمه دیده قابلیت تعمیرات را داشته باشد.

این کار را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام داده و اگر نیاز به تعویض قطعه داشته باشند آن را با جایگزین کردن قطعه ی جدید ایراد را رفع می کند.

هزینه ی تعمیرات و هزینه ی تعویض قطعات را به همراه عملکرد تعمیر کار محاسبه می گردد ولی اطمینان داشته باشید که قیمت های این کادر بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.

نتیجه گیری

در پایان بهتر است که به موارد که بیان شده توجه داشته باشید و در امر نگه داری از دستگاه جاروبرقی خود کوشا بوده و سرویس هایش را به موقع انجام داده و با کوچک ترین معایب هم توجه کافی داشته باشید و سعی در رفع آن ایراد داشته تا به قطعات دیگر آسیبی وارد نکرده است.

به شما تعمیر جاروبرقی شرق تهران دکتر آچار را معرفی می نماییم تا از خدمات آن ها بهره ی لازم و کافی را ببرید.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 4
 1. محمود موسوی 1 سال قبل

  شما تعویض فیلتر آبسرد کن هم انجام می دید؟ خودمون هم می تونیم این کار رو انجام بدیم؟

 2. اسدالله رستمی 11 ماه قبل

  سلام شما خدمات نصب لوازم خانگی هم انجام میدید؟

 3. ساناز شکری 2 ماه قبل

  سلام علت صدای زیاد جارو برقی چیه؟

  1. دکتر آچار 2 ماه قبل

   سلام وقتتون بخیر، زمانی که با این مشکل مواجه می شوید بهتر است پروانه های جاروبرقی، بوش ها ، بلبرینگ ها و نگهدارنده های لاستیکی را بررسی کنید، هنگام روشن شدن جارو بدلیل سرعت زیاد و لرزش ناشی از کارکرد موتور باید از صحت کارکرد نگه دارنده های موتور و بسته بودن پیج های آن اطمینال حاصل کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید