تعمیر جاروبرقی در شمال تهران

تعمیر جاروبرقی در شمال تهران


جاروبرقی یکی دیگر از لوازم برقی دیگر منازل می باشد که عملکردش برای تمیز کردن گرد و غبار و خاک خواهد بود و نیاز به توجه و مراقبت بسیار دارد تا با مشکلی روبرو نشود. در مقاله تعمیر جاروبرقی در شمال تهران شما را با تعمیر جاروبرقی در مناطق شمال تهران آشنا می کنیم.

 احتمال دارد که شما هر چند سال یک بار با خراب شدن دستگاه جاروبرقی و تعمیر کاران روبرو بشوید، در برخی از موارد امکان دارد که مشکلات جزیی باشد و با حضور خودتان بتوانید آن مورد عیب را برطرف نمایید.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

ولی در برخی از موارد کار را باید به کاردان بسپارید و دخالت شما نه تنها مشکل را حل نخواهد کرد بلکه توانسته مشکل آفرین هم باشد.

تعمیر جاروبرقی در شمال تهران
تعمیر جاروبرقی در شمال تهران

عیب یابی دستگاه جاروبرقی زمانی مکش دستگاه کم می شود؟

هر زمان که با این ایراد دستگاه جاروبرقی روبرو می شوید بهتر است در ابتدای کار کیسه ی گرد و غبار جاروبرقی را بررسی کنید وقتی که دستگاه جاروبرقی قدرت مکش خود مانند روزهای اولیه ی نداشته باشد.

مشخص می شود که زمان تخلیه ی مخزن یا فرایند تعویض کیسه گرد و غبار برای آن دسته از جاروبرقی هایی که مدل شان کیسه ی تعویضی است، فرا رسیده است.

بیشتر دستگاه های جاروبرقی اتوماتیک دارای یک چراغ نشانگر که به عنوان آلارم و هشدار در هنگام پر شدن کیسه گرد و غبار می باشد، این یک روش و راه برای اطلاع پیدا کردن از اینکه کیسه گرد و غبار نیاز به تعویض هست یا خیر؟

 بررسی کنید که آیا فیلترهای دستگاه جاروبرقی دچار انسداد راه شده اند یا خیر؟ یک دستگاه جاروبرقی مجهز به فیلترهای فوم مانند و یا مشبک متفاوت می باشد.

وقتی که قطعه ی فیلترها خیلی خوب تمیز و پاکیزه نشود و یا این که تعویض نشود، احتمال دارد با گذشت زمان و طی مدت ها دچار انسداد بشود، به همین خاطر دستگاه جاروبرقی ظرفیت مکش خود را از دست می دهد.

 برای رفع این ایراد در زمانی که خودتان نتوانستید مشکل را برطرف نمایید با تعمیر جاروبرقی در شمال تهران گروه فعال دکتر آچار ارتباط برقرار نمایید.

تعمیر جاروبرقی در شمال تهران در محل یا منزل

گاهی در حین استفاده از دستگاه جاروبرقی اتفاق افتاده است که معضلاتی روبرو خواهید شد که نگران پیدا کردن افراد قابل اعتماد و تعمیر کاران حرفه ایی می شود.

ولی با حضور دکتر آچار در منطقه ی شمال تهران به راحتی قابل دسترس هستند و با اطلاع رسانی شما در کوتاه ترین زمان ممکن افراد متبحر خود را به محل و منزل شما اعزام خواهد کرد و پس از عیب یابی دستگاه و تشخیص قطعه ی صدمه دیده و پیدا کردن ایرادش برای شما دستگاه جاروبرقی تان را هم مانند روز اول درست می کنند.

چرا دستگاه جاروبرقی شما یهویی خاموش می شود؟

پیدایش و بروز این مشکل که خاموش شدن یهویی جاروبرقی می تواند ناشی از موارد متنوعی باشد که در ادامه به بررسی بعضی از این موارد پردازش می شود:

از مواردی که باعث مشکل خاموش شدن یهویی جاروبرقی می شود مشکلات سیستم برق یا سیم کشی آن جاروبرقی می باشد، هر زمان که شما برای مدت طولانی دستگاه جاروبرقی تان را روشن بگذارید و کار کند.

قطعه ی موتور آن بیش از حد گرم شده و خاموش می شود، بعضی از دستگاه های جاروبرقی مجهز به سنسور وضعیت و سنسور دما می باشند ودر صورت حس کردن افزایش دما موتور خاموش شده و تا دمای موتور به حالت عادی برگردد و وجود این خصوصیت می تواند از سوختن موتور دستگاه جاروبرقی پیش گیری  کند.

هر زمان که دستگاه جاروبرقی شما در فواصل زمانی کوتاه روشن/خاموش می شود، بروز این مشکل می تواند از دوشاخه برق یا پریز برق باشد.

تعمیر جاروبرقی در شمال تهران
تعمیر جاروبرقی در شمال تهران

چند توصیه ی مهم به هنگام خرید کردن دستگاه جاروبرقی

قبل از این که عمل خرید دستگاه جاروبرقی صورت بگیرد از داشتن از درست و صادق بودن فروشنده ی  فروشگاه گارانتی دستگاه اطمینان حاصل کنید.

 برس جارو را مورد چکاپ قرار بدهید و در قسمت طرفین دیوارها چک کنید.

 در هنگام خرید کردن دستگاه جاروبرقی بهتر است که به قد افرادی که می خواهند از جاروبرقی استفاده کنند توجه داشته باشید و هم چنین دسته ی جاروبرقی دارای قابلیت تنظیم برای قد افراد را داشته باشد.

بعضی از دستگاه های جاروبرقی با تکنولوژی بهتر  چند منظوره هستند و علاوه بر تمیز کردن سطوح مجهز به قابلیت تمیز کردن سطوح مرطوب و هم چنین آب را دارا هستند.

در مدل دستگاه های جاروبرقی که هوشمند هستند خیلی کارایی مفیدی مانند جاروبرقی های مدل قبل را دارا نیست و با این دستگاه های جدید نمی توان مکان ها را به خوبی پاکیزه نمود.

در هنگام خرید به مصرف برق جاروبرقی توجه داشته باشید، سعی بر این داشته باشید که جاروبرقی با مصرف برق کم و قدرت موتور مناسب مورد خرید خود قرار بدهید.

از علت مهم و با اهمیت در جاروبرقی می توان موتور جاروبرقی را نام برد، اگر در مکان های بزرگی هستید که لازم است از جاروبرقی در مدت زمان کوتاهی به طور دائم و مداوم مورد استفاده قرار بگیرد.

حتماً یک جاروبرقی که دارای توان قدرتی بالاتری به نسبت بقیه دارد و هم چنین حجم مخزن بالاتر را خریداری نمایید.

این که از چه برندی دستگاه جاروبرقی را خریداری می کنید بسیار مهم است، از خرید برندهای بی کیفیت اجتناب نمایید.

 احتمال خراب شدن دستگاه جاروبرقی که الکترونیکی می باشد وجود دارد، اطلاعات خود را بالا ببرید که اگر زمانی قطعه ایی از این دستگاه خراب بشود دوباره می توان قطعه ی جدیدی را جایگزین کرد و این قطعات در دسترس می باشند.

به نحوه ی نگه داری و مراقبت و طرز استفاده از این دستگاه توجه داشته باشید زیرا با غیر اصولی انجام دادن این کارها می توانید مشکل ساز باشید.

تعمیر جاروبرقی در شمال تهران
تعمیر جاروبرقی در شمال تهران

هزینه تعمیر جاروبرقی در شمال تهران

هزینه های تعمیرات با هم فرق دارد و در ابتدای کار باید دستگاه جاروبرقی شما توسط کارشناسان مورد بررسی قرار بگیرد و بعد از این مرحله قطعه ی صدمه دیده شناسایی بشود و بعد از بررسی مشخص شود که این قطعه قابل تعمیر است یا خیر؟

اگر با تعمیر مشکل رفع بشود دیگر نیازی به تعویض قطعه نمی باشد و در غیر این صورت باید اقدام به تعویض و جایگزین کردن قطعه ی جدید در جایگاه خودش بکنند.

البته قابل توجه می باشد که نوع و مدل دستگاه جاروبرقی و نوع برند دستگاه هم در هزینه های پرداختی تعمیرات بی تاثیر نخواهد بود.

سخن آخر

قابل ذکر می باشد که هر زمان شما با خراب شدن دستگاه جاروبرقی خود روبرو می شوید بهتر است که برای انجام تعمیراتش به هر فرد تعمیر کاری اعتماد کرد و باید با داشتن اطلاعات از افراد بر جسته کمک گرفت تا شما را در آینده متحمل هزینه های گزافی نکند ما به شما دکتر آچار را معرفی نموده و اگر در محدوده ی شمال تهران هستید این گروه بسیار خوب در دسترس شما برای تعمیر جاروبرقی در شمال تهران خواهند بود.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 5
 1. حیدر سبزواری 1 سال قبل

  خودمون میتونیم میزان فشار پکیج رو تغییر بدیم؟

 2. رامین عسکری 1 سال قبل

  تعمیرات یخچال فریزر هم در سردار جنگل انجام می دهید؟

 3. احمد قربانی 8 ماه قبل

  جاروبرقیم وسط کار خاموش شد و دیگه روشن نمیشه دلیلش چیه؟

 4. سجاد احمدیان 2 ماه قبل

  سلام من یه مشکلی داشتم
  جاروبرقی روشن میشه ولی مکشش کمه دلیلش چی می تونه باشه؟

  1. دکتر آچار 2 ماه قبل

   سلام وقتتون بخیر علت مکش کم جاروبرقی می تواند کثیف بودن کالکتور، خرابی ذغال ها، خرابی یاطاقان ها، سوختن موتور جاروبرقی، پر بودن کیسه جارو، انسداد خرطومی یا دسته و کثیف بودن فیلتر باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید