تعمیر جاروبرقی در اندیشه

تعمیر جاروبرقی در اندیشه


جاروبرقی ها لوازم خانگی برقی هستند که به دلیل سهولتی که در امر تمیز کردن خانه به وجود می آورند، در تمام خانه ها حضور دارند، با این حال امکان بروز خرابی ها و مشکلات در آن ها وجود دارد که این موضوع می تواند وضعیت خانه را آشفته و آلوده کند، در صورت بروز مشکل در عملکرد این وسیله برای تعمیر جاروبرقی در اندیشه از طریق تماس با مرکز معتبر در حوزه تعمیرات لوازم خانگی اقدام نمایید.

دکتر آچار ارائه دهنده تمامی خدمات تعمیر جاروبرقی در اندیشه

مرکز دکتر آچار با تکنسین های ماهر و مجرب در حوزه تعمیرات لوازم خانگی همکاری می کند تا بهترین خدمات را در کوتاه ترین زمان به مشتریان عزیز ارائه نمایند و رضایت آن ها را کاملا جلب نماید.

تکنسین های دکتر آچار در مرتبه اول به عیب یابی کامل و دقیق جاروبرقی پرداخته و برای تعمیر قطعات آسیب دیده تلاش می کنند اما در صورتی که تعویض قطعه ضروری باشد، از قطعات اورجینال در جاروبرقی شما استفاده می کنند، ضمنا خدمات دکتر آچار همراه با ضمانت نامه کتبی بوده و قیمت ها نیز طبق تعرفه اتحادیه تعیین می شوند.

تعمیر جاروبرقی در اندیشه در محل

با تماس گرفتن با مرکز دکتر آچار در صورت مواجهه با هرگونه اختلال در عملکرد جاروبرقی تان، تکنسینی مجرب به طور فوری به محل شما اعزام می شود و به عیب یابی و تعمیر جاروبرقی می پردازد.

تعمیر جاروبرقی در اندیشه
تعمیر جاروبرقی در اندیشه

سرویس و تعمیر جارو برقی در اندیشه

همان طور که می دانید یکی از راه هایی که با آن می توان به عمر مفید وسایل برقی افزود، انجام سرویس آن هاست، جاروبرقی نیز از این موضوع مستثنی نمی باشد، تکنسین های دکتر آچار امور سرویس و تعمیر جاروبرقی را نیز به بهترین شکل به انجام می رسانند و کلیه قطعات را بررسی می کنند و در صورت لزوم به تعمیر قطعات ایراد دار می پردازند.

راهنمایی در حوزه تعمیرات جاروبرقی

بسیاری از مشکلات رایجی که در جاروهای برقی رخ می دهند راه حل ساده ای دارند و شما خودتان می توانید آن ها را برطرف کنید، پس قبل از تماس با تکنسین توجه داشته باشید که ممکن است گرفتگی ناشی از تجمع زباله ها و یا زباله ای بزرگ در لوله تلسکوپی، خرطومی و برس منجر به مشکلات شده باشد، تمیز کرن فیلتر و یا تعویض کیسه جارو برقی یا خالی کردن آن نیز بسیاری از اوقات راه حل مشکلاتی نظیر کم شدن مکش جاروبرقی می باشند.

با رعایت چه نکاتی کمتر به تعمیر جاروبرقی نیاز خواهیم داشت؟

با رعایت برخی نکات و انجام اقداماتی می توان طول عمر جاروبرقی را اضافه کرد و نیاز به تعمیرات جاروبرقی در اندیشه را کاهش داد، برخی از این اقدامات عبارت اند از:

 • تعویض و یا خالی کردن کیسه جاروبرقی در زمانی که سه چهارم آن پر شده باشد
 • خاموش کردن جاروبرقی به محض شنیدن صدای ناگهانی از آن و تماس با تعمیرکار
 • جمع نکردن زباله های مرطوب، زباله های تیز و برنده و فیلتر سیگار یا ته سیگار روشن با جاروبرقی
 • تمیز کردن و در صورت لزوم تعویض فیلتر جاروبرقی
 • جمع کردن زباله های بزرگ قبل از آغاز کار با جاروبرقی
 • عدم استفاده مداوم و طولانی از جاروبرقی
 • عدم جابجایی و کشیدن جاروبرقی از سمتی به سمت دیگر برای جلوگیری از پارگی پرده جاروبرقی و آسیب های فیزیکی بدنه و…
 • تمیز کردن قطعات جداشونده و بدنه جاروبرقی به طور منظم با دستمال نم دار
 • عدم استفاده از جاروبرقی در سطوح خیس در خصوص جاروبرقی هایی که قابلیت مکش آب را ندارند.

مشکلات رایج جاروبرقی

بروز برخی مسائل در جاروبرقی ها از موارد دیگر رایج تر است، در صورت مواجهه با هر کدام می توانید با تماس با دکتر آچار ببرای تعمیر جاروبرقی در اندیشه اقدام کنید، در ادامه به این مسائل و علت آن ها می پردازیم:

تعمیر جاروبرقی در اندیشه
تعمیر جاروبرقی در اندیشه

کم شدن مکش جاروبرقی

معمولا علت این مسئله آلودگی فیلتر و یا پر شدن کیسه دستگاه می باشد که با تعویض و یا تمیز کردن فیلتر و تعویض یا خالی کردن کیسه مسئله رفع می شود.

روشن نشدن جاروبرقی

این مشکل می تواند به دلیل وجود عیب در یکی از موارد: پریز برق و دو شاخه، قطع بودن سیم، کلید روشن و خاموش شدن جاروبرقی، رله جاروبرقی های دارای رله و یا موتور جارو برقی باشد.

بوی سوختگی جاروبرقی

به مشام رسیدن بوی سوختگی ممکن است نشانه ای از ایرادات موتور باشد، در صورت مواجهه با این مشکل برای تعمیر جاروبرقی در اندیشه اقدام نمایید.

داغ شدن جاروبرقی

به طور عادی ترموستات باید از داغ شدن دستگاه جلوگیری کند مگر اینکه خود ترموستات خراب شده باشد، مواردی همچون، مشکل در موتور، خراب بودن فن، گرفتگی لوله و پر شدن کیسه می توانند دلیل داغ شدن جاروبرقی باشند.

خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی

ممکن است به دلیل استفاده مداوم از جارو، ترموستات عمل کرده باشد تا از داغ شدن دستگاه جلوگیری کرده باشد، علت دیگر این موضوع می تواند مشکل در موتور جاروبرقی باشد.

تعمیر جاروبرقی در اندیشه
تعمیر جاروبرقی در اندیشه

خدمات دکتر آچار در حوزه تعمیر جاروبرقی در اندیشه

دکتر آچار با همراهی تکنسین های با تجربه خود ارائه دهنده کلیه خدمات سرویس و تعمیر جاروبرقی در اندیشه و سایر نقاط کرج و تهران در تمامی انواع جاروبرقی و در تمامی برندهای داخلی و خارجی ال جی، سامسونگ، الکترولوکس، بوش، جنرال الکتریک، آاگ، فیلیپس، دوو، ناسیونال، پارس خزر، پاناسونیک و… می باشد، برخی دیگر از خدمات دکتر آچار در این حوزه عبارت اند از:

 • تعمیرات موتور و برد جاروبرقی
 • تعمیر جارو برقی سوخته
 • تعمیر مسائل کم بودن مکش و یا خاموش شدن جاروبرقی و…
 • تعمیرات صدای زیاد و یا خاموش شدن جاروبرقی
 • تعمیر مسائل صدای زیاد و یا مشکلات به مشام رسیدن بوی سوختگی
 • و…

هزینه تعمیرات جاروبرقی در اندیشه

قیمت تعمیر جاروبرقی در اندیشه به عوامل مختلفی بستگی دارد، برخی از این موارد شامل نوع جاروبرقی و برند آن، نوع خدمت دریافت شده، شدت عیب، تعمیر و یا تعویض قطعات آن می باشند، در هر صورت نگرانی بابت این موضوع و هزینه تعمیر جاروبرقی نداشته باشید، کلیه قیمت ها طبق نرخ اتحادیه و بعد از در نظر گرفتن تخفیف و کاملا منصفانه تعیین می شوند.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 4
 1. محمدحسن نقدی 11 ماه قبل

  خیلی سایت خوبی دارین

 2. قاسم رضا 11 ماه قبل

  اگر درب ماکروفر به دلیل خرابی میکروسوئیچ بسته نشه هزینه تعویض میکروسوئیچ درب چقدر است؟

 3. هادی رضوی 2 هفته قبل

  چند تا تکنسین اومدن خونمون ولی نتونستن مشکل جاروبرقی مون رو برطرف کنن، تکنسین شما خیلی سریع اومد و مشکل رو حل کرد

  1. دکتر آچار 2 هفته قبل

   خوشحالیم که از خدمات ما راضی بودید، موفق و پیروز باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید