تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در کرج

تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در کرج


دکتر آچار با دارا بودن متخصصین با تجربه تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در کرج حاضر است که در هر کجا ماشین لباسشویی اسنوا شما که در معرض معیوب شدن قرار بگیرد حضور پیدا کرده و هر گونه اقدامی را برای شما انجام بدهند و تعمیرات لباسشویی شما را انجام دهد.

برندهای بسیار در بین ماشین لباسشویی ها ایرانی وجود دارد که اسنوا یکی از این برندها ی با کیفیت می تواند باشد که کاربرد بسیاری در امر شستشوی لباس ها دارد. گاهی امکان دارد که در حین کار با خاموش شدن یهویی و یا از کار افتادن قطعهٔ پمپ و آبگیری نکردن دستگاه و… برای ماشین لباسشویی اسنوا پیش بیاید.

تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در کرج

امکان دارد در زمان استفاده کردن از ماشین لباسشویی اسنوا با ایرادهای متداول مواجه شوید که در این متن برخی از آن ها را چک کرده علل متعددی وجود دارد که ماشین لباسشویی اسنوا شما روشن نشده مثلاً اگر کلید درب صدمه دیده باشد، از بسته شدن درب ماشین لباسشویی به طور کامل ممانعت کرده و ماشین لباسشویی اجرای برنامه هایش را شروع نخواهد کرد و وارد روند شستشو نمی شود.

البته نواقص دیگری هم مانند نقص در سیستم الکتریکی ماشین لباسشویی اسنوا که در اثر صدمه به خازن ها تولید می شود، نبود برق در پریز برق به دلیل قطع شدن پریز، مشکلات سیم کشی داخلی دستگاه، صدمه دیدن برد اصلی که موجب تولید خطا در صفحه دیجیتالی نمایش ماشین لباسشویی می شود صدمات یا سوختن صفحه ماشین لباسشویی ممکن است از روشن شدن ماشین ممانعت شود.

تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در کرج
تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در کرج

تعمیر موتور ماشین لباسشویی اسنوا در کرج

از قطعات مشکل سازی که در ماشین لباسشویی اسنوا وجود دارد می توان موتور این دستگاه ها نام برد که در مواقع معیوب شدن ممکن است اشکلات اساسی در ماشین لباسشویی تولید می کند.

 موتور موجود در ماشین لباسشویی درحرکت سایر اجزا می تواند نقش داشته باشد به جز آن که هیچ یک از قطعات قادر به کار نیستند وقتی که ماشین لباسشویی شما مشکل دارد، به احتمال زیاد ریشهٔ این ایراد از موتوری است که قطعات داخلی مانند گیربکس، پمپ، کلاچ و همزن را به حرکت در می آورد.

مشکلات اصلی که نشان دهنده خرابی ماشین لباسشویی اسنوا است عبارت از:

 •  پمپاژ نکردن آب به درون و بیرون و چرخاندن دیگ دستگاه است.
 •  مورد دیگر این که وقتی که لگن ماشین لباسشویی چرخش ندارد این امکان وجود دارد که به خاطر شکستگی کلاچ و کانکتور پلاستیکی اتصال محور موتور به جعبه باشد، در این صورت موتور باید توسط مرکز خدمات دکتر آچار تعویض گردد.
 • مورد دیگر لباس ها را بعد از اتمام کار دستگاه خیس است.

از اوامری که تکنسین های دکتر آچار در تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا به آن می پردازند، رفع عیوب ایجاد شده در موتور ماشین لباسشویی و تعمیر یا تعویض موتور ماشین لباسشویی می باشد.

دلیل این که ماشین لباسشویی اسنوا یهویی خاموش می شود چیست؟

یکی از دلایل رایج تماس مصرف کنندگان با دکتر آچار، شاکی بودن از خاموش شدن یهویی ماشین لباسشویی اسنووا می باشد به نظر تکنسین های ماهر دکتر به خاطر بروز این ایراد در ماشین لباسشویی اسنوا می تواند ناشی از صدمه دیدن قطعاتی مثل سوختن خازن های مسئول وصل شدن دستگاه، صدمه دیدن تایمر یا برد الکترونیکی دستگاه و خراب شدن دوشاخه برق در هنگام کار تولید می شود که سبب ایجاد ناگهان خاموش شدن ماشین لباسشویی اسنوا می شود.

 موارد بعدی که سبب نمایان گشتن موضوع ناگهانی خاموش شدن ماشین لباسشویی اسنوا در زمان کار می شود احتمالاً به خاطر اتصالات الکترونیکی در ماشین، آسیب دیدن میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی، خرابی موتور و یا برد دستگاه باشد.

 هنگامی که پمپ تخلیه با ایراد مواجه می شود نمایان شدن این موضوع می تواند ناشی از مواردی مانند وجود بوی بد لباس ها در ماشین لباسشویی اسنوا باشد.

 • مورد دیگر وقتی که لباسشویی قفل شده و لباس ها در داخل آن می ماند.
 •  مورد دیگر دستگاه با حس کردن ایراد ارورهایی را بر روی صفحه نمایش آشکار کرده تا مشخص بشود که مشکلی رخ داده است.
 •  مورد دیگر دستگاه دائم در حال آبگیری است.
 • مورد بعدی وقتی که پمپ تخلیه دچار مشکل می شود سبب توقف برنامهٔ شستشو در ماشین لباسشویی شده است.
 •  مورد دیگر با آسیب دیدن پمپ ماشین لباسشویی دیگر دستگاه روشن نخواهد شد.
 • مورد دیگر وجود نشتی آب که می تواند به خاطر انسداد لوله ها به وجود آمده باشد.
 •  مورد دیگر وقتی برنامه انتخاب شده به ترتیب بعد از شستشو تایمر اجرای برنامه ها را انجام نمی دهد.
 •  مورد دیگر وقتی پمپ خراب بشود و آب در داخل دستگاه بماند شما نمی توانید درب دستگاه را باز کنید.
 • مورد دیگر روند آبکشی لباس ها اجرا نمی شود زیرا آب داخل تخلیه نشده که ماشین لباسشویی به کارش ادامه بدهد.
 • مورد دیگر وجود سر و صداهای صدا و ناهنجار در ماشین لباسشویی اسنوا در حین کار کردن از نشانه های دیگر خراب شدن پمپ تخلیه می باشد.
تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در کرج
تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در کرج

تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در کرج در منزل

از مرکزهای دارای اعتبار تعمیرات لباسشویی در کرج دکتر آچار می باشد برند اسنوا از برند ایرانی می باشد که در زمینه تولیدات لباسشویی است که به مراقبت و تعمیر مناسب احتیاج دارد که دکتر آچار با تیمی مجرب و متخصص شما را یاری خواهد کرد تا ماشین لباسشویی اسنوا خود را در شرایط عالی و عملکرد مطلوب نگه دارید.

بعد از اجرای عملیات تعمیرات توسط تعمیرکاران دکتر آچار وارد بحث ضمانت می شویم گارانتی تعمیرات را انجام می دهد و در زمانی که تعمیرات انجام شده وقتی که دستگاه شما با مشکلی مواجه شد می توانید با اطلاع دادن از معیوب شدن دستگاه به شما مشاوره خواهند داد.

تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در کرج درمحل

وقتی شما در شهر کرج ساکن هستید و ماشین لباسشویی اسنوا شما با مشکلاتی در عملکردش روبرو شده برای این که بتوانید آن را در کرج در همان محل تعمیرات مرتبط با توجه به قطعات معیوب انجام می دهند و نیازی به منتقل کردن نمی باشد و شما می توانید هزینه ایی را برای انتقال پرداخت نکنید.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در کرج

قیمت تعمیر پمپ تخلیه در ماشین لباسشو یی اسنوا می تواند به علت مواردی باشد که شامل باز و بسته کردن برد های دستگاه واشر برای دید بهتر پمپ تخلیه و همچنین در صورت لزوم مقیاس فیلتر است که هر کدام هزینه های اضافی را به همراه دارد.

کما کان موارد دیگری هم مثل وجود مدل ماشین لباسشویی و نوع پمپ تخلیه آن نیز در هزینهٔ پرداختی تعمیرات پمپ نقش دارد به خاطر دسترسی به پمپ تخلیه بسته به مدل دستگاه فرق دارد در برخی از ماشین آلات لازم است قسمت بالایی را باز کنید و در مدل های متنوع دیگرباید محافظ پایینی برای دسترسی به پمپ تخلیه برداشته شود. که هر یک نیازمند مهارت های لازم خود هستند هزینه دستمزد نیز در صورت مشکل بودن کار افزایش می یابد.

 سخن پایانی

در این متن معایب رایجی که برای ماشین لباسشویی اسنوا امکان دارد شکل بگیرد برای تان شرح داده ایم تا شما به محض روبرو شدن با آنها بتوانید راه کار و هم چنین با مشاهدهٔ علائم تشخبص بدهید که عیب در کدام قسمت است و در غیر این صورت باید با متخصصین دکتر آچار در کرج ارتباط برقرار کرده تا دستگاه را عیب یابی کرده و با تشخیص درست معایب را به درستی برطرف کنند.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

دیدگاهی ثبت نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید