تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه در کرج

تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه در کرج


تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه در کرج توسط کارشناسان برتر دکتر آچار قابل اجرا می باشد و با استفاده کردن از قطعات فابریک و اورجینال تعمیرات لباسشویی با کیفیت برتر را برای شما ارائه خواهند داد، زیرا این امر یک امر تخصصی می باشد و به دلیل این که بهتر بتوانید کیفیت دستگاه را حفظ کنید و سبب طول عمر مفیدش بشوید بهتر است که به این نکات توجه داشته باشید.

قطعهٔ برد در دستگاه ماشین لباسشویی بسیار مهم می باشد که با خراب شدنش می تواند تمامی مراحل عملکرد این دستگاه را تحت تاثیر قرار بدهد که دراین متن موارد موثر در خراب شدن و راه کار رفع این مشکل برای قطعهٔ برد را در دستگاه ماشین لباسشویی گرنیه مورد بررسی قرار می دهیم.

تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه در کرج

پس از چک کردن عوامل موثر در معیوب شدن، ضروری ترین سوال این است که چرا برد ماشین لباسشویی گرنیه آسیب دیده یا سوخته است؟

این دلایل بعضی از موارد رایج و بعضی دیگر هستند که باید توسط متخصص تعمیرات بررسی شوند، بنابراین در این قسمت به بررسی دلایل رایج پردازش می شود.

و برای اطلاع از دلایل غیرعادی خرابی برد انواع ماشین لباسشویی گرنیه می توانید از مشاوره کارشناسان دکتر آچار برد از طریق شماره های تماس نیز استفاده نمایید.

مورد اول می تواند موثر بودن نوسانات برق در صدمه دیدن برد ماشین لباسشویی باشد، برق گرفتگی برد ماشین لباسشویی را می سوزاند، چون که این قسمت از گیرنده ها و فیوزهای حساسی تشکیل شده است که برق گرفتگی را قادر نمی باشد که بپذیرد و در آنها اتصالی ایجاد می شود.

تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه در کرج
تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه در کرج

موثر واقع شدن استفاده پی در پی از ماشین لباسشویی گرنیه که در خراب شدن برد تاثیر گذار می باشد، با تاسف برخی از افراد یه طرز صحیحی از ماشین لباسشویی خود استفاده نمی کنند و به دلیل اینکه می خواهند مقدار زیادی لباس کثیف را بشویند اغلب بدون وقفه از این ماشین استفاده می کنند.

استفاده مداوم و زیاد از ماشین لباسشویی به صفحه آن فشار وارد می کند و بعد از مدتی کارایی لازم را نخواهد داشت.

مورد دیگر موثر واقع شدن نفوذ رطوبت و افزایش دما در معیوب شدن برد ماشین لباسشویی گرنیه، نفوذ آب و رطوبت به برد ماشین لباسشویی باعث آسیب و سوختن این قسمت می شود.

به همین دلیل مهم است که تا حد امکان رطوبت را از این دستگاه دور نگه دارید. برای درمان طیف وسیعی از ماشین های لباسشویی در برابر رطوبت، بررسی کنید.

لباس ها و پارچه ها را بیش از ظرفیت مخزن ماشین لباسشویی قرار ندهید چون که با پر شدن بیش از حد ماشین لباسشویی باعث نفوذ رطوبت به داخل برد می شود.

عملکرد سنسورهای آب در لباسشویی گرنیه

 طرز کار سنسورهای آب باید با عملیات درستی اجرا بشود، چون صدمه دیدن آنها موجب شده رطوبت به برد نفوذ کند.

مواد شوینده اضافی را داخل ماشین لباسشویی نریزید زیراستفاده زیاد از مواد شوینده باعث نفوذ رطوبت به برد می شود.

دمای بالا به غیر از رطوبت روی عملکرد برد ماشین لباسشویی نیز تاثیرات منفی داشته و سبب افزایش دما و حتی سوختن آن می شود.

تاثیر رطوبت و دمای بالا بر برد ماشین لباسشویی تاثیر دارد فرسودگی هم یکی دیگراز علائم موثر در خراب شدن قطعهٔ برد در ماشین لباسشویی گرنیه می باشد.

همان طور که می دانید عمر قطعهٔ برد کم نمی باشد، ولی این بدان معنا نمی باشد که برد دستگاه هرگز خراب نخواهد شد، این احتمال وجود دارد که در اثر فرسودگی و گذشت زمان سبب خراب شدن برد بشود.

گاهی اوقات ممکن است که با خرابی دریچه ورودی ماشین لباسشویی گرنیه مواجه بشوید، باید شیر ورودی ماشین لباسشویی را چک کرده تا مطمئن شوید که سوپاپ آسیب دیده است یا خیر و با کسب اطمینان آن را تعویض یا تعمیر کنید.

ایرادی دیگری وجود مشکل در شیلنگ ماشین لباسشویی است برای انجام این کار، لوله ها را بررسی کنید تا از پیچ خوردگی، نشتی و پوشاندن آنها مطمئن شوید.

مورد دیگری که ممکن است با آن روبرو بشوید معیوب شدن شیر برقی ماشین لباسشویی گرنیه می باشد که پس از خروج از شیر ورودی آب به لوله و سپس شیر برقی و سپس ماشین لباسشویی می رود ولیکن در صورتی که این قسمت با مشکل مواجه شد.

 ماشین لباسشویی تخلیه نمی شود و قابل ذکر می باشد که که شیر برقی اجازه ورود آب را نمی دهد.

تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه در کرج
تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه در کرج

کثیفی فیلترهای ورودی ماشین لباسشویی از موارد دیگر بروز ایراد در این دستگاه می باشد در ورودی شیر برقی فیلتری تعبیه شده است که اجازه نمی دهد ماسه، پوسیدگی لوله و … وارد ماشین لباسشویی شود.

یکی دیگر از دلایل تخلیه نشدن ماشین لباسشویی فشار کم آب است شیر ماشین لباسشویی گرنیه برای تخلیه حداقل به فشار آب نیاز دارد و اگر فشار آب کمتر از این مقدار باشد، نمی تواند ماشین لباسشویی را تخلیه کند.

از متداول ترین مشکلات که در عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه در کرج تحت تاثیر قرار می گیرد، می توان به آن اشاره کرد عدم استفاده از مواد شوینده در دستگاه است دلیل اصلی این مشکل خیس شدن پودر لباسشویی و مسدود شدن محفظه لباسشویی است هر از گاهی این محفظه را تمیز کنید وراه های مسدود را باز کنید.

چند نکته در مورد نگه داری ماشین لباسشویی گرنیه در کرج

به منزلهٔ افزودن کارایی و عمر ماشین لباسشویی گرنیه، رعایت کردن چندین مورد از نکات زیر در هنگام استفاده از ماشین توصیه می شود.

 1. از شستن لباس ها به دفعات متوالی اجتناب فرمایید.
 2. پس از چندین بار شستشو، فیلتر و محفظه پودر را تمیز کنید.
 3. از قرار دادن لباس بیش از حد ظرفیت ماشین لباسشویی اجتناب کنید.
 4. برای هر نوع لباس از برنامه شستشوی مناسب استفاده کنید.
 5. مشاهدهٔ هر گونه نشتی آب را جدی بگیرید و اقدام به برطرف کردن این ایراد را اهمیت بدهید.
 6. ماشین لباسشویی را در مکانی کاملاً صاف بگذارید.
 7. هر زمان که صداهای غیرعادی از دستگاه را متوجه شدید فورا آن را خاموش کرده و با یکی از کارشناسان دکتر آچار تماس بگیرید.

تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه در محل کرج

برای بهره گرفتن از خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی دکتر آچار بهترین راه ارتباط با این کادر فعال از طریق تماس گرفتن با یکی از شماره های شعب دکتر آچار کار حل خواهد شد.

تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه در منزل کرج

 اگر می خواهید که ماشین لباسشویی گرنیه شما در منزل به راحتی تعمیر بشود و با نقل و انتقال این دستگاه به تعمیر گاه مواجه نشوید و درگیر ترافیک شهری و از دست دادن زمان نشوید توصیهٔ ما به شما کمک گرفتن از متخصصین دکتر آچار می باشد که با ارائه دادن خدمات تعمیر ماشین لباسشویی در منزل سهولت کار را برای شما در نظر گرفته اند.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی گرنیه کرج

بیشتری سوالی که از طرف افراد مصرف کننده این دستگاه شنیده می شود این است که در مواقع خرابی چقدر هزینهٔ تعمیرات خواهد بود.

برای روشن شدن این قضیه درابتدای امر باید دستگاه مورد عیب یابی کارشناسان قرار بگیرد و قطعهٔ آسیب دیده را مشخص کرده و این که قابلیت تعمیر را دارد یا خیر و با تهیه کردن قطعهٔ جدید هزینهٔ بیشتر خواهد شد.

ولی کارشناسان بیشتر سعی بر این دارند که تعمیر ات را انجام بدهند تا از لحاظ هزینه کمتر افراد دچار نگرانی باشند که تمامی این موارد با هم مورد محاسبه قرار می گیرد.

 سخن پایانی

تیم متخصص دکتر آچار با توجه به دانش و مهارتی که دارا هستند در زمینه تعمیرات و نصب و ماشین لباسشویی گرنیه در کرج می توانند در یک بازده زمانی بسیار کمک عیب به وجود آمده را تشخیص داده و اقدام به رفع نمایند.

بهتر است که بدانید که نصب اصولی و درست دارای اهمیت بسیاری است زیرا در غیر این صورت می تواند مشکلاتی در عملکرد این دستگاه برای شما به وجود بیاید.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 4
 1. مهسا رحمتی 2 ماه قبل

  سلام وقتتون بخیر
  چرا بدنه ماشین لباسشویی گرنیه من برق داره؟ تعمیر می کنید شما؟

  1. دکتر آچار 2 ماه قبل

   عرض ادب و احترام معیوب بودن سیم های رابط ماشین لباسشویی و اتصالی داشتن یکی از قطعات الکتریکی از مهم ترین دلایل برق داشتن بدنه ماشین لباسشویی هستند، جهت درخواست تکنسین لطفا با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید

 2. اسدالله بیات 2 هفته قبل

  اینکه تعمیرکار فرستادید تو محل برا تعمیر خیلی خوب بود کیفیت کار هم واقعا عالی بود

  1. دکتر آچار 2 هفته قبل

   خوشحالیم که از خدمات ما راضی بودید، موفق و پیروز باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید