تعمیر جاروبرقی تفال

تعمیر جاروبرقی تفال


نمایندگی تعمیر جاروبرقی تفال

ما قصد داریم تا با این مقاله درباره تعمیر جاروبرقی تفال و ویژگی های این جاروبرقی برای شما توضیحاتی دهیم، اگر شما از جاروبرقی تفال استفاده می کنید و به تعمیر جاروبرقی در محل نیاز دارید یا به دنبال نمایندگی تعمیرات مطمئن میگردد این مقاله به شما کمک خواهد کرد.

شرکت تفال Tefal یک کمپانی فرانسوی است و در زمینه تولید لوازم خانگی اعم از برقی و غیر برقی کیفیت بالایی دارد و حداقل اسم این برند یکبار به گوش شما خورده است، مارک تفال بیش از نیم قرن است که در حال فعالیت است و از هر آزمایشی سربلند بیرون آمده و مورد علاقه افراد در سرتاسر جهان قرار گرفته است.

تفال محصولاتی زیادی از جمله بخارپز، اتوبخار، زودپز، چای ساز و جاروبرقی و… را به عرصه تولید وارد کرده است.

ویژگی های جاروبرقی تفال

جاروبرقی های تفال دارای صدای کم و قدرت بالا هستند، علاوه بر کلید های اصلی نشانگر پربودن کیسه و کلید تنظیم قدرت مکش را هم دارد، همچنین دارای فیلتری است که هوای خروجی را تا حد زیادی تصفیه می کند و روی دسته برخی از مدل ها کنترل هم دارد.

تعمیرات جاروبرقی تفال در منزل

تعمیرات جاروبرقی تفال در محل و منزل

حمل و نقل جاروبرقی ها به نزد تعمیرکار در زمان خرابی آن ها خود می تواند تبدیل به یک معضل شود، بنابراین انجام تعمیر در محل خود یکی از خدمات ضروری می باشد که توسط مجموعه دکتر آچار هم به صورت فوری و با کیفیت بالا ارائه می شود.

بنابراین در صورت بروز هر گونه مشکلی تنها تماسی از شما برای اعزام تکنسین مجرب در تعمیر جاروبرقی تفال به منزل کافی می باشد.

تعمیر جاروبرقی تفال با گارانتی

تعمیر یا تعویض قطعات، هر خدماتی را که توسط مجموعه دکتر آچار دریافت کنید از 12 ماه ضمانت نامه کتبی برخوردار خواهید شد و در این بازه زمانی هر گونه مشکلات که در قسمت تعمیر شده توسط این مجموعه به وجود بیاید، رایگان تعمیر خواهد شد.

تعمیر جاروبرقی tefal با گارانتی

سرویس جاروبرقی تفال

سرویس برای بهبود عملکرد و راندمان دستگاه جاروبرقی لازم می باشد، سرویس موجب می شود تا عیوب دستگاه به سرعت رفع شوند و مشکلات آن به قطعات دیگر آسیب نرسانند و همچنین هزینه های زیاد در آینده به شما تحمیل نشود.

هزینه تعمیر جاروبرقی تفال

هزینه تعمیرات جاروبرقی تفال به عواملی همچون نوع خرابی، خدمات ارائه شده توسط تکنسین، نیاز به تعویض قطعات و یا عدم نیاز به تعویض بستگی دارد، البته در مجموع هم کلیه خدمات ارائه شده توسط مجموعه دکتر آچار با نرخ اتحادیه و کاملا منصفانه و منطقی محاسبه خواهند شد.

نمایندگی تعمیر جاروبرقی تفال

نکات کلیدی و مهم درباره جاروبرقی تفال

برای نظافت منزل اگر بخواهید به صورت دستی گرد و غبار را از روی فرش و مبل ها تمیز کنیم زمان زیادی می برد ولی با جاروبرقی در زمان کمتر این کار را انجام می دهیم.

اگر به صورت مداوم و بدون مراقبت از جاروبرقی تفال استفاده کنید پس از مدتی باید متحمل هزینه های زیادی می شوید، در اینجا چند نکته کلیدی را عنوان می کنیم:

 • چون جاروبرقی تفال گرد و غبار را تمیز می کند شما باید لوله های جاروبرقی تفال را پاک کنید و اگر مسیر لوله ها توسط پرز و کرک ها مسدود شده است مسیر را باز کنید زیرا باعث می شود موتور جاروبرقی بیشتر به خودش فشار بیاورد و احتمال سوختن موتور بیشتر می شود.
 • کیسه جاروبرقی را به طور منظم تعویض و یا خالی کنید و قسمت هایی که ممکن است گرد و غبار و یا آشغال برود را مرتب تمیز کنید.
 • هر چند وقت یک بار فیلترهای جاروبرقی تفال را بشویید و یا تعویض کنید تا عمر دستگاه طولانی تر شود.
 • هنگام استفاده از جاروبرقی حواستان به کابل برق باشد و آنرا خیلی نکشید و یا از پریز برق با کابل بیرون نکشید که اینکار باعث قطعی در کابل می شود.
 • قبل از جاروبرقی کشیدن وسایل و اشیاء بزرگی که ممکن است در لوله جاروبرقی تفال گیر کنند جمع آوری کنید.
 • سری جاروبرقی را مرتب چک کنید تا پرز یا آشغالی گیر نکرده باشد.
 • برای جلوگیری از تولید زباله پیشنهاد می شود که از کیسه های پارچه ای استفاده کنید و به صورت دوره ای آن را خالی کرده و سپس بشویید تا برای استفاده مجدد کاملا آماده باشد.
 • باید مراقب لوله خرطومی جاروبرقی تفال باشید زیرا این لوله عمل انتقال زباله به کیسه را انجام می دهد و هرگونه پارگی در این لوله عمل مکش را دچار مشکل می کند.
 • از جاروبرقی بطور مدام و یک سره کار نکشید و دائم روشن نباشد زیرا باعث داغ شدن موتور جاروبرقی می شود و در حالت نیم سوز قرار می گیرد سعی کنید حدالامکان بین 15 تا 20 دقیقه روشن بمانند.
 • هنگام جابجایی مواظب چرخ های جاروبرقی باشید که مثلاً از پله و یا نیم پله ها با احتیاط جا به جا کنید تا چرخ ها نشکنند.
نمایندگی تعمیر جاروبرقی تفال

تعمیرات جاروبرقی تفال در تهران

از آن جایی که در شهرهای شلوغ مثل تهران رفت و آمد و رفتن به نمایندگی های تعمیرات کار سختی است مجموعه دکتر آچار برای تعمیر جاروبرقی تفال شما همیشه حاضر در محل است، تکنسین های دکتر آچار خودشان با ابزار های مورد نیاز به محل تعمیر جاروبرقی تفال شما می آیند و دستگاه شما را تعمیر کرده و به شما تحویل می دهند.

تعمیر جاروبرقی تفال توسط دکتر آچار

در تیم تعمیراتی دکتر آچار یک قانون همیشه برای انتخاب تکنسین های خودش وجود دارد آن هم مهارت و تجربه زیاد در تعمیرات جاروبرقی تفال و انواع دستگاه ها می باشد، با توجه به این موضوع تمام تعمیرکاران مجموعه دکتر آچار از فیلترهای زیادی عبور می کنند تا انتخاب شوند و باید در تعمیرات مهارت کافی را داشته باشند به همین دلیل شما می توانید با اطمینان کامل با شماره های دکتر آچار تماس بگیرید و برای تعمیر جاروبرقی تفال خود در خواست تکنسین بکنید و یا با پر کردن فرم آنلاین درخواست خود را ارسال نمایید.

نمایندگی تعمیر جاروبرقی تفال

تعمیر جاروبرقی تفال در شمال تهران

خرابی جاروبرقی تفال مثل هر برند دیگری ممکن است برای جاروبرقی تفال شما نیز پیش بیاید و اگر شما در شمال تهران هستید می توانید تعمیر جاروبرقی تفال در شمال تهران را به متخصصان دکتر آچار بسپارید و متخصصان ما در اسرع وقت برای تعمیر به محل شما اعزام می شوند.

در هر کجای شمال تهران که هستید می توانید جهت تعمیرات با ما تماس بگیرید:

تعمیرات جاروبرقی تفال در زعفرانیه، تعمیرات جاروبرقی تفال در ولنجک، سرویس جاروبرقی تفال در الهیه، تعمیرات جاروبرقی تفال در تجریش، تعمیر جاروبرقی تفال در شریعتی، سرویس جاروبرقی تفال در فرمانیه، نصب جاروبرقی تفال در نیاوران، تعمیرات جاروبرقی تفال در لواسانات، تعمیرات جاروبرقی تفال در دربند، سرویس جاروبرقی تفال در دزاشیب، نصب جاروبرقی تفال در سعادت آباد، تعمیرات جاروبرقی تفال در ملاصدرا، تعمیرات جاروبرقی تفال در شهرک غرب، نصب جاروبرقی تفال در پارک وی، سرویس جاروبرقی تفال در دروس، تعمیرات جاروبرقی تفال در شمیرانات، تعمیر جاروبرقی تفال در جردن، سرویس جاروبرقی تفال در میرداماد، نصب جاروبرقی تفال در پاسداران، تعمیرات جاروبرقی تفال در ضفر، تعمیرات جاروبرقی تفال در ازگل، سرویس جاروبرقی تفال در منظریه، نصب جاروبرقی تفال در محمودیه

تعمیر جاروبرقی تفال در غرب تهران

جاروبرقی تفال از بهترین و با کیفیت ترین برند هایی می باشد که برای خرید بسیار مناسب می باشد و تعمیر آن هم آسان می باشد، زیرا با توجه به برندی که دارد قطعاتش به راحتی پیدا می شود و تعمیر به درستی انجام می شود.

در تمام محله های شمال تهران خدمات تعمیر جاروبرقی تفال می دهیم و اگر در این محله ها هستید با ما در تماس باشید:

تعمیرات جاروبرقی تفال در سردار جنگل، تعمیرات جاروبرقی تفال در پونک، باغ فیض، تعمیرات جاروبرقی تفال در آیت الله کاشانی، نصب جاروبرقی تفال در آریا شهر، سرویس جاروبرقی تفال در بلوار فردوس، تعمیرات جاروبرقی تفال در صادقیه، تعمیر جاروبرقی تفال در سعادت آباد، نصب جاروبرقی تفال در اکباتان، سرویس جاروبرقی تفال در شهرک آپادانا، تعمیرات جاروبرقی تفال در شهرک آزادی، تعمیرات جاروبرقی تفال در شهر زیبا، نصب جاروبرقی تفال در شهرآرا، سرویس جاروبرقی تفال در مرزداران، تعمیرات جاروبرقی تفال در پاتریس، تعمیر جاروبرقی تفال در جلال آل احمد، نصب جاروبرقی تفال در شهرک راه آهن، سرویس جاروبرقی تفال در دهکده المپیک

نمایندگی تعمیر جاروبرقی تفال

تعمیر جاروبرقی تفال در جنوب تهران

اگر در جنوب تهران سکونت دارید نگران تعمیرات جاروبرقی تفال خود نباشید تکنسین های ما در سریع ترین زمان ممکن نسبت به تعمیر جاروبرقی شما در محل اقدام خواهند کرد.

در تمام نقاط جنوب تهران تعمیر جاروبرقی تفال شما را انجام میدهیم: تعمیرات جاروبرقی تفال در افسریه، تعمیرات جاروبرقی تفال در پیروزی، نصب جاروبرقی تفال در نازی آباد، سرویس جاروبرقی تفال در مسعودیه، تعمیرات جاروبرقی تفال در راه آهن، تعمیرات جاروبرقی تفال در مولوی، نصب جاروبرقی تفال در شوش، سرویس جاروبرقی تفال در میدان قزوین، تعمیرات جاروبرقی تفال در حسن آباد، تعمیر جاروبرقی تفال در بعثت، نصب جاروبرقی تفال در منیریه، سرویس جاروبرقی تفال در مشیریه، تعمیرات جاروبرقی تفال در شهرک کاروان، سرویس جاروبرقی تفال در خاوران

تعمیر جاروبرقی تفال در شرق تهران

تکنسین های تعمیر جاروبرقی تفال در شرق تهران جاروبرقی تفال شما را به بهترین شکل ممکن انجام خواهند داد.

تمام نقاط شرق تهران تعمیرات جاروبرقی تفال شما را انجام می دهیم: تعمیرات جاروبرقی تفال در تهرانپارس، تعمیرات جاروبرقی تفال در رسالت، نصب جاروبرقی تفال در سهروردی، سرویس جاروبرقی تفال در مجیدیه، تعمیرات جاروبرقی تفال در نظام آباد، تعمیرات جاروبرقی تفال در سیدخندان، نصب جاروبرقی تفال در نیرو هوایی، سرویس جاروبرقی تفال در دماوند، تعمیرات جاروبرقی تفال در امام حسین، سرویس جاروبرقی تفال در نارمک

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 12
 1. سجاد هاشمیان 2 سال قبل

  گل گفتید دست مریضاد

 2. غلامحسین رحمانی 2 سال قبل

  احسنت عالی بود

 3. محمد ایزدی 1 سال قبل

  متن جامع و کاملی بود کلی از مشکلات را متوجه شدم

 4. گودرزی 1 سال قبل

  قیمت مشاورتون چقدره؟

 5. سیدمحمد شفیعی 1 سال قبل

  خسته نباشید تعمیر به خوبی انجام شد

 6. سیدعلی سبحانی 1 سال قبل

  ایول ?

 7. مسلم حقیقی 1 سال قبل

  خدا خیرتون بده تعمیرات عالی انجام شد

 8. سیدمحمد بهاور 1 سال قبل

  با خوندن همین مطلب مشکلم حل شد

 9. بهرام افشار 1 سال قبل

  هزینه تبلیغات توی سایت شما چنده؟

 10. سیدمحمد دستغیب 1 سال قبل

  قیمت و همه چیش عالیه واقعا

 11. الهه نصیری 1 سال قبل

  همسرم آب رو با جاروبرقی جمع کرده و دستگاه روشن نمیشه چه کار کنم؟

  1. تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار 1 سال قبل

   سلام دستگاه رو از برق بکشید، بخش داخلی رو باز کنید کیسه جارو برقی را باز کرده و در صورت مشاهده رطوبت آن را خشک کنید و در صورت نیاز به تکنسین با تعمیرگاه دکتر آچار تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید