تعمیر ماشین لباسشویی سام

تعمیر ماشین لباسشویی سام


ماشین لباسشویی از وسایلی است که در منزل جز پر مصرف‌ترین لوازم برقی بشمار می ‌رود به همین علت برای اینکه بتوانیم مدت بیشتری از این وسیله استفاده کنیم. باید با مراقبت و رفع به موقع مشکل باعث طول عمر دستگاه بشویم در مقاله تعمیر ماشین لباسشویی سام شما با تعمیرات این برند آشنا می کنیم.

شما مشتریان گرامی می‌ توانید برای تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی خود در تمامی نقاط تهران بزرگ با شرکت ما تماس بگیرید. این مجموعه دارای شعب مختلفی در سطح شهر است که این مورد موجب تسریع در خدمات و تعمیرات خواهد شد.

تعمیر ماشین لباسشویی سام
تعمیر ماشین لباسشویی سام

تعمیر ماشین لباسشویی سام در تهران

دکتر آچار تعمیرگاه مجاز و معتبر تعمیرات لوازم خانگی است که در تمامی مناطق 22 گانه تهران دارای شعبه بوده و از شرق تا غرب و از شمال تا جنوب به ارائه خدمات تخصصی تعمیرات می پردازند، در نتیجه ساکن هر کجای تهران که باشید میتواند تعمیرات ماشین لباسشویی سام خود را به تکنسین های متخصص دکتر آچار بسپارید.

نصب و عیب یابی ماشین لباسشویی سام

از دیگر خدمات تخصصی که توسط تکنسین های مجموعه دکتر آچار انجام می شود نصب لوازم خانگی به ویژه ماشین لباسشویی سام است، عیب یابی نیز از دیگر خدمات تخصصی است که توسط تکنسین های دکتر آچار انجام می شود، عیب یابی از مهم ترین مراحل تعمیرات است که باید توسط تکنسین های متخصص انجام شود، در صورتی که عیب یابی توسط افراد بدون تخصص انجام شود، مشکلات دستگاه برطرف نشده و لباسشویی دچار ایرادات جدی تری خواهد شد.

تعمیر ماشین لباسشویی سام در محل

از مهم ترین مزیت های دیگر تعمیرگاه دکتر آچار تعمیر ماشین لباسشویی سام در محل و منزل است، با این ویژگی نیازی به مراجعه به مراکز خدماتی و تعمیراتی نداشته و در زمان و هزینه های تان صرفه جویی می شود.

متخصصین شرکت دکتر آچار تعمیرات لازم را در منزل شما بدون نیاز به جابجایی دستگاه انجام خواهند داد تعمیرکاران ما ساعتی بعد از تماس شما برای تعمیر به محل شما مراجعه و مشکل را رفع می‌ نمایند، متخصص ما دستگاه را بررسی و تشخیص دقیق را به شما اعلام می‌ نماید.

تعمیر ماشین لباسشویی سام
تعمیر ماشین لباسشویی سام

گارانتی تعمیر ماشین لباسشویی سام

متخصصین ما بعد از تعمیر ماشین لباسشویی سام یک ضمانت‌نامه شش ماهه تا یک سال را به شما ارائه می ‌نماید تا خیال شما از بابت تعمیر راحت راحت باشد.

ضمناً در صورت نیاز به تعویض قطعه اصلاً نگران نباشید شرکت ما از قطعات اصل و فابریک استفاده می ‌نماید و در صورتی که مشکل دستگاه با تعمیر قطعه خراب رفع شود حتماً قطعه را تعمیر می ‌نماید.

سرویس ماشین لباسشویی سام

همان‌طور که می‌ دانید سرویس به موقع ماشین لباسشویی باعث بهبود در عملکرد دستگاه، بالا رفتن عمر دستگاه و کاهش هزینه شده در نهایت باعث جلوگیری از ایجاد اختلال در وظیفه دیگر قطعات خواهد شد، کارشناسان ما آماده ارائه خدمات برای سرویس دستگاه به شما عزیزان می ‌باشند.

با سرویس ماشین لباسشویی در زمان تعیین شده مشکلات دستگاه در سریع ترین زمان ممکن پیدا و  برطرف شده، عملکرد دستگاه بهبود پیدا کرده، میزان مصرف انرژی لباسشویی کاهش پیدا کرده و طول عمر ماشین لباسشویی افزایش پیدا می کند.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی سام

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی سام با توجه به نوع مشکلی که دستگاه دارد و یا خدماتی که تکنسین ارائه می دهد متفاوت است، نگران هزینه های تعمیرات در مجموعه دکتر آچار نباشید، در این شرکت تمامی هزینه‌ های تعمیرات و سرویس ماشین لباسشویی سام زیر نظر اتحادیه بوده و با ارائه این ویژگی در مسیر کسب رضایت مشتری قدم نهاده و باعث آسودگی خاطر مشتریان خود شده است.

متخصصین دکتر آچار در تعمیر ماشین لباسشویی سام

اگر به هر دلیلی ماشین لباسشویی شما با مشکل روبرو شد و شما به دنبال یک تعمیرگاه مطمئن می‌ گردید کافی است با ما تماس بگیرید تعمیرکاران ما با تجربه بوده و آموزش تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی سام را گذرانده‌اند و شما در کمترین زمان ممکن می ‌توانید شاهد تعمیر دستگاه خود در محل باشید.

تعمیر ماشین لباسشویی سام
تعمیر ماشین لباسشویی سام

خدماتی که دکتر آچار در زمینه لباسشویی سام ارائه می دهد:

 1. بررسی ارورهای ماشین لباسشویی سام
 2. رفع ارورهای ماشین لباسشویی
 3. جرم‌گیری ماشین لباسشویی
 4. بررسی و تعویض شیر الکترونیکی
 5. بررسی و تعویض لاستیک دور درب
 6. بررسی، تعمیر و تعویض پمپ تخلیه
 7. بررسی و عیب ‌یابی کمک ماشین لباسشویی
 8. بررسی و عیب ‌یابی دیگ ماشین لباسشویی
 9. بررسی و عیب‌ یابی موتور ماشین لباسشویی
 10. بررسی و عیب‌ یابی هیدرواستات ماشین لباسشویی
 11. بررسی و عیب یابی میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی
 12. تعمیر و تعویض بلبرینگ، کاسه نمد و سه نظام ماشین لباسشویی

برخی از مشکلات ماشین لباسشویی سام

چرا ماشین لباسشویی سام روشن نمی‌ شود؟

روشن نشدن لباسشویی، یکی از مشکلات این دستگاه بشمار می آید. خراب بودن برق‌کشی یا پریز برق، از مهم‌ترین دلایل بروز این مشکل محسوب می‌ شود. همچنین، فرسودگی یا قطع کابل و دو شاخه برق و خرابی کلید دستگاه، از دیگر علل روشن نشدن ماشین لباسشویی می ‌باشد.

چرا درب ماشین لباسشویی سام بسته نمی ‌شود؟

بسته نشدن درب را می‌توان از مشکلات رایج لباسشویی به شمار آورد خرابی و معیوب شدن میکروسوئیچ درب، از علت‌های اصلی بسته نشدن درب دستگاه می ‌باشد البته نقص فنی قفل درب لباسشویی نیز موجب اختلال در انجام این فرآیند خواهد شد.

تعمیر ماشین لباسشویی سام
تعمیر ماشین لباسشویی سام

چرا بعد از آبگیری عملیات شستشو در لباسشویی سام انجام نمی‌ شود؟

خراب شدن هیدرواستات، سوختن موتور تایمر لباسشویی و بروز مشکل در سیم رابط میان موتور تایمر و هیدرواستات از رایج‌ترین دلایلی است که باعث این مشکل در ماشین‌های لباسشویی می ‌شود.

چرا دیگ ماشین لباسشویی سام نمی ‌چرخد؟

وجود عیب در سیستم قفل درب و خرابی اجزای داخلی موتور، مهم‌ترین علت نچرخیدن دیگ لباسشویی بشمار می‌آید.

زیاد بودن حجم لباس‌ها، شل شدن تسمه‌ها و خرابی پمپ تخلیه، از دلایل دیگر بروز این مشکل نیز می ‌باشد.

چرا ماشین لباسشویی سام آب را تخلیه نمی ‌کند؟

یکی دیگر از مشکلات ماشین لباسشویی به آبگیری نکردن یا عدم تخلیه آب توسط دستگاه اختصاص پیدا می ‌کند.

خرابی پمپ تخلیه، مسدود شدن فیلتر تخلیه و گرفتگی شیلنگ تخلیه، از علت های اصلی آبگیری نکردن ماشین لباسشویی به شمار می‌رود. در مواقعی، ممکن است عدم تخلیه آب دستگاه از معیوب شدن شیر آب ورودی نیز ناشی شود.

تعمیر ماشین لباسشویی سام
تعمیر ماشین لباسشویی سام

چرا ماشین لباسشویی سام نشتی آب دارد؟

همان‌طور که می دانید یکی از مشکلات مهم ماشین لباسشویی به نشت آب از دستگاه مربوط می ‌شود.

خارج شدن لاستیک آب‌بندی، شل شدن بست های دیگ و پارگی خرطومی جاپودری، می ‌تواند منجر به نشت آب از لباسشویی شود، همچنین، پاره شدن یا فرسودگی شیلنگ تخلیه آب و معیوب شدن لاستیک دور درب، از عوامل اصلی بروز این مشکل می ‌باشد.

چرا ماشین لباسشویی سام سر و صدای غیر عادی دارد؟

اصلی‌ترین علت ایجاد سر و صدای زیاد دستگاه به تراز نبودن  لباسشویی مربوط می‌ شود.

اما اگر ماشین لباسشویی را تازه نصب نکرده‌اید، خرابی سه نظام، شفت، بلبرینگ، کاسه نمد و کمک فنرهای دستگاه می‌ تواند علت ایجاد لرزش و ارتعاش لباسشویی در هنگام انجام فرآیند شستشو باشد.

چرا ماشین لباسشویی سام هنگام کار خاموش می ‌شود؟

به طور کلی توقف لباسشویی و کار نکردن آن در حین شستشو به چند دلیل می ‌تواند باشد.

بروز مشکل در موتور ماشین لباسشویی، خراب شدن میکروسوئیچ درب، نوسانات برق یا بروز مشکل در دوشاخه برق لباسشویی، خراب شدن تایمر الکترونیکی لباسشویی، خراب شدن تایمر، بروز مشکل در زبانه و قفل درب لباسشویی از جمله رایج‌ترین دلایلی است که باعث بروز این مشکل در ماشین لباسشویی می‌ شود.

چرا ماشین لباسشویی سام آب را گرم نمی ‌کند؟

بروز این مشکل در لباسشویی می ‌تواند به دلیل خراب شدن هیتر و المنت آن و یا جرم گرفتن سطح المنت و خراب شدن هیتراستات باشد.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 2
 1. محمدعلی واعظی 11 ماه قبل

  چه سایت قشنگی دارین

 2. منصور رسولی 11 ماه قبل

  واقعا کارتون بی نقصه من به شخصه لذت میبرم از این همه مسئولیت پذیری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید