تعمیر ماشین ظرفشویی سام

تعمیر ماشین ظرفشویی سام


تعمیر ماشین ظرفشویی سام اگر چه ادعای بسیاری از تعمیرگاه‌های فعال در سطح شهر است، اما متقاضیان این سرویس می‌بایست توجه داشته باشند که خدمات مرتبط با تعمیر ظرفشویی سام را صرفاً از نمایندگی‌ها و تعمیرگاه‌های مجاز دریافت نمایند.

در غیر این صورت این احتمال وجود دارد که سرویس‌های ارائه شده بر روی ظرفشویی از کیفیت لازم برخوردار نبوده و چه بسا خرابی‌ های دو چندان ماشین را در پی داشته باشند.

تعمیر ماشین ظرفشویی سام در تهران

اگر ماشین ظرفشویی شما خراب شده در هر نقطه از تهران که هستید با شرکت دکتر آچار تماس بگیرید تا در کوتاه‌ترین زمان تعمیرکار به محل اعزام کنیم.

تعمیر ماشین ظرفشویی سام در تهران توسط تعمیرکار حرفه‌ای و با تجربه و در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می ‌شود.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

تعمیر ماشین ظرفشویی سام در محل

تعمیر ماشین ظرفشویی سام در محل توسط تعمیرکاران متخصص انجام خواهد شد و دیگر نیازی به جابجایی و انتقال دستگاه به تعمیرگاه نمی‌ باشد.

تعمیر ماشین ظرفشویی سام
تعمیر ماشین ظرفشویی سام

تعمیرات ماشین ظرفشویی SAM در منزل

خدمات تعمیر در منزل از مهم ترین خدماتی است که مراکز معتبر تعمیرگاهی باید آن را جهت افزایش سهولت مشتریان خود ارائه نمایند، مجموعه دکتر آچار هم ارائه کننده خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی سام در منزل بوده و تنها برقراری تماسی از شما و مشکل تان کافی است تا تعمیرکار ماشین ظرفشویی سام به همراه تجهیزات به روز خود به منزل شما اعزام شود.

سرویس ماشین ظرفشویی سام

سرویس ماشین ظرفشویی اگر هر سال و به صورت منظم انجام شود، مشکلات احتمالی پس از عیب‌یابی رفع خواهد شد و دستگاه شما هرگز دچار خرابی با هزینه‌های زیاد نمی ‌شود و در واقع عمر آن افزایش می ‌یابد.

در زمان سرویس ماشین ظرفشویی توسط سرویس‌کاران ما تمامی لوله‌ها و اتصالات موتور، عملکرد دستگاه و خشک‌کن با دقت چک شده و در صورت نیاز قطعه معیوب تعمیر یا با قطعات اصلی تعویض می ‌شود.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی سام

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی سام در این شرکت طبق مصوبه شرکت می ‌باشد و زیر نظر اتحادیه، نرخ تعمیرات ثابت بوده و توسط مراجع نظارتی کنترل می‌ شود.

گارانتی تعمیر ماشین ظرفشویی سام

این شرکت از مراکز مجاز فعال در سطح کشور است که تمامی خدمات ارائه شده خود را به همراه گارانتی و ضمانت به متقاضیان عرضه می ‌دارد. متخصصین ما بعد از تعمیر ماشین ظرفشویی سام ضمانت‌نامه 6 ماهه ارائه خواهد داد.

تعمیر ماشین ظرفشویی سام
تعمیر ماشین ظرفشویی سام

نکات مهم در نگهداری صحیح ماشین ظرفشویی سام

با انجام مراقبت از دستگاه های برقی همچون ماشین ظرفشویی نیاز آن ها به تعمیر را کاهش می دهیم و علاوه بر افزایش عمر آن ها در هزینه ها صرفه جویی می کنیم، یکی از این اقدامات که به آن اشاره کردیم، سرویس ماشین ظرفشویی می باشد، دیگر نکات قابل توجه عبارت اند از:

 • استفاده کردن از محافظ برق
 • نصب صحیح و تراز بودن دستگاه
 • استفاده از شوینده به اندازه مناسب
 • توجه کردن به فشار آب
 • توجه کردن به ظرفیت آب

برخی از مشکلات ماشین ظرفشویی

چرا ماشین ظرفشویی کار نمی‌ کند؟

از رایج‌ترین مشکلاتی که پس از خرید ماشین ظرفشویی رخ می‌دهد این است که ظرفشویی کار نمی‌ کند. برای رفع مشکلات ماشین ظرفشویی هنگامی که کار نمی ‌کند، باید در مرحله اول، مدار برق آن را بررسی کنید تا متوجه شوید که برق به درستی وارد ظرفشویی می ‌شود.

در مرحله دوم از بسته شدن درب ماشین ظرفشویی مطمئن شوید. از آن جایی که بسیاری از مدل‌های ماشین‌های ظرفشویی با بسته شدن درب اصلی کار می ‌کنند و تمامی دکمه‌ها روی این درب قرار گرفته است، برای راه‌اندازی و شروع به کار نیاز است که درب ماشین ظرفشویی به دقت و کامل بسته شده باشد.

اگر تمام این موارد را بررسی کردید و ماشین ظرفشویی مجدد روشن نشد، می ‌توانید کابل یا لوله تخلیه ماشین ظرفشویی را کنترل کنید.

گاهی هم ممکن است پانل الکتریکی ماشین ظرفشویی سوخته باشد و یا دچار مشکل شده باشد. برای رفع مشکلات ماشین ظرفشویی که مربوط به پانل است یک مرتبه ماشین ظرفشویی را روشن و مجدداً خاموش کنید. در صورتی که ماشین روشن نشد، باید فیوز جایگزین به کار ببرید.

تعمیر ماشین ظرفشویی سام
تعمیر ماشین ظرفشویی سام

علت آبگیری نکردن ماشین ظرفشویی

یکی دیگر از مشکلات ماشین ظرفشویی عدم انجام فرآیند آبگیری و پرنشدن محفظه دستگاه به منظور شروع فرآیند شستشوی ظروف می ‌باشد.

این مشکل می‌تواند ناشی از معیوب بودن شیر ورودی آب باشد. مسدود شدن مسیر قطعاتی مانند شناور آب به وسیله ذرات چربی و باقی‌مانده‌های غذا نیز می ‌تواند سبب توقف آبگیری و پر نشدن محفظه دستگاه شود.

همچنین، خرابی تایمر و سوئیچ شناور ماشین ظرفشویی هم در بروز این ایراد تأثیرگذار است. توصیه می‌ کنیم ابتدا شیر ورودی آب را بررسی کنید، زیرا در صورت گرفتگی یا خم شدن آن آب به خوبی وارد ماشین نشده و عمل آبگیری صورت نمی ‌گیرد.

در صورتی که با بررسی این راهکار مشکل رفع نشد مسیر شناور آب را بررسی کنید که مسدود نشده باشد. در آخرین مرحله به بررسی خرابی تایمر و سوئیچ شناور بپردازید.

علت خشک نشدن ظروف پس از اتمام فرآیند شستشو

در برخی مواقع و پس از پایان یافتن عملیات شستشوی ظروف، با باز کردن درب ماشین ظرفشویی، شاهد جاری شدن آب و خشک نبودن ظروف می‌باشیم. خراب شدن مخزن تخلیه دستگاه و همچنین، مسدود شدن مسیر پمپ تخلیه با تکه‌های ریز غذا و چربی‌ها هم می‌تواند در بروز این مشکل تأثیرگذار باشد.

یکی از بهترین راهکارها برای حل این مشکل چک و بررسی کردن دریچه مخزن تخلیه دستگاه است. در صورت عدم کارکرد این قطعه ابتدا بررسی کنید که آیا این دریچه با تکه‌های غذا مسدود نشده است، در صورت مسدود شدن آن را تمیز کنید و در غیر این صورت باید آن را تعویض نمود.

تعمیر ماشین ظرفشویی سام
تعمیر ماشین ظرفشویی سام

علت نشت آب از درب ماشین ظرفشویی

علت می‌تواند واشر درب باشد. برای رفع مشکل واشر نیز کافی است یک واشر جدید جایگزین کنید. اگر دستگاه خود را مملو از ظروف کرده‌اید و آن‌ها را درست سرجایشان نچیده باشید آب و کف داخل ماشین ظرفشویی به دیواره داخلی درب برخورد می ‌کند و از درزها بیرون می‌ریزد. شاید هم ظروف بر روی سوئیچ شناور گیر کرده‌اند و مانع عملکرد صحیح آن می‌ شوند.

نشت آب از زیر ماشین ظرفشویی نیز به دلیل استفاده بیش از حد از مواد شوینده مخصوص این وسیله است.

برای رفع مشکل نشت آب از زیر دستگاه باید ابتدا پایه‌های  آن را تنظیم کرده و به میزان مورد نیاز از قرص‌ها یا شوینده‌های مخصوص ماشین ظرفشویی استفاده کنید.

چرا آب ماشین ظرفشویی تخلیه نمی ‌شود

پس از پایان دوره شستشو، هیچ‌وقت نباید با تصویر ظرف‌های کثیف و گودال آب، کف ماشین ظرفشویی مواجه شوید.

اما اگر با چنین صحنه‌ای مواجه شدید، در قدم اول فیلتر ماشین را بررسی کنید و اگر دچار گرفتگی شده، آن را تمیز کنید.

معیوب بودن پمپ تخلیه نیز یکی دیگر از مشکلاتی است که ممکن است به تخلیه نشده آب ماشین ظرفشویی منجر شود.

البته اگر شلنگ دچار پیچ‌خوردگی یا گرفتگی شود، ممکن است منجر به عدم تخلیه آب شود. شلنگ تخلیه را بررسی کنید و اگر با پیچ‌خوردگی مواجه شدید، آن را رفع کنید.

اطمینان حاصل کنید که شلنگ دور از اجسامی قرار بگیرد که ممکن است به آن فشار بیاورند. اگر شیلنگ مسدود شده باشد، باید پمپ تخلیه را جدا کنید تا گرفتگی آن برطرف شود.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 4
 1. سیدعلی حسینی 11 ماه قبل

  واقعا کارتون بی نقصه من به شخصه لذت میبرم از این همه مسئولیت پذیری

 2. قربانعلی افتخاری 11 ماه قبل

  یکی از قوی ترینایید در زمینه تعمرات لوازم خانگی تهران

 3. وحید فاطمی 8 ماه قبل

  خواستم تشکر کنم از کار آقای عابد که از تعمیرکاران بی نظیر مجموعه تون هستند

  1. دکتر آچار 8 ماه قبل

   ممنون از محبت شما آقای فاطمی عزیز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید