سرویس یخچال در محل

سرویس یخچال در محل


سرویس یخچال

امروزه در بازارها یخچال های متنوعی موجود می باشد در شکل ها و برندهای متفاوتی، که هر کدام دارای ویژگی های مخصوص به خود هستند و با کیفیت هایی که دارند باز هم احتمال دارد که مشکلاتی در عملکردشان به وجود بیاید، در این مواقع نیازمند به تعمیرکاران حرفه ایی تعمیر یخچال می باشید.

سرویس یخچال در منزل

هر زمان که دستگاه یخچال شما با اختلالی روبرو بشود و نیاز به انجام سرویس قطعاتش بشود می توانید از ما کمک بگیرید و در کوتاه ترین زمان ممکن با حضور در منزل شما می توانیم تمامی خدمات مرتبط با سرویس دستگاه یخچال را برای شما ارائه بدهیم.

از این رو  که برای حمل کردن دستگاه های یخچال تا تعمیر گاه کار بسیار مشکل می باشد همیشه به دنبال این هستیم که  افراد متخصص برای انجام این امر بتوانند در منزل این کار را انجام بدهند، جهت سرویس و تعمیر یخچال و ساید در منزل با تعمیرگاه لوازم خانگی دکتر آچار تماس حاصل فرمایید.

سرویس یخچال
سرویس یخچال

راه پیشگیری از خرابی و تعمیر یخچال

برای اینکه بتوانید از این خرابی ها در امان باشید می توانید یک سری موارد را رعایت کنید تا با این موارد کمتر روبرو بشوید، تمیز کردن فضای درونی یخچال، توجه داشتن به تراز بودن مکان قرار گرفتن دستگاه  یخچال، برای جلوگیری کردن از  صدمات نوسانات برقی بهتر است که از دستگاه محافظ برق استفاده کنید.

فیلترهای هوا و آب دستگاه یخچال را در زمان مشخص شده ایی مورد تعویض قرار دهید، هرگز غذاهای داغ را داخل دستگاه یخچال قرار ندهید.

درب دستگاه یخچال را بهتر است که برای مدت زمان طولانی باز نگه ندارید، تمیز و پاکیزه کردن کویل های دستگاه یخچال تان، برفک زدایی و تنظیم دمای متناسب برای دستگاه یخچال و… می تواند در این امر به شما کمک بکند که دستگاه یخچال شما با این مراقبت ها کمتر نیازمند به تعمیرات باشد.

انجام سرویس دوره ایی دستگاه یخچال

دستگاه یخچال هم مانند دیگر لوازم نیاز دارد که هر چند وقت یک بار عمل سرویس قطعات و بررسی اختلالات عملکردش را چک کرد.

بهتر است که دستگاه های یخچال را توسط کارشناسان ماهر هر 6 ماه و یا 1 سال سرویس انجام دهید و قطعاتش را چک کرده و در صورتی که ایرادی دارد قبل از اینکه به قطعات دیگر آسیبی وارد بکند آن قطعه را تعمیر و یا تعویض نمایید.

برای اینکه بتوانید عمر طولانی تری به دستگاه یخچال خود بدهید و با خیالی آسوده از آن استفاده بکنید بهتر است که بیشتر مورد رسیدگی و توجه قرار داشته باشد.

در مرحله ی ابتدایی شما می توانید با داشتن اطلاعاتی و نحوه ی استفاده ی صحیح از دستگاه یخچال خود بیشتر مراقب آن باشید و از پیش آمدن یک سری مشکلات و ایرادها جلوگیری های لازم را داشته باشید.

مورد بعدی می تواند رسیدگی هر 6 ماه توسط کارشناسان متخصص تعمیر یخچال باشد که با بررسی سلامت و صحت دستگاه یخچال شما و بررسی کردن مشکلات و قطعات معیوب شما را از پرداخت هزینه های اضافی در امان نگه دارد.

سرویس یخچال
سرویس یخچال

سرویس یخچال در تهران

 اگر در محدوده ی و منطقه ی تهران زندگی می کنید و دستگاه یخچال شما با مشکلاتی روبرو شده است می توانید با تماس با تعمیرکاران متبحر ما پس از باز گو کردن مشکلات دستگاه یخچال از خدمات شان بهره بگیرید و در کمترین زمان ممکن حضور پیدا می کنند و سرویس و تعمیر یخچال و ساید بای ساید در منزل و محل انجام کیشود.

سرویس یخچال در تمامی برندها

همان طور که در بازارها مشاهده کردید دستگاه یخچال هم مانند دیگر لوازم برقی در تمامی برندها موجود می باشد.

بناربراین اصلاً نگران نباشید ما هر زمان دستگاه یخچال شما با اختلالی روبرو بشود و اینکه دستگاه یخچال شما از هر برندی که باشد می توانید با ما ارتباط برقرار بکنید ما توانایی انجام تعمیرات و عیب یابی هر گونه دستگاه یخچال با هر برندی را دارا هستیم و به راحتی می توانیم تمامی موارد ایرادهای آن را رفع نماییم.

انجام سرویس یخچال در محل

با انجام سرویس یخچال در محل می توانید نظم بیشتری را به امور داد، برای اینکه بتوانید از این سرویس بهره ببرید با متخصصین ماهر سرویس یخچال ما تماس حاصل کنید.

با ثبت اطلاعات و ایرادهای دستگاه یخچال شما در محل به موقع حضور پیدا کرده و مشکلات آن را رفع می کنند.

بعد از حضور و بررسی کردن ایرادهای و عیب یابی کردن دستگاه یخچال شما قسمت هایی که صدمه دیده است را عمل تعمیر و یا تعویض انجام می دهند.

این مراحل بیان شده می تواند شامل: تعمیرات در قسمت قطعات کندانسور، تعمیرات و یا تعویض قطعه ی موتور دستگاه یخچال، تعمیر قطعه ی فن دستگاه یخچال، تعویض کردن لامپ و لاستیک دور درب دستگاه  و تعویض فیلترهای دستگاه یخچال و… دیگر موارد باشد و دستگاه را بدون هیچ عیب و نقصی به شما تحویل خواهند دارد و همانند روز اول کار خواهد کرد.

گاهی احتمال دارد که ایراد هایی که در دستگاه یخچال مشاهده می کنید بر اثر فرسودگی و استفاده ی چندین ساله از دستگاه یخچال شما باشد که این مشکلات را مشاهده کرده و با آن روبرو می شوید،  رفع این نواقص و ایرادات در سیم برق و مشکلات ولتاژی و تراز نمودن دستگاه یخچال و… از عمده مواردی است که در منزل انجام پذیر خواهد بود.

مشکلات رایج در مورد خرابی دستگاه یخچال

یک سری از مشکلات دستگاه یخچال بسیار متداول می باشد، خنک نکردن دستگاه یخچال که می تواند دلایلی متعدد داشته باشد که گاهی عواملی جدی تر در پیدایش و بروز این مشکل دست خواهد داشت.

که مهم ترین این موارد می تواند خراب شدن قطعه ی کمپرسور، موتور دستگاه یخچال، معیوب شدن اواپراتور، کندانسور و یا فن های دستگاه یخچال در بروزر این اختلال نقش دارد،  برفک زدن دستگاه یخچال و… می تواند موجب پیدایش ایراد در عملکرد دستگاه یخچال شما باشد.

سرویس یخچال در محل
سرویس یخچال در محل

 مثلاً اگر به فیلترها توجه نداشته باشید در طول زمان بسیار کثیف خواهد شد و احتمال دارد که به قطعات دیگر صدمه ایی وارد بکند و اگر دستگاه یخچال شما نیازمند تعمیرکار نباشد ولی با این بی توجهی و سهل انگاری شما باعث نیاز پیدا کردن به تعمیر کاران را داشته باشد.

برای کاهش تعمیرات اورژانسی  بهتر است که همیشه به تمیز کردن کویل کندانسور بپردازید که بسیار مهم و یک امر ضروری است و تراز بودن دستگاه یخچال هم بسیار مهم است.

انجام سرویس یخچال فقط به دلیل این است که از بروز مشکلات در آینده بتوانید پیشگیری بکنید و از بروز مشکلات جانبی و پرداخت هزینه های زیاد در آینده را متحمل نشود.

هزینه سرویس یخچال در محل

تعرفه و هزینه سرویس یخچال به خدماتی که تکنسین ارائه می دهد، قطعاتی که تعویض می کند، برند و مدل یخچال و… بستگی دارد، نگران هزینه های تعمیرات یخچال نباشید چرا که کلیه هزینه ها در این مجموعه مطابق با نرخ اتحادیه دریافت شده و کاملا منصفانه هستند.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 14
 1. ابوالقاسم اسکندری 2 سال قبل

  مقالاتتون عالین واقعا!

 2. علی رضا عسگری 2 سال قبل

  میتونیم توی سایت شما مطلب بنویسیم؟

 3. میثم رهنما 2 سال قبل

  شیر مادر حلالتون تکنسین اومد تو نیم ساعت تعمیرات را انجام داد با قیمت کم رقیبتون 6 برابر قیمت داده بود

 4. بهمن قشقایی 2 سال قبل

  بعضی ها جانماز آب میکشن اما بدون تعریف و تمجید از خودتون کارو انجام داد وتعمیرات شما حرف نداشت

 5. موسی رفیعی 1 سال قبل

  با سلام شما بهترینید والسلام

 6. خلیل انصاری 1 سال قبل

  سلام عالی بود ?

 7. سعید خوش نیت 1 سال قبل

  سلام، بسیار ممنون و متشکر

 8. محمد امیدی 1 سال قبل

  دفتر مرکزیتون کجا قرار داره

 9. عباس آذری 1 سال قبل

  واقعا عالیه قیمتشم از همه جا بهتره

 10. جواد گودرزی 1 سال قبل

  خیلی دنبال این موضوع بودم

 11. مونا رضایی فرد 1 سال قبل

  چطوری خودم میتونم یخچالم رو سرویس کنم؟ یخچالم تی سی ال مدل B360 ا TCL B360 Refrigerator هست

  1. تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار 1 سال قبل

   سلام و عرض ادب خدمت شما، برای سرویس یخچال در مرحله اول دستگاه را از برق بکشید، پیچ های قاب موتو رو را با پیچ گوشتی باز کن و با یک جاروبرقی موتور و کندانسور را تمیز کنید، کویل های خنک کننده یخچال را با دقت شستشو دهید، بعد ا خشک کردن آب از روی کندانسور آن را در جای خود قرار داده و دستگاه را به برق بزنید

 12. منصوره احمدی 1 سال قبل

  من واقعا فکر میکردم سرویس یخچال اثری نداره تا یخچالم سوخت و یاد گرفتم واسه جلوگیری از این اتفاق لازمه یخچالمو مرتب سرویس کنم، همیشه ام کادر دکتر آچار انجام میدن و واقعا کارتون عالیه

  1. تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار 1 سال قبل

   عرض ادب و احترام ممنون از نظر ارزشمندتون، خیلی خوشحالیم که از کارمون رضایت دارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید