تعمیر یخچال ساید بای ساید آاگ

تعمیر یخچال ساید بای ساید آاگ


یخچال ساید بای ساید آاگ یکی از رایج ترین لوازم الکتریکی در خانه های شما می باشد، با کمک گرفتن و کارایی این دستگاه می توانید غذای خود را برای مدت طولانی تری در خانه نگه دارید ولی گاهی با خراب شدن این دستگاه مواجه می شوید که به کمک کارشناسان تعمیر یخچال ساید بای ساید آاگ می توانید به راحتی معایب به وجود آمده برای این دستگاه را با مهارت تمام برطرف نمایید و تعمیرات ساید را انجام دهید.

با وجود یخچال ساید بای ساید آاگ دیگر نگران خراب شدن مواد غذایی خود نباشید، امروزه با پیشرفت تکنولوژی، یخچال و فریزر نیز در کنار یکدیگر به اصطلاح ساید بای ساید ساخته می شوند.

این مدل زیباتر از مدل های قبل است و همچنین ابعاد داخلی یخچال و فریزر کمی با هم فرق دارد، برند آاگ به عنوان یکی از معروف ترین و قابل توجه ترین برندهای لوازم خانگی در دنیا، که یخچال های ساید بای ساید تولید می کند و در حال حاضر مشتریان زیادی در سراسر جهان از آن استفاده می کنند.

با کمک گرفتن از قطعات داخلی باکیفیت و مونتاژ دقیق این محصولات در کشورهای تولید کنندهٔ ایتالیا و آلمان موجب می شود تا عملکرد و عمر محصولات آاگ به ویژه یخچال و فریزر و محصولات ساید بای ساید بالاتر از سایر تولید کنند گان باشد.

ولیکن محصولات آاگ مانند هر وسیله برقی برندهای دیگر نوعی دستگاه به حساب می آیند و طول عمر آن ها بستگی به استفاده نادرست از دستگاه یا فرسودگی ناشی از گذشت زمان دارد.

تعمیر یخچال ساید بای ساید آاگ
تعمیر یخچال ساید بای ساید آاگ

تعمیر یخچال ساید بای ساید آاگ

یخچال ساید بای ساید آاگ دارای قطعاتی است که در هنگام کار کردن احتمال دارد با خرابی هایی روبرو بشود که کمپرسور یکی از این قطعات مهم در این دستگاه می باشد.

کمپرسور موظف می باشد که جریان گاز را در گردش نگه دارد و هم چنین موظف به سرد نگه داشتن محیط داخل یخچال مواد غذایی می باشد و در صورت خرابی کمپرسور، یخچال ساید بای ساید آاگ عملکرد درستی ندارد و خنک نمی شود که این امر می تواند سبب خرابی مواد غذایی، افزودن مصرف انرژی و آسیب به سایر اجزا خواهد شد.

به همین منظور لازم است به سرعت کمپرسور آسیب دیده را تعمیر یا تعویض کرد تا عملکرد صحیح یخچال حفظ شود و از آسیب بیشتر به دستگاه جلوگیری شود.

به طور کلی برای حفظ کیفیت دستگاه خود، هرگونه عملیات روی موتور باید توسط تعمیرکار حرفه ایی تعمیرات یخچال ساید بای ساید آاگ انجام شود سرویس کاران مجرب دکتر آچار می توانند این خدمات را با بهترین کیفیت به شما ارائه دهند.

تعمیر و انجام شدن تعویض برد الکترونیکی یخچال ساید بای ساید آاگ

معیوب شدن قطعهٔ برد الکترونیکی یخچال آاگ یکی از مشکلاتی است که در صورت عدم رسیدگی فوری ممکن است منجر به نوسان دما، مشکل در سیستم خنک کننده یخچال و احتمال این وجود دارد که با خرابی کامل دستگاه روبرو بشوید.

قطعهٔ برد الکترونیکی عملکردهای مهمی مانند تنظیم دما، چرخه یخ زدایی، عملکرد فن و مدیریت کلی سیستم را کنترل می کند.

انجام شدن مراحل تعمیر و تعویض برد الکترونیکی یخچال ساید بای ساید آاگ باید توسط تکنسین ها و کارشناسان مجرب صورت بگیرد با سپردن تعمیر یا تعویض برد الکترونیکی یخچال آاگ خود به کارشناسان ماهر دکتر آچار، می توانید مشکلات این قطعه را به بهترین نحو رفع کنید.

علت خنک نکردن یخچال ساید بای ساید آاگ

زمانی که با مشکل خنک نکردن یخچال ساید بای ساید آاگ مواجه می شوید، نمایان شدن این مورد از جمله معایب متداول این نوع یخچال ها می باشد، بروز این ایراد دارای دلایل مختلفی دارد که برای تان مطرح خواهیم کرد، ولیکن قبل از آن باید توجه داشت که یخچال باید در فصول مختلف با دمای مناسب تنظیم شود.

تنظیم نادرست دمای یخچال، خرابی موتور یخچال، خرابی برد الکترونیک، معیوب شدن قطعات یخ زدایی یا همان دیفراست یخچال ساید بای ساید، از کار افتادن قطعهٔ فن یخچال، بارگیری گاز و انجام شدن شارژ گاز برای یخچال، معیوب شدن قطعات سنسورهای یخچال لاستیک آسیب دیده دور درب یخچال بروز این موارد برای یخچال تاثیر مستقیم و جدی در خرابی کلی یخچال دارد.

در صورت بروز هر یک از این موارد، مشکل را توسط یک تکنسین بررسی و رفع کنید.

نقص در دستگاه یا معیوب شدن دیسپنسر یخچال AEG

 از عمده ترین دلایلی که باعث خرابی دستگاه یا تخلیهٔ یخچال AEG می شود می توان گفت که شامل موارد زیر خواهد بود:

سوئیچ یا همان دیسپنسر دستگاه یخچال ساید بای ساید آاگ، تخلیه لوله های آب، فشار کم آب، گرفتگی و یخ زدگی لوله آب، از کار افتادن و خراب شدن برد الکترونیکی یخچال، خرابی برد الکترونیکی تاسیسات مواردی که در بالا به شما ارائه کردیم از جمله عواملی بود که بیشترین نقش را در معیوب شدن یخچال ساید بای ساید آاگ دارد.

دلیل روشن نشدن یخچال ساید بای ساید چیست؟

 اگر با مشکل روشن نشدن یخچال AEG خود روبرو شده اید، می توانید دلایل این مشکل را در زیر بررسی کنید:

 • هر گونه خرابی در مدار الکتریکی و نوسانات ولتاژ ممکن است باعث روشن نشدن دستگاه شود.
 • اگر موتور یا کمپرسور یخچال کار نکند، دستگاه روشن نمی شود.
 • این احتمال وجود دارد که ترموستات یا برد دستگاه شما از کار افتاده باشد و در نتیجه این ایراد هویدا خواهد شد.

 برای عیب یابی و تعمیر ویژه یخچال ساید بای ساید آاگ خود می توانید از خدمات دکتر آچار بهرهٔ لازم را ببرید.

 دلیل صدای زیاد یخچال ساید بای ساید آاگ

در مواقعی که دستگاه شما در حین کار صدا ایجاد می کند، احتمال دارد در قسمت های مختلف دستگاه مشکلی وجود داشته باشد که دراین قسمت آن را باز گو می کنیم:

 1. این امکان وجود دارد که پایه های یخچال آاگ به درستی تراز نشده باشند که در این صورت لرزش ایجاد می شود و صدا ایجاد می شود.
 2. گاهی اوقات این صدا مرتبط به عملکرد فن داخل فریزر است که خراب یا شکسته شده است.
 3. اگر موتور یخچال آسیب ببیند یا شاتون شکسته باشد، ممکن است صداهایی از آن شنیده شود.
 4. مواقعی که یخچال خود را بیش از حد پر کنید، احتمال دارد که صدای بلند شدن دور موتور را بشنوید.
 5. البته در برخی از موارد شنیده شدن صداها می تواند به خاطر گازهای در حال گردش در سیستم خنک کننده داخل یخچال باشد.
تعمیر یخچال ساید بای ساید آاگ
تعمیر یخچال ساید بای ساید آاگ

تعمیر یخچال ساید بای ساید آاگ در منزل

کارشناسان دکتر آچار دارای تجارب بسیار بوده و در کمترین زمان ممکن برای انجام تعمیرات یخچال ساید بای ساید آاگ در منزل آماده بوده و با اطلاع رسانی شما وارد مرحلهٔ تعمیرات می شوند و بی کم و کاست تعمیرات با کیفیتی را برای شما ارائه خواهند کرد.

تعمیر یخچال ساید بای ساید آاگ در محل

برای بهره بردن از خدمات تعمیر یخچال ساید بای ساید آاگ در محل می توانید با یکی از کارشناسان دکتر آچار ارتباط برقرار کرده تا با حضور به موقع خود در محل کار خدماتی خود را آغاز کرده و تعمیرات را برای شما انجام بدهند.

هزینه تعمیر یخچال ساید بای ساید آاگ

هزینه های تعمیرات بستگی به قطعاتی که معیوب شده است، می تواند داشته باشد با بررسی دستگاه و عیب یابی بهتر است که قطعه اصلی که دچار مشکل شده را شناسایی کرده و در صورت قادر بودن آن را تعمیر و در غیر این صورت احتمال دارد که قطعهٔ معیوب شده را تعویض نمایید.

که این هزینه های با توجه به تهیه کردن قطعه اورجینال و تعمیرات می تواند متغیر باشد و همهٔ این موارد با خدمات ارائه داده شده هزینهٔ پرداختی را تشکیل می دهد.

نتیجه گیری

تعمیرات یخچال ساید بای ساید آاگ یک عملکردی است که نیازمند قطعات اورجینال و اطلاعات لازم در این زمینه می باشد که پیشنهاد می شود حتماً از افراد متخصص چون دکتر آچار کمک گرفته بشود تا تعمیرات عالی و با گارانتی را تحویل بگیرید.

ولی در برخی از موارد احتمال دارد که نیاز به حضور متخصصین نباشد و با چند نکته می توان عیب را رفع نمود ولی در برخی از موارد دیگر که به حضور متخصص نیازمند هستید بهتر است از دکتر آچار کمک گرفته بشود.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 2
 1. حمیدرضا امین 2 هفته قبل

  من از خدمات دکتر آچار برای تعمیر ساید بای سایدم استفاده کردم خیلی عالی بود کارتون واقعا پیشنهاد میدم

  1. دکتر آچار 1 هفته قبل

   خوشحالیم که از خدمات ما راضی بودید، موفق و پیروز باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید