تعمیر یخچال بلومبرگ

تعمیر یخچال بلومبرگ


تعمیر یخچال بلومبرگ با گارانتی

یخچال هم ازدیگر لوازم مهم و ضروری در آشپزخانه هاست و هر گونه مشکل و ایراد در این دستگاه باعث اختلال درامور خانه ست، گاهی متوجه نقص و ایراد در دستگاه یخچال بلومبرگ خواهید شد که باید با کمک افراد متخصص برای تعمیر یخچال در محل اقدامات اولیه را برای برطرف کردن عیب دستگاه یخچال بلومبرگ انجام دهید، در صورت نیاز با تکنسین های مرکز دکتر آچار تماس بگیرید.

چند توصیه ی مهم در مورد یخچال بلومبرگ

در زمان نصب توجه داشته باشید که دستگاه یخچال دارای یک محافظ برق باشد و در اثر نوسانات برق  مشکلی برای دستگاه یخچال پیش نیاید، هیچ گاه دستگاه یخچال را در نزدیکی لوازمی که حرارت دارند قرار و نصب نگردد، هر دوماه یکبار حتماً تمیز و مرتب بشود، هرگز اشیاء سنگین وزن را بر روی یخچال قرار ندهید، برای تعویض فیلتر آب یخچال در موعود مقرر که هر 6 ماه یکبار است اقدام کنید، به هیچ عنوان فضای داخل یخچال را بیش از حد مجاز از وسیله پر نکنید تا هوا به راحتی در آن گردش داشته باشد، در زمان معیوب شدن قطعات یخچال هیچگاه آن را به دست افراد ناوارد نسپارید تا از تعمیر یخچال بلومبرگ خود مطمئن شوید.

تعمیر یخچال بلومبرگ

مشکل پیدا کردن کمپرسور یخچال و رله یخچال فریزر بلومبرگ

عملکرد کمپرسور یخچال به گونه ای است که گاز را به مایع تبدیل کرده و پمپاژ کردن آن به اواپراتور دلیلی برای خنک کردن دستگاه یخچال است، اگر در زمانی این قطعه ی کمپرسور و یا رله دچار نقص فنی بشود عمل خنک کردن یخچال به درستی صورت نمی گیرد، در صورت خراب شدن دیگر دستگاه یخچال بلومبرگ شما موتورش قادر به انجام کار نخواهد بود، و در آخر عملکردش دچار مشکل خواهد شد.

این قطعه در یخچال به دلیل نوسانات برق  و یا در اثر گذشت زمان باعث  فرسوده شده  که برای حل کردن و تعمیر یخچال بلومبرگ باید کمپرسور را تعویض کرد که باعث  تخلیه ی گاز و شستشوی مدار و تعویض کردن فیلتر و شارژ کردن گاز یخچال  که امر بسیار ضروری است  و باید به صورت صحیحی صورت بگیرد تا بر طول عمر دستگاه یخچال بلومبرگ افزوده بشود.

یکسره کار کردن یخچال بلومبرگ

احتمال دارد در زمان استفاده از دستگاه یخچال بلومبرگ متوجه یکسره کار کردن دستگاه  بشوید که باید بررسی بشود، دمای یخچال در حد متعدل قرار ندارد و دمایش تنظیم نمیشود و موتور به طور دائم کار میکند، دمای یخچال در حد نصاب خنک نیست که می تواند دلیلی برای کمبود گاز یخچال، ضعف در کمپرسور، از کار افتادن فن کندانسور و یا اواپراتور باشد، و ممکن است که دمای یخچال به حد نصاب برسد ولی به خاطر اشکال در قطعات سنسور و یا برد دستگاه یخچال بلومبرگ  به طور دائم یخچال کار می کند.

تعمیر یخچال بلومبرگ

عدم کارکرد صحیح فن اواپراتور یخچال بلومبرگ

عملکرد مهم قطعه ی فن اواپراتور متعادل کردن هوای درون یخچال  و به گردش انداختن سرمای تولید شده به توسط قطعه ی اواپراتور در محیط داخل یخچال می باشد، در زمانی که این قطعه دچار اشکال بشود درون یخچال خنک نمیشود و هوای داخل یخچال بسیار گرم میشود و باید از افراد با تجربه و ماهر در تعمیر یخچال بلومبرگ کمک گرفت و اشکال فنی دستگاه را در زمان کم و سریع انجام بدهند.

کم بودن گاز دستگاه یخچال بلومبرگ

اگر شما متوجه این ایراد یخچال به خاطر کمبود گاز در سیستم آن شدید سریع اقدام به برطرف کردن این ایراد بشوید زیرا در اثر استفاده از یخچال با وجود این مشکل ممکن است باعث خرابی در قسمتهای دیگر و پیش آوردن هزینه های اضافی تعمیر یخچال بلومبرگ را به وجود بیاورد، در صورت کمبود گاز سرما و برودت این دستگاه کم خواهد شد و همچنین باعث یکسره کار کردن کمپرسور آن می شود و در انتهای کار در اثر گذشت زمان قطعه ی کمپرسور یخچال بلومبرگ شما می سوزد.

در هر زمان که شما متوجه ایرادی در دستگاه یخچال شدید برای برطرف کردن این ایراد و تعمیر یخچال بلومبرگ حتماً با ما تماس بگیرید  تا با وجود افراد متخصص در تعمیر یخچال بلومبرگ اقدامات لازم را برای یخچال شما انجام بدهیم.

تعمیر یخچال بلومبرگ

سرویس یخچال بلومبرگ

یکی از مهم ترین خدماتی که توسط سرویس کاران و تکنسین های دکتر آچار انجام می شود سرویس یخچال بلومبرگ است، سرویس از جمله خدمات مهمی است که به بهبود عملکرد یخچال بلومبرگ کمک کرده، در انرژی صرفه جویی می کند و طول عمر یخچال را افزایش می دهد.

تعمیر یخچال بلومبرگ در محل

از مهم ترین خدماتی که توسط تکنسین های دکتر آچار انجام می شود تعمیر یخچال در محل است، از آن جایی که حمل و نقل لوازم خانگی به تعمیرگاه کار سختی است و نیاز به پرداخت هزینه جداگانه حمل و نقل دارد، از این جهت تکنسین ها جهت صرفه جویی در زمان و هزینه های تان اقدام به تعمیر یخچال در محل می کنند.

هزینه تعمیر یخچال بلومبرگ

هزینه تعمیر یخچال بلومبرگ به نوع خرابی، شدت خرابی، خدماتی که تکنسین ارائه می دهد و… بستگی دارد، نگران هزینه تعمیرات یخچال بلومبرگ نباشید، چرا که کلیه هزینه ها مطابق با نرخ اتحادیه دریافت شده و کاملا منصفانه و مقرون به صرفه می باشد.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 7
 1. محسن مهدوی 2 سال قبل

  کاش زودتر با دکتر آچار آشنا شده بودم یکی اومد دستگاهمون را داغون کرد و دیگه هم تلفنشو جواب نمیده

 2. عباس براتی 2 سال قبل

  این مطلب حرف نداشت ?

 3. جمشید افشاری 1 سال قبل

  کانال تلگرامی هم دارید ؟

 4. جواد علیپور 1 سال قبل

  بی نظیر هستید

 5. رامین نامور 1 سال قبل

  تعمیرکار تو خونمونه و کارا داره خوب پیش میره گفتم تا تموم نشده تشکر کنم

 6. حامد فتاحی 1 سال قبل

  خدا پدر و مادرتونو بیامرزه پیرمون در اومده بود تکنسین تو نیم ساعت درستش کرد

 7. رحیم عبادی 1 سال قبل

  لطفا آدرستون رو برای بنده ارسال کنینم چجوری باهاتون ارتباط بر قرار کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید