تعمیر یخچال در نواب

تعمیر یخچال در نواب


یکی از ضروری ترین وسایل لوازم برقی هر خانه ایی می تواند دستگاه یخچال باشد، این وسیله از لحاظ وزنی سنگین است و جابجایی آن زمان زیادی می برد و سخت است، در دوره های قبل به خاطر در دسترس نبودن افراد متخصص و تعمیرکاران تعمیر یخچال در نواب ممکن بود مجبور باشیم دستگاه خود را برای تعمیرات یخچال به تعمیرگاه یا کارگاه یخچال ببریم.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

ولیکن در عصر جدید با وجود متخصصین ماهر دکتر آچار سرویس عالی توانسته تمامی خدمات را در محل انجام دهد.

با آموزش تئوری و عملی زمان تخمینی حداکثر به طور میانگین در حدود دو ساعت احتمالاً به طول می انجامد.

تعمیر یخچال در نواب
تعمیر یخچال در نواب

تعمیر یخچال در نواب

گاهی اتفاق افتاده است که در حین استفاده از دستگاه یخچال با مشکلاتی روبرو می شوید که باید علت را جویا بشوید و زمینه را برای رفع آن فراهم نمایید.

در برخی از موارد شما شاهد افتادگی درب دستگاه یخچال می شوید، هنگامی که درب دستگاه یخچال به سختی باز و بسته می شود و با باز شدن درب از حالت عادی خود خارج شده است این علائم به معنای این است که درب افتاده است.

یکی از مواردی که سبب افتادن درب یخچال می شود قرار دادن لوازم سنگین در داخل طبقات درب دستگاه یخچال است، ترک خوردگی یا شکستگی مهر و موم درب نیز یکی دیگر از موارد مؤثر دیگر است.

انجام دادن تعمیرات درب دستگاه یخچال باید توسط تعمیرکار مجرب تعمیر یخچال در نواب صورت بگیرد، اگر این طور نباشد، صدمه دیدن دستگاه یخچال احتمال دارد افزایش یابد.

مورد دیگری که احتمال دارد شما شاهد آن باشید یخ زدایی یخچال بدون برفک می تواند در اثر شل بودن لاستیک درب یخچال، معیوب شدن قطعهٔ ترموستات و یا صدمه دیدن قطعهٔ تایمر یخ زدایی می تواند از بارزترین دلایل یخ زدگی دستگاه یخچال باشد.

در زمانی که پیدایش این ایراد به دلیل خرابی لاستیک درب باشد، کار ساده ایی است که می توانید عملیات تعویض را اجرا کنید در ضمن این موارد بیان شده بهتر است که معیوب شدن قطعهٔ ترموستات و تایمر یخ زدایی توسط سرویس کار دستگاه یخچال همانند دکتر آچار تعمیر شود.

عامل دیگری که می تواند باعث بروز پیدا یش برفک و یخ زدن دستگاه یخچال شود، انجام دادن عملیات نصب یخچال و بی توجه بودن به قرار دادن این دستگاه در جای نامناسب و گرم است.

راه حل می تواند این باشد که دستگاه یخچال را در جای خنک و مناسب نصب کنید تا از قرار گرفتن در مقابل تابش نور آفتاب در امان باشد.

مورد دیگری که می تواند برای شما یک امر غیر منطقی باشد و به عنوان یک مشکل نمایان گردد وجود بوی بد دستگاه یخچال که می تواند به خاطر قرار دادن مواد غذایی بدون درب و فاسد شدن مواد غذایی در دستگاه یخچال یکی از دلایل اصلی بوی بد این دستگاه می تواند باشد.

برای پیشگیری از بروز این ایراد، بهتر است که دستگاه یخچال را برای مدت مشخص و به طور منظم تمیز کنید، قابل ذکر می باشد که عوامل دیگری مثل قرار دادن درب غذا قبل از قرار دادن ظرف در داخل دستگاه یخچال و افزودن مواد خوشبو کننده طبیعی هم چون قهوه می تواند از ایجاد بوی بد در دستگاه یخچال پیش گیری بشود.

 مورد دیگر وجود نشتی آب از دستگاه یخچال نشت می باشد از مشکلاتی که بسیار بارز می باشد و مورد شکایت مشتریان است، پیدایش ایراد نشت آب از دستگاه یخچال است.

ظاهر شدن این ایراد می تواند به دلایل مختلفی مانند مسدود شدن لوله تخلیه دستگاه یخچال فریزر، وجود زباله و مواد غذایی در یخچال، یخ زدگی یخچال فریزر و یخ زدایی که ذوب نمی شود، رخ بدهد.

 برای رفع این موارد به وجود آمده باید با تعمیرکار دکتر آچار در شعبه نواب تماس بگیرید تا دستگاه یخچال خود را تعمیر کنید.

تعمیر یخچال در نواب در منزل

اگر در منطقهٔ نواب ساکن هستید و با خراب شدن دستگاه یخچال خود روبرو هستید دیگر نگران یافتن افراد متخصص برای انجام تعمیرات نباشید زیرا دکتر آچار در نواب در نزدیکی محلهٔ شما شعبه ایی دارد و با اطلاع رسانی شما در منزل حضور پیدا کرده و دستگاه را مورد عیب یابی قرار خواهند داد.

تعمیر یخچال در نواب
تعمیر یخچال در نواب

تعمیر یخچال در نواب در محل

با سکونت داشتن در محلهٔ نواب تهران که تقریباً در مرکز شهر می باشد به راحتی می توانید هر زمان متخصصین دکتر آچار را در دسترس داشته باشید و با یک تماس شما فوراً در محل حاضر شده و اقدامات لازم را برای تعمیرات دستگاه یخچال شما انجام خواهند داد.

هزینهٔ تعمیر یخچال در نواب

بیشتر افراد و مشتریان بعد از یافتن افراد تعمیر کار دغدغهٔ هزینهٔ تعمیرات را دارند که این هزینه ها و قیمت تعمیر دستگاه یخچال بستگی به سرویس انجام شده بر روی دستگاه شما دارد.

تعمیرکاران یخچال در گروه دکتر آچار با تعمیر قطعات سعی در رفع مشکل یخچال فریزر شما دارند تا هزینه پرداختی شما کمتر شود.

ولیکن اگر قطعه قابلیت تعمیرات را نداشته نباشد، اولین گام اقدام به تعویض آن قطعه می شود، در این مرحله قطعه اصلی و باکیفیت توسط سرویس تعمیر یخچال آماده و بر روی دستگاه قرار خواهد گرفت.

مبلغ هزینهٔ تعمیرات در نهایت امر با توجه به خدماتی که برای تعمیر دستگاه یخچال شما اجرا می شود، قیمت تعمیر ات با هم فرق دارد.

جمع بندی کلام

خرابی دستگاه یخچال و فریزر می تواند یکی از مشکلات بارز باشد که ممکن است برای هر برند و مدلی پیش بیاید، در این مواقع است که باید دستگاه یخچال خیلی زود سرویس شود، علاوه بر این که دستگاه یخچال یکی از با اهمیت ترین لوازم خانگی است، با معیوب شدن قطعاتش می تواند به سلامت مواد غذایی آسیب برساند.

برای پیشگیری کردن از خرابی یخچال و مشخص کردن ایرادات کوچک و بزرگ دستگاه توصیه شده که اقداماتی مانند انجام دادن به موقع سرویس را در کنار هم برنامه ریزی کرد، انجام این موارد می تواند عاملی برای زودتر قابل تشخیص بودن معایب دستگاه یخچال و رفع این موارد و از خرابی دستگاه جلوگیری شود، بنابراین پیشنهاد ما به شما گروه فعال دکتر آچار در شعبهٔ نواب می باشد که به راحتی در دسترس شما خواهند بود.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 4
 1. تابش 11 ماه قبل

  من از خدمات دکتر آچار برای تعمیر ماشین ظرفشوییم استفاده کردم خیلی عالی بود کارتون واقعا پیشنهاد میدم

 2. مهران طباطبایی 11 ماه قبل

  برای گذاشتن اسپلیت رو گرما لازمه که از تکنسین کمک بگیریم؟

 3. محمد تهرانی 2 ماه قبل

  سلام علت سر و صدا یخچال چیه؟

  1. دکتر آچار 2 ماه قبل

   سلام وقتتون بخیر تراز نبودن و شکستگی و آسیب دیدن پره های فن دستگاه، از علت های اصلی ایجاد سروصدای غیر معمول یخچال فریزر می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید