شارژ گاز یخچال

شارژ گاز یخچال


شارژ گاز یخچال در تهران با گارانتی

لوازم خانگی باعث راحتی ما در منزل می شود و یخچال یکی از مهمترین وسایلی هست که در هر منزل وجود دارد، اهمیت این وسیله به سبب آن است که مواد خوراکی منزل در آن نگهداری می‌شود و در صورت نبودن یخچال در منزل و یا خراب شدن آن یک مشکل اساسی برای خانواده ایجاد می شود، یکی از مشکلات رایج یخچال شارژ گاز یخچال می باشد که در ادامه راجع به شارژ گاز یخچال بصورت کامل توضیح خواهیم داد.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با دکترآچار

یخچال ها با مشکلات گوناگونی مواجه می گردند که بعضی از این مشکلات در میان یخچال ها رایج می باشد، یکی از عمده ترین مشکلات یخچال که برای هر نوع یخچالی ایجاد می‌شود مشکل خالی شدن گاز یخچال است، اما در این زمینه هم راهکار بسیار خوبی وجود دارد و آن شارژ گاز یخچال می باشد، گاز یخچال در حقیقت هوای یخچال را خنک نگه می دارد و باعث می شود مواد خوراکی موجود در آن خاصیت خودشان را از دست ندهند.

به همین سبب است که می گویم یکی از مهمترین مسائل در زمینه یخچال ها شارژ گاز یخچال می باشد، از جمله عواملی که باعث می شود گاز یخچال شما تمام شود می‌توان به سوراخ شدن لوله های پشت یخچال یا کمپرسور که در اثر فرسودگی و ضربه خوردن دچار نشتی می شوند، اشاره کرد.

شارژ گاز یخچال
شارژ گاز یخچال

علائم نیاز به شارژ گاز یخچال و فریزر

با توجه به اینکه گاز یخچال در عمل خنک کردن هوای درون یخچال نقش مهمی ایفا می کند، کم بودن آن منجر به بالا رفتن دمای درون یخچال می شود که این موضوع فاسد شدن موارد غذایی را به دنبال خواهد داشت، برخی دیگر از علامت ها نشانه هایی اند که می توانیم به این موضوع پی ببریم:

 • یکسره کار کردن موتور یخچال
 • به مشام رسیدن بوی بد
 • بالا رفتن مصرف برق
 • یخ زدن مواد غذایی
 • چکه کردن آب
 • به گوش رسیدن صدای تق تق

یکسره کار کردن کمپرسور (موتور)

همانگونه که پیش از این اشاره کردیم، با کم شدن یا به اتمام رسیدن گاز یخچال دمای درون یخچال بالا می رود، در این میان کمپرسور یخچال سعی دارد با بیشتر کردن فعالیت خود، دمای یخچال را به حالت نرمال بازگرداند و به همین دلیل به صورت طولانی مدت و یا بدون توقف فعالیت می کند.

پس در صورتی که با یکسره کار کردن موتور مواجه شدید، با احتمال زیاد یخچال به شارژ گاز نیاز دارد، به یاد داشته باشید، این موضوع می تواند به موتور آسیب های شدیدی وارد کند، پس لازم است هر چه زودتر برای شارژ گاز یخچال اقدام شود.

به مشام رسیدن بوی بد

با وجودی که گاز فریون در حالت عادی بوی مشخصی ندارد، در زمانی که نشت گاز رخ می دهد، بوی ناخوشایندی از یخچال ساطع می شود.

بالا رفتن مصرف برق

در زمانی که موتور و دیگر اجزای یخچال به طور مداوم کار کنند، به انرژی الکتریکی بیشتری نیز نیاز دارند و به این ترتیب، مصرف برق افزایش می یابد.

شارژ گاز یخچال
شارژ گاز یخچال

چک کردن خالی شدن گاز یخچال

اگر می خواهید متوجه شوید که شارژ گاز یخچال شما تمام شده است یا نه یکی از راحت ترین راه های آن بررسی کندانسور یخچال می باشد. در صورتیکه کندانسور یخچال شما سرد باشد و همزمان یخچال در حال فعالیت باشد یعنی نشت گاز اتفاق افتاده است، برای شارژ گاز  یخچال شما خودتان می توانید اقدامی کنید و نیاز است به یک مرکز شارژ گاز یخچال مراجعه نمایید و از آنها بخواهید با مراجعه به منزل شما نسبت به شارژ یخچال تان اقدام نمایند، افراد بسیار زیادی هستند که در این زمینه فعالیت می کنند و شما مشکلی بابت پیدا کردن آنها نخواهید داشت.

یکی دیگر از راه های بررسی میزان گاز درون یخچال توجه کردن به صدای درون لوله ها می باشد، برای انجام دادن این روش تست، جریان برق را قطع کرده و سپس به صداهای درون آن گوش دهید، در صورتی که صدای گاز در جریان به گوشتان رسید، نشانه این است که گاز فریون به میزان کافی در یخچال موجود است.

تنها مسئله ای که در این بین وجود دارد این است که باید به افرادی برای شارژ گاز یخچال تان مراجعه کنید که در این زمینه تخصص کافی را داشته باشند و باعث صدمه بیشتر به یخچال شما نشوند.

شارژ گاز یخچال
شارژ گاز یخچال

برای شارژ گاز یخچال به چه افرادی مراجعه نماییم؟

همان طور که در ابتدای مصرف هم بیان کردیم افراد زیادی هستند که در این زمینه فعالیت می کنند اما شما باید به سراغ افرادی بروید که کیفیت کار خوبی داشته باشند، برای این منظور بهتر است به مجموعه هایی مراجعه نمایید که در زمینه تعمیرات یخچال در محل فعالیت می‌کنند و از سابقه خوب و اعتبار لازم هم در این زمینه برخوردار هستند.

همچنین باید دقت کنید برای شارژ گاز یخچال منزلتان به افرادی مراجعه کنید که هزینه مناسب را برای آن دریافت کنند و قصد سودجویی و دریافت هزینه بیش از حد را از شما نداشته باشند، برای این منظور ما یک پیشنهاد بسیار خوب برای شما داریم که می‌تواند مشکل شما را حل کند، شما میتوانید برای شارژ گاز یخچال منزلتان به مجموعه ما مراجعه نمایید.

مراحل شارژ گاز یخچال و فریزر

 1. بررسی کردن نشتی گاز و تعمیر نشتی
 2. انجام صحیح وکیوم
 3. پر کردن گاز یخچال و فریزر
شارژ گاز یخچال
شارژ گاز یخچال

شارژ گار یخچال توسط تکنسین حرفه ای

مجموعه دکتر آچار در زمینه شارژ گاز یخچال در منزل فعالیت می‌کند و سابقه بسیار طولانی در این زمینه برخوردار می باشد.افرادی که ما برای شارژ گاز یخچال به منازل شما می ‌فرستیم از تخصص بسیار زیادی در این زمینه برخوردار می باشند و کیفیت کار بسیار خوبی را دارند.

همچنین هزینه ای که ما برای شارژ یخچال شما دریافت می‌کنیم در مقایسه با بسیاری از شرکت‌های دیگری که در این زمینه فعالیت می‌کنند بسیار پایین تر می باشد، مطمئن باشید و خدماتی که در مجموعه ما برای شارژ گاز یخچال شما انجام می‌شود در کشور بی سابقه می باشد و استفاده از خدمات ما یک فرصت طلایی برای شما محسوب می‌شود.

این اطمینان را به شما می دهیم که با اولین مراجعه به مجموعه ما و مشاهده خدمات که متخصصین ما برای شما انجام می دهند به مشتری ثابت فروشگاه ما تبدیل خواهید شد، اولویت اول در مجموعه ما کسب رضایت مشتریان می باشد که تا به امروز این افتخار را داریم که اکثر مشتریان ما از عملکرد ما راضی بودند.

شارژ گاز یخچال
شارژ گاز یخچال

شارژ گاز یخچال در منزل با ضمانت و کمترین هزینه

به این نکته توجه داشته باشید که شارژ گاز یخچال حتماً باید توسط یک تکنسین حرفه ای انجام شود زیرا باید نشت یابی گاز یخچال انجام شود و در صورت نشتی حتماً نشتی گرفته شود و سپس شارژ انجام شده و در آخر نیز وکیوم به خوبی انجام شود تا گاز وارد شده تخلیه نشود.

در کل هر یک از مراحل اگر به خوبی انجام نشود ممکن است فقط هزینه شارژ گاز یخچال روی دست شما بگذارد و مجدد باید شارژ یخچال را انجام دهید پس چه بهتر که از روز اول شارژ گاز یخچال به خوبی توسط تکنسین ماهر انجام شود خیالتان از این بابت راحت خواهد شد.

هزینه شارژ گاز یخچال و فریزر

قیمت شارژ گاز یخچال به عواملی همچون گاز مصرفی مورد نیاز و نوع کمپرسور بستگی دارد، چرا که گاز بر حسب گرم به موتور تزریق می شود، به طور معمول در زمان شارژ گاز نشتی یابی و رفع نشتی نیز صورت می گیرد، پس هزینه ها نیز با توجه به این موارد محاسبه می شوند، به طور کلی کلیه خدماتی که توسط دکتر آچار ارائه می شوند، با نرخ اتحادیه محاسبه خواهند شد.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 12
 1. مسلم بیگی 2 سال قبل

  چه سایت قشنگی دارین

 2. جواد حسین زاده 2 سال قبل

  باورتون میشه از یه شرکت دیگه اومدن 3 تومان قیمت دادن همکار شما با 800 تومان مشکل را حل کرد

 3. وحید جعفری 1 سال قبل

  سرچ کردم تعمیر لوازم خانگی و به سایت شما رسیدم با چند تا شرکت دیگه تماس گرفتم فقط میخواستن پول بگیرن اما شما منصفانه حساب کردید

 4. رمضان نوروزی 1 سال قبل

  مشاوره آنلاین از چه طریقی صورت می گیره؟

 5. روح الله مهدوی 1 سال قبل

  دمتون گرم یه دونه اید

 6. خلیل پناهی 1 سال قبل

  با اجازتون بازنشر شد

 7. ناصر عسگری 1 سال قبل

  چه مطلب خوبی

 8. محسن رضایی 1 سال قبل

  آقا دمتون گرم تعمیرکارتون اومد دفتر مشکل این یخچال مارو با یه شارژ گاز یخچال حل کرد

  1. تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار 1 سال قبل

   سلام و عرض ادب تشکر از پیام محبت آمیزتون

 9. آرش 3 ماه قبل

  ممنون بابت خدمات عالیتون

 10. زهرا صوری 2 ماه قبل

  دلایل عرق کردن بخشای داخلی یخچال چیه؟قطره های آب شبنم تولید میشن و ریزش می کنن

  1. دکتر آچار 2 ماه قبل

   عرض ادب و احترام امکان داره یخچال تون نیاز به شارژ گاز داشته باشه، بهتره توسط تکنسین بررسی و عیب یابی بشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید