تعمیر یخچال فریزر در کرج

تعمیر یخچال فریزر در کرج


تعمیر یخچال فریزر کرج

یخچال فریزر دارای انواع مختلفی از جمله فربزر در بالا، دو قلو، ساید، فریزر پایین است، در صورتی که در کرج ساکن هستید سرویس و تعمیر یخچال فریزر کرج را به تکنسین های مجرب و متخصص دکتر آچار بسپارید.

مجموعه دکتر آچار مرکزی تخصصی است که تکنسین های آن افراد ماهر و مجربی هستند که به ارائه خدمات تخصصی در زمینه تعمیرات لوازم خانگی از جمله یخچال فریزر در برند ها و مدل های مختلف در محل و منزل می پردازند.

خدمات تعمیر یخچال فریزر در کرج توسط تعمیرکاران شرکت دکتر آچار به صورت تعمیر یخچال در تهران می باشد و نیاز به جابجایی دستگاه نیست، تکنسین های ما در اسرع وقت برای تعمیر یخچال به آدرس مورد نظر شما در کرج اعزام می شود با این امکان دیگر نیازی به پرداخت هزینه حمل و نقل لوازم خانگی به تعمیرگاه نبوده و دستگاه تان در فرآیند جا به جایی دچار آسیب و ضریه نخواهد شد.

جهت تعمیر یخچال در تمام مناطق تهران به لینک زیر مراجعه کنید:

https://drachar.com/refrigerator-and-side-by-side-repair/

تعمیر یخچال فریزر در کرج
تعمیر یخچال فریزر در کرج

برای تعمیر یخچال فریزر در کرج می توانید با متخصصین دکتر آچار تماس بگیرید و از خدمات کامل بهرمند شوید، میزان هزینه بستگی به نوع و مدل یخچال فریزر دارد و با توجه به این موارد متغیر می باشد.

باید بدانید که قیمت ها در شرکت دکتر آچار طبق تعرفه اتحادیه، عادلانه و منصفانه می باشد.

شرکت دکتر آچار با داشتن تجربه و فعالیت تخصصی در حوزه تعمیر یخچال فریزر در کرج و همچنین داشتن بهترین نیروی کار ماهر و کار بلد آنچنان به توانایی نیروی خود اطمینان داریم که تمام خدمات خود را به صورت کامل تضمین می نماییم.

در انتهای کار گارانتی 12 ماهه ارائه می کنیم به همین دلیل بدون نگرانی از کیفیت تعمیرات و خدمات ما با خاطری کاملا آسوده، می توانید با ما تماس بگیرد و مشکل یخچال فریزر خود را در کمترین زمان ممکن رفع نمایید.

خدمات ارائه شده توسط دکتر آچار برای تمامی  یخچال فریزر ها در برند های ایرانی و خارجی می باشد (بوش، سامسونگ، ال جی، دوو، جنرال الکتریک، ورل پول، هیتاچی، توشیبا، هیمالیا، امرسان، اسنوا، هاردستون، دیپوینت، زیرووات، جی پلاس) و شرکت دکتر آچار برای هر برندی تعمیرکار متخصص خودش را به محل اعزام می نماید.

تعمیر یخچال فریزر در کرج
تعمیر یخچال فریزر در کرج

شما در صورت چه مشکلاتی باید با شرکت دکتر آچارتماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند:

 • چرا یخچال فریزر خنک نمی کند؟
 • چرا مواد غذایی داخل فریزر آب شده اند؟
 • چرا فریزر برفک زده است؟
 • چرا بدنه بیرونی یخچا فریزر گرم است؟
 • چرامواد غذایی داخل یخچال فریزر  یخ زدند؟
 • علت بوی نامطبوع یخچال فریزر چست؟
 • صدا دادن یخچال فریزر چه دلیلی داد؟
 • چرا درهای یخچال کاملا بسته نمی شود؟
 • چرا از زیر یخچال فریزر هوا بیرون می آید؟
 • چر گاز یخچال کم شده است و نشتی دارد؟
 • کمپرسور و کندانسور یخچال دچار چه مشکلاتی می شوند؟
 • مشکل در لوله کشی آب

در صورتی که ساکن کرج هستید و هریک از مشکلات ذکر شده را مشاهده کردید، برای برطرف شدن مشکلات در کوتاه ترین زمان ممکن از تکسین های مرکز دکتر آچار کمک بگیرید، همکاری تیم حرفه ای و مرب دکتر آچار  یا یکدیگر به رضایت مشتریان کمک می کند، چرا که تکنسین های مرکز برای تعمیر یخچال فریزر در کرج  دوره های تخصص را آموزش دیده و با کسب تجربه و سابقه به ارائه خدمات می پردازند.

اولویت تکنسین های مرکز دکتر آچار تعمیر قطعات معیوب است، در صورتی که قطعه ای معیوب غیرقابل تعمیر باشد تکنسین های مرکز ما با رضایت مشتری اقدام به تعویض قطعه می کنند که این قطعات اصل و اورجینال بوده و گارانتی 12 ماهه دارد.

تعمیر یخچال فریزر در کرج
تعمیر یخچال فریزر در کرج

نکته های مهم برای نگهداری بهتر یخچال

باز و بسته شدن مکرر درب یخچال

باز وبسته کردن درب یخچال در طول روز در دفعات زیاد باعث خارج شدن هوای سرد از یخچال شده و به موتور یخچال آسیب زیادی میزند.

انتخاب درجه خیلی سرد

تنظیم کردن درجه اشتباه یخچال از دیگر نکاتی است که باید مورد توجه همگان قرار گیرد، دمای یخچال را روی درجات خیلی پایین تنظیم نکنید که مواد غذایی یخچال یخ بزنند، تنظیم درجه پایین موجب مصرف انرژی زیاد یخچال شده و به موتور یخچال فشار بسیار زیادی وارد می کند.

به‌ هم ریختگی و انبوه مواد غذایی در یخچال

از قرار دادن حجم زیاد مواد غذایی در یخچال خودداری کنید، این کار موجب عدم جریان و گردش هوا در یخچال می شود، مواد غذایی را در طبقات یخچال فریزر به صورت مساوی قرار داده و تنها نصف یخچال را پر کنید.

نگهداری انواع خوراکی در طبقه های درب یخچال

از قرار دادن مواد غذایی و ظروف بسیار سنگین در قسمت دری یخچال جدا خودداری کنید، در این قسمت از یخچال هوای سرد به اندازه کافی جریان ندارد و می تواند موجب خرابی مواد غذایی این بخش شود.

تعمیر یخچال فریزر در کرج
تعمیر یخچال فریزر در کرج

بسته نشدن کامل درب

امکان باز ماندن درب یخچال فریزر به دلایلی همچون چیدمان اشتباه فریزر یا کثیفی و خرابی لاستیک درب یخچال وجود دارد، لاستیک درب یخچال نوار محافظی است که از خروج هوای سرد یخچال فریزر جلوگیری می کند، در صورتی که نوار لاستیکی دور درب یخچال فریزر خراب باشد، هوای موجود در یخچال به مایع تبدیل شده و به قطرات آب در می آیند که به روی درپوش ها و ظروف ریخته می شوند، همیشه از بسته شدن درب یخچال مطمئن باشید.

قرار دادن غذای گرم در یخچال

به هیچ عنوان غذای گرم داخل یخچال نگذارید این اتفاق موجب فشار به موتور خواهد شد.

تمیز کردن یخچال

از روش های مراقبتی و نگهداری صحیح و اصولی یخچال تعمیز کردن آن به صورت مدام و دوره ای است، یخچال را با استفاده از پارچه ای خشک نظافت کرده و قطعات خارجی همچون شبکات و کمپرسور یخچال را تمیز کنید.

تعمیر یخچال فریزر در کرج
تعمیر یخچال فریزر در کرج

تعمیر یخچال فریزر در کرج در محل

تمام خدماتی که توسط تکنسین های مرکز دکتر آچار ارائه داده می شود در محل است، با توجه به اینکه جابه‌جایی دستگاه هزینه ای به همراه دارد و ممکن است در حین حمل و نقل دستگاه یخچال فریزر دچار آسیب شود مرکز دکتر آچار تکنسین های مجرب خود را به منزل شما اعزام می کند تا نگرانی بابت حمل و نقل دستگاه نداشته باشید.

تعمیر یخچال فریزر در کرج مرکز دکتر آچار

مرکز دکتر آچار مرکزی معتبر است که تمام خدمات تعمیرات لوازم خانگی را ارائه می دهد از جمله این خدمات تعمیرات، سرویس، نصب و شارژ گاز است.

تعمیر یخچال فریزر در کرج با گارانتی

همه خدمات ارائه شده توسط مجموعه دکتر آچار دارای گارانتی 1 ساله است و دستگاه بعد از تعمیر تضمین به عدم خرابی می شود.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 10
 1. آ..م 2 سال قبل

  خیلی خوشحالم که هستین

 2. منصور تابش 2 سال قبل

  شیر مادر حلالتون تکنسین اومد تو نیم ساعت تعمیرات را انجام داد با قیمت کم رقیبتون 6 برابر قیمت داده بود

 3. وحید مهرابی 2 سال قبل

  سلام، بسیار ممنون و متشکر

 4. بهمن صدر 2 سال قبل

  شما همیشه امیدوارم کننده صحبت می کنید و این خیلی خوبه

 5. رامین مرادی 1 سال قبل

  به دلیل نوسان برق لوازم خانگیمون سوخته بود همکارتون تعمیرات انجام داد خواستم تشکر کنم

 6. داوود شریفیان 1 سال قبل

  ما آخر نفهمیدیم تعمیرات لوازم خانگی را چطور گارانتی میکنید؟

 7. بهنام مرادی 1 سال قبل

  هزینه تبلیغات توی سایت شما چنده؟

 8. بهزاد شعبانی 1 سال قبل

  فکر نمیکردم نات اکتیو باشه که بود

 9. محترم ربیعی 3 ماه قبل

  سلام علت کار نکردن یخساز یخچال چیه؟

  1. دکتر آچار 3 ماه قبل

   عرض ادب و احترام عدم تنظیم صحیح دمای فریزر از دلایل کار نکردن یخساز یخچال است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید