تعمیر یخچال و ساید اسنوا در کرج

تعمیر یخچال و ساید اسنوا در کرج


انجام تعمیر یخچال و ساید اسنوا در کرج بسیار ساده در منزل انجام میشود و در بازده زمانی کوتاه توسط کارشناسان تعمیرات ساید دکتر آچار عیب یابی می شود. یخچال یکی از رایج ترین لوازم خانگی است که همهٔ افراد این دستگاه را مورد استفاده قرار می دهند با وجود یخچال می توان غذا، نوشیدنی یا دارو را خنک نگه دارید.

یخچال اسنوا متشکل از یک محفظه عایق حرارتی و یک پمپ حرارتی می باشد و سبب انتقال گرما از یخچال به محیط خارجی است تا قادر باشد که دمای یخچال بسیار خنک باقی بماند از آنجایی که سرعت تولید مثل باکتری در دماهای پایین بسیار کم خواهد بود، یخچال سرعت فساد مواد غذایی را پایین خواهد آورد.

تعمیر یخچال و ساید اسنوا در کرج

در متن زیر برخی از خرابی های یخچال و ساید بای ساید اسنوا را مطرح کرده:

 • از یخچال آب نشتی دارد یکی از ایرادهای بارز در یخچال ها نشت آب از یخچال می باشد احتمالاً بنا به عوامل متفاوتی مثل وجود نشتی آب در قسمت فیلتر آب، نشت آب از زیر یخچال، نشت آب از زیر درب یخچال و یا نشت آب از زیر یخچال باشد معمولاً در یخچال ها آب به قسمت سینی زیر جا میوه روانه می شود که سبب ایجاد ایراد در سیستم یخ زدایی می شود وعواملی که در تجمع آب در زیر جا میوه ایی یخچال نقش دارد، ناشی از آسیب دیدگی المنت یا ترموفیوژن یا انسدا راه خروجی آب در اثر یخ زدگی مطرح کرد.
 • یخچال صداهای غیرعادی تولید می کند در مواقعی که قطعهٔ فن یا کمپرسور یخچال آسیب ببیند یا دستگاه تنظیم نشده باشد، یخچال صداهای غیرعادی ایجاد می کند هر زمان که مشاهده کردید که با تکان دادن بدنه دستگاه صدا قطع بشود، می تواند این ایراد به خاطر تراز نبودن صدا ایجاد می کند در چنین حالتی لوله هایی که به کمپرسور اتصال دارد دچار لرزش و ایجاد صدا می شوند.
 • مورد دیگر سرد نشدن یخچال است که از معایب بارز یخچال های اسنوا می باشد به منظور چک کردن معایب در مرحلهٔ اول شیرها و ترموستات یخچال را چک کنید تا با ایراد روبرو نباشنداگر گرد و غبار یا چربی در کویل های کندانسور وجود داشته باشد، یخچال قادر به خنک کردن نمی باشد، بنابراین با تمیز کردن کویل های کندانسور اشکال رفع خواهد شد.
 • مواقعی که با داغ شدن موتور یخچال اسنوا روبرو می شوید با داغ شدن موتور یخچال اسنوا نیازی به نگرانی نمی باشد چون که وقتی موتور تا 80 درجه سانتیگراد گرم می شود اشکالی در یخچال تولید نکرده ولیکن در صورتی که بیش از این داغ شد کافی است دستگاه را از برق بکشید و ازکارشناسان دکتر آچار طلب کمک بکنید.
 • تعمیر یخچال و ساید اسنوا در کرج
  تعمیر یخچال و ساید اسنوا در کرج

  در اثر معیوب شدن یخ ساز مشکلی دیگر به وجود خواهد آمد وجود ایراد در این قسمت از یخچال های اسنوا می تواند بنا به عوامل زیادی اتفاق بیفتد مثلاً اگر آبرسانی به دستگاه انجام نشود این مشکل پیش می آید البته چنان چه گرفتگی فیلترهای یخچال به وجود بیاید، یخ ساز از کار می افتد یک سری موارد دیگر هم موجب آسیب رساندن به یخ ساز می شوند که به موتور یخ ساز یا شیر برقی آن صدمه می زنند چنان چه وقتی مسیر یخساز یخ بزند یا سنسورهای آن و برد برق یخچال آسیب ببیند سبب شده که دستگاه یخ ساز از کار بیفتد.

 • منجمد شدن موا غذایی در یخچال و ساید بای ساید اسنوا از موارد دیگر خواهد بود این در مواقعی رخ خواهد داد که دمپر هوا بین یخچال و فریزر آسیب دیده باشد یا اگر لوله یخ زدایی مسدود شده باشد، لوله های هوای زیر فریزر یخ بزنند، موجب می شود که سرما از فریزر به یخچال منتقل شده و محتویات یخچال را منجمد می کند.
 • آسیب به برد الکترونیکی دستگاه از بارزترین مشکلات یخچال اسنوا می باشد قطعهٔ برد الکترونیکی این احتمال وجود دارد که به خاطر نوسانات برق یا شست و شوی یخچال آسیب ببیند، در صورت بروز این اتفاق باید از تعمیرکار حرفه ای برای تعمیر یا تعویض برد استفاده کرد.
 • وقتی که موتور یخچال کار نمی کند بنا به این علت می باشد که کمپرسور موتور یخچال سوخته یا رله بار دستگاه از کار افتاده است، موتور یخچال کار نمی کند یا ممکن است موتور فقط برای چند ثانیه روشن شود و مجدد خاموش گردد.

نحوه عیب یابی دمپر یخچال اسنوا در کرج

گرمایش و سرمایش بیش از اندازهٔ یخچال اسنوا یکی از عواقب صدمه دیدن قطعهٔ دمپر است وقتی ترموستات کار می کند و دمای فریزر متناسب بوده نشانهٔ این بوده که کمپرسور کارایی لازم را دارد اما در مواقعی که دمای داخل یخچال خیلی گرم است، به این معنی است که دمپر لوله اتصال بین فریزر و یخچال را باز نکرده است و این که دمای یخچال از حد مجاز کمتر شد به این معنی است که دمپر لوله اتصال بین فریزر و یخچال دچار انسداد نشده است با توجه به این وضعیت باید اقدام به تعویض کمک فنر نمود.

 در اغلب موارد که فریزر به درستی کار می کند اما فضای داخلی یخچال دمای مناسبی ندارد می توان مطمئن بود که ایراد از دمپر است.

یکی دیگر از روش های مشخص شدن ایراد در دمپر است که درب یخچال را باز کرده و کلید لامپ یخچال که در بین درب قرار گرفته است با دست فشار از اطراف ورود سرما به دورن وارد می شود یا نه و در صورتی که این انتقال انجام نشود نشانهٔ معیوب شدن دمپر است.

تعمیر یخچال و ساید اسنوا در کرج
تعمیر یخچال و ساید اسنوا در کرج

تعمیر یخچال و ساید اسنوا در کرج در محل

برای اینکه بتوانید تمامی تعمیرات یخچال و ساید بای ساید اسنوا را در کرج در محل انجام دهید بهتر است از خدمات کارشناسان دکتر آچار در محل بهرهٔ کافی را ببرید به همین منظور دستگاه مورد عیب یابی قرار می گیرد و عیب آن را مشخص کرده و هر گونه اقدامی که لازم می باشد را برای راه اندازی و تعمیرات یخچال اسنوا ی شما انجام خواهد داد.

تعمیر یخچال و ساید اسنوا در کرج در منزل

با حضور کارشناسان دکتر آچار در کرج در منزل به راحتی می توانید هر گونه عیب و ایرادی که برای یخچال شما وجود داشته باشد بدون هیچ معطلی اقدام به رفع آن می کند.

بهتر است معایب دستگاه یخچال اسنوا خود را به همراه متخصصین حرفه ایی برطرف نمایید تا اشکالی در عملکرد یخچال شما در آیندهٔ نه چندان دور به وجود بیاید.

هزینه تعمیر یخچال و ساید اسنوا در کرج

هزینه های تعمیرات یخچال اسنوا در کرج بستگی به نوع آسیب و نوع قطعات و البته برند و مدل دستگاه یخچال و یا ساید بای ساید اسنوا دارد زیرا در برخی از مواقع صدمه ایی که به قطعات وارد شده قادر به تعمیرات بوده است.

پولی در برخی از موارد این کار عملی نخواهد شد و باید قطعهٔ جدید را جایگزین کرد که میزان هزینه های پرداختی با توجه به شرایط و معایبی که برای یخچال اسنوا به وجود آمده می تواند متغیر باشد مثلاً اگر عیب به خاطر نشتی گاز باشد باید در ابتدا نشتی را برطرف کرد و بعد شارژ گاز انجام می شود که این هزینهٔ بالاتری خواهد داشت.

نتیجه گیری

در پایان ذکر می شود که به خاطر وجود اشکالات متنوع یخچال اسنوا توانسته با علائم مشابه ظاهر شود، بررسی و عیب یابی قطعات و تعمیر ایرادات یخچال فریزر کار ویژه ای است، بنابراین اگر تخصص کافی از هرگونه دستکاری و خطرات احتمالی اجتناب کنید و از آسیب بیشتر به یخچال جلوگیری کنید و از متخصص تعمیر یخچال افراد کارشناس دکتر آچار کمک بگیرید.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 4
 1. یوسف ایمانی 3 هفته قبل

  من یکی از کاربران دائمی سایت شما هستم

  1. دکتر آچار 3 هفته قبل

   ممنون از لطف شما

 2. مسعود سلطانی 2 هفته قبل

  دلیل اینکه یخچال نشتی آب داره چیه؟

  1. دکتر آچار 2 هفته قبل

   سلام دلایل زیادی برای نشت آب از یخچال وجود دارد، پیشنهاد می دهیم مقاله آموزشی نشت آب یخچال را از طریق لینک زیر بخوانید
   https://drachar.com/refrigerator-water-leak/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید