تعمیر آبگرمکن پلار

تعمیر آبگرمکن پلار


تعمیرات آبگرمکن پلار

آبگرمکن ها وسیله هایی هستند که امروزه در بیشتر خانه ها مورد استفاده قرار می گیرند، یکی از بهترین آبگرمکن ها موجود در بازار آبگرمکن پلار است، همانطور که می دانید ما تعمیر آبگرمکن های زیادی از جمله تعمیر آبگرمکن پلار را انجام می دهیم، خرابی های آبگرمکن ها مشکلات زیادی را به همراه دارد و توجه داشته باشید که تعمیر آبگرمکن پلار کاری تخصصی است و نیازمند تجربه و دانش می باشد.

اگر از آبگرمکن پلار در منزل و محل کارتان استفاده می کنید و نیاز دارید تا در زمینه تعمیر آبگرمکن پلار اطلاعات بیشتری کسب کنید، این مقاله را تا انتها مطالعه کنید تا هنگام خرابی یا بروز مشکلات بدانید که باید چه کنید یا ایرادات پیش آمده از کجاست.

تعمیر آبگرمکن پلار

درباره مزایا و تعمیر آبگرمکن پلار

آبگرمکن های پلار، طبق آخرین تکنولوژی روز اروپا ساخته شده است و دارای ویژگی های خاصی نسبت به آبگرمکن های مشابه خود می باشد، این آبگرمکن دارای ویژگی های بسیار زیادی می باشد که در ادامه مطلب به آن ها می پردازیم.

 • آبگرمکن های پلار دارای راندمان حرارتی بیش از 84 درصد می باشند.
 • آبگرمکن های پلار توانایی عملکرد با حداقل فشار آب (0.3 bar) را دارند.
 • آبگرمکن های پلار با دو سوخت گاز مایع و گاز شهری کار کردی عالی دارند.
 • آبگرمکن های پلار از یک مبدل حرارتی پیشرفته ساخته شده اند و این آبگرمکن ها قابلیت تنظیم اتوماتیک شعله (Modulation) متناسب با میزان تأمین آب گرم مصرفی را دارند.
 • آبگرمکن های پلار دیر جرم می گیرند و در صورت استفاده در شرایط استاندارد عمری طولانی دارند.
 • آبگرمکن های پلار دارای شمعکی هستند که با هر دو سوخت گاز مایع و گاز شهری کار می کنند و شعله را بر روی مشعل، به صورت افقی قرار می دهند، این نوع شمعک ها از فرسودگی قسمت جلویی مبدل حرارتی جلوگیری می کنند.
 • آبگرمکن های پلار، استفاده از دودکش به صورت مشترک با هود آشپزخانه و یا سایر وسایل گاز سوز را دارند و مانعی وجود ندارد.
 • آبگرمکن های پلار در دو مدل Tema15 و Tema18 تولید می شوند که این دو مدل هم با گاز شهری و هم با گاز مایع کار می کنند.

مشکلات آبگرمکن پلار

با توجه به ویژگی های بالا و تکنولوژی بسیار عالی آبگرمکن های پلار، باز هم در بعضی مواقع امکان دارد تا برای آبگرمکنتان مشکلی به وجود بی آید و شما نیاز به تعمیر آبگرمکن پلار داشته باشید، بعضی از مشکلاتی را که برای آبگرمکن های پلار پیش می آید را برایتان نوشته ایم:

 • گرم نشدن آب
 • نوسان دمای آب
 • جرقه نزدن آبگرمکن
 • تنظیم نشدن دمای آب
 • گرم شدن بیش از حد آب
 • خاوش شدن شعله آبگرمکن
 • و…

اگر برای آبگرمکنتان مشکلیلاتی مانند مشکلات بالا و… پیش آمد سعی داشته باشید که برای تعمیر آبگرمکن پلار خود سریعاً اقدام کنید، به هیچ عنوان اگر تخصصی در زمینه سرویس و یا تعمیر آبگرمکن پلار ندارید، از دست کاری و بررسی دستگاه بپرهیزید.

تعمیر آبگرمکن پلار

نصب و سرویس آبگرمکن پلار

همان طور که گفتیم آبگرمکن های بوتان طبق آخرین تکنولوژی روز اروپا ساخته شده و به راحتی برای آن مشکلی ایجاد نمی شود، اما اگر مسائلی مانند نگهداری صحیح، نصب صحیح و سرویس دوره ای برای این دستگاه صورت نگیرد، امکان خراب شدن نیز در آن وجود دارد.

نصب و سرویس دوره ای آبگرمکن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد، نصب اولیه و صحیح آبگرمکن پلار یکی از مسائلی است که نه تنها برای آبگرمکن پلار بلکه برای تمامی آبگرمکن ها مسئله ای بسیار مهم و حیاتی است و در کارکرد آبگرمکن ها نقش بسزایی دارد.

اگر نصب آبگرمکن به درستی انجام شود، مسائلی همچون خرابی و ایرادات پی در پی معنی ندارد، اما نصب نادرست توسط افراد نادرست به مرور زمان باعث مشکلاتی می شود که باعث هزینه های بیشتر و آشفتگی های بیشتر می شود.

سرویس آبگرمکن پلار هم مانند نصب اولیه و صحیح بسیار مهم است، با سرویس کردن دوره ای آبگرمکن پلار خود موجب افزایش عمر مفید آن می شوید و موجب می شود که نیازی به تعمیر آبگرمکن پلار نداشته باشید، سرویس کردن دوره ای نه تنها برای آبگرمکن بوتان بلکه برای تمامی آبگرمکن ها و حدوداً تمامی لوازم خانگی ها نیاز است.

تعمیر آبگرمکن پلار

تعمیر آبگرمکن پلار در تمامی مناطق تهران

آبگرمکن پلار دستگاهی است که ساختار پیچیده و حساسی دارد، از این رو بهتر است که کار تعمیر آبگرمکن پلار را به دست متخصص بسپارید و بدون تخصص آن را بررسی نکنید، حتی برای سپردن کار تعمیر به تعمیرکار باید به دنبال تعمیرکاری مطمئن و حرفه ای باشید.

تعمیر آبگرمکن پلار در تمامی مناطق تهران توسط متخصصان و تعمیرکاران حرفه ای دکتر آچار انجام می گیرد،  متخصصان ما دوره های آموزشی و تخصصی تعمیر آبگرمکن پلار را به صورت حرفه ای می دانند و شما می توانید با خیالت راحت کار تعمیرات آبگرمکن خود را به ما بسپارید.

در هر کجا از تهران که هستید و نیاز به تعمیر آبگرمکن پلار دارید، کافیست با ما تماس بگیرید تا همکاران ما خدمتتون برسند و کار تعمیر آبگرمکن پلار شما را در هر ساعتی از شبانه روز و حتی روز های تعطیل با قیمتی منصفانه و کوتاه ترین زمان ممکن برایتان انجام دهند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *