تعمیر پکیج در پرند

تعمیر پکیج در پرند


تعمیر پکیج پرند

شرکت دکتر آچار با داشتن سال ها تجربه و دارا بودن تکنسین های مجرب و متعهد، در زمینه تعمیر پکیج در پرند جزء بهترین ها در این عرصه می باشد.

تکنسین های مرکز دکتر آچار افراد متخصص، آموزش دیده و متعهد هستند که با دانش تجربی شان به ارائه خدمات و تعمیر پکیج در پرند می پکیج می پردازند، قیمت تعمیر پکیج در پرند به مشکلی که پکیج دارد، شدت آن، مدل پکیج و سایر عوامل بستگی دارد، هدف تکنسین های مرکز ما تعمیر قطعات معیوب پکیج است در صورتی که امکان تعمیر قطعات معیوب وجود نداشته باشد تکنسین با رضایت مشتری اقدام به تعویض قطعه می کند که اجرت تعمیر و تعویض قطعه نیز با یکدگیر متفاوت بوده و از عوامل مهم دیگر در قیمت نهایی تعمیر پکیج به شمار می روند، قیمت کلیه خدماتی که توسط تکنسین های این مرکز انجام می شود کاملا منصفانه و مقرون به صرفه می باشد.

پکیج نیز مانند سایر وسایل مصرفی با گذشت زمان نیازمند تعمیر می باشد اگر عملکرد پکیج شما دچار مشکل شده است شرکت تعمیر پکیج در پرند دکتر آچار یکی از بهترین مراکز تعمیر پکیج در پرند می باشد.

شما عزیزان می توانید برای درخواست تکنسین از مجموعه دکتر آچار با شماره 02188444021 تماس بگیرید، امکان پر کردن فرم آنلاین در سایت نیز وجود دارد، تعمیرکاران تعمیر پکیج در پرند دکتر آچار با تمام مشکلات این برند ها آشنایی کامل داشته و روش های عیب یابی و تعمیر آن ها را می دانند.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با دکترآچار

حمل و نقل پکیج به تعمیرگاه کار بسیار سخی است و جدا کردن آن توسط هر فردی امکان پذیر نیست، حمل و نقل پکیج از منزل به تعمیرگاه نیاز به صرف زمان و هزینه حمل و نقل پکیج تا تعمیرگاه را دارد، در نتیجه تکنسین های ما جهت آسودگی خیال مشتریان به تعمیر پکیج در محل می پردازند، با این امکان می توانید به عملکرد تکنسین هم نظارت داشته باشید.

شما مشتریان گرامی در پرند با خیال آسوده پکیج خود را به ما بسپارید زیرا تکنسین های مرکز ما هر ساله در زمینه تعمیر پکیج آموزش دیده و با بهترین کیفیت به ارائه خدمات می پردازند.

تعمیر پکیج در پرند
تعمیر پکیج در پرند

برخی از مشکلاتی که شاید برای پکیج شما بوجود بیاید:

 • علت مدام خاموش شدن پکیج چیست؟

خاموش شدن مداوم پکیج علت های مختلفی دارد که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت، مواردی از جمله بسته بودن شیر آب دستگاه، آبریزش و اختلال در عملکرد پمپ، هوا داشتن سیستم پکیج، افت فشار پکیج، عدم توانایی پکیج در دفع کردن دود دستگاه، ایراد و خرابی قطعه ترموستات و اشکال در شیر تنظیم گاز  را می توان از مهم ترین علت های خاموش شدن مداوم پکیح در نظر گرفت.

 • دلایلی که باعث افت فشار پکیج می شود؟

عوامل مهمی همچون ایراد و خرابی مدار های دستگاه پکیج، خرابی شیر اطمینان، اختلال در گیج فشار، نشتی شیر های رادیاتور، گرفته بودن هوای رادیاتور از مهم ترین دلیل های افت فشار پکیج محسوب می شود.

 • دلایلی که باعث بالا رفتن فشار پکیج می شود؟

عوامل مختلفی در بالا رفتن فشار پکیج تاثیر گذراند که می توانیم به خرابی شیر تخلیه، مشکل در منبع انبساط و اختلال در عملکرد پمپ و برد پکیج اشاره کنیم.

 • چرا پکیج روشن نمی شود؟

ممکن است شما هم متوجه شوید که پکیج تان روشن نمی شود، گرفته بودن لوله ها یا رسوب در پکیج، بهم خوردن تنظیمات فشار و حرارت بیش از حد مشعل یا شمعک پکیج از مهم ترین علت های روشن نشدن پکیج می باشد.

 • علت بیش از حد داغ شدن آب چیست؟

عمده ترین علت داغی بیش از حد آب پکیج ایراد و خرابی در قطعه ترموستات پکیج است.

 • چرا پکیج صدای ناهنجار تولید می کند؟

در صورتی از پکیج خود سر و صدا می شنوید، ممکن است مبدل های دستگاه تان رسوب گرفته باشد، پمپ پکیج خراب شده باشد، عملکرد فن دچار مشکل شده باشد، در شیر اطمینان اشکال وجود دشته باشد، فشار ورود آب پکیج کم شده باشد، قطعه سوئیچ فشار ایراد پیدا کرده باشد.

تعمیر پکیج در پرند
تعمیر پکیج در پرند
 • چرا آب مدام سرد و گرم می شود؟

مواردی از جمله اشکال در پمپ ورودی، ایراد در سنسور شوفاژ، جرم گرفتن مبدل حرارتی، خراب شدن فلوسوئیچ، کاهش و افزایش فشار، بهم خوردن تنظیم شعله پکیج، خرابی در فلومتر از مهم ترین علت های سرد و گرم شدن آب می باشد.

 • چرا فقط آب پکیج گرم است و شوفاژها گرم نمی شود و یا بلعکس؟

در فصل زمستان پکیج هم آب و هم شوفاژ ها را گرم می کند در صورتی که پکیج نتواند به صورت همزمان هم آب و هم شوفاژ ها را گرم کند، احتمالا میکروسوئیچ دچار ایراد و خرابی شده است، ممکن است میکروسوئیچ پکیج گیر کرده باشد یا فرسوده باشد و از کار افتاده باشد.

 • چرا از پکیج بوی دود و یا گاز استشمام می شود؟

زمانی که در اتصالات لوله گاز یا خود لوله مشکلی به وجود بیاید، لوله گاز مسدود باشد و دودکش گرفته باشد از پکیج بوی گاز استشمام می شود.

 • چرا همه پره های شوفاژ به طور یکسان گرم نمی شود؟

تراز نبودن شوفاژ و رادیاتور ها از اصلی ترین علت این مشکل می باشند برای بر طرف کردن این موضوع شوفاژ و رادیاتور را تراز کنید، در صورتی که رادیاتور هوا داشته باشد هم این مشکل پیش می آید برای برطرف کردن این مشکل به کمک پیچ گوشتی، پیچ هواگیری رادیاتور را باز کنید تا هوای آن خارج شود، با خارج شدن آب از رادیاتور متوجه خواهید شد که هوا کاملا تخلیه شده و پره های شوفاژ گرم می شوند.

 • چرا وقتی پکیج را در حالت زمستانه روشن می‌ کنیم فشار بالا می‌رود؟

اختلال در عملکرد پمپ و کثیفی آن، سوراخ شدن دیافراگم منبع انبساط و باد نداشتن آن از اصلی ترین دلایل بالا رفتن فشار پکیج در حالت زمستانه هستند.

 • چرا پکیج با حالت انفجاری روشن می‌ شود؟

اگر فشار گاز ورودی به بخش احتراق پکیج کم شود یا برنر مشعل و الکترود جرقه زن کثیف باشند، پکیج به حالت انفجاری روشن می شود.

 • چگونه از یخ‌ زدن پکیج جلوگیری کنیم؟

برای جلوگیری از یخ زدگی پکیج در صورتی که برای مدت طولانی قصد استفاده از آن را ندارید آب دستگاه را تخلیه کرده و برق، گاز و آب پکیج را قطع کنید، در صورتی که برای مدت زمان کوتاه قصد استفاده از پکیج را ندارید دستگاه تان را خاموش کرده و در حالت استند بای (آماده به کار) قرار دهید، برای مدت کوتاه برق پکیج را قطع نکنید تا ضد یخ پکیج و ضد گیرپاژ کار کنند.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 10
 1. كيان 2 سال قبل

  آدرستون رو برای بنده ارسال میکنین؟

 2. محمدحسین راد 2 سال قبل

  بی نظیر فوق العاده

 3. علی شعبانی 2 سال قبل

  دستگاه ما برای 11 سال پیش هست آیا قابل تعمیر هست؟

 4. روح الله افشاری 2 سال قبل

  میتونم شماره شما رو داشته باشم؟

 5. محمود رحیمی 1 سال قبل

  عااااااااشقشم دکتر آچار

 6. حسن رنجبر 1 سال قبل

  مقالاتتون عالین واقعا!

 7. هادی جلیلی 1 سال قبل

  برد الکترونیکی دستگاه مشکل پیدا کرد نمیدونم تعمیر میشه یا نه

 8. مرتضی شریفیان 1 سال قبل

  کالایی که دو روز بود خریده بودم سوخت گارانتی نداشت بعد همکار شما تعمیرات انجام داد 365 روز گارانتی داد عالیه

 9. عبدالحسین گودرزی 1 سال قبل

  شما همیشه امیدوارم کننده صحبت می کنید و این خیلی خوبه

 10. قربانعلی محرابی 1 سال قبل

  اگر براتون مقدوره به من کد تخفیف بدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید