تعمیر پکیج شرق تهران

تعمیر پکیج شرق تهران


دستگاه پکیج از دستگاه های پیشرفته ایی است که می توان بیان کرد که توانسته جایگزین خوبی برای آبگرمکن های قدیمی که برای تولید آب گرم مصرفی مورد استفاده قرار می گرفت، البته دستگاه های پکیج توانسته کاربرد دیگری هم به غیر از آب گرم مصرفی داشته باشد و به راحتی وسلیه ی گرما زا هم در فصل سرد زمستان هم باشد. در مقاله تعمیر پکیج شرق تهران شما را با محدوده تعمیرات پکیج آشنا می کنیم.

جهت تعمیر پکیج در تمام مناطق تهران به لینک زیر مراجعه کنید:

https://drachar.com/boiler-repairs-in-tehran/

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

هر زمان که شاهد مشکلی در عملکرد دستگاه پکیج تان بودید با تعمیر پکیج شرق تهران به توسط کارشناسان دکتر آچار ارتباط برقرار کرده تا ایرادش رفع بشود.

تعمیر پکیج شرق تهران
تعمیر پکیج شرق تهران

چگونگی کارکرد دستگاه پکیج

دستگاه پکیج از جمله وسایل گرمازایی است که برای گرم کردن منازل و تهیه ی مکرر آب گرم مصرفی و حمام منازل و آپارتمان ها استفاده می شود، که به طور معمول، سوخت این دستگاه با برق و گاز و نسل های جدید با انرژی خورشیدی کارایی دارند.

 در عصر جدید اکثر افراد از انواع پکیج های گرمایشی برای گرم کردن خانه، محل کار و… استفاده می کنند. دستگاه پکیج انتخابی بسیار مناسب برای ایجاد گرمای یکنواخت و بهینه در منزل و محیط کار می باشد.

در حالی که دستگاه دارای تنوع در ساخت دستگاه پکیج و توسط شرکت های متنوعی در برندهای متفاوتی دستگاه پکیج تولید شده، ممکن است در زمان نیاز به تعمیر یا تست پکیج با نحوه عملکرد این نوع برند اطلاعات لازم را  نداشته باشند بنابراین در این مواقع باید به مرکز تعمیر پکیج شرق تهران مراجعه کنید.

یکی از نکات مهمی که در خرید دستگاه پکیج باید به آن توجه کرد، خدمات مستمر این پکیج ها است، زیرا این وسیله یکی از کاربردی ترین وسایل در زندگی افراد است.

دستگاه های پکیج ها باید توسط سرویس تعمیر پکیج شرق تهران انجام شود تا با مشکلات و معایب روبرو نشود، اگر به دنبال کم شدن هزینه های تعمیرات دستگاه پکیج هستید، بهترین راه برای کاهش نرخ تعمیر پکیج انجام خدمات دوره ای پکیج است.

تعمیر پکیج شرق تهران
تعمیر پکیج شرق تهران

عملیات انجام شده توسط افراد تعمیرکار در سرویس پکیج عبارتند است از: سرویس کردن قطعه ی فن دستگاه پکیج،عمل انجام دادن تنظیم فلنج دودکش دستگاه پکیج تان، انجام دادن جرم گیری قطعه ی مبدل اصلی، سرویس کردن قطعه ی الکترود احتراق، سرویس کردن قطعه ی مشعل دستگاه پکیج، سرویس تعویض کردن قطعه ی مغزی شیر سه طرفه، تعویض کلیه اورینگ ها و واشرهای دستگاه و… توسط کادر متخصص مرکز تعمیر پکیج شرق تهران در گروه دکتر آچار قابل انجام و اجرا خواهد بود.

تعمیر دستگاه پکیج در شرق تهران

قطعه ی پمپ دستگاه پکیج می تواند یکی از با اهمیت ترین قسمت های مدار گرمایش در دستگاه پکیج باشد و وظیفه ایجاد جریان مداوم آب گرم به سمت رادیاتورها را دارد.

در اصل قطعه ی پمپ آب گرم تولید شده در قطعه ی مبدل حرارتی را به داخل لوله های رادیاتور پمپ هدایت  می کند تا آب گرم وارد رادیاتور ها بشود، در بیشتر برندهای مختلف از  دستگاه پکیج ها قیمت قطعه ی پمپ بالاتر از بقیه ی قطعات تشکیل دهنده ی دستگاه پکیج می باشد.

کمبود قطعات پمپ می تواند از علت های گران قیمت بودن این قطعه باشد، استحکام  و گونه های متفاوت اجزای قطعه ی پمپ دستگاه پکیج تاثیر مستقیمی بر عملکرد مناسب این عملیات دارد.

هر زمان که قطعه ی پمپ دستگاه پکیج صدمه ببیند و با اشکال روبرو بشود باید مورد بازرسی قرار بگیرد تا عیوب پیش آمده رفع بشود.

تعمیر پکیج شرق تهران
تعمیر پکیج شرق تهران

عملکرد سنسور دستگاه پکیج

انواع مختلفی از دستگاه های پکیج قطعه ایی به نام سنسور حداقل فشار آب، که  قابلیت کنترل فشار آب مدار گرمایش را دارد، وجود  این سنسور باعث شده که هر زمان فشار زیر نیم بار در دستگاه پکیج نشان داده بشود.

دستگاه پکیج خطا داده و با آلارم هشدار نشان می دهد که مشکلی در عملکرد دستگاه به وجود آمده است، اگر فشار آب مدار گرمایش کافی نباشد، فشار سوئیچ آب اجازه ادامه مراحل بعدی را در دستگاه پکیج نخواهد داد.

اگر فشار آب مدار گرمایش بیش از نیم بار باشد، کلید فشار آب وصل می شود و دستگاه پکیج دیواری کار ش را ادامه می دهد، ممکن است که برای تان سوال به وجود بیاید که با توجه به این که دستگاه با فشار نیم بارکارش را آغاز می کند، چرا تمایل برای فشار بالای فشار مدار گرمایش یک و نیم بار وجود دارد؟

لازم به ذکر است چون فشار موجود در محیط می تواند از تبخیر شدن مایعات پیش گیری بکند و در نهایت با به وجود آوردن فشار در قسمت مدار گرمایش از تبخیر مایعات اجتناب می کند.

تبخیر آب در این مدار و خروج آن از شبکه آهنی، علاوه بر اینبا قرار داشتن فشار در مدار گرمایش دلیلی برای  منتقل کردن بهتر گرما از آب گرمایش به قسمت رادیاتورها و آب گرم مصرفی خواهد بود.

بنا به چه دلیلی شما با تعمیر پکیج شرق تهران ارتباط برقرار می کنید؟

در برخی از موارد که اختلالی در عملکرد دستگاه پکیج به وجود می آید احتمال دارد که شما با کمک گرفتن از مشاوران متخصص خودتان بتوانید ایراد را رفع نمایید و نیازی به حضور افراد متخصص نباشد ولی در برخی از موارد دیگر موارد نیاز به تماس با یک تکنسین مجرب و حضورش در محل حس می گردد.

هر زمان که شما کاربر گرامی شاهد هر یک از علائم زیر در سیستم گرمایشی خود بودید، حتماً با کارشناسان خدمات دکتر آچار تماس بگیرید.

این موارد می تواند شامل مواردی چون ، یهویی خاموش شدن دستگاه پکیج و به ویژه انفجاری روشن شدن دستگاه پکیج تان، وجود  نشتی آب از اتصالات داخلی یا خارجی که مشاهده کردید، با وجود کارکرد و روشن شدن دستگاه پکیج ولی نداشتن آب گرم، آب گرمایشی وجود ندارد.

وجود صدای هایی ناهنجار  از  سیستم گرمایشی، دستگاه روشن نمی شود یا عملکرد ضعیفی دارد، بیش از حد انتظار داغ شدن دستگاه پکیج، یک خطای مداوم و عدم حل آن در یک بازه زمانی معین و هشدار های ارور دستگاه را باید جدی بگیرید.

 کارشناسان دکتر آچار به امنیت و رضایت مشتری ها اهمیت بسیار داده و در بهبود پی در پی و ارتقاء کیفیت کار خدمات در انجام کارهای متخصصینش در اولویت امر قرار دارد.

تعمیر پکیج شرق تهران
تعمیر پکیج شرق تهران

تعمیر پکیج شرق تهران در محل

اگر در شرق تهران سکونت دارید، با حضور متخصصین دکتر آچار که از طریق اطلاع رسانی شما در مدت زمان کوتاهی در محل حضور پیدا کرده و پس از عیب یابی دستگاه پکیج تان اقدامات لازم برای رفع ایرادهای دستگاه پکیج تان صورت بگیرد.

هزینه ی تعمیرات پکیج در شرق تهران

اگر در محدوده ی شرق تهران زندگی می کنید و دستگاه پکیج تان با مشکل روبرو شده و ایرادهایی در عملکرد دستگاه نمایان گشته با بررسی کردن دستگاه توسط کارشناسان و مشخص شدن قطعه ی آسیب دیده هزینه ی تعمیرات مشخص می شود که آیا این قطعه ی صدمه دیده قابل تعمیر خواهد بود یا خیر؟

در صورت تعمیرات، هزینه ی تعمیرات پرداخت خواهید کردی و در مواقعی که باید تعویض صورت بگیرد هزینه ی قطعه ی خریداری شده را محاسبه خواهند کرد.

کلام نهایی

هر زمان که با اختلالات دستگاه پکیج روبرو می شوید و در ناحیه ی شرق تهران هستید دکتر آچار با اعزام تعمیرکاران خود در شرق تهران تمامی امور مرتبط با تعمیر پکیج شرق تهران را انجام داده و مشکلات را بررسی نموده و اقدام به رافع آن  میکند.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 4
 1. جعفر رستمی 11 ماه قبل

  چطوریه هزینه های تعمیرات و قطعات شرکت شما پایین تر از بقیه تعمیرگاه هاست؟

 2. سیدحسین لطفی 11 ماه قبل

  سلام شما خدمات نصب لوازم خانگی هم انجام میدید؟

 3. منصور امانی 2 ماه قبل

  سلام لوله های پکیج مون سرد و یخ هستند مشکل چیه؟ چطوری رفع میشه؟

  1. دکتر آچار 2 ماه قبل

   سلام و عرض ادب برای رفع این مشکل کافی است یکبار پکیج رو روشن و خاموش و ری استارت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید