تعمیر پکیج ایمرگاس

تعمیر پکیج ایمرگاس


برند ایمرگاس از برندهای با کیفیت و قابل اعتبار در بازار می باشد و با داشتن کیفیت عالی توانسته جلب رضایت مشتریان را برای خود جلب نماید ولی در صورت مشاهدهٔ کوچکترین کد خطا در این دستگاه می توانید از تکنسین های با تجربه تعمیر پکیج ایمرگاس دکتر آچار برای انجام تمامی امور مرتبط به تعمیرات پکیج ارتباط برقرار کرده تا هر گونه اقدامی را برای برطرف نمودن این ایرادها انجام بدهند.

بسیاری از افراد هستند که در مواقعی که یک بار دستگاه پکیج خود را تعمیرات انجام دهند تصورشان این است که، هرگز مانند گذشته کار نمی کند و پس از آن باید به طور منظم از آسیب آن مراقبت کنید.

قابل ذکر می باشد که این تصور درستی نخواهدبود و در بیشتر موارد تعمیر صحیح باعث تازه شدن پکیج و جان تازه ای به آن می شود.

تعمیر صحیح پکیج عبارتند از، عیب یابی درست دستگاه پکیج ایمرگاس و سریع می باشد. البته عیب یابی نقش حیاتی در تعمیرات دارد و اگر قطعه صدمه دیده به درستی مشخص نگردد، می تواند کل کار تعمیر پکیج را خدشه دار بکند.

تعمیر پکیج ایمرگاس
تعمیر پکیج ایمرگاس

تعمیر پکیج ایمرگاس

دستگاه پکیج از قطعاتی متشکل شده است که یکی ازاین قطعات پرشر سوئیچ هوا می باشد که این قطعه یک سوئیچ فشار است موظف به کنترل خروجی محصولات احتراق را می باشد و گارانتی دستگاه پکیج ایمرگاس با عملکرد صحیح و ایمن پکیج دیواری با حضور این قطعه به اجرا در خواهد آمد.

عملکرد داخلی پکیج هوای فشرده به این گونه خواهد بود یکی از قطعاتی که برای اطمینان از سلامت آن و ادامه عملیات احتراق توسط مادربرد دستگاه در دو مرحله کنترل می شود فشار سوئیچ هوا می باشد.

این قسمت قبل از روشن شدن مادربرد دستگاه فن مورد بررسی قرار گرفته تا به طور کامل باز شود و اگر در این مرحله بسته شود کار قطع می شود، دستگاه آلارم کد خطا را داده و خاموش می شود.

 هر زمان که با باز بودن مدار فشار سوئیچ هوا روبرو باشد، برد وارد عمل شده و فرمان روشن شدن فن را می دهد و بعد از مرحلهٔ روشن شدن فن، برد مدار را به طور مجدد کنترل می کند.

سپس مجدداً مادربرد مدار فشار را بررسی می کند در این صورت با روشن کردن کامل فن و وجود مکش به واسطهٔ فن از لوله ضد تراکم، مدار فشار سوئیچ هوا بسته شود.

علائم معیوب شدن پرشر سوئیچ هوا در دستگاه پکیج ایمرگاس چیست؟

احتمال دارد که در حین کار دستگاه پکیج ایمرگاس با صدمه دیدن قطعه پرشر سوئیچ هوا روبرو بشود که در این مواقع آلارم هایی وجود دارد که نشان دهندهٔ خراب شدن این قطعه می باشد.

گاهی ممکن است روشن نشدن قطعه فن را شاهد باشید، چون که قطعهٔ برد قبل از روشن کردن فن، کلید فشار هوا را بررسی کرده، سپس پیام روشن شدن فن پکیج دیواری ایمرگاس را صادر می کند.

در صورت خاموش بودن فن، پس از برداشتن لوله ضد تراکم، فن روشن نمی شود، اما در این زمان با کشیدن یکی از سیم های فشار سوئیچ هوا، می توان فن را روشن کرد، در این حین مشخص خواهد شد که قطعهٔ فشار سوئیچ هوا صدمه دیده است.

در صورت کارکرد فن، با برداشتن لوله ضد تراکم از فن و مکش آن، در صورت روشن بودن جرقه گیر، کلید فشار هوا سالم است، در غیر این صورت ایراد دارد.

انجام دادن سرویس دستگاه پکیج ایمرگاس

تعمیر و نگهداری منظم و سرویس در پکیج دیواری ایمرگاس موجب بهبود عملکرد دستگاه می شود و در صورت کشف ایرادات محتمل به منظور جلوگیری از آسیب دیدن سایر قطعات، عیب به موقع ترمیم می شود. رسوب زدایی پکیج دیواری از عملکردهای برجسته ای است که در حین سرویس دستگاه صورت می گیرد.

در کل مدار سیستم دستگاه پکیج Emergas به دلیل گذشت زمان دچار کثیفی و وجود رسوبات شده و با تاسف فراوان بسیاری تصور شان این است که رسوب زدایی دوره ای پکیج یک هزینه اضافی یا یک کار بیهوده است.

در صورتی که اجرای این عملیات راهی برای جلوگیری از آسیب های جبران ناپذیر یا تعمیرات پکیج پر هزینه است.

رسوب زدایی پکیج دیواری به این گونه خواهد بود که اجرای عملیاتش به دو صورت انجام می شود، در زمانی که به روش اول رسوب زدایی پکیج ایمرگاس را می خواهید اجرا بکنید به روش سنتی اجرا شده، به این صورت که ابتدا پکیج خاموش شده و پس از باز شدن درب یا درب دستگاه مبدل باز و خارج می شود.

سپس در ظرف آب قرار می گیرد و آب اسیدی از طریق قیف مخصوص وارد مبدل می شود، سپس آب وارد مبدل می شود تا جرم و رسوب حاصل از آن به بیرون هدایت بشود.

بعد از این مرحله مدار را با آب و مواد شوینده کاملاً شستشو داده شده، در پایان با تنظیم بار پکیج ایمرگاس دستگاه را فعال کرده، قابل بیان است که با این روش برای استفاده از اسید و جلوگیری از صدمات احتمالی، استفاده از دستکش و عینک محافظ مخصوص بسیار ضروری است.

برای اجرا کردن روش دوم این گونه می باشد که از پمپ های مخصوص برای حذف رسوب کمک گرفته می شود.

پس از خاموش شدن و باز کردن مبدل، یک سر پمپ به ورودی مبدل و سر دیگر آن به خروجی آن متصل می شود، بعد وارد مرحله بعد ی شده که پمپ مخصوص به طور خودکار در مدت 15 تا 20 دقیقه عملیات رسوب زدایی و شستشو را به طور کامل به اجرا در می آورد.

بهتر است که این عملیات رسوب زدایی و سرویس دستگاه پکیج تان را هر شش ماه و یا حداقل سالی یک بار انجام بدهید تا از ارورهای احتمالی و صدمات قطعات دستگاه پکیج تان در امان باشید و با بازیینی دستگاه قطعه ایی که صدمه دیده را تعمیر کرده و از بروز مشکلات جلوگیری به عمل بیاید.

تعمیر پکیج ایمرگاس
تعمیر پکیج ایمرگاس

تعمیر پکیج ایمرگاس در محل

اگر در محل به دنبال تعمیر کار خوب برای انجام تعمیرات دستگاه پکیج ایمر گاس هستید دکتر آچار حلال این مشکل به وجود امده می باشد و با اطلاع رسانی شما فوراً افراد متخصصش را به محل اعزام کرده تا فعالیت خود را در این زمینه آغاز نمایند.

تعمیر پکیج ایمرگاس در منزل

بهتر است در هنگام خراب شدن دستگاه پکیج ایمرگاس نگرانی نداشته باشید زیرا افراد متخصص دکتر آچار با اعزام نیروی آموزش دیده و با تجربه خود به منزل شما به راحتی هر گونه اقدامی را در جهت برطرف نمودن معایب به وجود دستگاه پکیج تان در منزل انجام خواهند داد.

هزینه تعمیر پکیج ایمرگاس

زمان خراب شدن دستگاه پکیج ایمرگاس بعد از یافتن تعمیر کار ماهر موضوع مبلغ پرداختی هزینه تعمیرات ذهن افراد را در گیر کرده، مشخص شدن این هزینه بستگی به معایب به وجود آمده برای پکیج ایمرگاس می باشد.

که باید دستگاه توسط کارشناسان عیب یابی بشود و قطعهٔ معیوب شده شناسایی شده و با توجه به آسیبی که به رسیده و این که قادر به تعمیرات می باشد یا خیر؟

هزینه های متفاوت می باشد احتمال دارد که این قطعه آسیب جدی دیده باشد و باید اقدام به تعویض نمود بنابراین هزینه ها با توجه به موارد بالا مورد محاسبه قرار می گیرد.

نتیجه گیری

در دنیای امروز دستگاه پکیج ایمرگاس دارای طرف داران بسیاری است که به دلیل داشتن کیفیت بالا توانسته جلب رضایت کند ولی باز هم احتمال دارد که این دستگاه با آلارم های هشدار خطا روبرو باشد و خرابی های آن با چالش همراه بشود.

پیشنهاد ما به شما این است برای رفع خطاهای احتمالی که ممکن است به وجود بیاید حتماً به تکنسین های ماهر دکتر آچار مراجعه فرمایید تا بتوانید از خدمات با تضمین گارانتی بهرهٔ لازم را ببرید.

همان طور که در متن بالا از مشکلات دستگاه پکیج ایمرگاس بیان شده، همان گونه هم تاکید داریم که در هنگام بروز مشکل بهتر است کار به به دست افراد متخصص بسپارید تا با مشکلات بزرگ تر روبرو نشوید.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 2
  1. پرویز محمدی 2 هفته قبل

    واقعا از حرفه ایا هستید

  2. حسینعلی رفیعی 2 هفته قبل

    دم تعمیرگاه و تعمیرکارتون گرم که مشکل ماشین ظرفشویی تو کمتر از دو ساعت حل شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید