تعمیر یخچال ایستکول

تعمیر یخچال ایستکول


با خوش آمد گویی به شما به مرکز تعمیر یخچال ایستکول در دکتر آچار از شما در خواست داریم با مشاهدهٔ هر گونه عیب و ایرادی در این دستگاه فوراً با دکتر آچار تماس حاصل نمایید.

از مزایای خدمات گرفتن از گروه دکتر آچار این است که افراد کارشناس بسیار وظیفه شناس بوده و در اولین فرصت در محل و یا در منزل شما حضور پیدا کرده و با تجربه و درایت کافی که دارند می توانند کاملاً حرفه ایی تعمیرات را به انجام برسانند.

تعمیر یخچال بسیار تخصصی و فنی بوده و باید با مهارت کامل صورت بگیرد و با اطمینان به دکتر آچار از پرداخت هزینه های گزاف و تعمیرات در آینده نزدیک در امان خواهید.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

تعمیر یخچال ایستکول

مشکلات بارز برای انجام تعمیرات یخچال ایستکول می تواند شامل موارد زیر باشد که با مشاهده هر یک از این موارد باید اقدام به تعمیر یخچال نمود.

 • در مواقعی که یخچال از کار افتاده باشد، یخچال فریزر خنک نمی شود و دمای خیلی کم است، غذا یخ می زند،
 • مشاهده کردن هر گونه برفک در دستگاه یخچال تان می توان آلارمی برای تعمیر باشد.

در حوالی حدود 5 سال ممکن است در قسمت بالا و یخچال ایراداتی ظاهر شود و تعمیر ضروری واجب است، همچنین دقت داشته باشید برای اینکه دستگاه به بهترین نحو کار کند و عمر مفید دستگاه حفظ شود، دستگاه باید هر سال سرویس شود.

تعمیر یخچال ایستکول
تعمیر یخچال ایستکول

همچنین فیلتر دستگاه باید به طور مرتب هر 6 ماه یکبار تعویض شود تا آب مصرفی از کیفیت خوبی برخوردار باشد.

مشکلات برجسته و شایع در تعمیر یخچال می تواند مواردی مانند خرابی موتور، معیوب شدن قطعه کمپرسور، یخچال سرمای کافی ندارد، کثیف بودن فیلترهای داخلی و خارجی دستگاه، پیدایش ایراد در تولید یخ، آسیب دیدن دستگاه و آب نداشتن، سوختن صفحه نمایش، کار نکردن دکمه های صفحه نمایش، عدم چرخش باشد.

احتمال دارد که در حین کار کردن دستگاه یخچال تان ممکن است که این موارد نمایان گردد مثل:

 روی پنل دستگاه، تغییر دمای ناگهانی داخل دستگاه، کدهای خطا روی صفحه نمایش، زمان لازم برای انجام یک فرآیند خاص، صدای غیرعادی دستگاه، صدمه دیدن لاستیک اطراف درب دستگاه، یخ زدایی یخچال، گرم کردن دیوار دستگاه و … متذکر می شویم که هر فردی تخصص در این زمینه ندارد صورت نداشتن تخصص فقط می توانید با راه های ارتباطی تعمیر کاران از طریق تماس تلفنی ارتباط برقرار نمایید.

در هنگام خراب شدن یخچال مواردی وجود دارد که می تواند در بروز این ایرادات نقش بسزایی داشته باشد.

یک سری از موارد موجود می تواند در معیوب شدن قطعه کمپرسور یخچال دخالت داشته باشد، بهتر است که اطلاع داشته باشید در صورتی که میزان کارکرد کمپرسور یخچال شما از سن ده سال پایین تر باشد و به دنبال تعمیر موتور کمپرسور خود در موتور یخچال فریزر و تعمیر موتور یخچال هستید و قصد دارید که علت خرابی را جویا بشوید که کمپرسور چیست، بهتر است بررسی کنید.

در این متن به شما اطلاعات داده می شود که علت معیوب شدن کمپرسور در یخچال شما به مواردی بستگی دارد، یکی از این موارد می تواند وجود گرمای بیش از حد باشد که موتور کمپرسور گرما تولید می کند ولیکن با داغ شدن بیش از حد موتور کمپرسور و ایجاد گرما در اطراف کمپرسور و حضور نداشتن قطعه فن تهویه می تواند سبب نیاز به تعمیر موتور یخچال باشد و کمپرسور یخچال فریزر شما خراب شده و کار کردنش را متوقف می کند.

آلودگی یکی دیگر از مواردی است که سبب معیوب شدن کمپرسور و ملزم به تعمیر موتور یخچال می شوید وجود کثیفی، گرد و غبار و سایر قطعات مانند لحیم کاری و …. در موتور کمپرسور است، موتور کمپرسور فقط باید حاوی روغن و مایع خنک کننده باشد نه چیز دیگری.

عدم روغن کاری کمپرسور و اهمیت ندادن به این موضوع می تواند بسیار مهم و ضروری باشد، عدم بی توجهی به این موضوع می تواند به عملکرد کمپرسور آسیب وارد بکند و گرمای بیش از حد تولید می کند و در نتیجه تنش وارد می شود در این زمان است که باید حتماً تعمیر کمپرسور را در خواست کنید.

تعمیرات یخچال فریزر ایستکول در محل

دکتر آچار با خدمات تعمیر یخچال ایستکول در محل توانسته در اسرع وقت در محل حاضر شده و دستگاه را فوراً مورد بازبینی قرار داده و عیب آن را مشخص نموده و در عملیات تعمیر را آغاز کرده و می توانند دستگاه را در همان محل با بهترین کیفیت و قطعات تضمینی تعمیرات را به پایان ببرند و دیگر نگران خرابی یخچال خود در هر برند و مدلی که هست نباشید زیرا با مهارتی که دارند توانسته اند کار را خیلی دقیق انجام بدهند.

تعمیر یخچال ایستکول
تعمیر یخچال ایستکول

تعمیر یخچال ایستکول در منزل

 گروه دکتر آچار با ارائه دادن خدمات تعمیر یخچال ایستکول در منزل توانسته اسباب راحتی شما را مهیا کند که در هنگام معیوب شدن و بروز اختلال در عملکرد یخچال شما به عنوان حلال این مشکل وارد عمل بشود و خدماتش را در منزل برای شما ارائه بدهد.

تعمیر یخچال ایستکول
تعمیر یخچال ایستکول

هزینه تعمیر یخچال ایستکول

پرداخت مصوبهٔ هزینه تعمیر یخچال ایستکول بسته به نوع خرابی و مشکل دارد، بنابراین نمی توان قیمت قطعی برای آن مشخص کرد، ولیکن در کل می توان گفت که هزینه های پرداختی کاربران برای افراد تعمیر کار شامل هزینه رفت و آمد به محل جمع آوری دستگاه، هزینه تعمیر یخچال و همچنین هزینه در صورت لزوم تعویض قطعات یدکی ما در دکتر آچار به شما این اطمینان را می دهیم که هزینه تعمیر یخچال ایستکول به طور کامل با قیمت منصفانه ایی در نظر گرفته شده است و برای اطلاع از هزینه تعمیرات می توانید با کارشناسان دکتر آچار تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

نتیجه گیری

در هنگام خراب شدن یخچال ایستکول شما بیشتر از همه یافتن یک تعمیر کار حرفه ایی اولویت دارد که تاکید می کنیم می توانید با اطمینان دستگاه یخچال خود را برای انجام هر گونه تعمیرات و یا تعویض قطعات کار را به کارشناسان دکتر آچار بسپارید و دیگر نگران تعمیرات نباشید زیرا یک کار با کیفیت به شما تحویل خواهند داد.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 3
 1. حامد طالب زاده 8 ماه قبل

  سلام ماشین لباسشویی قدیمی درب از بالا هم تعمیر میکنید؟

 2. سجاد علوی 2 ماه قبل

  سلام شارژ گاز یخچالم انجام می دید؟
  خودم می تونم شارژ گاز انجام بدم؟

  1. دکتر آچار 2 ماه قبل

   سلام وقتتون بخیر، انجام فرآیند شارژ گاز خطرناک است بنابراین بهتر است از یک فرد متخصص و با تجربه در این زمینه کمک بگیرید، بله تعمیرکارن ما می توانند شارژ گاز یخچال شما را انجام دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید