کولر گازی ایرانی و خارجی چه مارکی خوبه

کولر گازی ایرانی و خارجی چه مارکی خوبه


در مقاله کولر گازی ایرانی و خارجی چه مارکی خوبه شما را با انواع برندها در دکتر آچار آشنا میکنیم. ظرفیت کولر گازی ها می تواند بسیار متفاوت باشد، شما باید به شرایط جغرافیایی توجه داشته باشید، سرد یا گرم، فضای محیط اطرافتان چقدر بزرگ است، باید این موارد را در نظر داشته باشید تا به راحتی کولر گازی را خریداری کنید.

 در صورتی که ظرفیت کولر گازی شما بیش از حد لازم باشد، سبب می شود که همیشه تصمیم به خاموش شدن را بگیرید، زیرا هوا به طرز وحشتناکی سرد می شود و در مقابل در صورتی که ظرفیت کمتر باشد اعصاب شما خرد می شود و در گرما می مانید.

بررسی ظرفیت کولر گازی

توجه داشته باشید که ظرفیت بیشتر یمی از مواردی است که می تواند در قدرت بیشتر سرد ساز تاثیر گذار تر باشد، ظرفیت واحد کولر گازی BTU می باشد.

این واحد قدرت خنک کنندگی کولر را در واحد زمان اطلاع می دهد، ظرفیت بالاتر کولر آلارمی برای اینکه چه مقدار هوا وارد محیط می شود، می تواند باشد.

در اصل این ظرفیت میزان سرمایش کولر را هویدا نمی کند، بلکه نشان دهنده میزان سرمایی است که هر کولر می تواند به محیط وارد کند.

کولر گازی ایرانی و خارجی چه مارکی خوبه
کولر گازی ایرانی و خارجی چه مارکی خوبه

در انتخاب کولر یکی از مواردی که می تواند بسیار مهم باشد، ظرفیت مناسب کولر است که به نکات زیر توجه کنید:

درجه قرار گرفتن در معرض آفتاب محیط، دستگاه های تولید گرما مانند گاز و وسایل پخت و پز، ارتفاع سقف و مساحت محیط در این امر موثر واقع می شود.

 مواردی که خرید کولرهای گازی موثر واقع می شود اولین گزینه که همان ظرفیت کولر گازی است که بالا توضیح دادیم، موردهای های بعدی می تواند شامل مصرف برق و سطح انرژی کولرها باشد، متفاوت بودن کولرهای گازی اینورتر و معمولی، قدرت پرتاب باد کولرها، میران صدای کولرگازی می باشد.

کولر گازی ایرانی و خارجی چه مارکی خوبه ؟

بهترین کولرهای گازی می تواند اینورتر باشد که کولرهای گازی کم مصرف هم نام دارد، بهترین ژنراتور اینورتر باید موارد زیر را در نظر داشته باشید:

مورد اول می تواند سرمایش و گرمایش سیستم باشد، اگر سیستم گرمایش اضافی ندارید و فقط قرار است از کولر استفاده بکنید، می توانید از کولر برای گرم کردن هوا نیز استفاده کنید، کولر گازی اسپلیت در زمستان محیط سرد شما را با هزینه کمتری نسبت به وسایل گرمایشی مانند بخاری گرم خواهد کرد.

مورد بعدی می تواند کنترل رطوبت آب و هوای منطقه شما باشد که در چه مدل نوع آب و هوایی زندگی می کنید، احتمال دارد که هوای شما در تابستان هوا بسیار گرم و مرطوب باشد.

یا این که در فصل خاصی از سال بسیار مرطوب و بارانی باشد، به این موارد توجه داشته باشید و هنگام خرید کولر گازی آنها را به خاطر بسپارید، برخی از کولرها در کنترل رطوبت بسیار تاثیر گذارتر خواهند بود.

منطقه و فضای اتاق برخی از کولرهای گازی بزرگتر و قدرتمندتر از سایرین هستند، اما دلیلی برای بهتر بودن نمی تواند باشد، در صورتی که اتاقی که کولر گازی را در آن قرار می دهید کوچکتر است، باید توجه داشته باشید کولر گازی با ظرفیت کمتر انتخاب کنید.

این کار باعث می شود تا دمای مناسب را حفظ کنید و رطوبت هوا را به میزان مورد نیاز کاهش دهید، علاوه بر کارایی بیشتر، باعث کاهش مصرف انرژی هم خواهد شد.

کولرهای گازی اجنرال از برندهای برتر می باشد که هم از نظر فنی و کیفیت در ردهٔ بالایی قرار دارد، با سابقه ترین و پر طرف دارترین و پر فروش ترین کولرهای گازی است که توانسته در هند و خاورمیانه هم طرف دار داشته باشد.

این کولر با داشتن کارایی بالا و قیمت متناسب و پذتاب باد بسیار عالی و این که با ظرفیت های متفاوتی در دست تولید بوده و در دسترس خواهد بود و همین مشخصه های آن سبب شده برند محبوبی باشد.

 دیگر برندهای کولرهای گازی ایرانی، ایران رادیاتور، اسنوا، ایساتیس، مهر اصل می باشد. در برندهای خارجی کولرهای گازی ال جی، سامسونگ هم محبوبیت خاص دارند.

 در بین کولرهای گازی کولر هایسنس هم که مجهز به سیستم اینورتر می باشد و هم چنین وجود فیلترهای هوا که دارای فن آوری خودکار تمیز شونده دارد توانسته هوای خوشایندی را مورد تنفس قرار بدهد و با وجود صدای کم و فیلترهای ضد باکتری، و کم مصرف بودن در برق و وزن سبک و قیمت متعارفش توانسته افراد مصرف کننده را جذب بکند.

کولر گازی ایرانی و خارجی چه مارکی خوبه
کولر گازی ایرانی و خارجی چه مارکی خوبه

 برند مدیا هم بسیار معتبر شناخته شده است که با داشتن ردهٔ انرژی مناسب، کمک گرفتن از کمپرسورهای روتاری و صدای کم و هم چنین مجهز به سیستم اینورتر، البته قابلیت بسیار در مناطق گرم دارد.

کولر های گازی سامسونگ تلاش برای این داشته که در زمینه کولر گازی، طرح های جدید و خلاقانه ای را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

 بهتر است اطلاع داشته باشید که شرکت سامسونگ اولین شرکتی بود که به طراحی مثلثی بدون باد دست یافت، بنابراین امکان خنک سازی بدون باد مستقیم را فراهم کرد، با وجود داشتن مشخصه های بارز کنترل هوشمند، حالت خنک کننده سریع، فیلترهای فول اچ دی، حالت خواب پیشرفته، صرفه جویی در مصرف انرژی و راندمان بالا به همراه طراحی بسیار زیبا توانسته جلب زضایت افراد مصرف کننده را بکند.

برندی دیگری که می تواند دارای کیفیت باشد برند گری است، از ویژگی هایی که توانسته کولر گازی گری فن 7 سرعته در اسپلیت یونیت داخلی، وزش باد در 4 جهت و … این کولر را با بقیه کولرهای گازی متمایز ساخته است.

مدل های جدید کولر گازی گری را می توان با نصب اپلیکیشن گری بر روی دستگاه های هوشمند کنترل کرد.

 کولر گازی گری یکی از کولرهای مناسب برای شرایط آب و هوایی گرمسیری است و در حال حاضر در مناطق گرمسیر ایران محبوبیت دارد.

هزینه تعمیرات کولر گازی ایرانی و خارجی

در زمان خراب شدن کولرهای گازی بعد از یافتن تکنسین های با تجربه که قرار است تعمیرات را انجام بدهند نوبت به پرداخت هزینهٔ تعمیرات خواهد رسید که اگر عملیات تعمیر قطعه معیوب صورت بگیرد هزینه با تعویض قطعه معیوب شده متفاوت می باشد.

بنابراین این که قطعهٔ اصل و اورجینال در دسترس باشد یا خیر و هزینهٔ ایاب و ذهاب افراد در این موضوع هم تاثیر گذار می باشد.

 سخن پایانی

کولرهای گازی موجود در بازارها در انواع برندهای ایرانی و خارجی با کیفیت های برتر در بازارها موجود می باشد که افراد مصرف کننده با توجه به شرایط خاص خودشان و به نسبت نیازشان این کولر ها را خریداری کرده، بهتر است قبل از خرید اطلاعات لازم در مورد برندها و کارایی و کیفیت هر یک را داشته باشید تا اطمینان خاطر خرید انجام بشود.

 هر زمان که کوچکترین مشکلی را در عملکرد کولرهای مشاهده کردید باید در اولین فرصت کارشناسان دکتر آچار را مطلع کنید که این کادر فعال و ماهر را به شما معرفی و توصیه می کنیم زیرا با داشتن مهارت خاص می توانند دستگاه را عیب یابی کرده و مشکل اصلی را برطرف نمایند.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 4
 1. علیرضا ماهینی 4 هفته قبل

  کولر گازی اسنوا خوبه؟

  1. دکتر آچار 4 هفته قبل

   سلام و عرض ادب بله کولر گازی اسنوا یکی از بهترین کولرگازی های ساخت ایران که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است

 2. مصطفی فتحی 2 هفته قبل

  دست مریزاد میگم بهتون ایول

  1. دکتر آچار 2 هفته قبل

   تشکر از لطف تون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید