تعمیر ماشین لباسشویی ارج

تعمیر ماشین لباسشویی ارج


تعمیر ماشین لباسشویی ارج

دستگاه ماشین لباسشویی یکی از لوازم مهم و پرکاربرد در آشپزخانه هاست و در صورتی که با مشکل روبرو بشود کار شستشو با مشکل روبرو می شود، دستگاه ماشین لباسشویی در برندهای متفاوتی در بازارها موجود است که یکی از این برندها دستگاه ماشین لباسشویی ارج می باشد.

عیب یابی خیلی سریع دستگاه ماشین لباسشویی در مواقعی که با اختلال روبرو شده است، می تواند مشکل آن را زودتر برطرف کرد و همچنین در سریع ترین حالت ممکن در کاهش انرژی و بازدهی مناسب این دستگاه نقش بسزایی دارد.

بیشترین عاملی که می تواند در این زمان نقش پر رنگی داشته باشد و مهم تلقی بشود انتخاب شما در یک تکنسین بسیار خوب و ماهر در تعمیر ماشین لباسشویی ارج خواهد بود.

تعمیر ماشین لباسشویی ارج در مدل های قدیمی و یا امروزی در شکل های متفاوتی است، در اصل در ماشین های لباسشویی نحوه ی نصب، تنظیمات و انجام سرویس های به موقع و تعمیرات لباسشویی در منزل در عملکرد ماشین های لباسشویی ارج نقش بسیار مهمی دارد.

انجام تعمیرات دستگاه ماشین لباسشویی طرح قدیمی

در ماشین لباسشویی های ارج طرح قدیمی مواردی چون تعمیرات پمپ تخلیه دستگاه ماشین لباسشویی ارج، تعویض قطعاتی چون بلبرینگ دستگاه ماشین لباسشویی طرح قدیم و تعمیرات جا پودری دستگاه ماشین لباسشویی طرح قدیم بیشترین متقاضی را دارد که در این مواقع استفاده کردن از قطعات اصلی و با کیفیت می تواند مهم ترین مورد باشد.

علت آبگیری نکردن دستگاه ماشین لباسشویی ارج

هرگاه دستگاه ماشین لباسشویی شما به دلیل خراب شدن قطعه ی شیر ورودی، تاب خوردن شیلنگ دستگاه ماشین لباسشویی، پایین بودن فشار آب بیش از حد نرمال که در انتهای کار با معیوب بودن قطعه ی میکروسوئیچ روبرو خواهید شد و علت آصلی شاید بتواند باشد.

شنیده شدن صدای ارتعاش و سر و صدا در هنگام کار کردن دستگاه ماشین لباسشویی ارج

گاهی در زمان استفاده کردن از دستگاه ماشین لباسشویی ارج با سر و صداهایی روبرو می شوید، این مورد می تواند بنا به دلایلی چون:

شل شدن قطعه ی تسمه دستگاه ماشین لباسشویی و تعلقات آن، قرار گرفتن پایه های دستگاه ماشین لباسشویی در حالت نا متعادل و یا قرار دادن مقدارلباس بیش از حد ظرفیت مجاز دستگاه ماشین لباسشویی در پیدایش این ایراد می تواند سهیم باشد.

تعمیر ماشین لباسشویی ارج
تعمیر ماشین لباسشویی ارج

تعمیر لباسشویی ارج در محل

حمل و نقل ماشین لباسشویی ارج به تعمیرگاه کار سختی است و نیاز به صرف زمان و هزینه حمل و نقل دستگاه دارد، از این جهت تکنسین های دکتر آچار تعمیرات ماشین لباسشویی ارج را در محل و منزل انجام می دهند، این امر نیازی به صرف زمان و هزینه ندارد و می توانید به به فعالیت های تکنسین نظارت کافی داشته باشید.

تعمیر لباسشویی ارج با گارانتی

کلیه خدماتی که توسط تکنسین های دکتر آچار انجام می شوند گارانتی 12 ماهه دارند که پس از تعمیرات به صورت کتبی تقدیم مشتریان گرامی می شوند، گارانتی 1 ساله تعمیرات لباسشویی ارج به این معنی است که اگر تعمیرات لباسشویی ارج توسط تکنسین های دکتر آچار انجام شود و تا 12 ماه دوباره دچار ایراد و خرابی شود، بدون دریافت هزینه مجدد تعمبرات را انجام دهد.

هزینه تعمیر لباسشویی ارج

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی ارج به مشکلات دستگاه، شدت مشکلات دستگاه، خدماتی که تکنسین ها ارائه می دهند و… بستگی دارد، اما نگران هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی ارج نباشید چرا که کلیه هزینه ها در این مجموعه مطابق با نرخ اتحادیه محاسبه شده و کاملا منصفانه می باشد.

تعمیر ماشین لباسشویی ارج
تعمیر ماشین لباسشویی ارج

چند توصیه ی مهم در مورد استفاده از دستگاه ماشین لباسشویی ارج

بهتر است در زمان شستشوی لباس ها به آلارم روی دستگاه توجه داشته باشید، مخصوصاً در زمانی که دستگاه در حالت خشک کن قرار دارد.

زیرا حرارت بیش از حد در چروک شدن البسه نقش دارد، بهتر است اگر جنس الیاف مصنوعی در لباس ها به کار رفته است، قبل از آغاز کار خشک کردن، در ابتدای کار با دور تند ماشین آبگیری بشود.

همیشه با توجه به نوع لباس ها و دمای مورد نیاز آن برای شستشو را انتخاب کنید، بهتر است که لباس های رنگی و سفید را با هم مخلوط نباشد در زمانی که در داخل ماشین لباسشویی قرار می دهید.

در شستشوی اقلامی چون پرده توجه بیشتری داشته باشید و از قرار دادن دستگاه لباسشویی بر روی برنامه های سنگین و استفاده کردن از پودر زیاد خودداری نمایید.

در مواقعی که لباس های پشمی را در داخل دستگاه ماشین لباسشویی برای شستشو قرار می دهید و برنامه ی شستشو را با توجه به جنس الیاف قرار دهید مطمئن باشید که  صدمه ایی به آنها وارد نخواهد شد.

تعمیرات قطعه ی بلبرینگ دستگاه ماشین لباسشویی ارج

از قطعات مهم دردستگاه ماشین لباسشویی ارج همانند دیگر دستگاه ها قطعه ی بلبرینگ می تواند باشد، این قطعه از قطعات اساسی است که در عمر عملکرد دستگاه ماشین لباسشویی تاثیر فراوان دارد.

با خراب شدن این قطعه دستگاه ماشین لباسشویی شما به خوبی کار نخواهد کرد و در حین کارکردش با سر و صداهای زیادی روبرو خواهید شد، این قطعه موظف خواهد بود که چرخش دیگ شستشو را انجام بدهد که این دیگ از داخل بلبرینگ های ساچه ایی سه نظام عبور خواهد کرد.

این قطعه بسیار تخصصی می باشد، هرگاه که دستگاه ماشین لباسشویی شما با نشتی آب و سر و صدا روبرو بشود احتمالاً این قطعه دچار خرابی شده است.

انجام تعمیرات جاپودری دستگاه ماشین لباسشویی ارج

یکی دیگر از قطعات مهم در دستگاه ماشین لباسشویی شما جا پودری می تواند باشد، می توانید بعد از هر بار شستشو این قطعه را خارج کرده و کاملاً تمیز نمود.

زیرا تمیز کردن این قطعه بسیار پر اهمیت می باشد، که می توانید با اسفنج نرم و آب گرم پودرهای اضافه را تمیز نمود و دوباره این قطعه را در جایگاه اصلی خود قرار بدهید.

چرا ذرات پودر بعد از شستشو بر روی لباس ها باقی می ماند؟

احتمال دارد که در زمان شستشوی لباس ها با این مشکل باقی ماندن ذرات پودر روبرو بشوید، که می تواند به علت رسوب گرفتن شیر ورودی آب سرد دستگاه ماشین لباسشویی شما باشد و آب به مقدار لازم و کافی به داخل دیگ وارد نمی شود و یا اینکه تنظیمات داخلی و اجزای آن به هم خورده باشد که بهتر است توسط تکنسین ها بررسی گردد.

چرا دستگاه ماشین لباسشویی ارج روشن نمی شود؟

در زمان استفاده کردن از دستگاه ماشین لباسشویی ارج اگر با روشن نشدن دستگاه لباسشویی مواجه شدید احتمال دارد که این ایراد به علت فعال شدن سوئیچ عدم تعادل در دستگاه لباسشویی باشد.

این مورد در اثر عدم توازن بار در دستگاه ایجاد شده باشد، برای برطرف کردن این ایراد باید تعادل را در دستگاه ماشین لباسشویی برقرار کنید.

دوباره دستگاه را راه اندازی کنید، اگر با انجام دادن این کار نتوانستید این اشکال را برطرف نمایید احتمال دارد که مشکل در قطععه ی برد و یا تایمر دستگاه ماشین لباسشویی ارج شما باشد که این یک ایراد تخصصی است که بهتر است متخصصین تعمیر ماشین لباسشویی ارج وارد عمل بشوند.

تعمیر ماشین لباسشویی ارج
تعمیر ماشین لباسشویی ارج

دلیل تخلیه نشدن آب دستگاه ماشین لباسشویی ارج

وقتی که در زمان شستشوی لباس ها توسط دستگاه ماشین لباسشویی با این مورد تخلیه نکردن روبرو هستید ، ممکن است که ایراد در قسمت پمپ تخلیه باشد و این قطعه معیوب گردیده و یا اینکه قطعه ی تسمه پاره شده است.

البته قابل ذکر است که ممکن است شیلنگ تخلیه هم مسدود شده باشد که برای رفع این ایراد باید همه ی این موارد را مورد بررسی قرار داد.

علت نچرخیدن سبد دستگاه ماشین لباسشویی ارج و یا از کار افتادنش

یکی  از مواردی که در نچرخیدن این قطعه دخالت دارد و یا در از کار افتادنش، خراب شدن و معیوب شدن قطعه سوئیچ درب و یا ضامن درب دستگاه و یا سوختن قطعه ی چرخش دستگاه که در اثر پارگی سیم های رابط و تسمه می تواند باشد.

که برای برطرف کردن این عیوب دستگاه ماشین لباسشویی ارج بهتر است با کارشناسان دکتر آچار ارتباط برقرار کنید تا آن را رفع نمایند.

چرا دستگاه ماشین لباسشویی ارج به درستی آب نمی کشد؟

به مقدار مناسبی از مواد شوینده استفاده کنید، احتمال دارد که شیلنگ تخلیه تا خورده باشد و یا مسدود شده باشد، توجه داشته باشید که دریچه های آب ورودی دستگاه به طور کامل باز باشد.

دریچه های تغذیه را بهتر است توسط متخصصین تعمیر ماشین لباسشویی ارج مورد بررسی قرار بگیرد، هرگز دستگاه ماشسین لباسشویی را بیش از حد مجاز پر نکنید.

پیدایش ایراد در قسمت آبگیری دستگاه ماشین لباسشویی ارج

یکی از مواردی که دستگاه ماشین لباسشویی ارج ممکن است با مشکل روبرو بشود خراب شدن شیر ورودی دستگاه خواهد بود که برای انجام عمل تعویض این قطعه بهتر است از کارشناسان با تجربه تعمیر ماشین لباسشویی ارج کمک بگیرید.

احتمال دارد که فشار آب شهری دارای مشکل شده باشد، به خصوص در فصل تابستان فشار آب کمتر خواهد بود، یک احتمال دیگری چون معیوب شدن میکروسوئیچ دستگاه و یا خراب شدن قطعه ی تایمر که در پیدایش این ایراد سهیم بوده است.

انجام سرویس دوره ایی دستگاه ماشین لباسشویی ارج

این دستگاه هم مانند دیگر وسایل بهتر است که در هر 6 ماه و یا یکسال عمل سرویس دوره ایی را برایش انجام بدهید که با انجام این کار می توانید قطعات دستگاه را مورد بررسی قرار دهید.

اگر قطعه ایی نیازی به تعمیر ماشین لباسشویی ارج و یا تعویض دارد آن را توسط تکنسین ها انجام بدهید و همه ی موارد در عملکردش را مورد بررسی و چک کردن قرار دهید تا در زمان استفاده کردن از دستگاه ماشین لباسشویی دچار مشکلات نشوید.

قطعه ی خشک کن دستگاه ماشین لباسشویی ارج

در همه ی ماشین های لباسشویی اتوماتیک بعد از انجام مرحله ی آبکشی با یک سامانه ی کندانسور دار که برای امر خشک کردن لباس ها اقدام می شود.

که در پایان آبگیری آبکش به صورت چپ و راست حرکت دارد و هوای گرمی را به داخل لباس ها هدایت کرده که ساختمان این قطعه ی کندانسور از یک سطح یا دیواره آب پاش تشکیل شده است که این قطعه دارای تایمر ثابت و یا اتوماتیک است.

که در بعضی از دستگاه ها میزان خشکی لباس ها توسط یک قطعه ی حسگر اندازه گرفته می شود و در زمان مشخص شده ایی دستگاه ماشین لباسشویی شما خاموش خواهد شد.

بهتر است برای انجام هر گونه عمل تعمیر ماشین لباسشویی ارج قدیمی و جدید و یا تعویض قطعات با کارشناسان تعمیر ماشین لباسشویی ارج دکتر آچار ارتباط برقرار نمایید.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 10
 1. بهزاد فراهانی 2 سال قبل

  بابا ایولا دارید طرف اومده میگه تمام قطعات باید عوض بشه و 2 تومان فاکتور قطعه داده همکار شما اومد گفت قطعات قابل تعمیر هست و با 650 تومان همرو درست کرد و از روز اولش هم بهتر کار میکنه

 2. ابراهیم نعمت زاده 2 سال قبل

  برد الکترونیکی دستگاه مشکل پیدا کرد نمیدونم تعمیر میشه یا نه

 3. احسان افشار 2 سال قبل

  عالی خوب محشر

 4. جواد سبحانی 2 سال قبل

  متشکرم

 5. علی اکبر داوودی 1 سال قبل

  از تعمیرات راضی بودم ممنونم

 6. حبیب افشار 1 سال قبل

  فکر نمیکردم بشه حضوری دستگاه را بیاریم برای تعمیر دیروز آوردم و همکارتون تعمیر کرد

 7. محمدعلی داوودی 1 سال قبل

  خدا پدر و مادرتونو بیامرزه پیرمون در اومده بود تکنسین تو نیم ساعت درستش کرد

 8. جمشید نوروزی 1 سال قبل

  مطلب خوبی بود

 9. مددی 1 سال قبل

  به من گارانتی 1 ساله داده شد و بسیار راضی هستم

 10. مجتبی هخامنش 1 سال قبل

  Awli bood

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید