سرویس ماشین لباسشویی

سرویس ماشین لباسشویی


سرویس ماشین لباسشویی و نحوه نگهداری آن

دستگاه ماشین لباسشویی در تمامی برندها به دلیل کارایی زیادی که دارد  و استفاده های مکرر از آن بیشتر از لوازم دیگر دچار فرسودگی خواهند شد و نیازمند تعمیر ماشین لباسشویی می شوند.

انجام سرویس ماشین لباسشویی بسیار پر اهمیت و ضروری می باشد، اگر مشکلات جزیی را بی اهمیت تلقی کنید ممکن است که مشکلات بزرگ تری را در آینده برای شما به وجود بیاورد.

در زمان انجام سرویس ماشین لباسشویی عملیات تمیز کردن قطعه ی پمپ تخلیه ی دستگاه ماشین لباسشویی، جرم گیری و تمیز کردن لاستیک دور درب دستگاه ماشین لباسشویی، انجام عمل تعویض فیلتر، تراز نمودن ماشین لباسشویی، بازدید کردن همه ی موارد فنی و برطرف کردن عیب های کوچک و… را شامل می شود.

انجام ندادن عمل سرویس ماشین لباسشویی می تواند چه مشکلاتی را به وجود بیاورد؟

با بیان کردن این موارد می توانید متوجه بشوید که انجام دادن سرویس ماشین لباسشویی چقدر پر اهمیت می باشد.

هر زمان که تایمر دستگاه ماشین لباسشویی زمان را به درستی نشان ندهد، خشک نکردن لباس ها به خوبی، چرخش نداشتن دیگ ماشین لباسشویی، باز نشدن درب دستگاه ماشین لباسشویی، از بین نبردن لکه های لباس ها، روشن نشدن دستگاه ماشین لباسشویی، نشتی آب از درز لاستیک، برق داشتن بدنه ی دستگاه ماشین لباسشویی، داشتن لرزش و سر و صداهای زیادی دستگاه ماشین لباسشویی و… را به دنبال خواهد داشت.

سرویس ماشین لباسشویی
سرویس ماشین لباسشویی

چه کارهایی را برای عملکرد بهتر دستگاه ماشین لباسشویی بعد از هر بار شستشو می توان انجام داد؟

بهتر است که بعد از هر بار انجام عمل شستشو فیلتر دستگاه را تمیز کنید، به دلیل اینکه بعد از شستشو رطوبت درون دستگاه خشک بشود درب دستگاه را به طور نیمه باز قرار بدهید.

فوراً درب و واشر آن را تمیز و خشک نمایید تا از بو گرفتن و تولید قارچ و کپک پیشگیری بکنید، بعد از اتمام کار شستشوی دستگاه ماشین لباسشویی سریع لباس ها را از آن خارج کرده و از مقدار متناسبی پودر برای شستشو استفاده کنید.

پس از هر 6 ماه بهتر است فیتیله ی خشک کن دستگاه ماشین لباسشویی  یک بار تمیز کنید تا مانع از رسوب مواد شیمیایی و جریان هوا بشوید و دستگاه را همیشه تمیز و مرتب کنید.

از مزایای انجام سرویس های دوره ای دستگاه ماشین لباسشویی این است که بر طول عمر مفید این دستگاه می افزاید و مدت زمان بیشتری می توانید از آن استفاده کنید.

بیشتر افراد سرویس کار دستگاه ماشین لباسشویی تقاضا می کنند که بیش از ظرفیت دستگاه لباس درون آن برای شستشو قرار ندهید.

بهتر است که هر چند وقت یک بار دستگاه را با آب داغ و پودر بدون وجود لباس اجازه دهید کار کند تا رشد رسوبات جلوگیری کنید و داخل دستگاه به خوبی تمیز بشود.

همیشه بعد از استفاده از دستگاه برای شستشوی محفظه ی مواد شوینده اقدام بکنید و آن را تمیز کنید.

سرویس ماشین لباسشویی
سرویس ماشین لباسشویی

با تمیز کردن فیلترهای آب درون دستگاه ماشین لباسشویی به عمر بیشتر دستگاه بیفزایید و از آلودگی ها جلوگیری بکنید.

بهتر است که دستگاه ماشین لباسشویی خود را در نزدیکی سینک ظرفشویی و یا درون حمام قرار ندهید تا رطوبت موجود باعث خرابی دستگاه نشود و سیستم برقی آن دچار مشکل نشود.

از جرم گیر برای رسوب زدایی دستگاه ماشین لباسشویی استفاده کنید و انجام عملیات سرویس های دوره ایی دستگاه ماشین لباسشویی را هر 6 ماه فراموش نکنید.

حتماً از افراد متخصص کمک بگیرید تا عیب های کوچک را پس از عیب یابی برطرف نموده و از بروز مشکلات بزرگ تر ممانعت کنید.

انجام سرویس دیگ ماشین لباسشویی، چک کردن و سرویس قطعات بلبرینگ، کاسه نمد، پمپ تخلیه، هیدروستات، تایمر دستگاه ماشین لباسشویی، شیر الکتریکی و… از جمله خدمات انجام سرویس ماشین لباسشویی می باشد.

قیمت سرویس ماشین لباسشویی

هزینه سرویس ماشین لباسشویی در مزکز دکتر آچار طبق نرخ مصوب اتحادیه تعمیرکاران است، عوامل متعددی مانند هرینه ایاب و ذهاب، حجم کار و … می تواند روی هزینه سرویس ماشین لباسشویی تاثیر بگذارد، جزئیات بیشتر نحوه قیمت گذاری و تعین هزینه سرویس را می توانید از طریق تماس با مرکز دکتر آچار مطلع شوید.

سرویس ماشین لباسشویی هر 6 ماه یک بار

خیلی افراد فکر می کنند که تنها زمانی که لباسشویی با مشکل مواجه شده است باید سرویس انجام دهند، اما باید بدانید که برا افزایش عمر ماشین لاباسشویی باید هر شش ماه یک بار سرویس کاران جهت بازدید به منزل شما مراجعه کنند.

سرویس ماشین لباسشویی
سرویس ماشین لباسشویی

سرویس ماشین لباسشویی در منزل

هنگامی که اختلالی در عملکرد دستگاه ماشین لباسشویی افراد مصرف کننده به وجود می آید بسیار نگران می شوند که چگونه این مشکل را برطرف کنند.

که امروزه با پیشرفت های بسیار که بوده هر گونه مشکلی را در منزل رفع نموده مگر اینکه مواردی باشد که در منزل نتوان آن را رفع کرد و نیاز به تعمیرگاه و تعویض قطعات بزرگ دستگاه ماشین لباسشویی باشد.

با اجرای این طرح دیگر نیازی به جا به جایی دستگاه ماشین لباسشویی شما نخواهد بود و هزینه ایی برای نقل و انتقال دستگاه پرداخت نخواهید کرد و در فاصله ی زمانی کم با حضور متخصص در منزل سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی در منزل انجام میشود.

افرادی که تخصص ندارند سعی بر این دارند که دستگاه ماشین لباسشویی را از منزل بیرون برده تا عمل تعمیرات و سرویس را انجام بدهند.

سرویس دستگاه ماشین لباسشویی در محل

یکی از مهم ترین مواردی که برای افراد بسیار مهم می باشد این است که بتوانند هر زمان دستگاه ماشین لباسشویی آن ها نیاز به انجام سرویس و تعمیرات داشت، با کمک افراد متخصص در محل این کار را  با حضور به موقع متخصصین در کمترین زمان ممکن انجام دهند.

شما می توانید برای انجام سرویس ماشین لباسشویی خود به نزدیکترین افراد متخصصی که در محل زندگی خود هستند تماس بگیرید و پس از انجام مشاوره و راهنمایی و بازگو کردن مشکل دستگاه لباسشویی خود از آن ها بخواهید تا عملیات سرویس و عیب یابی دستگاه ماشین لباسشویی را انجام بدهند.

سرویس دستگاه ماشین لباسشویی در تمامی برندها

دستگاه ماشین لباسشویی در تمامی برندهای نیاز به تعمیرات و انجام سرویس های دوره ایی به موقع می باشد و بهتر است که این کار در زمان موعود و سر وقت صورت بگیرد تا بتوانید از صدمه دیدن قطعات دیگر و پرداخت هزینه های برتر جلوگیری های لازم را انجام دهید.

سرویس کار دستگاه ماشین لباسشویی بسیار متعدد می باشد ولی باید از افراد ماهر کمک گرفت.

سرویس ماشین لباسشویی
سرویس ماشین لباسشویی

سرویس ماشین لباسشویی با گارانتی

با وجود تعمیرکاران و سرویس کاران بسیار زیادی که در سطح شهر می باشد ولی نمیشود به همه ی افراد اعتماد کرد باید از افرادی که تجربه ی کافی برای انجام این امور دارند کمک بگیرید زیرا این افراد  نه تنها مشکلات را رفع نمی کنند بلکه احتمال دارد عیب هایی را به عیب دستگاه ماشین لباسشویی شما اضافه کنند.

کادر مجرب و متبحر سرویس کار دکتر آچار با دادن گارانتی می توانند برای عملکرد خود تضمینی را بدهند و با این عمل ضمانت می کنند که کارهایی که برای دستگاه ماشین لباسشویی شما انجام داده اند درست بوده است و دستگاه همانند روز اول برای شما کارایی خواهد داشت.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 10
 1. اکبر محمدی 2 سال قبل

  مطلب خوبی بود همکار گرامی

 2. بهروز صابری 2 سال قبل

  حرفتون خیلی عالیه

 3. قاسم ایمانی 2 سال قبل

  دستگاه ما برای 11 سال پیش هست آیا قابل تعمیر هست؟

 4. حمیدرضا زندی 1 سال قبل

  چه سایت قشنگی دارین

 5. بهنام قادری 1 سال قبل

  عالی خوب محشر

 6. بهروز حسنی 1 سال قبل

  کاش زودتر با دکتر آچار آشنا شده بودم یکی اومد دستگاهمون را داغون کرد و دیگه هم تلفنشو جواب نمیده

 7. ایمان سلطانی 1 سال قبل

  واقعا عالیه قیمتشم از همه جا بهتره

 8. اسدالله فرد 1 سال قبل

  میتونم شماره شما رو داشته باشم؟

 9. خلیل ذولفقاری 1 سال قبل

  دکتر آچار که دیگه جای تعریف نداره عالی

 10. اسماعیل زنگنه 1 سال قبل

  آیا براتون راه داره قبل از تعمیر هزینه را اعلام کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید