تعمیر ماشین لباسشویی آاگ

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ


تعمیر ماشین لباسشویی آاگ

ماشین لباسشویی از لوازم مهم و ضروری در آشپزخانه های کنونی می باشد و باید به خوبی از آن استفاده و نگهداری کنید چرا که در صورت خرابی این وسیله کارهای شما دچار اختلالات خواهد شد، کسانی که ماشین لباسشویی برند آاگ دارند و ار آن استفاده می کنند بسیار راضی هستند ولی این دستگاه هم در اثر گذشت زمان و استفاده های مکرر ممکن است برایش مشکلاتی پیش بیاید و نیازمند یک سری تعمیرات بشود.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آاگ

دکتر آچار به عنوان نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در تهران با بهره گیری از کادر مجرب و متخصص به نصب، سرویس، عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در تهران می پردازد.

این مجموعه به عنوان نمایندگی معتبر تعمیر لوازم خانگی در تهران دارای مجوزهای لازم از اتحادیه تعمیرکاران بوده که می توانید با خیالی آسوده تعمیرات لباسشویی آاگ خود را به این مرکز بسپارید.

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ
تعمیر ماشین لباسشویی آاگ

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در تهران

مرکز دکتر آچار در تمامی مناطق 22 گانه تهران دارای شعبه بوده و از غرب تا شرق، شمال تا جنوب به ارائه خدمات در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی می پردازد، جهت درخواست تکنسین در هر منطقه ای از تهران و کرج می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس گرفته و از خدمات تخصصی و حرفه ای مرکز ما بهره ببرید.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با دکترآچار

مزایای تعمیر لباسشویی آاگ در محل

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در محل دارای مزایای متعددی است که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم، تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در منزل موجب صرفه جویی در زمان و هزینه شده، با این امکان نیازی به جا به جایی دستگاه نبوده و مشتری می تواند به صورت مستقیم بر فرایند تعمیرات توسط تکنسین نظارت داشته باشد.

تعمیر لباسشویی یا تعویض آن؟

امروزه با توجه به افزایش قیمت لوازم خانگی به ویژه ماشین لباسشویی آاگ تعمیر این دستگاه مقرون به صرفه تر از تعویض آن است، تکنسین های مرکز دکتر آچار افراد متخصص و آموزش دیده ای هستند که با استفاده از ابزار آلات تخصصی و متدهای پیشرفته تعمیراتی به تعمیر ماشین لبسشویی می پردازند.

در صورتی که قطعات معیوب لباسشویی آاگ غیر قابل تعمیر باشند و تعویض قطعات به صرفه تر از تعمیرات آن ها باشد تکنسین با رضایت مشتری اقدام به تعویض قطعه می کند.

قطعات تعویض شده ضمانت دارند؟

قطعاتی که توسط تکنسین های مرکز دکتر آچار تامین می شوند قطعات اصل و اورجینال بوده و دارای گارانتی 12 ماهه هستند، امکان تامین قطعات توسط مشتریان نیز وجود دارد، قطعات تامین شده توسط مشتریان هیچ گونه ضمانتی ندارند.

در زمان عمل تعمیرات این دستگاه ماشین لباسشویی با برند آاگ باید توجه داشته باشید تا از قطعات اورجینال و اصل در مواقع تعویض استفاده بشود تا در عملکرد دستگاه شما اختلالی پیش نیاید.

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ
تعمیر ماشین لباسشویی آاگ

سرویس دوره ایی ماشین لباسشویی آاگ

شما برای عملکرد بهتر ماشین لباسشویی خود باید هر ساله کار سرویس های دوره ایی را برای دستگاه خود انجام بدهید و از شوینده های با کیفیت و جرم گیر های خوب و استاندارد استفاده کنید تا عملکرد ماشین لباسشویی آاگ تان دچار اختلال نشود و طول عمر مفید ماشین لباسشویی افزایش پیدا کند، در زمان انجام سرویس های دوره ایی تسمه ها و اتصالات موتور، چرخ دنده و بلبرینگ ها را روغن زده و اتصالات شل و شیلنگ پاره بررسی می شوند، صدا و لرزش موتور را در حین کار را چک کرده و معایب دستگاه را برطرف بکنند و تعمیر ماشین لباسشویی آاگ را به نحوه احسنت انجام دهند تا در عملکردش دچار مشکلات نشود.

چرا تعمیر لباسشویی آاگ را به تکنسین های دکتر آچار بسپاریم؟

 1. تکنسین های مجموعه دکتر آچار افراد متخصص و مجربی هستند.
 2. تعمیرات لباسشویی آاگ در محل و منزل انجام می شود.
 3. اولویت تکنسین های تعمیرگاه دکتر آچار تعمیر قطعات معیوب است.
 4. کارشناسان مجموعه دکتر آچار مشاوره رایگان می دهند.
 5. کلیه خدمات تکنسین های مجموعه دکتر آچار گارانتی 12 ماهه دارد.
 6. هزینه تعمیرات در تعمیرگاه دکتر آچار کاملا منصفانه و عادلانه است.

مشاوره رایگان

در صورتی که دستگاه تان دچار ایراد و خرابی شده است و برای برطرف کردن مشکل نیاز به راهنمایی دارید، می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و از کارشناسان راهنمایی بگیرید.

در صورتی که رفع مشکل لباسشویی توسط خودتان امکان پذیر باشد کارشناس شما را راهنمایی کرده و در غیر این صورت میتوانید درخواست تکنسین بدهید.

تماس با مرکز دکتر آچار جهت دریافت خدمات تعمیرات

در صورت درخواست تکنسین از مرکز دکتر آچار می توانید با شماره 02188444021 تماس بگیرید، امکان درخواست تکنسین از طریق پر کردن فرم موجود در سایت وجود دارد.

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ در محل

ماشین لباسشویی از لوازم خانگی سنگین و پر حجم است که حمل و نقل آن به تعمیرگاه کار سختی است، تکنسین های مرکز دکتر آچار جهت آسودگی خیال مشتریان به اعرپزام تکنسین و تعمیر ماشین لباسشویی در منزل می پردازد، با این امکان دیگر نگران آسیب های احتمالی که ممکن است در تعمیرگاه برای دستگاه تان پیش بیاید نیستید.

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ
تعمیر ماشین لباسشویی آاگ

نکات مهم نگهداری دستگاه ماشین لباسشویی آاگ

هرگز دستگاه ماشین لباسشویی را به خاطر وجود لباسهای زیاد به دفعات زیاد و مکرر پشت سر هم نباید روشن کرد، بیش از حد مجاز در داخل دستگاه لباس نریزید،  برنامه ی شستشوی دستگاه را متناسب با نوع کثیفی و جنس لباس انتخاب کنید، توجه کنید که ماشین لباسشویی حتما تراز باشد، بعد از چند بار استفاده از دستگاه فیلتر و محفظه ی پودر را کاملاً تمیز کنید، اگر دستگاه دچار نشتی آب شده حتماً آن را بررسی کنید و در صورت شنیدن هر گونه صداهای اضافی از دستگاه  را مورد بررسی قرار دهید.

گارانتی تعمیرات لباسشویی آاگ

کلیه خدماتی که توسط تکنسین های مرکز دکتر آچار انجام می شوند دارای گارانتی 12 ماهه هستند که پس از تعمیرات به صورت کتبی تقدیم مشتریان گرامی می شوند.

هزینه تعمیرات

هزینه تعمیرات لباسشویی آاگ با توجه به عوامل مختلفی از جمله نوع خرابی، شدت خرابی، قطعه ای که تعویض می شود متفاوت است، نگران هزینه تعمیرات در مرکز دکتر آچار نباشید چرا که تمامی خدمات مطابق با نرخ اتحادیه محاسبه شده و کاملا منصفانه می باشد.

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ
تعمیر ماشین لباسشویی آاگ

مشکلات عمده ی ماشین لباسشویی آاگ

در زمان روبرو شدن با هر یک از موارد زیر:

 • مشاهده کردن کدهای خطا بر روی صفحه ی نمایش دستگاه ماشین لباسشویی
 • لرزش زیاد دستگاه در زمان کار کردن
 • نشتی آب از  ماشین لباسشویی
 • عدم بست شدن درب دستگاه
 • تخلیه نکردن درست دستگاه و پر شدن دستگاه از آب
 • عدم چرخیدن دیگ لباسشویی
 • آب گیری نکردن لباسشویی
 • روشن نشدن ماشین لباسشویی
 • کار نکردن دستگاه در صورتی که دستگاه ماشین لباسشویی روشن شده است.

وقتی این موارد را مشاهده کردید  برای تعمیر ماشین لباسشویی آاگ می توانید از تعمیر کاران حرفه ایی ما بخواهید در انجام امور تعمیرات و یا تعویض قطعات به شما کمک کنند و دستگاه را عیب یابی نمایند و مشکل را برطرف کنند.

روشن نشدن ماشین لباسشویی آاگ

مشکل در پریز و دوشاخه لباسش شویی یا مشکل در موتور این دستگاه از دلایل روشن نشدن آن هستند، اختلال در قطعه میکروسوییچ از دیگر دلایل روشن نشدن ماشین لباسشویی مطرح می شود.

چرا برنامه شستشو لباسشویی آاگ شروع نمی شود؟

در صورتی که قفل کودک فعال شده باشد برنامه کار نمیکند، اختلال در قطعه سوئیچ فشار، ایراد در منبع تغذیه از دیگر دلایل عدم شروع برناه شستشوی لباسشویی آاگ است.

چرا لباسشویی آاگ نشتی دارد؟

پارگی شیلنگ یا مشکل در پمپ تخلیه از مهم ترین دلایل نشتی لباسشویی است، در صورت اختلال در هر کدام نیاز به تعویض شان دارد.

تعمیر ماشین لباسشویی آاگ
تعمیر ماشین لباسشویی آاگ

چرا ماشین لباسشویی تخلیه نمی شود؟

انسداد لوله تخلیه، آسیب دیدگی و ایراد در شیلنگ تخلیه از مهم ترین دلایل عدم تخلیه ماشین لباسشویی آاگ است.

وجود صداها و لرزش دستگاه ماشین لباسشویی آاگ

گاهی ممکن است که از دستگاه لباسشویی خود صداهایی را متوجه بشوید که وجود این نوع صدا در دستگاه نشانه ی خرابی در بلبرینگ و کاسه نمد، شکسته شدن فولی و یا شفت، ساییده شدن پایه های ماشین لباسشویی، شل شدن پیچ های دستگاه و تراز نبودن آن  می تواند از دلایل صداها و لرزش دستگاه ماشین لباسشویی آاگ باشد که در صورت نیاز باید این اشکالات دستگاه را برطرف کرد و تعمیر ماشین لباسشویی آاگ کامل کرد.

برای تعمیر ماشین لباسشویی آاگ با  دکتر آچار بخش تخصصی تعمیر ماشین لباسشویی آاگ ما تماس بگیرید.

اختلال در آبگیری دستگاه ماشین لباسشویی آاگ

اگر متوجه شدید که ماشین لباسشویی شما در عمل آبگیری به درستی عمل نکرده باید مواردی مانند باز بودن درب دستگاه، اختلال و ایراد در برد الکترونیکی دستگاه، آسیب در پمپ دستگاه، خرابی قطعه میکروسوئیچ، باز نبودن شیر ورودی دستگاه، اشکال در سیم کشی هیدروستات و همچنین مسدود بودن شیلنگ آب ورودی دستگاه و تا خوردگی در این قسمت باعث بروز این مشکل برای دستگاه ماشین لباسشویی شما پیش آمده باشد و برای تعمیر ماشین لباسشویی آاگ باید از متخصصین مجرب تعمیر ماشین لباسشویی آاگ کمک بگیرید تا مشکل را برای دستگاه شما برطرف کنند.

برای تعمیر ماشین لباسشویی در تمام برندها روی لینک روبرو کلیک کنید : https://drachar.com/washing-machine-repair

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 9
 1. میلاد شریفیان 2 سال قبل

  بابا ایولا دارید طرف اومده میگه تمام قطعات باید عوض بشه و 2 تومان فاکتور قطعه داده همکار شما اومد گفت قطعات قابل تعمیر هست و با 650 تومان همرو درست کرد و از روز اولش هم بهتر کار میکنه

 2. ابوالقاسم غلامی 1 سال قبل

  اطلاعات بیشتری بنویسین لطفا

 3. سجاد فرجی 1 سال قبل

  دمتون گرم یه دونه اید

 4. حبیب الله طالقانی 1 سال قبل

  باورتون میشه از یه شرکت دیگه اومدن 3 تومان قیمت دادن همکار شما با 800 تومان مشکل را حل کرد

 5. حمید ساعی 1 سال قبل

  بعضی ها جانماز آب میکشن اما بدون تعریف و تمجید از خودتون کارو انجام داد وتعمیرات شما حرف نداشت

 6. علیرضا صادقی 1 سال قبل

  نمیدونم این مارکی که دارم قابل تعمیر هست یا نه تماس میگیرم ببینم چی میشه

 7. شهرام هامون 1 سال قبل

  باورتون میشه 600 هزار تومان دادم یه شرکت دیگه فقط نگاه کرد و رفت اما تکنسین شما با 400 تومان مشکل را حل کرد

 8. زهرا نادری 3 ماه قبل

  سلام مطلب مفیدی بود ممنون از شما

  1. دکتر آچار 3 ماه قبل

   سلام و عرض ادب، ممنون از حسن نیت شما دوست عزیز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید