تعمیر جاروبرقی آاگ

تعمیر جاروبرقی آاگ


تعمیرات جاروبرقی آاگ

جاروبرقی آاگ یکی از برند های معتبر آلمانی می باشد، این جاروبرقی با تکنولوژی و ساختاری که دارد توجه تمامی مشتریان را به خود جلب کرده است، جاروبرقی یکی از وسایل پر استفاده و بسیار مهم در هر خانه ای محسوب می شود به همین علت خرابی این وسیله بسیار نگران کننده است، این مطلب را تا انتها بخوانید تا با تعمیر جاروبرقی آاگ و بهترین نمایندگی تعمیرات آن آشنا شوید.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی آ ا گ

مرکز دکتر آچار یکی از معتبر ترین نمایندگی های تعمیرات لوازم خانگی در تهران است که بهترین و با کیفیت ترین خدمات تعمیرات و سرویس جارو برقی آ ا گ را ارائه می دهد، تمامی خدمات مربوط به تعمیرات لوازم خانگی نمایندگی جاروبرقی آاگ با قطعات اصلی انجام می شود.

تعمیر جاروبرقی آاگ
تعمیر جاروبرقی آاگ

تعمیر جاروبرقی آاگ در محل

ارائه خدمات سرویس، تعمیر و تعویض قطعات جاروبرقی آاگ همگی در محل صورت می پذیرد، پس در زمان بروز هرگونه خرابی و مشکل در جاروبرقی آاگ خود، می توانید تماسی با مرکز دکتر آچار برقرار کرده تا کارشناسان ما، تکنسین های زبده در انجام تعمیرات جاروبرقی aeg را به محل شما اعزام نمایند.

تعمیر جاروبرقی آاگ در منزل

بنابراین با تماس شما تکنسین به همراه تجهیزات لازم در منزل شما حاضر می شود و به این شکل دیگر لزومی به حمل دستگاه جاروبرقی به نزد تعمیرکار نیست و علاوه بر صرفه جویی در زمان و هزینه های شما، امکان نظارت بر عملکرد تکنسین برای شما به وجود می آید.

در صورت بروز مجدد ایراد هزینه به چه صورت است؟ درصورتی که مشکل در مدت زمانی که گارانتی شده مجدد به وجود آید، خدمات به صورت رایگان ارائه داده می شود.
علت کاهش مکش جاروبرقی آاگ چیست؟ دلایل مختلفی چون مسدود بودن مسیر مکش، کثیف بودن فیلتر، پر بودن کیسه جارو برقی، کم بودن درجه مکش جاروبرقی و یا وجود سوراخ در لوله ممکن است وجود داشته باشد.
علت روشن نشدن جارو برقی آاگ چیست؟ در صورت بروز این مشکل ابتدا باید اتصالات به برق دستگاه را چک کنید، از بسته بودن درب دستگاه مطمئن شوید، در صورت نبود مشکل در این موارد بهتر است با یک مرکز تعمیراتی لوازم خانگی تماس بگیرید.
تعمیر جاروبرقی آاگ در منزل
تعمیر جاروبرقی آاگ در منزل

نکاتی درباره جاروبرقی آاگ

جاروبرقی آاگ وسیله ای برقی است و در کنار این که کار با آن بسیار راحت است سیستم حساسی دارد، هنگام استفاده از این دستگاه باید توجه داشته که اجسام بسیار درشت و تیز را با آن جارو نکنید، به دلیل که این کار باعث پاره شدن لوله خرطومی جاروبرقی می شود و همچنین گیر کردن اجسام درشت در لوله جاروبرقی موجب می شود که جلوی مکش جاروبرقی گرفته شده و مکش آن کم شود و در نهایت باعث فشار آمدن به موتور آن می شود.

جاروبرقی گلدایران شما مناسب جاروکردن آب و خاک نیست، هیچ گاه آب و خاک را با آن جمع نکنید چون باعث آسیب رسیدن به جاروبرقیتان میشود، سعی داشته باشید که فیلتر و کیسه جاروبرقی را بعد از چند بار استفاده بشویید، بعضی از فیلتر ها نیاز به تعویض دارند و شسته نمی شوند، بعضی جاروبرقی ها هم کیشه ندارند و در مخزنی در کنار لوله آشغال ها جمع میشود، فیلتر را تعویض و مخزن را تخلیه کنید.

سرویس جاروبرقی آاگ

جاروبرقی هم مانند دیگر دستگاه ها احتمال دارد که با توجه به نگهداری های زیاد باز هم خراب شود و برای آن مشکلاتی به وجود بی آید، به علاوه مراقبت هایی که گفته شد، جاروبرقی هایتان را باید سالی یک بار سرویس کنید، سرویس کردن جاروبرقی ها نیز علاوه بر مراقبت ها نه تنها از خرابی و مشکلات جلوگیری می کند، بلکه موجب می شود که عمر مفید دستگاه شما افزایش پیدا کند.

تعمیرات جاروبرقی دکتر آچار

مرکز دکتر آچار دارای مجوز رسمی از اتحادیه تعمیرات لوازم خانگی است، این مرکز یکی از بهترین مجموعه های تعمیراتی لوازم خانگی در تهران است، کلیه خدمات این مرکز توسط بهتری و باتجربه ترین تعمیرکاران انجام می شود، تعمیرکاران این مرکز برای تعمیر تمامی لوازم خانگی دارای سابقه کاری درخشان و تخصص هستند.

یکی از مزیت های این مرکز این است که تکنسین های این مجموعه تمام سعی خود را می کنند با تعمیر قطعات لوازم خانگی از تعویض و افزایش هزینه ها جلو گیری کنند، همچنین تمام هزینه های مربوط به خدمات جارو برقی آاگ طبق نرخ اتحادیه تعمیرات ابزار برقی است.

ویژگی های نحوه ارائه خدمات دکتر آچار در حوزه تعمیر جاروبرقی آاگ

مرکز دکتر آچار را به سبب برخورداری از ویژگی های زیر به شما پیشنهاد می کنیم:

تعمیرات جاروبرقی آاگ با گارانتی

تمامی خدمات ارائه شده توسط این شرکت به همراه ضمانت نامه کتبی 365 روزه ارائه می شوند و در این مدت زمان در صورت بروز مشکل تکنسین های ما موظف به حضور در محل می باشند.

تعمیر جاروبرقی آاگ با گارانتی
تعمیر جاروبرقی آاگ با گارانتی

تعمیرات جاروبرقی AEG توسط متخصصین

تمامی خدمات و تعمیرات این شرکت توسط تکنسین های زبده و آموزش دیده ای ارائه می شود که در انجام تعمیر جاروبرقی آاگ متخصص می باشند.

استفاده از قطعات اورجینال

در ابتدا لازم است بیان کنیم تکنسین های ماهر مجموعه در وهله اول سعی می کنند تا قطعات معیوب را تعمیر کنند و تنها در صورتی که قطعه تعمیر نشدنی بود از قطعات اورجینال و اصل در تعویض قطعات استفاده می کنند.

شعبه های متعدد

مجموعه دکتر آچار همواره رضایت مشتریان خود را الویت قرار داده است و بر همین مبنا در تلاش است تا با خدمات با کیفیت و با سرعت به هدف خود برسد و برای این هدف هم در سرتاسر تهران تکنسین های مجهز و متخصص خود را منصوب کرده است تا با تماس شما از نزدیکترین شعبه ، تکنسین به سرعت به محل اعزام شود.

هزینه تعمیرات جاروبرقی آاگ

قیمت انجام تعمیر جاروبرقی آاگ به اموری همچون نوع ایراد و خرابی جاروبرقی و همچنین خدمات ارائه شده توسط تکنسین بستگی دارد، در کل تمامی خدمات ارائه شده توسط تکنسین های این مجموعه با نرخ اتحادیه محاسبه می شوند.

عیب یابی جاروبرقی آاگ

با توجه به اینکه با پیشرفت تکنولوژی ساختار جاروبرقی آاگ نیز پیچیده شده است برای عیب یابی این دستگاه باید تخصص و تجربه داشته باشید، ، اولین گام برای تعمیر جاروبرقی آاگ عیب یابی درست است، تشخیص ایراد و قطعه معیوب بسیار مهم است، چرا که با اشتباه در این مرحله ممکن است به دستگاه آسیب وارد و میزان هزینه ها افزایش پیدا کند.

برخی از ایرادات متداول جاروبرقی آاگ

تعمیر جاروبرقی آاگ
تعمیر جاروبرقی آاگ

چرا جاروبرقی آاگ صدای زیادی ایجاد می کند؟

صدای زیاد جاروبرقی می تواند ناشی از ورود رطوبت، گرد و خاک و یا جسم خارجی به موتور باشد، همچنین فرسودگی و خرابی بلبرینگ، خربی کلکتور و شفت از دیگر مواردی هستند که می تواند منجر به صدای زیاد جاروبرقی آاگ شوند.

چرا جاروبرقی آاگ در حین کار خاموش می شود؟

این موضوع ممکن است به دنبال گرفتگی و انسداد فیلترهای داخلی، آسیب دیدگی موتور و کلکتور و یا داغ شدن آن رخ بدهد، به طور کلی هم در هر زمانی که دمای جاروبرقی بالا برود، سنسور فرمان خاموش شدن را به دستگاه می دهد، این مشکل باید توسط تعمیرکار بررسی و حل شود.

کم و زیاد نشدن قدرت جارو برقی آاگ

زمانی که قدرت دستگاه را نمی توانید کم و زیاد کنید به این معنی که نمی توان میزان قدرت مکش جاروبرقی را تنظیم کرد می تواند به دلایل مختلفی باشد که در ادامه مطرح می کنیم:

 • وظیفه کم و زیاد کردن قدرت موتور جاروبرقی با برد دیمر جاروبرقی آاگ است که ممکن است دچار ایراد شده باشد.
 • ممکن است ولوم یا کلید کم و زیاد کردن قدرت جاروبرقی آسیب دیده باشد و نتواند به درستی برد و پتانسیومتر درگیر کند.
 • پتانسیومتر که روی برد است دچار مشکل شده باشد.
 • به برد اصلی جاروبرقی آاگ آسیب وارد شده باشد.

تعمیر جاروبرقی در تهران

اگر تمامی موارد مراقبتی را رعایت کنید و همچنین جاروبرقی آاگ خود را هر چند سال یک بار سرویس کنید، خیلی کم پیش می آید که دستگاه به مشکل بخورد، اما اگر به هر دلیلی به مشکل خورد حتی اگر مشکل بسیار ریز و کوچک بود، به هیچ عنوان از آن استفاده نکنید و برای تعمیر آن اقدام کنید، به این دلیل که قسمت خراب شده میتواند به دیگر قسمت های جاروبرقی فشار وارد کند.

هر کجای تهران که هستید و نیاز به تعمیر جاروبرقی در محل دارید، می توانید با نمایندگی دکتر آچار تماس بگیرید، تکنسین ها و تعمیرکاران ما از بهترین دوره دیدگان در زمینه تعمیرات لوازم خانگی هستند و تعمیر جاروبرقی آاگ شما را در کمترین زمان برایتان انجام میدهند.

تعمیر جاروبرقی آاگ
تعمیر جاروبرقی آاگ

تعمیر جاروبرقی آاگ در شمال تهران

خرابی جاروبرقی آاگ مثل هر برند دیگری ممکن است برای جاروبرقی آاگ شما نیز پیش بیاید و اگر شما در شمال تهران هستید می توانید تعمیر جاروبرقی آاگ در شمال تهران را به متخصصان دکتر آچار بسپارید و متخصصان ما در اسرع وقت برای تعمیر به محل شما اعزام می شوند.

تعمیر جاروبرقی آاگ
تعمیر جاروبرقی آاگ

تعمیر جاروبرقی آاگ در غرب تهران

جاروبرقی آاگ از بهترین و با کیفیت ترین برند هایی می باشد که برای خرید بسیار مناسب می باشد و تعمیر آن هم آسان می باشد، زیرا با توجه به برندی که دارد قطعاتش به راحتی پیدا می شود و تعمیر به درستی انجام می شود.

در تمام محله های شمال تهران خدمات تعمیر جاروبرقی آاگ می دهیم و اگر در این محله ها هستید با ما در تماس باشید.

تعمیر جاروبرقی آاگ
تعمیر جاروبرقی آاگ

تعمیر جاروبرقی آاگ در جنوب تهران

اگر در جنوب تهران سکونت دارید نگران تعمیرات جاروبرقی آاگ خود نباشید تکنسین های ما در سریع ترین زمان ممکن نسبت به تعمیر جاروبرقی شما در محل اقدام خواهند کرد، در تمام نقاط جنوب تهران تعمیر جاروبرقی آاگ شما را انجام می دهیم.

تعمیر جاروبرقی آاگ در شرق تهران

تکنسین های تعمیر جاروبرقی آاگ در شرق تهران جاروبرقی آاگ شما را به بهترین شکل ممکن انجام خواهند داد، تمام نقاط شرق تهران تعمیرات جاروبرقی آاگ شما را انجام می دهیم.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 9
 1. احسان رحمانی 2 سال قبل

  اگر براتون مقدوره به من کد تخفیف بدید

 2. شهرام اشرفی 2 سال قبل

  هزینه مشاوره آنلاین و حضوری باهم متفاوته

 3. ابوالقاسم آزاد 2 سال قبل

  دستگاه ما برای 11 سال پیش هست آیا قابل تعمیر هست؟

 4. خلیل آشوری 2 سال قبل

  قیمت و همه چیش عالیه واقعا

 5. حسینعلی یزدانی 2 سال قبل

  تعمیرات را با کمترین قیمت برام انجام دادند

 6. علی اکبر جمشیدی 1 سال قبل

  تعمیرات را به خوبی انجام دادند و کارشون عالی بود دم تکنسین عزیز گرم

 7. احمد حقیقی 1 سال قبل

  خیلی‌ خیلی خیلی خیلی خیلی خوب و عالیه

 8. عیسی نامور 1 سال قبل

  مطلب جامع و خوبی بود

 9. بهرام رفیعی 1 سال قبل

  بعضی ها جانماز آب میکشن اما بدون تعریف و تمجید از خودتون کارو انجام داد وتعمیرات شما حرف نداشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید