تعمیر یخچال وستینگهاوس

تعمیر یخچال وستینگهاوس


برند وستینگهاوس (westinghouse) یکی از معتبر ترین برند های خارجی است، این برند آمریکایی در زمینه ساخت و عرضه انواع لوازم خانگی مخصوصاً یخچال فعالیت دارد، با توجه به این که این محصول کیفیت بالایی دارد طرفداران زیادی را به دست آورده است.

یخچال یکی از مهم ترین لوازم خانگی است چرا که به صورت مستمر و بدون توقف استفاده می شود بنابراین در معرض خرابی بیشتر است، همچنین تعمیر یخچال وستینگهاوس نیاز به دانش و تخصص دارد.

تعمیر یخچال وستینگهاوس در محل

یخچال یکی از وسایل ضروری در هر خانه ای است، با توجه به این که بیشتر یخچال ها سنگین هستند به خصوص یخچال ساید بای ساید و یخچال وستینگهاوس و با خراب شدن یخچال روند زندگی مختل می شود.

برای تعمیر هزینه و زمانی زیادی به فرد تحمیل می شود به همین جهت مجموعه دکتر آچار برای جلب رضایت شما مشتری عزیز خدمات تعمیر یخچال وستینگهاوس در محل را قرار داده است تا دیگر نیاز به حمل و نقل یخچال نباشد و هزینه های غیر ضروری از بین بروند و در وقت و هم هزینه صرفه جویی شود.

تعمیر یخچال وستینگهاوس
تعمیر یخچال وستینگهاوس

نمایندگی تعمیر یخچال وستینگهاوس با گارانتی

در این مطلب می خواهیم به تعمیر یخچال وستینگهاوس و بهترین نمایندگی آن بپردازیم، شرکت وستینگهاوس یک مارک آمریکایی است که در زمینه تولید لوازم خانگی مشهور است و یخچال و کولرگازی را با تیراژ بالا تولید کرده است، در بین ایرانیان این برند محبوبیت خاصی دارد و اکثراً از خرید آن راضی هستند.

ویژگی های یخچال وستینگهاوس

یخچال فریزر و فریزر تک و ساید بای ساید وستینگهاوس علاوه بر استحکام و کیفیت طراحی خاص و منحصربه فردی دارد و زیبایی را به آشپزخانه شما هدیه می دهد.

یخچال های وستینگهاوس انرژی را بهینه می کند و در صرف برق صرفه جویی می شود، بهترین کاری که باعث می شود طول عمر یخچال وستینگهاوس زیاد شود این است که حداقل به صورت سالانه کویل کندانسور را شست و شو دهید.

نمایندگی تعمیر یخچال وستینگهاوس
نمایندگی تعمیر یخچال وستینگهاوس

مشکلات یخچال فریزر و ساید بای ساید وستینگهاوس

از آنجایی که در اثر مرور زمان یخچال وستینگهاوس هم ممکن است دچار مشکل شود و ایراداتی پیدا کند در اینجا به چند نمونه از آنها اشاره می کنیم:

 • تنظیمات دما

در شرایط زمستان و تابستان درجه یخچال متفاوت است و با توجه به شرایط باید تغییر کند به عنوان مثال در تابستان دما را بروی 2-3 و در زمستان بروی 4-5 باید تنظیم شود.

 • زمانی که مواد غذایی زیادی داخل یخچال فریزر وستینگهاوس می گذارید.

اینکار مشکلات زیادی را برای دستگاهتان بوجود می آورد، بعنوان مثال هوای کمتری در یخچال تولید می شود، همچنین ممکن است بسته ای مواد غذایی جلوی سرما ساز را گرفته باشند پس بسته های بزرگ را در انتهای طبقات قرار ندهید.

 • لاستیک دور درب ایراد دارد.

اگر درب یخچال نتواند بخوبی بسته شود سرما تولید شده کم کم از بین می رود و یخچال برودت مطلوبی را ندارد پس در صورت خنک نکردن یخچال ابتدا لاستیک درب را بررسی نمایید.

 • ایراد در کمپرسور و رله یخچال فریزر وستینگهاوس

اگر یخچال نتواند بخوبی عمل خنک کردن را انجام دهد احتمال زیاد کمپرسور خراب شده است و اگر کلاً یخچال نمی تواند شروع به کار کند رله آن آسیب دیده است.

 • فن اواپراتور کار نمی کند.

وظیفه اصلی فن اواپراتور یکسان سازی هوای داخل یخچال است و آن را به گردش در می آورد، در صورتی که فن خراب شود سرما انتقال نمی یابد و یخچال گرم می شود.

 • گاز یخچال کم شده است.

خنکی یخچال کم شده است و کمپرسور یکسره کار می کند و در اثر مرور زمان کمپرسور می سوزد.

 • نشتی گاز از لوله های یخچال وستینگهاوس

لوله ها ممکن است در اثر پوسیدگی، ضربه یا شکستگی و یا جا به جایی اتفاق بی افتد که باعث می شود گاز کاهش یابد.

نمایندگی تعمیر یخچال وستینگهاوس
نمایندگی تعمیر یخچال وستینگهاوس

سرویس تعمیر یخچال وستینگهاوس

برای افزایش طول عمر یخچال روش های مختلفی وجود دارد  که بهترین آن استفاده از خدمات سرویس یخچال وستینگهاوس است، یهتر است 2 بار در سال یخچالتان توسط تکنسین های حرفه ای مورد بررسی قرار گیرد و چک شود تا در صورت بروز مشکل سریع متوجه شده و مشکل را برطرف کنید تا از آسیب به قطعات دیگر یخچال جلوگیری شود.

معمولاً خدمات سرویس لوازم خانگی در صورتی که مشکلی وجود نداشته باشد بسیار کم هزینه است، بنابراین بهتر است حتماً از خدمات سرویس یخچال وستینگهاوس استفاده کنید چرا که با این کارایی یخچالتان نیز بیشتر می شود.

شارژ گاز یخچال وستینگهاوس

اگر یخچال شما گرم شده، کمپرسور یا موتور یخچالتان یکسره کار می کند و در اطراف یخچال بوی نامطبوعی  استشمام می کنید، به احتمال زیاد یخچال شما نشتی گاز دارد، در این شرایط یخچال نیاز به شارژ گاز دارد، شارژ گاز یخچال وستینگهاوس یک کار تخصصی است، بنابراین بهتر است از یک تعمیرکار حرفه ای برای انجام این کار کمک بگیرید.

تعمیر یخچال وستینگهاوس
تعمیر یخچال وستینگهاوس

نکات نگهداری از یخچال فریزر و ساید بای ساید وستینگهاوس

برای اینکه یخچال شما همیشه سالم باشد و کارایی خودش را از دست ندهد هر ماه آنرا نظافت کنید در هنگام نظافت حتما یخچال را از برق بکشید، از مواد پاک کننده استاندارد برای تمیزکاری استفاده کنید و برای اینکه یخچال فریزر وستینگهاوس شما دچار نوسانات برقی نشود حتما از یک محافظ برق و یا ترانس قوی استفاده کنید تا از سوختن فیوز یخچال و اتصالی در قطعات جلوگیری نمایید.

تعمیر یخچال فریزر وستینگهاوس با دکتر آچار

از آنجایی که یخچال وستینگهاوس یک دستگاه پیچیده است پس زمانی که دچار مشکل شد و برای تعمیر ساید بای ساید و یخچال تان حتما از افراد متخصص و با تجربه کمک بخواهید.

مجموعه خدماتی دکتر آچار با داشتن تکنسین های حرفه ای و آموزش دیده می تواند با تشخیص درست ایراد یخچال وستینگهاوس شما را پیدا کند و همان مشکل را برطرف نمایند و از آسیب رساندن به دیگر قطعات جلوگیری می کنند و در هزینه های شما صرفه جویی می شود.

تعمیر یخچال وستینگهاوس
تعمیر یخچال وستینگهاوس

هزینه تعمیر یخچال وستینگهاوس

در مرکز دکتر آچار همه هزینه های مربوط به سرویس و تعمیر یخچال وستینگهاوس بر اساس نرخ مصوب اتحادیه است، هزینه ها ممکن است متفاوت از هم باشند در ادامه دلایل این تفاوت ها را نام می بریم:

 • با توجه به اینکه تکنولوژی به کار رفته در یخچال های و دستگاه ها متفاوت است هزینه تعمیر آن ها نیز متفاوت می شود.
 • نوع خرابی که در دستگاه است از عوامل مؤثر بر روی قیمت آن است.
 • مدت زمانی که برای تعمیر یخچال گذاشته می شود نیز تأثیر گذار است روی هزینه ها
 • استفاده از قطعات اصلی و فابریک جهت تعمیر یخچال هزینه را تحت شعاع قرار می دهد.
 • تعداد مشکلاتی که یک یخچال دارد نیز بر روی قیمت گذاری مؤثر است.
نمایندگی تعمیر یخچال وستینگهاوس
نمایندگی تعمیر یخچال وستینگهاوس

تعمیر یخچال وستینگهاوس در شمال تهران

خرابی یخچال وستینگهاوس مثل هر برند دیگری ممکن است برای یخچال وستینگهاوس شما نیز پیش بیاید و اگر شما در شمال تهران هستید می توانید تعمیر یخچال وستینگهاوس در شمال تهران را به متخصصان دکتر آچار بسپارید و متخصصان ما در اسرع وقت برای تعمیر به محل شما اعزام می شوند.

در هر کجای شمال تهران که هستید می توانید جهت تعمیرات با ما تماس بگیرید :

تعمیرات یخچال وستینگهاوس در زعفرانیه، تعمیرات یخچال وستینگهاوس در ولنجک، سرویس یخچال وستینگهاوس در الهیه، نصب یخچال وستینگهاوس در تجریش، تعمیرات یخچال وستینگهاوس در شریعتی، تعمیر یخچال وستینگهاوس در فرمانیه، سرویس یخچال وستینگهاوس در نیاوران، نصب یخچال وستینگهاوس در لواسانات.

تعمیرات یخچال وستینگهاوس در دربند، تعمیرات یخچال وستینگهاوس در دزاشیب، سرویس یخچال وستینگهاوس در سعادت آباد، نصب یخچال وستینگهاوس در ملاصدرا، تعمیرات یخچال وستینگهاوس در شهرک غرب، تعمیر یخچال وستینگهاوس در پارک وی، سرویس یخچال وستینگهاوس در دروس، نصب یخچال وستینگهاوس در شمیرانات.

تعمیرات یخچال وستینگهاوس در جردن، تعمیرات یخچال وستینگهاوس در میرداماد، سرویس یخچال وستینگهاوس در پاسداران، نصب یخچال وستینگهاوس در ضفر، تعمیرات یخچال وستینگهاوس در ازگل، سرویس یخچال وستینگهاوس در منظریه، نصب یخچال وستینگهاوس در محمودیه

تعمیر وستینگهاوس در غرب تهران

یخچال وستینگهاوس از بهترین و با کیفیت ترین برند هایی می باشد که برای خرید بسیار مناسب می باشد و تعمیر آن هم آسان می باشد، زیرا با توجه به برندی که دارد قطعاتش به راحتی پیدا می شود و تعمیر به درستی انجام می شود.

در تمام محله های شمال تهران خدمات تعمیر یخچال وستینگهاوس می دهیم و اگر در این محله ها هستید با ما در تماس باشید:

تعمیرات یخچال وستینگهاوس در سردار جنگل، تعمیرات یخچال وستینگهاوس در پونک، سرویس یخچال وستینگهاوس باغ فیض، نصب یخچال وستینگهاوس در آیت الله کاشانی، تعمیرات یخچال وستینگهاوس در آریا شهر، تعمیرات یخچال وستینگهاوس در بلوار فردوس، سرویس یخچال وستینگهاوس در صادقیه، نصب یخچال وستینگهاوس در سعادت آباد.

تعمیرات یخچال وستینگهاوس در اکباتان، تعمیرات یخچال وستینگهاوس در شهرک آپادانا، سرویس یخچال وستینگهاوس در شهرک آزادی، نصب یخچال وستینگهاوس در شهر زیبا، تعمیرات یخچال وستینگهاوس در شهرآرا، تعمیرات یخچال وستینگهاوس در مرزداران.

سرویس یخچال وستینگهاوس در پاتریس، نصب یخچال وستینگهاوس در جلال آل احمد، تعمیرات یخچال وستینگهاوس در شهرک راه آهن، سرویس یخچال وستینگهاوس در دهکده المپیک

westinghouse refrigerator repair4 تعمیر یخچال وستینگهاوس
نمایندگی تعمیر یخچال وستینگهاوس

تعمیر یخچال وستینگهاوس در جنوب تهران

اگر در جنوب تهران سکونت دارید نگران تعمیرات یخچال وستینگهاوس خود نباشید تکنسین های ما در سریع ترین زمان ممکن نسبت به تعمیر یخچال شما در محل اقدام خواهند کرد.

در تمام نقاط جنوب تهران تعمیر یخچال وستینگهاوس شما را انجام میدهیم: تعمیرات یخچال وستینگهاوس در افسریه، تعمیرات یخچال وستینگهاوس در پیروزی، سرویس یخچال وستینگهاوس در نازی آباد، نصب یخچال وستینگهاوس در مسعودیه، تعمیرات یخچال وستینگهاوس در راه آهن، تعمیر یخچال وستینگهاوس در مولوی.

سرویس یخچال وستینگهاوس در شوش، نصب یخچال وستینگهاوس در میدان قزوین، تعمیرات یخچال وستینگهاوس در حسن آباد، تعمیرات یخچال وستینگهاوس در بعثت، سرویس یخچال وستینگهاوس در منیریه، نصب یخچال وستینگهاوس در مشیریه، تعمیرات یخچال وستینگهاوس در شهرک کاروان، سرویس یخچال وستینگهاوس در خاوران

تعمیر یخچال وستینگهاوس در شرق تهران

تکنسین های تعمیر یخچال در شرق تهران یخچال وستینگهاوس شما را به بهترین شکل ممکن انجام خواهند داد.

تمام نقاط شرق تهران تعمیرات یخچال وستینگهاوس شما را انجام می دهیم: تعمیرات یخچال وستینگهاوس در تهرانپارس، تعمیرات یخچال وستینگهاوس در رسالت، سرویس یخچال وستینگهاوس در سهروردی، نصب یخچال وستینگهاوس در مجیدیه، تعمیرات یخچال وستینگهاوس در نظام آباد، تعمیرات یخچال وستینگهاوس در سیدخندان.

سرویس یخچال و وستینگهاوس در نیرو هوایی، نصب یخچال وستینگهاوس در دماوند، تعمیرات یخچال وستینگهاوس در امام حسین، سرویس یخچال وستینگهاوس در نارمک

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 14
 1. حبیب بهبهانی 2 سال قبل

  از همه نظر عالیه

 2. غلامحسین مختاری 2 سال قبل

  بعضی ها جانماز آب میکشن اما بدون تعریف و تمجید از خودتون کارو انجام داد وتعمیرات شما حرف نداشت

 3. ابوالفضل حقیقی 2 سال قبل

  گروه واتساپی هم دارید؟

 4. وحید پناهی 2 سال قبل

  لطفا آدرستون رو برای بنده ارسال کنینم چجوری باهاتون ارتباط بر قرار کنم

 5. حسین انصاری 2 سال قبل

  کالایی که دو روز بود خریده بودم سوخت گارانتی نداشت بعد همکار شما تعمیرات انجام داد 365 روز گارانتی داد عالیه

 6. بهزاد حسینی 2 سال قبل

  بهترین مرکز تعمیر لوازم خانگی بدون شک شمایید

 7. خلیل حقیقی 1 سال قبل

  آیا براتون راه داره قبل از تعمیر هزینه را اعلام کنید؟

 8. عباس کشانی 1 سال قبل

  شواهد امر نشون میده که شما کارتون خوبه امیدوارم واقعا تجربه خوبی داشته باشم از کار با شما

 9. علیرضا حسین زاده 1 سال قبل

  گل گفتید دست مریضاد

 10. پرویز هامون 1 سال قبل

  با اجازتون بازنشر شد

 11. مائده حکیمی 12 ماه قبل

  سلام دلیل کار نکردن یخساز یخچال وستینگهاوس چیه؟

  1. تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار 12 ماه قبل

   عرض ادب و احترام عدم توانایی یخچال برای ایجاد دمای کافی علت این مشکل است، ممکنه فیلر یخساز مسدود شده باشد، کمپرسور دچار ایراد و خرابی شده باشد و یا سایر مشکلات وجود داشته باشد

 12. ناصر مقیسه 3 ماه قبل

  سلام خواستم تشکر کنم ازتون واقعا تعمیرکارتون کارش خوب بود و ما خیلی راضی بودیم

  1. دکتر آچار 3 ماه قبل

   سلام و عرض ادب خوشحالیم که رضایت داشتید ممنون از نظرتون موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید