تعمیر ماشین لباسشویی وستینگهاوس

تعمیر ماشین لباسشویی وستینگهاوس


تعمیر ماشین لباسشویی وستینگهاوس در تهران

برند Westinghouse وستینگهاوس یک برند لوازم خانگی آمریکایی است؛ این شرکت محصولات کولرگازی و یخچال معروفی دارد و اولین ماشین لباسشویی درب از جلو در شرکت وستینگهاوس تولید شد؛ در این مقاله می توانید با تعمیرگاهی مناسب جهت تعمیر ماشین لباسشویی در محل آشنا میشوید.

اگر شما برای ماشین لباسشویی خود برند وستینگهاوس را انتخاب کرده اید باید به شما بگویم انتخاب کاملا درست و هوشمندانه ای کرده اید زیرا این برند آمریکایی در بازار های ایران طرفداران بسیاری دارد چون کیفیت بالای آن باعث شده است که همه آن را بعنوان یک محصول قوی و کارآمد بشناسند.

تعمیر ماشین لباسشویی وستینگهاوس در محل

حمل و نقل ماشین لباسشویی وستینگهاوس از منزل به تعمیرگاه کار سختی است و نیاز به پرداخت هزینه حمل و نقل و صرف زمان دارد، تکنسین های مرکز دکتر آچار تعمیرات ماشین لباسشویی وستینگهاوس را در محل و منزل انجام می دهند، با این امکان در زمان و هزینه های تان صرفه جویی شده و می توانید به فعالیت های تکنسین نظارت داشته باشید.

تعمیر ماشین لباسشویی وستینگهاوس با گارانتی

کلیه خدماتی که در تعمیرات ماشین لباسشویی وستینگهاوس توسط تکنسین های دکتر آچار انجام می شوند دارای گارانتی 12 ماهه هستند که به صورت کتبی تقدیم مشتریان گرامی می شود.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی وستینگهاوس

هزینه تعمیرات ماشین لباسشویی وستینگهاوس به عواملی نظیر نوع خرابی، شدت خرابی و خدماتی که تکنسین ها ارائه می دهد بستگی دارد، نگران هزینه تعمیرات در مجموعه دکتر آچار نباشید، کلیه هزینه ها مطابق با نرخ اتحادیه محاسبه شده و کاملا منصفانه می باشد.

تعمیر ماشین لباسشویی وستینگهاوس

نحوه عملکرد ماشین لباسشویی وستینگهاوس

همان طور که میدانید اگر لباس های چرک را فقط داخل آب قرار بدهیم تمیز نمیشوند و باید حتما تحت فشار، آب به الیاف های پارچه نفوذ کند و با غلتاندن لباس لکه ها و چربی ها را بوسیله مواد شوینده پاک شوند؛ ماشین لباسشویی وستینگهاوس هم به این نحو عمل میکند.

اکثر ماشین های لباسشویی خودکار هستند و با توجه به برنامه ای که به آنها میدهیم خودشان تشخیص میدهند که با آب گرم یا سرد و یا ولرم لباس را تمیز کنند و با چه درجه حرارتی چه مدت زمان برای شستشو و سپس آب کشی و 100 درصد خشک کنند و لباس ها را شسته تحویل دهند.

اجزای تشکیل دهنده ماشین لباسشویی وستینگهاوس

همانطور که میدانید ماشین های لباسشویی از قطعاتی تشکیل شده اند که شامل:

موتور اصلی و شیربرقی، پمپ تخلیه، دیگ و… که هریک از آنها وظیفه خودشان را دارند.

هیدروستات ماشین های لباسشویی وستینگ هاوس سطح آب داخل ماشین را تنظیم میکنند که به یک شیر برقی که ورودی آب را برعهده دارد متصل هستند.

در ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک وستینگهاوس در مرحله پایانی از یک تهویه هوا و یا یک کندانسور برای خشک کردن استفاده میشود و تهویه را بوسیله یک فن و هیتر برای بیرون کردن هوای مرطوب استفاده میکند.

تکنولوژی چرخش دوگانه در ماشین لباسشویی وستینگهاوس

در لباسشویی وستینگهاوس پروانه هایی جداگانه وجود دارند که باعث میشوند جریان آب با شدت و فشار بیشتری وارد شود که این خودش اثر بخشی شستشو را چند برابر میکند که در این فناوری پروانه ها آب را بصورت گرداب درآورده که جریان بیشتر آب تمیزی لباس ها را افزایش می دهند.

تعمیر ماشین لباسشویی وستینگهاوس

ماشین های لباسشویی وستینگهاوس دارای سه نوع میکروسوییچ درب هستند:

میکروسوییچ درب درواقع وظیفه ایمنی و شروع کار دستگاه را بر عهده دارد و درب را بصورت خودکار قفل می کند؛ انواع آن شامل ساده، حرارتی، مگنتی می باشد.

نوع ساده آن در ماشین لباسشویی های قدیمی استفاده میشد و این نوع میکروسوییچ ساده بصورت دستی بود و امنیت کمی داشت؛ در نوع حرارتی با توجه به حرارت موجود در سیم های مخصوص قفل که ایجاد میشد قفل شده و باز شدن آن چند دقیقه طول میکشید تا سرد شود. در مدل مگنتی زمانی که برد الکتریکی فرمان دهد درب باز یا بسته میشود و بلافاصله بعداز تمام شدن برنامه درب باز میشود.

تعمیرات ماشین لباسشویی وستینگهاوس توسط دکتر آچار

اگر ماشین لباسشویی وستینگهاوس شما دچار مشکلاتی از قبیل: روشن نمیشود، دیگ لباسشویی نمی چرخد، دستگاه ارور میدهد، لباسشویی آبگیری نمی کند و یا سایر خرابی های ماشین لباسشویی مواجه شدید حتما با تکنسین های دکتر آچار تماس بگیرید.

تا در کمترین زمان برای تعمیر لباسشویی وستینگهاوس شما اقدام کنند و با دقت و سرعت بالا آنرا تعمیر کنند و تعمیرات خود را گارانتی کرده و در صورت هرگونه مشکل احتمالی تکنسین های ما پاسخ گوی شما مشتری عزیز هستند و در مقابل تعمیر مجدد هزینه ای دریافت نمی کنند.

تعمیر ماشین لباسشویی وستینگهاوس در شمال تهران

خرابی ماشین لباسشویی وستینگهاوس مثل هر برند دیگری ممکن است برای ماشین لباسشویی وستینگهاوس شما نیز پیش بیاید و اگر شما در شمال تهران هستید می توانید تعمیر ماشین لباسشویی وستینگهاوس در شمال تهران را به متخصصان دکتر آچار بسپارید و متخصصان ما در اسرع وقت برای تعمیر به محل شما اعزام می شوند.

در هر کجای شمال تهران که هستید می توانید جهت تعمیرات با ما تماس بگیرید :

تعمیرات ماشین لباسشویی وستینگهاوس در زعفرانیه، تعمیرات ماشین لباسشویی وستینگهاوس در ولنجک، سرویس ماشین لباسشویی وستینگهاوس در الهیه، نصب ماشین لباسشویی وستینگهاوس در تجریش، تعمیرات ماشین لباسشویی وستینگهاوس در شریعتی، تعمیر ماشین لباسشویی وستینگهاوس در فرمانیه، سرویس ماشین لباسشویی وستینگهاوس در نیاوران، نصب ماشین لباسشویی وستینگهاوس در لواسانات، تعمیرات ماشین لباسشویی وستینگهاوس در دربند، تعمیرات ماشین لباسشویی وستینگهاوس در دزاشیب، سرویس ماشین لباسشویی وستینگهاوس در سعادت آباد، نصب ماشین لباسشویی وستینگهاوس در ملاصدرا، تعمیرات ماشین لباسشویی وستینگهاوس در شهرک غرب

تعمیر ماشین لباسشویی وستینگهاوس در غرب تهران

ماشین لباسشویی وستینگهاوس از بهترین و با کیفیت ترین برند هایی می باشد که برای خرید بسیار مناسب می باشد و تعمیر آن هم آسان می باشد، زیرا با توجه به برندی که دارد قطعاتش به راحتی پیدا می شود و تعمیر به درستی انجام می شود.

در تمام محله های شمال تهران خدمات تعمیر ماشین لباسشویی وستینگهاوس می دهیم و اگر در این محله ها هستید با ما در تماس باشید:

تعمیرات ماشین لباسشویی وستینگهاوس در سردار جنگل، تعمیرات ماشین لباسشویی وستینگهاوس در پونک، سرویس ماشین لباسشویی وستینگهاوس باغ فیض، نصب ماشین لباسشویی وستینگهاوس در آیت الله کاشانی، تعمیرات ماشین لباسشویی وستینگهاوس در آریا شهر، تعمیرات ماشین لباسشویی وستینگهاوس در بلوار فردوس، سرویس ماشین لباسشویی وستینگهاوس در صادقیه، نصب ماشین لباسشویی وستینگهاوس در سعادت آباد، تعمیرات ماشین لباسشویی وستینگهاوس در اکباتان، تعمیرات ماشین لباسشویی وستینگهاوس در شهرک آپادانا، سرویس ماشین لباسشویی وستینگهاوس در شهرک آزادی، نصب ماشین لباسشویی وستینگهاوس در شهر زیبا، تعمیرات ماشین لباسشویی وستینگهاوس در شهرآرا، تعمیرات ماشین لباسشویی وستینگهاوس در مرزداران

تعمیر ماشین لباسشویی وستینگهاوس

تعمیر ماشین لباسشویی وستینگهاوس در جنوب تهران

اگر در جنوب تهران سکونت دارید نگران تعمیرات ماشین لباسشویی وستینگهاوس خود نباشید تکنسین های ما در سریع ترین زمان ممکن نسبت به ماشین لباسشویی شما در محل اقدام خواهند کرد.

در تمام نقاط جنوب تهران تعمیر ماشین لباسشویی وستینگهاوس شما را انجام میدهیم: تعمیرات ماشین لباسشویی وستینگهاوس در افسریه، تعمیرات ماشین لباسشویی وستینگهاوس در پیروزی، سرویس ماشین لباسشویی وستینگهاوس در نازی آباد، نصب ماشین لباسشویی وستینگهاوس در مسعودیه، تعمیرات ماشین لباسشویی وستینگهاوس در راه آهن، تعمیر ماشین لباسشویی وستینگهاوس در مولوی، سرویس ماشین لباسشویی وستینگهاوس در شوش، نصب ماشین لباسشویی وستینگهاوس در میدان قزوین، تعمیرات ماشین لباسشویی وستینگهاوس در حسن آباد، تعمیرات ماشین لباسشویی وستینگهاوس در بعثت

تعمیر ماشین لباسشویی وستینگهاوس در شرق تهران

تکنسین های تعمیر ماشین لباسشویی در شرق تهران ماشین لباسشویی وستینگهاوس شما را به بهترین شکل ممکن انجام خواهند داد.

تمام نقاط شرق تهران تعمیرات ماشین لباسشویی وستینگهاوس شما را انجام می دهیم: تعمیرات ماشین لباسشویی وستینگهاوس در تهرانپارس، تعمیرات ماشین لباسشویی وستینگهاوس در رسالت، سرویس ماشین لباسشویی وستینگهاوس در سهروردی، نصب ماشین لباسشویی وستینگهاوس در مجیدیه، تعمیرات ماشین لباسشویی وستینگهاوس در نظام آباد، تعمیرات ماشین لباسشویی وستینگهاوس در سیدخندان، سرویس ماشین لباسشویی وستینگهاوس در نیرو هوایی، نصب ماشین لباسشویی وستینگهاوس در دماوند، تعمیرات ماشین لباسشویی وستینگهاوس در امام حسین، سرویس ماشین لباسشویی وستینگهاوس در نارمک

برای تعمیر ماشین لباسشویی در تمام برندها روی لینک روبرو کلیک کنید : https://drachar.com/washing-machine-repair

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 10
 1. امستریدا 2 سال قبل

  بی نظیر فوق العاده

 2. موسی شریف 2 سال قبل

  با سلام شما بهترینید والسلام

 3. ناصر کیانی 2 سال قبل

  مطلب عالی بود

 4. بهروز موسوی 1 سال قبل

  برد الکترونیکی دستگاه مشکل پیدا کرد نمیدونم تعمیر میشه یا نه

 5. امیر صابری 1 سال قبل

  میخوایم برای جهیزیه لوازم خانگی بخریم بین برندهای جی پلاس و اسنوا و پاکشوما موندیم

 6. داوود قادری 1 سال قبل

  تعمیرکار تو خونمونه و کارا داره خوب پیش میره گفتم تا تموم نشده تشکر کنم

 7. مسعود لطفی 1 سال قبل

  من زندگیمو مدیون شمام

 8. عبدالحسین مجیدی 1 سال قبل

  به من گارانتی 1 ساله داده شد و بسیار راضی هستم

 9. ندا ناظمی 1 سال قبل

  سلام میشه بگید دلیل اینکه کد خطای E55 روی ماشین لباسشویی وستینگهاوس میاد چیه؟

  1. تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار 1 سال قبل

   سلام و عرض ادب علت نمایش ارور E55 در ماشین لباسشویی وستینگهاوس سوختگی موتور یا قفل شدن سوکت موتور می باشد، برای رفع این مشکل دستگاه را از پریز بکشید و از تکنسین کمک بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید