تعمیر یخچال ویرپول

تعمیر یخچال ویرپول


تعمیر یخچال ویرپول

سالیان زیادی است که مردم از یخچال برای نگهداری مواد غذایی خود استفاده می کنند و وجود آن از ضروری ترین لوازم های خانگی می باشد که ممکن است کارکرد آن دچار اختلال شود و مثل قبل کار نکند که جای نگرانی نیست شما می توانید برای حل مشکلاتی که ایجاد می شود با متخصصان دکتر آچار تماس گرفته و در خواست خود را برای تعمیر یخچال در تهران ثبت کنید.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تعمیر یخچال ویرپول

یخچال ویرپول

با توجه به میزان استفاده ای که فراد از یخچال می کنند تولیدات آن هم زیاد شده است و شرکت های تولید کننده یخچال هایی با مدل و برند های مختلفی می سازند؛ یکی از محصولات شرکت ویرپول، یخچال می باشد که این محصول از فناوری و تکنولوژی بالایی برخوردار می باشد و مناسب ترین انتخاب برای خریداران است.

یخچال را می توان به عنوان یک وسیله گران قیمت به شمار آورد و هنگامی که به تعمیر نیاز داشت باید در اسرع وقت به تعمیر آن پرداخت، زیرا امروزه بیشتر افراد توانایی خرید و تعویض این وسیله را ندارند.

پس از گذشت زمان امکان خرابی در این دستگاه به وجود می آید و باید تعمیر شود اگر شما دانشی درباره تعمیر اجزا این وسیله ندارید خود سر دست به تعمیر آن نزنید و تعمیر یخچال ویرپول خود را به متخصصان دکتر آچار بسپاید تا نتیجه عالی را دریافت کنید.

مشکلات متداول یخچال

 • سرد نشدن یخچال
 • خاموش شدن ناگهانی موتور و افزایش دمای فریزر
 • قطع و وصل شدن موتور
 • صدای غیر عادی یخچال در هنگام کار
 • آب نیومدن از آب سرد کن
 • روشن نشدن یخچال
 • خرابی درب یخچال
 • و …

دلیل و علت های برخی از مشکلات یخچال

  1. صدای غیر عادی یخچال در هنگام کار: تراز نبودن یخچال، مشکل داشتن موتور فن، شل شدن اتصالات موتور به شاسی
  2. روشن نشدن یخچال: برق نداشتن پریز، دو شاخه یا سیم، معیوب بودن ترموستات، معیوب بودن اورلود
  3. تعمیر درب یخچال: در مواردی ممکن است درب یخچال ایراد پیدا کند و درست بسته نشود، یکی از دلیل های این مشکل شکسته شدن لولا درب می باشد که باعث می شود درب یخچال باز بماند و یا ممکن است لاستیک دور درب خراب باشد که باید تعویض شود.
تعمیر یخچال ویرپول

تعمیرات یخچال ویرپول

یخچال از لوازمی می باشد که دارای برد های حساسی است که تعمیر آن باید همراه با تخصص و دانش صورت گیرد؛ تعمیری که متخصصان دکتر آچار انجام می دهند به صورت تخصصی می باشد زیرا تکنسین های ما دوره های آموزشی پیشرفته ای دیده اند و مهارت بسیار زیادی در رابطه با تعمیر یخچال ویرپول دارند به همین دلیل جای هیچ نگرانی نیست.

سرویس یخچال ویرپول

یکی از کار های ضروری و مهمی که باید انجام بدهید این است که باید به صورت دوره ای یخچال خود را سرویس کنید تا از خرابی های احتمالی که ممکن است ایجاد شود برای یخچالتان و دیگر لوازم هایی که استفاده می کنید جلوگیری می کند؛ سرویس کردن دوره ای باعث می شود تا عمر مفید دستگاهتان کاهش پیدا نکند و موجب می شود تا مدت زمان طولانی کار کند.

متخصصان دکتر آچار به گونه ای عمل سرویس کردن را انجام می دهند که تمام نگرانی های شما را برطرف می کنند.

تعمیر یخچال ویرپول در محل

یکی از خدمات عالی که دکتر آچار ارائه می کند تعمیر در محل موردنظر شما می باشد؛ متخصصان ما نگرانی های شما را در رابطه با جابه جایی لوازم خود و پرداخت هزینه های اضافی بر طرف می کند و تعمیر یخچال ویرپول شما را در محل و زیر نظر شما انجام می دهند؛ تکنسین های تعمیرات یخچال ویرپول با اعزام در محل از آوردن دستگاه شما به کارگاه تعمیرات جلوگیری میکنند و دیگر نیازی نیست شما هزینه ای بابت جابجایی یخچال خود پرداخت کنید،  یخچال شما را در منزل شما تعمیر کرده و تحویل میدهند.

تعمیر یخچال ویرپول در تهران

تعمیر یخچال ویرپول در تهران

متخصصان دکتر آچار آماده خدمت رسانی به شما در هر کجای تهران هستند و خدمات عالی و با کیفیتی به شما عزیزان ارائه می کنند؛ تمام هزینه های مجموعه دکتر آچار طبق اتحادیه بوده و هیچ گونه تخلفی در این مجموعه صورت نمیگیرد.

برای ارتباط با مرکز تعمیر یخچال ویرپول در چه ساعاتی و با چه شماره ای تماس بگیریم؟

کلیه خدمات مرکز دکتر آچار به صورت شبانه روزی و 24 ساعته ارائه می شوند، از آن جایی که دکتر آچار نمایندگی معتبر ویرپول است تعطیلی ندارد و می توانید در تمامی روزهای هفته و هر ساعت با شماره 02188444021 و سایر شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

عیب یابی یخچال ویرپول

یکی از مهم ترین خدماتی که توسط تکنسین های دکتر آچار انجام می شود، عیب یابی یخچال ویرپول است، عیبی یابی یکی از مهم ترین مراحل تعمیر یخچال است، توجه کنید عیب یابی یخچال باید حتما توسط تکنسین های متخصص و آموزش دیده انجام شود، در صورتی که عیب یابی یخچال ویرپول توسط افراد بدون تخصص انجام شود، عیوب دستگاه پیدا نشده و ممکن است دچار اختلالات جدی شود.

شارژ گاز یخچال ویرپول

از دیگر خدمات تخصصی که توسط تکنسین های دکتر آچار انجام می شود شارژ گاز یخچال است، شارژ گاز به علل مختلفی از جمله آسیب دیدگی لوله انتقال سرما، نشتی لوله و… انجام می شود که حتما باید توسط تکنسین متخصص انجام شود.

تعمیر یخچال ویرپول در تهران

ارور یخچال ویرپول

ارور ها کدهای خطایی هستند که به صورت اعداد، حروف و یا ترکیب اعداد و حروف بر روی صفحه نمایشگر یخچال ویرپول ظاهر می شوند، هر ارور به معنی مشکل خاصی در یخچال است که می توانید معنای آن را از دفترچه راهنمای یخچال تان پیدا کنید، در صورتی که رفع ارور توسط خودتان امکان پذیر نیست این کار را به تکنسین های متخصص دکتر آچار بسپارید.

تعمیر یخچال ویرپول بهتر است یا تعویض قطعات؟

ممکن است برای شما هم این سوال پیش بیاید که تعمیر قطعات آسیب دیده یخچال ویرپول بهتر است یا تعویض قطعات؟ اولویت تکنسین های مرکز دکتر آچار تعمیر قطعات آسیب دیده یخچال است، در صورتی که قطعه ای از یخچال ویرپول قابل تعمیر نباشد و یا تعویض آن به صرفه تر و بهتر از تعمیرات آن باشد تکنسین با رضایت مشتری اقدام به تعویض قطعه می کند.

تعمیر یخچال ویرپول با گارانتی

کلیه خدماتی که توسط تکنسین های مرکز دکتر آچار انجام می شود دارای گارانتی 12 ماهه هستند، گارانتی به این معناست که در صورت بروز ایراد مجدد در ناحیه تعمیر شده توسط تکنسین های دکتر آچار، تکنسین موظف است که تا یکسال تعمیرات را بدون دریافت هزینه مجدد انجام دهد، گارانتی کتبی پس از تعمیرات تقدیم مشتریان می شود.

هزینه تعمیر یخچال ویرپول

هزینه تعمیرات یخچال ویرپول به عوامل مختلفی از جمله نوع خدماتی که ارائه می شود و… بستگی دارد، با این حال به هیچ عنوان نگران هزینه تعمیرات یخچال ویرپول نباشید چرا که کلیه هزینه ها در این مجموعه مطابق با نرخ اتحادیه دریافت شده و کاملا منصفانه می باشد.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 14
 1. هارلی 2 سال قبل

  عالیه و همچیش بینظیره

 2. کیمیت 2 سال قبل

  پشتیبانی و مشتری مداری عالی

 3. مسلم رمضانی 2 سال قبل

  بهترین مرکز تعمیر لوازم خانگی بدون شک شمایید

 4. حمیدرضا جنتی 2 سال قبل

  دستگاه ما برای 11 سال پیش هست آیا قابل تعمیر هست؟

 5. عبدالحسین ساعی 2 سال قبل

  فکر نمیکردم بشه حضوری دستگاه را بیاریم برای تعمیر دیروز آوردم و همکارتون تعمیر کرد

 6. مصطفی رحیمی 2 سال قبل

  این مطلب حرف نداشت ?

 7. علی رضا جمالی 2 سال قبل

  مثل همیشه عالی و کاربردی

 8. خلیل نعمت زاده 2 سال قبل

  من یکی از کاربران دائمی سایت شما هستم

 9. صادق آشوری 1 سال قبل

  واقعا ارزش وقت گذاشتن داشت

 10. مهران خمسه 1 سال قبل

  قیمت مشاورتون چقدره؟

 11. مهسا مبارکی 1 سال قبل

  سلام وقت بخیر فریزر ویرپوله من خیلی یخ میزنه، ارور F18 اومده روش مشکلش چیه؟

  1. تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار 1 سال قبل

   عرض ادب وقت شما هم بخیر، پایین آمدن دمای فریزر علت بروز ارور F18 هست، برای بر طرف کردن مشکل، از طریق فشار دادن کلید به مدت 4 ثانیه دستگاه را ریست کنید

 12. مونا ناظمی 3 ماه قبل

  معنی کدخطای C روی یخچال ویرپول چی هست؟قابل تعمیر هست؟

  1. دکتر آچار 3 ماه قبل

   سلام و عرض ادب معنی ارور C می تواند به معنای خرابی سنسور در یخچال یا فریزر باشد، با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید تا تکنسین ها به منزل تان اعزام شده و دستگاه تان را تعمیر کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید