تعمیر آبگرمکن در غرب تهران

تعمیر آبگرمکن در غرب تهران


 در زمان های قبل در بیشتر منازل از دستگاهی به نام آبگرمکن برای تولید آب گرم استفاده می کردند که دو مدل نفت و یا گاز سوز وجود داشته که البته بیشتر این دستگاه ها از نوع گازسوز  در بین افراد مصرف کننده کاربرد داشت. در مقاله تعمیر آبگرمکن در غرب تهران شما را با تعمیرات آبگرمکن آشنا می کنیم.

هر چند که در دنیای امروز دستگاه پکیج توانسته جایگاه این دستگاه را بگیرد و هم به عنوان وسیله گرمایشی باشد و هم در تولید آب گرم مصرفی نقش داشته باشد.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

به هر حال استفاده از این دستگاه های آبگرمکن هم می تواند مشکلات خاص و مرتبط با خودش را داشته باشد و احتمال دارد که معایبی را شما شاهد باشید که اختلال در عملکردش ایجاد کرده است بنابراین باید هر چه زودتر اقدام به رفع مشکلات پیش آمده بکنید.

برای رفع معایب و انجام دادن تعمیر آبگرمکن در غرب تهران با دکتر آچار تماس بگیرید و از این کادر بخواهید و از خدمات آن ها بهره ی لازم را ببرید.

دستگاه های آبگرمکن دارای دو مدل ایستاده و دیواری می باشد که هر کدام از یک سری مزیت و معایبی  برخوردار می باشد.

آبگرمکن از وسایل  مهم و پر اهمیت در منازل تلقی می شود و در نبودش با انجام عمل شستشو و استحمام با مشکل روبرو خواهید شد.

تعمیر آبگرمکن در غرب تهران
تعمیر آبگرمکن در غرب تهران

تعمیر آبگرمکن در غرب تهران

ممکن است که در زمان استفاده از دستگاه آبگرمکن با خراب شدنش روبرو شده باشید و این که چرا دستگاه آبگرمکن نمی تواند آب مصرفی را به خوبی گرم کند و زودتر می خواهید یک تعمیر کار پیدا کنید و ایرادش را رفع نمایید.

اگر در ساکن منطقه ی غرب تهران هستید و می خواهید افراد تعمیر کار به سرعت در خدمت شما باشند و کار با کیفیت و گارانتی را به شما ارائه بدهند به شما دکتر آچار را توصیه می کنیم که حلال همه ی مشکلات شما خواهند بود.

بهتر است برای رفع ایراداهای پیش آمده ی آبگرمکن خود هیچ وقت تصمیم نگیرید که دست به کار برای  تعمیرات به توسط خودتان  انجام دهید بلکه بهتر است از متخصصین تعمیر آبگرمکن در غرب تهران کمک گرفته بشود.

پیدایش ایراد نشتی آب و رفع این نشتی در دستگاه آبگرمکن

برای این که در دستگاه آبگرمکن متوجه نشتی آب بشوید کار سختی نیست.

شکی نیست که بارزترین علامت برای مکان یابی این مشکل، آبی است که از بدنه ی آبگرمکن یا اطراف یا زیر آن که خیس می شود، چکه می کند.

قسمت اصلی آبگرمکن که می تواند در نشت آب نقش داشته باشد می تواند قطعه ی مبدل حرارتی باشد، برای اطلاع از منبع دقیق نشت آب باید قطعاتی مانند مبدل حرارتی، لوله های انتقال حرارت، اتصالات و واشرها، مهره های مرتبط به قطعه ی مبدل حرارتی و تنظیم کننده آب در دستگاه آبگرمکن  مورد چکاپ کامل  قرار بگیرند.

بعد از این که امر چکاپ به درستی انجام شد، نواقص این بخش ها باید به طور کامل برطرف شود، در مواقعی که وجود مشکل در قسمت های ذکر شده بارز نباشد.

می توانید به رگولاتور آب و دیافراگم آن دسترسی داشته باشید و این قطعات را به صورت عمیق بررسی کنید، در صورت وجود ترک یا ترک در بدنه رگلاتور دلیل اصلی نشت آب آبگرمکن همان سوراخ یا ترک می تواند باشد و  علت را پیدا کرده اید، اگر ابزار مورد نیاز  برای حل این مشکل را ندارید، توصیه می شود که  از یک متخصص کمک بگیرید.

نحوه ی برطرف کردن نشتی گاز آبگرمکن

قطعاً مشاهده ی و نمایان شدن ایراد نشت گاز مشکلی جدی تر از نشت آب در دستگاه آبگرمکن است، زیرا ممکن است احتمال دارد که به غیر از مشکلات و  خسارات مالی، خسارات جانی نیز به همراه داشته باشد،  بنابراین در آموزش تعمیرات آبگرمکن دیواری همیشه عیب یابی و رفع این مشکل اکیداً توصیه می شود که زودتر اقدامات لازم را انجام بدهید.

از بارز ترین علامات نشت گاز در آبگرمکن دیواری، بوی نامطبوع آن است، هر زمان که  با این علامت باید روبرو شدید و شاهد چنین موردی شدید بهتر است که فوراً دستگاه آبگرمکن را عیب یابی و تعمیر کنید.

در مرحله اول تمامی پیچ های متصل به سیستم گازرسانی آبگرمکن می باشد را باید به دقت و توجه چک کنید.

اقلامی مانند پیچ ​​رگلاتور، پیچ دریچه گاز، پیچ گاز چند راهه، مهره های سر لوله و شمع ها از جمله قطعات دستگاه آبگرمکن های دیواری هستند که می توان از آنها برای تشخیص نشت گاز استفاده کرد.

در زمانی که  مشکلی در این قسمت ها نمایان شده است و یا هر گونه ایراد در این پیچ ها متوجه شدید، باید سریعاً تعویض قطعه ی معیوب شده صورت بگیرد و در صورت شل بودن باید سفت شوند.

اگر قطعات ذکر شده با ایراد روبرو نبودند شما می توانید به رگلاتور گاز مراجعه کرده و آن را بررسی کنید، اگر این قسمت ازآبگرمکن دیواری آسیب دیده یا سوراخی در آن پیدا شد، باید در اسرع وقت تعمیر شود.

شایان ذکر می باشد که موارد ذکر شده، نشت گاز در آبگرمکن دیواری می تواند دلایل دیگری نیز داشته باشد: برای نمونه می توان بیان کرد که وجود اشکال در واشرها و شیرها، شیرآلات یا لوله های به کار رفته در آبگرمکن دیواری می تواند باعث نشت گاز در این دستگاه بشود.

به عنوان یک قاعده کلی در صورت آسیب یا فرسودگی یکی از قطعات ذکر شده باید در اسرع وقت تعویض شود تا مشکل نشتی گاز آبگرمکن برطرف شود.

تعمیر آبگرمکن در غرب تهران
تعمیر آبگرمکن در غرب تهران

قیمت و هزینه ی پرداختی تعمیر آبگرمکن در غرب تهران

اگر دستگاه آبگرمکن شما با مشکل روبرو بشود و در زمانی که با یک تعمیر کار تماس می گیرید اینجاست که پرداخت هزینه برای شما سوال خواهد شد.

این مبلغ می تواند بستگی به نوع و مدل آبگرمکن و قطعه ایی که صدمه دیده و دچار آسیب شده است را توسط افراد تعمیر کار مورد شناسایی قرار بگیرد و در صورت نیاز تعمیر بشود.

در غیر این صورت باید این قطعه ی معیوب شده تعویض بشود که به همین خاطر هزینه های متفاوت خواهد بود و بستگی به نوع کاری که انجام می شود و هزینه های قطعه ی تعویض شده دارد.

دکتر آچار در  تعمیر آبگرمکن در غرب تهران سعی بر این دارد که بتواند رضایت مشتریان را جلب بکند و کار خود را به خوبی انجام دهید و یک کار با کیفیت و گارانتی را به شما تحویل دهد و مشکلی بعد از انجام تعمیرات نباشد و شما را راضی نگه می دارد و بسیار منصف می باشد.

کلام آخر

به شما توصیه می کنیم که در هر زمان با معیوب شدن و خرابی قطعات آبگرمکن مواجه می شوید اصلاً نگران نباشید و کار را به کاردان بسپارید و هیچ کسی مطمئن تر از دکتر آچار نخواهد بود که با وجود افراد با تجربه و ماهرش به راحتی می تواند تمامی ایراداهای مرتبط با آبگرمکن شما را برطرف نماید.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 5
 1. موسی رحمانی 11 ماه قبل

  خداقوت بهتون میگم تیم خوب دکتر آچار

 2. مهدی دهقانی 11 ماه قبل

  دمتون گرم تعمیرکارتون اومد کافه مشکل رو با تعمیر یه قطعه حل کرد

 3. رامین نقدی 8 ماه قبل

  برای تعویض قطعات نیازه که خودمون قطعه رو تهیه کنیم یا تکنسین تهیه می کند؟

 4. مسعود درخشانی 2 ماه قبل

  آبگرمکن کارگاه ما چند وقتیه که آب رو داغ نمیکنه چه مشکلی دارد

  1. دکتر آچار 2 ماه قبل

   سلام خدمت شما، رسوب گرفتگی مخزن و مبدل حرارتی و ایراد و خرابی دیافراگرام از اصلی ترین علت های گرم نشدن آب هستند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید