تعمیر آبگرمکن در تهرانپارس

تعمیر آبگرمکن در تهرانپارس


با سکونت داشتن شما کاربران عزیز در منطقه ی تهرانپارس به راحتی می توانید در هنگام خراب شدن  دستگاه آبگرمکن خود با متخصصین تعمیر آبگرمکن در تهرانپارس دکتر آچار ارتباط برقرار کنید و از خدمات عالیه ی آن ها بهره ی لازم را ببرید.

تعمیرات آبگرمکن دارای اهمیت بسیاری است و در برخی از مناطق به عنوان یک وسیله ی تولید آب گرم بسیار مورد استفاده قرار گرفته است، از آن جایی که این وسیله به نسبت بقیه ی وسایل کمی قدیمی تر می باشد و دارای اجزای و قطعات قدیمی تر است  انجام عمل تعمیرات و مونتاژ کردن قطعاتش کمی سخت تر و حساس تر می باشد.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

دستگاه های آبگرمکن در دو مدل دیواری و ایستاده در بازار ها موجود و قابل تولید است که هر کدام بسته به نوع طراحی و کارایی می تواند مشخصات و ویژگی های مختص به خود را داشته باشند.

تعمیر آبگرمکن در تهرانپارس
تعمیر آبگرمکن در تهرانپارس

تعمیر آبگرمکن در تهرانپارس

گاهی احتمال دارد که شما با مشکل روشن نشدن شمعک دستگاه آبگرمکن روبرو بشوید که بهتر است با حضور کارشناسان این مورد را بررسی کرده و عیب آن را برطرف نمود.

از قسمت های مهم این دستگاه آبگرمکن در قسمت مشعل آن است، از آن جایی که مشعل طراحی شده است برای سوزاندن گاز خروجی از سیستم گرمایشی و با رهبری کردن هوا و اختلاط آن با گاز، می تواند در امر تولید شعله آبی آبگرمکن نقش داشته باشد و آن را روشن می کند.

اگر مشعل آبگرمکن بنا به دلایلی مانند مواردی از جمله شل شدن مهره حرارتی یا حتی آسیب دیدن این قطعه، خرابی دریچه مغناطیسی دستگاه و… خاموش شود.

این قطعه برای تعمیر آبگرمکن گاز طبیعی و بهبود عملکرد آن باید توسط  افراد تعمیرکار و متخصص حرفه ایی تعمیر آبگرمکن در تهرانپارس تعویض شود.

در مواقعی که الکترود جرقه زن دیگر تولید جرقه نخواهد کرد؟

هر زمان که شما با مشکل جرقه نزدن در دستگاه آبگرمکن روبرو می شوید احتمال دارد که مشکلاتی در عملکرد این دستگاه به وجود آمده است که پس از بررسی می توان آن ها را مشخص کرد.

بروز این ایراد در دستگاه آبگرمکن شما می تواند به دلایلی چون:

احتمال دارد که اتصال در قسمت وایرها از محل خودش جدا شده باشد، که با بررسی  باید این اتصال وایرها را برطرف نمود.

 گاهی ممکن است که  این اتصالات وایرها کمی شل شده باشد که با محکم کردن این وایرها می توان رفع عیب کرد.

 در برخی از موارد مشاهده شده است که نوک الکترود جرقه زن کثیف شده است که با انجام عمل تمیز کردن می توان رفع کرد.

گاهی دیده است که نمایان شدن این ایراد توانسته به خاطر شکستگی چینی الکترود در آبگرمکن باشد که در این مواقع افراد متخصص اقدام به تعویض به این قطعه در جهت رفع عیوب پیش آمده می کنند.

تعمیر آبگرمکن در تهرانپارس در منزل

در هنگام خراب شدن دستگاه آبگرمکن خود احتمال دارد که نگران پیدا کردن تعمیر کار و انتقال دادن آبگرمکن به تعمیرگاه باشید.

ولی با حضور گروه متخصص دکتر آچار دیگران نگران این موارد نباشید زیرا با یک تماس در منزل شما حضور پیدا کرده و در همان جا پس از بررسی و عیب یابی دستگاه شما عیب و ایرادهای آن را مشخص کرده و اقدامات لازم را در جهت برطرف کردن عیوب آن انجام خواهند داد و دیگر نیازی به انتقال دادن این وسیله نخواهد بود.

تعمیر آبگرمکن در تهرانپارس
تعمیر آبگرمکن در تهرانپارس

چرا شمعک دستگاه آبگرمکن ها خاموش می شود؟

احتمال دارد که شما در حین استفاده از دستگاه آبگرمکن ها شما شاهد چنین مشکلی باشید که در این زمان نیاز به کمک متخصصین دارید.

 علت خاموشی در شمعک آبگرمکن می تواند دلایل متعددی داشته باشد از جمله ی این موارد می تواند موارد زیر را مطرح کرد.

 امکان دارد که بروز این ایراد در اثر  اشکال در عملکرد قطعه ی ترموکوپل باشد که در این مواقع باید اقدام به تعویض این قطعه توسط کارشناسان نمود.

 گاهی ممکن است که مهره ی ترموکوپل با شل شدنش این ایراد را به وجود آورده باشد که در این صورت می توانید با محکم کردن این قطعه ایراد را برطرف نمایید.

گاهی باید قطعه ی شیر مغناطیسی آبگرمکن را چک کرده و احتمال دارد که این قطعه دچار مشکلاتی شده باشد و نیاز به تعویض داشته باشد.

 اگر در این موارد شما شاهد کوتاه بودن شعله ی شمعک دستگاه آبگرمکن خود هستید باید اقدام و بررسی مسیر عبور گاز تا شمعک را به خوبی تمیز نمایید تا بتوانید اقدام به رفع این عیب به وجود آمده را بکنید.

در صورتی که می خواهید شمعک دستگاه آبگرمکن شما دارای کیفیت بسیار خوب باشد بهتر است که صافی شمعک  را به درستی تمیز کنید، یا این که نازل  شمعک اگر انسدادی در آن وجود دارد  اقدام به رفع آن نمایید.

تعمیر آبگرمکن در تهرانپارس در محل

هر زمان که دستگاه آبگرمکن شما با مشکلاتی روبرو بشود و اختلالی در عملکردش مشاهده کردید می توانید با اطلاع رسانی به تکنسین های دکتر آچار در تهرانپارس فوراً عیب و ایراد دستگاه آبگرمکن را پیدا کرده و در کمترین زمان ممکن عیب آن را مشخص کرده و در صورت نیاز اقدام به تعویض قطعه و یا تعمیر آن خواهند کرد.

 هزینه ی تعمیر آبگرمکن در تهرانپارس

اگر در محدوده ی شرق تهران زندگی می کنید کادر فعال دکتر آچار برای شما بهترین گزینه خواهد بود که در کوتاه ترین زمان ممکن در دسترس خواهند بود.

پس از بررسی دستگاه آبگرمکن قطعه ی آسیب دیده را شناسایی کرده و در مرحله ی ابتدایی که اقدام به تعمیر و در صورت امکان پذیر نبودن، اقدام به تعویض قطعه نموده و  هزینه های تعمیرات بستگی به این شرایط دارد که آیا قطعه ایی تعمیر خواهد شد یا این که تعویض می گردد که هزینه ها را مطابق این موارد بیان شده  محاسبه خواهد گشت.

سخن نهایی

به هر حال با صدمه دیدن قطعات آبگرمکن خود با یک تماس می توانید کارشناسان دکتر آچار در محدوده ی تهرانپارس را آگاه کرده و در کمترین زمان ممکن در محل شما حضور پیدا کرده و پس از بررسی  و عیب یابی دستگاه آبگرمکن شما، اشکالات را مشخص کرده و خدمات کامل خود را ارائه خواهند داد.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 3
  1. محمدعلی موحد 1 سال قبل

    اجاق گاز مارو شما تعمیر کردید واقعا کارتون تخصصی و حرفه ای بود ممنون از شما

  2. علیرضا بخشی 11 ماه قبل

    تعمیرکاری که اومدن منزلمون واقعا آقای خوبی بودن

  3. منصور خادمی 8 ماه قبل

    چند تا تکنسین اومدن خونمون ولی نتونستن مشکل خاموش شدن لباسشویی رو برطرف کنن، تکنسین شما خیلی سریع اومد و مشکل رو حل کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید