تعمیر آبگرمکن در کرج

تعمیر آبگرمکن در کرج


آبگرمکن ها دارای دو مدل دیواری و ایستاده در بازارها موجود می باشد که هر کدام دارای ویژگی های منحصر به فرد خود می باشند هر زمان که خرابی و یا اختلالی عملکردشان را مشاهده کردید می توانید با تکنسین های با تجربهٔ تعمیر آبگرمکن در کرج دکتر آچار تماس حاصل فرمایید تا دستگاه را مورد عیب یابی قرار بدهند و معایب رخ داده را برای شما در یک بازده زمانی کوتاه رفع نمایند.

از خدمات دیگر این کادر فعال انجام نصب و ارائهٔ سرویس و انواع تعمیرات آبگرمکن را در این زمینه انجام خواهند داد با نمایان شدن مواردی از اشکالات از جمله روشن نشدن آبگرمکن و جرقه نزدن و پیدایش ایراد در قسمت واشر دیافراگم و… که بیان شده بهتر است با متخصصین ارتباط برقرار کنید در متن زیر تعدادی از مشکلات آبگرمکن ها را برای شما بازگو خواهیم کرد.

تعمیر آبگرمکن در کرج

برخی از معایب آبگرمکن ها بسیار متداول می باشد که در این متن به آنها می پردازیم:

معیوب شدن قطعهٔ سنسور حرارتی آبگرمکن یکی از مشکلات رایج خواهد بود گونه های جدیدتر آبگرمکن ها مجهز به سنسور دما می باشند و آب را در دمای از پیش تعیین شده نگه می دارند.

برخی از مواقع ترک های کوچک یا وجود گرد و غبارها و کثیف شدن این قطعه که کثیفی نشسته روی سنسور حرارتی باعث ایجاد مشکل در آبگرمکن می شود با بیش از حد داغ شدن آب، نوسانات حرارتی آبگرمکن و همچنین عدم تطابق دمای آب خروجی آبگرمکن توانسته آلارم هشداری برای معیوب شدن قطعه سنسور حرارتی باشد.

با توجه به این وضعیت، در صورتی که با تمیز کردن قطعهٔ سنسور حرارتی ایراد به وجود آمده را نتوانستید برطرف نمایید، بهتر است آن را تعویض کرد.

جهت تعمیر آبگرمکن در تمام مناطق تهران به لینک زیر مراجعه کنید:

https://drachar.com/wall-water-heater-repair/

تعمیر آبگرمکن در کرج
تعمیر آبگرمکن در کرج

خاموش کردن آبگرمکن

 شاید برای تان اتفاق افتاده باشد آبگرمکن زمانی که در حمام هستید یهویی دچار خاموشی شود، این امر بسیارسخت است خاموش شدن آبگرمکن یکی از مشکلات بارزی است که در آبگرمکن ها نیز پیش می آید به احتمال زیاد آبگرمکن دیواری بنا به یکی از دلایل زیر خاموش شده است:

 • معیوب شدن قطعهٔ واشر دیافراگمی آبگرمکن
 • وجود افت فشار گاز در ورودی و یا افت فشار آب در ورودی از موارد دیگر است.
 • معیوب شدن و پیدایش ایراد در قطعهٔ ترموکوپل
 • وجود نقص در قسمت مشعل آبگرمکن
 • وجود ایراد در ارتفاع شمعک آبگرمکن

 در این موقع امکان دارد که شما نتوانید آبگرمکن را عیب یابی کنید سپس متخصص و تعمیرکار می توانند به سرعت مشکل را تشخیص داده و در صورت لزوم آبگرمکن را تعمیر کنند.

وقتی آب خروجی آبگرمکن گرم نمی شود

همان طور که می دانید آبگرمکن موظف به گرم کردن آب است در صورتی که بنا به هر علتی توانایی ندارد که با گرمایش آب کنار بیاید، کارایی لازم را نخواهد داشت که به دلایل مختلف گرم نمی شود.

زمانی که آب داغ نمی شود می تواند دلایلی ون:

 صدمه دیدن قطعه دیافراگم آبگرمکن، در مبدل های حرارتی رسوبات وجود دارد همچنین داخل مخزن و قطعاتی از آبگرمکن رسوبات تجمع کرده می تواند از جمله عوامل موثر در گرم نشدن آب آبگرمکن می باشد.

راه کار متناسب برای این ایراد بهتراست که محل را از رسوبات پاک کرد و آبگرمکن را جرم گیری نمود با توجه به این موارد در صورتی که هنوز آب خروجی آبگرمکن هنوز سرد است.

توجه داشته باشید که قطعهٔ دیافراگم دستگاه را چک کنید ساختار قطعه دیافراگم آبگرمکن تشکیل شده از یک قطعه پلاستیکی که به واشر شباهت دارد آن را بیابید و در صورت لزوم جایگزین کنید.

تعمیر آبگرمکن در کرج
تعمیر آبگرمکن در کرج

علت تغییر رنگ خروجی آب گرم

 در حین استفاده کردن از آبگرمکن شاید متوجه شده اید که رنگ آب داغ قهوه ای، قرمز، زرد و سبز شده است. این مورد نشانگر است که ایراد در آبگرمکن شماست.

احتمال دارد که در طعم و بوی آب نیز تغییرات ایجاد کند. یکی از عللهایی که در اکسید شدن لوله های مسی آبگرمکن تاثیر دارد که می تواند عامل اصلی تغییر رنگ آب گرم باشد در مواقعی که آبگرمکن شما کهنه و قدیمی است.

فورا لوله های آبگرمکن را بازرسی کرده چون که با استفاده از آب زنگ زده برای شما و خانواده مشکلاتی را برای سلامتی به همراه خواهد داشت به منظور برطرف نمودن این ایراد باید اقدام به تعویض لوله های آبگرمکن کرد.

چند نکته کلیدی در مورد تعمیر آبگرمکن های دیواری

چک کردن و انجام دادن تعمیرات به طور منظم و سالانه می تواند در عملکرد بهینه آبگرمکن ها بسیار ضروری و با اهمیت باشد.

تمامی قسمت های متفاوت سیستم گرمایش آبگرمکن ها را به طور حتم باید حداقل سالی یک بار سرویس انجام بشود.

خروجی و هم چنین قطعهٔ دودکش دستگاه باید بدان توجه داشته باشید که تمیز باشد در مواقعی که دودکش مسدود شود، این احتمال وجود دارد که سبب گازگرفتگی افراد در محیط بشود.

توجه داشته باشید که لوله کشی دستگاه را در مقابل برف و یخ و سرما قرار ندهید زیرا در این صورت احتمال یخ زدگی و انفجار لوله ها وجود دارد.

شعله ایی که درون آبگرمکن وجود دارد معمولاً باید تمیز، به رنگ یکنواخت که رنگش آبی است، در مواقعی که شعله ناقص و رنگش قرمز باشد مشعل بسیار خطرناک است.

 بهتر است که دمای آبگرمکن را در فصل تابستان در دمای کمتر و درفصل زمستان دمای بالاتر تنظیم نمود.

سرویس آبگرمکن در کرج

با به کار گرفتن افراد با تجربه در مورد تعمیر آبگرمکن دیواری در کرج با داشتن نظم و ترتیب برتری های متفاوتی دارد.

با اجرا کردن عملیات سرویس آبگرمکن معمولاً از اشکالات و ایرادهای مورد نیاز تعمیر آبگرمکن در کرج اجتناب شده و یا در گام ابتدایی اشکالات شناسایی و اصلاح می شود با وجود دو حالت مراقبت از دستگاه عمر آن را تا حد بسیار بالایی افزایش می دهد بعضی از خدمات آبگرمکن در کرج را مشاهده می کنید:

 1. اجرای عملیات رسوب زدایی آبگرمکن توسط تعمیر کاران
 2. انجام دادن سرویس هر گونه و مدل در برندهای مختلف آبگرمکن در کرج
 3. انجام دادن سرویس به طور کامل آبگرمکن در کرج که می تواند شامل مواردی نظیر سرویس کردن قطعه پمپ و پیلوت، انجام دادن اسیدشویی قطعهٔ مبدل و در صورت نیاز اقدام به تعویض قطعاتی مانند واشر
 4. کلیه خدمات سرویس کردن دستگاه آبگرمکن به واسطهٔ کارشناسان دوره دیده در همهٔ برندها ی ایرانی و خارجی انجام خواهد شد.
 5. اگر به انجام دادن سرویس های دوره ای اهمیت بدهید می توانید از نیازمند بودن به تعمیر کاران د ر امان باشید و همچنین بر طول عمر مفید دستگاه آبگرمکن خود بیفزایید.
تعمیر آبگرمکن در کرج
تعمیر آبگرمکن در کرج

تعمیر آبگرمکن در کرج در منزل

اگر در شهر کرج زندگی می کنید و مشکلی را در عملکرد دستگاه آبگرمکن مشاهده می کنید بدون معطلی و نگرانی فوراً با تکنسین های بر جستهٔ دکتر آچار ارتباط برقرار کرده تا در اسرع وقت در منزل و در همان شهر کرج خدمات خود را ارائه دهند.

تعمیر آبگرمکن در کرج در محل

برای بهره بردن از خدمات تعمیر آبگرمکن در کرج در محل پیشنهاد داده می شود که از کارشناسان دکتر آچار کمک بخواهید تا بدون انتقال دادن لوازم خراب شده به تعمیر گاه همان جا در محل هر گونه تعمیرات و یا تعویض قطعات را انجام بدهند.

هزینه تعمیر آبگرمکن در کرج

هزینه ها با توجه به قطعه ایی که صدمه دیده می تواند متغیر باشد زیرا باید قطعهٔ معیوب شده را بررسی کرده تا ببینند که تعمیر می شود یا خیر و گرنه در صورت تعمیر نشدن باید اقدام به تعویض و جایگزین کردن قطعهٔ جدید کرد.

سخن پایانی

در آخر می توانید با خراب شدن آبگرمکن دستگاه را به دست افراد ماهر و حرفه ایی بسپارید تا در آیندهٔ نه چندان دور نیازی به تعمیرات و حضور تعمیر کاران نباشد بنابراین تاکید می شود دکتر آچار را در این مواقع فرا خوانید تا حلال مشکلات به وجود آمده باشند.

امدادگران تنها افراد و نیروی خدمتی هستند که کار را بسیار با مهارت انجام می دهند کیفیت عملکرد و انجام خدمات یک امر بسیار با اهمیت می باشد.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 4
 1. مهدی ربیعی 2 ماه قبل

  سلام
  میشه بگید دلیل رنگ گرفتن آب آبگرمکن چیه؟

  1. دکتر آچار 2 ماه قبل

   عرص ادب و احترام اکسیده شدن لوله های آبگرمکن از مهم ترین دلایل رنگ گرفتن آب موجود در آبگرمکن است

 2. نیلوفر خالقی 2 ماه قبل

  سلام من قبلا از خدمات شما برای تعمیر کولر استفاده کردم
  الان می خوام برای تعمیر آبگرمکن زنگ بزنم امیدوارم مثل قبل خوب باشه، تعمیرکار سریع بیاد چون من برام زمان خیلی مهمه

  1. دکتر آچار 2 ماه قبل

   سلام وقتتون بخیر، جای نگرانی نیست تعمیر کار ما به بهترین شکل ممکن خدمات رسانی می کند و در اسرع وقت به منزل شما مراجعه می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید