تعمیر پکیج در کرج

تعمیر پکیج در کرج


تعمیر پکیج کرج

شرکت دکتر آچار به عنوان یکی از نمایندگی های تعمیر پکیج در کرج آماده ارائه خدمات تعمیر و سرویس به شما مشتریان گرامی در کرج می باشد.

شرکت دکتر آچار در کرج تمامی خدمات پکیج را در محل مورد نظر شما بدون اینکه لازم به جا به جایی پکیج باشد انجام داده و دستگاه را مثل روز اول تحویل شما خواهند داد.

تعمیر پکیج در کرج دارای گارانتی 12 ماهه بوده و کمترین سرعت و با هزینه منصفانه انجام می شود، تعمیرکاران شرکت دکتر آچار بعد از تعمیر پکیج شما با هر برندی فاکتور بابت هزینه و گارانتی 365 روزه به شما ارائه می نمایند.

سرویس و تعمیر پکیج در تهران در برند های مختلف مانند: ایران رادیاتور، بوتان، گلدیران، بوش، لورچ، ایساتیس، فورلی و هزاران برند دیگر به صورت فوری با قیمت مناسب و بهترین کیفیت را فقط با یک تماس با شرکت دکتر آچار بدست بیاورید.

دکتر آچار یکی از تخصصی ترین شرکت ها برای تعمیرات در این حوزه می باشد، رفع مشکلات پکیج نیاز به داشتن تخصص و مهارت بالایی دارد لذا در صورت بروز مشکل و درخواست تعمیر پکیج در کرج می توانید با ما تماس بگیرید.

جهت تعمیر پکیج در تمام مناطق تهران به لینک زیر مراجعه کنید:

https://drachar.com/boiler-repairs-in-tehran/

تعمیر پکیج در کرج
تعمیر پکیج در کرج

تعمیر پکیج در محل

از مهم ترین خدماتی که توسط تکنسین های دکتر آچار انجام می شود تعمیرات پکیج در محل و منزل است، با این امکان نیازی به مراجعه به تعمیرگاه و حمل و نقل پکیج به تعمیرگاه نبوده و در زمان و هزینه های تان صرفه جویی می شود، ضمن این که می توانید بر عملکرد تکنسین ها نظارت داشته باشید.

نصب پکیج در کرج

نصب پکیج نیاز به دانش و تخصص دارد و ضروری است که این دستگاه توسط افراد مجرب و آموزش دیده نصب شود، در صورتی که پکیج تان را به تازگی خریداری کرده اید و یا به هر دلیلی به نصاب پکیج نیاز دارید می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان به محل اعزام شده و پکیج تان را نصب کنند.

عیب یابی پکیج در کرج

عیب یابی از مهم ترین مراحل در تعمیرات پکیج است که باید توسط افراد ماهر انجام شود، در صورتی که فردی بدون تخصص عیب یابی پکیج را انجام دهد احتمال بروز مشکلات جدی تر در پکیج افزایش پیدا می کند.

تعمیر پکیج در کرج
تعمیر پکیج در کرج

سرویس پکیج در کرج

سرویس پکیج از جمله خدمات ضروری است که باید هر 6 ماه یک بار انجام شود، سرویس از جمله خدماتی است که برای جلوگیری از خرابی های بزرگ پکیج انجام می شود، با سرویس پکیج قبض ها کاهش پیدا کرده، عملکرد دستگاه بهبود یافته و طول عمر پکیج افزایش پیدا می کند.

گارانتی تعمیر پکیج در کرج

کلیه خدماتی که توسط تکنسین های دکتر آچار انجام می شوند دارای گارانتی 12 ماهه هستند که به صورت کتبی تقدیم مشتریان گرامی می شوند.

با این امکان در صورتی که دستگاه تان توسط تکنسین های مرکز ما تعمیر شود و تا 12 ماه دچار ایراد و خرابی شود تکنسین ها موظف اند که تعمیرات را بدون دریافت هزینه جداگانه انجام دهند.

تعمیر پکیج در کرج
تعمیر پکیج در کرج

چند راهکار برای نگهداری بهتر پکیج

  • پکیج نیاز به نگهداری صحیح و اصولی دارد، سرویس پکیج به صورت منظم و دوره ای یکی از روش های مراقبت و نگهداری این دستگاه است که کمک می کند از بروز مشکلات جدی تر جلوگیری شود.
  • نصب پکیج را در محل مناسب و صحیح انجام دهید، پکیج باید در فاصله بین 1 تا 2 متری پکیج نصب شود تا در صورت نیاز به تعمیر این کار ب راحتی انجام شود.
  • فشار پکیج را که در زیر دستگاه تعبیه شده است به صورت مرتب اندازه گیری کنید، در صورت مشاه ده نوسان در فشار دستگاه لازم است که فشار تنظیم شود، فشار استاندارد در همه پکیج ها 1 تا 1.5 بار می باشد.
  • دودکش های پکیج را به طور مرتب بررسی کنید که توسط شی ای مسدود نشده باشند، توجه کنید انسداد دودکش ها منجر به خسارات جانی و مالی خواهد شد.
  • جهت افزایش طول عمر پکیج تان اطلاعات کافی و لازم را در رابطه با نگهداری صحیح پکیج فرا گرفته و  حالت پکیج از حالت تابستانه به زمستانه یا بالعکس را به هیچ عنوان فراموش نکنید.
  • دقت کنید رسوبات و املاحی که در آب وجود دارند منجر به اختلال در عملکرد پکیج تان خواهند شد، پکیج را به صورت مرتب و دوره ای رسوب زدایی کنید و از یک رسوب گیر در قسمتی که آب به مفظه داخلی وارد می شود نصب کنید.
  • آب و هوای سرد از دیگر علل یخ زدگی لوله های پکیج است که منجر به اختلالات در داخل لوله ها می شود، برای جلوگیری از این مشکل می توانید از ضد یخ استفاده کنید، امکان استفاده از کاورهای فلزی بر روی پکیج نیز وجود دارد که علاوه بر آسیب جلوگیری از هدر رفتن انرژی از آسیب وارد شدن به دستگاه جلوگیری می کند.
  • در صورتی که آب به داخل پمپ پکیج رسوب کند و یا پکیج دچار ایراد و خرابی شود در اصطلاح گیرپاژ می کند، برای جلوگیری از این مشکل از سیستم ضد گیرپاژ در پکیج خود استفاده کنید.
تعمیر پکیج در کرج
تعمیر پکیج در کرج

هزینه تعمیر پکیج

هزینه تعمیر پکیج در کرج به عوامل مختلفی از جمله میزان و شدت خرابی پکیج، قطعه معیوب یک ه تعویض می شود و… بستگی دارد، تعمیر قطعات معیوب پکیج اولین اولویت تکنسین های مرکز دکتر آچار است، در صورتی که قطعه ای امکان تعمیر نداشته باشد تکنسین ها با رضایت مشتری اقدام به تعویض قطعه می کنند، به هیچ عنوان نگران هزینه تعمیرات نباشید چرا که تمامی هزینه ها در این مجموعه مطابق با نرخ اتحادیه بوده و منصفانه هستند.

ممکن است عدم عملکرد صحیح در دستگاه پکیج مشکلی اساسی در این دستگاه باشد که عدم توجه به آن منجر به مشکلات شدید تر و افزایش هزینه های تعمیرات شود.

پیشنهاد می کنیم برای جلوگیری از اختلالات شدید در پکیج، دستگاه تان را به صورت دوره ای سرویس کنید، سرویس پکیج از جمله اقداماتی است که علاوه بر رفع مشکلات و جلوگیری از مشکلات بزرگ تر موجب بهبود عملکزد پکیج شده و طول عمر آن را افزایش می دهد.

رسوب زدایی پکیج یکی از مهم ترین کارهایی است که توسط سرویس کار در خدمات سرویس پکیج ارائه می شود، از ان جا که ممکن است در برخی از محله های کرج آب املاح داشته باشد رسوب زدایی پکیج املاح را از بین برده و از آسیب شدید به دستگاه تان جلوگیری می کند.

در صورتی که در رابطه با قطعات، سرویس و تعمیر پکیج تجربه و دانش ندارید به شما توصیه می کنیم، خودتان اقدام به سرویس این دستگاه نکنید، چرا که پکیج دستگاهی خطرناک بوده و می تواند منجر به بروز خسارات جبران ناپذیری شود.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 12
 1. شیرعلی 2 سال قبل

  سلام وقت بخیر تهرانپارس هستیم خدمات ارائه میدید؟

 2. محمدرضا مهدوی 2 سال قبل

  عرض سلام و خسته نباشید به دلیل خدمات خوب و بی نظیرتون

 3. مهران کلباسی 2 سال قبل

  خدمات خوب و عالی دارند و من راضی هستم

 4. سیدمحمد سرمد 2 سال قبل

  متن خوبی بود

 5. حبیب الله نهاوندی 2 سال قبل

  بعضی ها جانماز آب میکشن اما بدون تعریف و تمجید از خودتون کارو انجام داد وتعمیرات شما حرف نداشت

 6. قاسم بهشتی 1 سال قبل

  شیر مادر حلالتون تکنسین اومد تو نیم ساعت تعمیرات را انجام داد با قیمت کم رقیبتون 6 برابر قیمت داده بود

 7. علی بهشتی 1 سال قبل

  سلام، بسیار ممنون و متشکر

 8. خلیل شمس 1 سال قبل

  به من گارانتی 1 ساله داده شد و بسیار راضی هستم

 9. خلیل رجبی 1 سال قبل

  میخوایم برای جهیزیه لوازم خانگی بخریم بین برندهای جی پلاس و اسنوا و پاکشوما موندیم

 10. رحیم موحد 1 سال قبل

  میتونم شماره شما رو داشته باشم؟

 11. دنیا مصلحی 3 ماه قبل

  سلام تکنسین به کمال شهر کرج هم می فرستید؟

  1. دکتر آچار 3 ماه قبل

   عرض ادب و احترام بله لطفا با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید