تعمیر آبگرمکن در شرق تهران

تعمیر آبگرمکن در شرق تهران


دستگاه های آبگرمکن که امروز در بیشتر مکان دستگاه های پکیج جایگاه شان را گرفته است در قبل از این مورد بسیار کار آمد بودن و نقش مهمی در تولید آب گرم داشتند. گاهی اتفاق افتاده است که برای داشتن آب گرم مصرفی با مشکلاتی روبرو هستید و این دستگاه شما دچار نقصان شده است به همین دلیل برای بررسی مشکل نمایان شده بهتر است که با تعمیر کارانی چون دکتر آچار در تعمیر آبگرمکن در شرق تهران مشورت کنید تا چاره ی کار کنند و تمامی ایرادهای ظاهر گشته را به راحتی برای تان رفع نمایند.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

تعمیر آبگرمکن در شرق تهران

اگر با معیوب شدن شمعک آبگرمکن روبرو شدید و این ایراد در دستگاه تان نمایان گشت، روشن نشدن شمع آبگرمکن یکی دیگر از موارد عیوب و نقصان در دستگاه های آبگرمکن ها است که به طور معمول در بسیاری از مواقع به سراغ افراد کاربر و مشتریان ما را آمده  است، دلایل زیادی برای روشن نشدن شمع وجود دارد.

به عنوان مثال گاهی اوقات برای شستشوی دیافراگم آبگرمکن متصل به دیوار مشکل ایجاد می شود و در برخی از اوقات افت فشار گاز باعث می شود که شمع روشن نشود یا مشکل دیگری مانند مشکل ترموکوپل می تواند این گونه باشد.

بنا به دلایل روشن نشدن شمعک آبگرمکن هر زمان که شما مصرف کنند گان عزیز با این ایراد ظاهر گشته روبرو می شوید، می توانید برای تعمیر آبگرمکن در شرق تهران با همکاران تعمیر کار آبگرمکن در دکتر آچار تماس گرفته و عیب را با جزئیات بیشتر بررسی کنند.

تعمیر آبگرمکن در شرق تهران
تعمیر آبگرمکن در شرق تهران

علت خاموش شدن شمعک آبگرمکن چیست؟

با بروز چنین مشکلی که باعث خاموش شدن شمعک آبگرمکن می شود باید به دنبال دلایلی برای به وجود آمدن این مشکل باشید که البته می توانید با این راه کارها  علت را بررسی کرد.

احتمال دارد بروز این مشکل در اثر ایراد در قسمت ترموکوپل دستگاه آبگرمکن باشد که بهتر است توسط تعمیر کاران  این قطعه تعویض گردد ولی گاهی هم اتفاق افتاده است که مهره ی ترموکوپل شل شده است مه برای رفع این ایراد می توانید با سفت کردن این مهره ایراد را برطرف نمایید.

چرا دمای آبگرمکن به درستی تنظیم نمی شود؟

تنظیم نبودن دمای آبگرمکن یکی دیگر از رایج ترین مواردی است که ممکن است برای آبگرمکن ها به وجود بیاید، امروزه به دلیل وجود قطعه ی سنسور حرارتی، آبگرمکن ها دارای این قابلیت هستند.

که می توانند دما را در یک سطح و دمای معینی و تنظیم شده حفظ کنند، ولی در برخی از موارد قطعه ی سنسور از کار می افتد.

قطعه ی مبدل حرارتی باید توسط تعمیر کاران متخصص تعمیر شود یکی دیگر از قطعات آبگرمکن است، با به وجود آمدن چند ترک کوچک هم احتمال وقوع این حادث در پیش روی شماست که با وجود این ترک ها عملکرد دستگاه آبگرمکن ها با اختلال روبرو خواهد شد.

اگر  اجسام خارجی با ورود شان به درون  محفظه احتراق بتوانند جریان گاز را با انسداد روبرو بکنند، در این صورت دیگر اجازه نخواهند داد که احتراق و شعله ی آبگرمکن به طور کامل باشد.

البته این نکات بیان شده  فقط می تواند در این زمینه به عنوان بیان تجارب افراد کارشناس گروه تعمیر کاران در شرق تهران باشد و به منظور بررسی دقیق کمبود آب و عدم تنظیم دما می باشد.

تنظیم دمای دستگاه آبگرمکن به تعمیرکار و تکنسین مربوطه در محل نیاز است تا فرآیند تعمیر آبگرمکن را به روش صحیح بررسی و انجام دهد.

تعمیر آبگرمکن در شرق تهران
تعمیر آبگرمکن در شرق تهران

سرویس دستگاه های آبگرمکن در شرق تهران

این دستگاه هم مانند دیگر وسایل نیاز به انجام تعمیرات دوره ایی خواهد بود که با انجام به موقع این سرویس هاس سالانه می توانید از پرداخت هزینه های اضافی تعمیرات برای این دستگاه در امان باشید.

بهترین کار این است که از تعمیر کاران در شرق تهران بخواهید که در یک زمان مشخصی برای انجام این کار در محل حضور پیدا کرده و دستگاه را مورد بررسی قرار داده و اگر مشکلی در عملکردش مشاهده می کنند سعی بر رفع آن کنند.

در صورت نیاز عملیات روسوب زدایی و تمیز کردن را به اجرا در بیاورند و اگر قطعه ی نیاز به تعمیرات و یا تعویض دارد حتماً این کار را انجام بدهند که تمامی این موارد تنها از دست افراد ماهر و حرفه ایی بر خواهد آمد.

انجام سرویس دستگاه آبگرمکن شامل هواگیری دستگاه، تعمیرات ریگلاتور، جرم گیری دستگاه آبگرمکن و بررسی قطعات دیگر و… می باشد.

چرا با باز کردن شیر آب گرم مشعل دستگاه آبگرمکن به زودی روشن نخواهد شد؟

گاهی مممکن است در زمان استفاده از دستگاه آبگرمکن ها متوجه بشوید که مشعل آبگرمکن فوری روشن نخواهد شد و این کار با تاخیر صورت می گیرد که این ایراد می تواند در اثر بروز مواردی مانند خراب بودن شیر احتراق آبگرمکن که در این صورت نیاز به تعوض دارد.

گاهی هم اتفاق افتاده است که نمایان شده این ایراد در اثر وجود رسوبات بر روی قطعه ی سوپاپ  آب شکل گرفته شده است که برای رفع این ایراد می توانید این رسوبات را تمیز کنید تا مشکل حل بشود.

یک دلیل دیگر هم می تواند سبب بروز این ایراد در دستگاه آبگرمکن بشود معیوب شدن قطعه ی اورینگ سوپاپ اصلی گاز خواهد بود که تنها راه حل رفع این ایراد می تواند تعویض اورینگ دستگاه آبگرمکن باشد که مشکلات به طور کامل برطرف می گردد.

در برخی از موارد بروز این ایراد می تواند به خاطر صدمه دیدن قطعه ی شیر مغناطیسی باشد که این قطعه خراب شده است که باید اقدام به تعویض این قطعه کنید تا ایراد دستگاه آبگرمکن شما برطرف گردد.

گاهی اتفاق می افتد که در اثر کوتاه بودن شعله  که باید مسیر عبور رد شدن گاز تا شمعک را بررسی کرده و اگر کثیف شده این قسمت را تمیز کرده تا ایراد رفع گردد.

تعمیر آبگرمکن در شرق تهران
تعمیر آبگرمکن در شرق تهران

تعمیر آبگرمکن در شرق تهران در محل

اگر ساکن منطقه ی شرق تهران هستید و یا در محدوده شرق زندگی می کنید و با خراب شدن دستگاه آبگرمکن خود روبرو هستید به راحتی دکتر آچار در این منطقه در دسترس هستند و خیلی زود با اولین تماس شما در محل حضور پیدا کرده و مشکلات پیش آمده را برطرف می کنند.

هزینه ی تعمیر آبگرمکن در شرق تهران

دستگاه های آبگرمکن ها هم مانند دیگر لوازم احتمال خراب شدنش وجود دارد و هزینه های پرداختی شما به افراد تعمیر کار را شامل هزینه های تعمیرات قطعات معیوب شده و هم چنین اگر قطعه ایی مورد تعویض قرار بگیرد هزینه اش را محاسبه خواهند کرد.

ولی افراد مجرب و تکنسین های ماهر دکتر آچار در بیشتر موارد تا جایی که امکان داشته باشد در ابتدای امر تصمیم به تعمیر قطعه ی صدمه دیده می کنند و اگر ایراد برطرف نشد در مرحله ی بعدی قطعه تعویض خواهد شد که شما را متحمل پرداخت هزینه های بالاتری نکنند.

سخن آخر

دستگاه های آبگرمکن هم دارای مشخصه های مرتبط با خود می باشد که در برندهای متفاوتی در بازارها موجود می باشد و هر چه قدر هم با کیفیت بوده ولی باز هم احتمال دارد که با مشکلاتی روبرو بشود که نیازمند تعمیرات توسط متخصصین است.

انتخاب یک گروه خدماتی دارای اعتبار و دارای تجارب بسیار از بین تمامی شرکت خدماتی کار سختی است  که افراد را بسیار نگران خواهد کرد ولی به شما توصیه می شود که دکتر آچار در تعمیر آبگرمکن در شرق تهران را فراموش نکنید.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 5
 1. محمدرضا مجد 11 ماه قبل

  تعمیر در محل یکی از بهترین امتیازیای تعمیرگاه تونه

 2. اسدالله جمالی 11 ماه قبل

  من از اینکه لوازم خانگیمو برای تعمیر دست شما دادم راضیم به بقیه دوستان هم پیشنهاد می کنم

 3. حمید فاظلی 8 ماه قبل

  شارژ گاز یخچال فریزر بست هم انجام می دید؟

 4. محسن طوبا 2 هفته قبل

  خیلی خوبه که تعمیرات تو محل انجام میشه، تو کارگاه کارمون رو انجام دادیم تعمیرکار اومد یه ساعت آبگرمکن رو تعمیر کرد، نه از کار افتادیم نه چیزی

  1. دکتر آچار 2 هفته قبل

   سلام و عرض ادب، انجام وظیفه بوده، خوشحالیم که رضایت داشتید و موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید