تعمیر سولاردام

تعمیر سولاردام


دکتر آچار با داشتن تجارب بسیار و مهارت فراوان می تواند با بالاترین کیفیت و قیمت منصفانه تعمیر سولاردام  را در هر برند و هر مدلی را برای شما کاربران عزیز انجام بدهد.

تکنسین های حرفه ایی دکتر آچار می توانند متوجه بشوند که چرا دستگاه سولاردام شما کار نمیکند؟ یا اینکه کدام یک از این قطعات سولاردام کارایی خود را از دست داده است؟

پس از عیب یابی دستگاه سولاردام قطعهٔ صدمه دیده را شناسایی کرده و اقدام به تعمیر و یا تعویض خواهند کرد.

سولاردام هم مانند دیگر لوازم برقی احتمال دارد که در حین کار کردن با این دستگاه متوجه اختلالاتی در عملکردش بشوید که برای برطرف نمودن این ایرادها با توسط کارشناسان مورد بررسی قرار بگیرد.

تعمیر سولاردام
تعمیر سولاردام

نمایندگی تعمیرات سولاردام

مجموعه دکتر آچار با تعهد و سابقه درخشان در زمینه تعمیرات لوازم خانگی از جمله تعمیر سولاردام بهترین نمایندگی تعمیرات مجاز سولاردام در تهران است، مرکز دکتر آچار با به کارگیری تعمیرکاران متخصص و حرفه ای و ارائه گارانتی جهت کلیه خدمات تعمیرات لوازم خانگی یکی از بهترین و قابل اعتماد ترین نمایندگی تعمیرات سولاردام شناخته شده است.

تعمیرات سولاردام توسط تعمیرگاه مجاز دکتر آچار

مرکز دکتر آچار یکی از معتبر ترین و قابل اطمینان ترین مرکز تعمیراتی لوازم خانگی در تهران است، که انواع خدمات مربوط به دستگاه سولاردوم را ارائه می دهد، تمامی این خدمات توسط تعمیرکاران متخصص، حرفه ای و با تجربه انجام می شود، برای تعمیرات نیز از بهترین و با کیفیت ترین قطعات استفاده شده و به شما این اطمینان را می دهند که مشکل دستگاه شما به خوبی برطرف می شود.

چگونه می‌توان مشکلات سولاردام را رفع کرد؟ برای رفع مشکلات سولاردام، می توانید از تعمیرگاه مجاز دکتر آچار کمک بگیرید.
آیا تعمیر سولاردام گارانتی دارد؟ بله، کلیه خدماتی تعمیراتی مرکز دکتر آچار دارای گارانتی 12 ماهه است.
آیا می‌توان سولاردام را خودمون تعمیر کنیم؟ در صورتی که تخصص کافی برای این کار را داشته باشید می توانید تعمیرات را خودتان انجام بدهید در غیر این صورت بهتر است از یک تعمیرکار حرفه ای کمک بگیرید چرا که انجام این کار نیاز به تخصص دارد.
تعمیر سولاردام
تعمیر سولاردام

مشکلات رایج سولاردام

استفاده غلط از دستگاه سولاردم همچنین استفاده طولانی مدت از این دستگاه مشکلاتی در عملکرد آن به وجود می آورد که این ایرادات باید توسط تعمیرکار متخصص بر طرف شود، در ادامه رایج ترین مشکلات دستگاه سولاردوم را مطرح می کنیم:

 • گرم نکردن دستگاه سولاردام
 • ایجاد بوی سوختگی و دود در حین کار کردن دستگاه سولاردام
 • نچرخیدن ظرف سولاردام و گرم نشدن پیتزا
 • روشن نشدن دستگاه Solardam
 • ایجاد سر و صدا
 • جرقه زدن دستگاه سولاردم

تعمیر سولاردام

احتمال دارد که در حین کار کردن با سولاردام در قسمت فیلتر آن با ایرادی روبرو بشوید، فیلتر اشعه سولاردام جزء فوق العاده مهم و کاربردی سولاردام ها است که تاکید می شود این قطعه برای مدت زمانی بین 18 تا 24 ماه اقدام به تعویض شود.

آسیب و صدمه دیدن فیلتر سولاردام ممکن است هنگام تمیز کردن سولاردام یا زمانی که یک قطعه فلزی مانند یک ظرف آلومینیومی را در داخل سولاردام قرار می دهید این اتفاق نمایان بشود.

تنها قسمتی که حساس می باشد و احتمال دارد که آسیب ببیند فیلتر تابشی سولاردام است. صدمه دیدن این قسمت موجب می شود جرقه های آبی یا زرد در سولاردام دیده شود.

مورد دیگر خراب شدن دستگاه سولاردام تعویض لامپ سولاردام می باشد که احتمال دارد لامپ Solardam کم نور شوند یا اصلاً روشن نشوند.

در صورت کاهش نور، تمیز کردن محفظه شیشه ای زیر لامپ سولاردام امکان دارد که این عیب به وجود آمده را برطرف نماید.

تعمیر سولاردام
تعمیر سولاردام

ولیکن در برخی از موارد وقتی لامپ سولاردام روشن نمی شود احتمال خیلی زیاد لامپ سوخته یا سیم های آن قطع شده است، در این صورت برای تعویض لامپ با تعمیرات سولاردام دکتر آچار در تهران تماس بگیرید. مورد بعدی که نیازمند تعمیر کار خواهید بود.

خرید و تعویض کوپلینگ سولاردام می تواند باشد، کوپلینگ سولاردام از سرامیک ساخته شده است، این کوپلینگ ها احتمال دارد که بر اثر ضربه یا افتادن روی زمین از بین بروند یا بشکنند.

در تعویض کوپلینگ سولاردام باید توجه داشته باشید، از کوپلینگ اصلی استفاده شود، تعویض کوپلینگ می تواند کار راحتی باشد، با قرار دادن و کمی چرخاندن کوپلینگ جدید می توان آن را تعویض کرد.

مورد دیگری که باید تعمیر کاران حضور پیدا کنند، جرقه زدن سولاردام است که این امر می تواند می تواند مربوط به موادی باشد که در داخل سولاردام وجود داشته، قرار دادن یک جسم فلزی در داخل محفظهٔ سولاردام باعث بروز جرقه می شود.

مورد بعدی که سبب بروز جرقه در سولاردام مبی شود، کثیف بودن داخل سولاردام و ماندن مواد غذایی در آن برای مدت طولانی می تواند عامل این مشکل باشد، ولیکن علاوه بر این، اگر سولاردام شما با وجود انجام موارد بالا همچنان در حال جرقه زدن هست، ممکن است لامپ مگنترون یا فلورسنت سولاردام دچار نقص شده و نیاز به تعمیر ویژه داشته باشد.

در برخی از موارد شاهد نچرخیدن سینی سولاردام هستید، اگر صفحه گردان سولاردام شما چرخش ندارد، دلایل زیر می تواند در پیدایش این امر دخالت داشته باشد:

 1. ظرف غذایی که در داخل سولاردام قرار داده اید بسیار سنگین است.
 2. زیر سینی کثیف شده و از چرخش سینی جلوگیری می کند.
 3. معیوب شدن شفت صفحه گردان سولاردام.
 4. مورد آخر صدمه دیدن موتور گردان سولاردام، اگر موتور سولاردام یا شفت آسیب وارد شده باشد حتماً باید افراد متخصص دستگاه را عیب یابی کنند.
تعمیر سولاردام
تعمیر سولاردام

نکات نگه داری و توصیهٔ مهم در امر استفاده از سولاردام

برای اینکه کمتر با خراب شدن سولاردام مواجه شوید بهتر است به یک سری از نکات توجه داشته باشید،

به منظور جلوگیری از آسیب دیدگی و تعمیرات سولاردام در منزل و افزایش طول عمر سولاردام، در کل بیان شده است که برای جلوگیری از نیاز به تعمیر سولاردام، تاکید شده نکات ایمنی و نگهداری زیر را به دقت رعایت کنید:

 • در مواقع گرم کردن غذا از درب آن استفاده نکنید چون که باعث افزایش زمان پخت و حرارت می شود.
 • پیشنهاد می شود قبل از مصرف مواد غذایی را برای مدت زمان کوتاهی از فریزر خارج کرده و در زمان مناسب در سولاردام برای یخ زدایی قرار بدهید.
 • دلیل دمای بسیار بالا در سولاردام گرم کردن یا پختن غذاهای چرب و روغنی در سولاردام است، از گرم کردن غذاهای پرچرب در سولاردام خودداری کنید.
 • هرگز ظروف فلزی گوشه دار را در سولاردام قرار ندهید.
 • از قرار دادن قوطی ها ی کنسرو را برای گرم کردن در داخل سولاردام بپرهیزید.
 • تاکید شده که در ساعات اوج مصرف برق از روشن کردن دستگاه خودداری شود.
 • یک برنامه منظم و مستمر برای تمیز کردن محفظهٔ داخل سولاردام قرار بدهید، چون کثیف بودن باعث کاهش کارایی آن می شود.
 • ظروفی که لب پر شده اند را هرگز داخل سولاردام قرار ندهید.
 • هرگونه علامتی مانند جرقه زدن، فیوزپریدن، استشمام بوی سوختن و تولید دود از سولاردام را جدی بگیرید.
 • حتما بلافاصله با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی تماس بگیرید و از خدمات آن لذت ببرید.
 • گاهی اوقات وجود توده و چربی در داخل سولاردام موجب شده که فرآیند گرم کردن غذا طولانی تر شود.
 • بنابراین یک سرویس دوره ای 6 ماهه برای کمک به کیفیت عملکرد سولاردام ضروری است.
 • وجود حجم زیاد غذا در سولاردام به زمان بیشتری برای گرم شدن نیاز دارد، پس باید زمان حرارت دادن را زیاد کرد تا غذا به اندازه دلخواه گرم شود.
تعمیر سولاردام
تعمیر سولاردام

تعمیر سولاردام در محل

اگر دستگاه سولاردام شما خراب شدن است و به دنبال تعمیر کار ماهر می گردید به شما دکتر آچار را پیشنهاد کرده تا با خیالی آسوده و اطمینان خاطر کار را به دست متخصصین ماهرش بسپارید ودر کمترین زمان در محا حاضر شده و آمادهٔ خدمت رسانی هستند.

تعمیر سولاردام در منزل

دکتر آچار دارای خدمات تعمیر سولاردام در منزل می باشد بنابراین هر زمان که ایرادی را در دستگاه سولاردام خود مشاهده کردید می توانید با دکتر آچار تماس حاصل کرده و از خدمات تعمیر در منزل بهره ببرید.

تعمیر سولاردام با گارانتی

مجموعه دکتر آچار برای تعمیرات تنها از قطعات اصلی و فابریک استفاده می کند و بری جلب رضایت شما مشتریان عزیز خدمات تعمیران سولاردام را به مدت 1 سال گارانتی می کند و به شما این اطمینان را می دهد که دستگاه شما دچار خرابی مجدد نمی شود و در صورت بروز مشکل خدمات به صورت رایگان برای شما انجام می شود.

سرویس دستگاه سولاردوم

یکی از روش هایی که برای جلوگیری از خرابی دستگاه سولاردوم استفاده از خدمات سرویس دستگاه سولاردام است، شما با استفاده از این خدمات در واقع ایرادات جزئی دستگاه را با هزینه کم بر طرف می کنید و از بروز ایرادات بزرگ تر پیشگیری می کنید، همچنین در هزینه ها نیز صرفه جویی می شود، سرویس سولاردام باعث افزایش طول عمر دستگاه شده و کارایی دستگاه را نیز بیشتر می کند.

نحوه در خواست تعمیرات سولاردام

شما می توانید به راحتی در خواست خدمات تعمیرات را از مرکز دکتر آچار کنید تنها کافی است در هر ساعت از شبانه روز با شماره 02188444021 تماس بگیرید تا کارشناسان مرکز دکتر آچار شما را راهنمایی کرده و تعمیرکار مجاز را به منزل شما در اسرع وقت اعزام کنند.

هزینهٔ تعمیر سولاردام

هزینهٔ تعمیرات بستگی به این دارد که پس از بررسی کردن دستگاه سولاردام و عیب یابی آن قطعه صدمه دیده مشخص بشود و بستگی دارد که کدام یک از قطعات این دستگاه سولاردام دچار ایراد شده باشد که هزینه ها متغیر می باشد و در صورت تعویض قطعهٔ معیوب هزینه بیشتر خواهد بود که با توجه به همهٔ این موارد هزینه ها محاسبه می گردد.

سخن نهایی

در صورت داشتن بهترین برند دستگاه سولاردام باز هم احتمال دارد که دستگاه شما خراب بشود و نیازمند حضور متخصصین برای تعمیرات باشید که در همین جا به شما دکتر آچار را پیشنهاد داده تا با خیالی آسوده و اطمینان خاطر کار تعمیرات را به دست این افراد ماهر بسپارید.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 3
 1. ساناز همتی 5 ماه قبل

  سلام ظرف پیتزا در سولاردام شکسته امکان تعمیر وجود داره؟

  1. دکتر آچار 5 ماه قبل

   سلام وقتتون بخیر، بله تعمیرات انجام می شود و ظرف پیتزا برای سولاردام به شما داده می شود.

 2. سیدعلی نوری 3 هفته قبل

  واقعا حرفه ای و کار درستین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید