سرویس پکیج

سرویس پکیج


سرویس پکیج

یکی از دستگاه هایی که برای وسایل گرمایشی در خانه ها به کار برده می شود می توان دستگاه پکیج نامید که با انجام  سرویس به موقع آن می توان ازمدت زمان بیشتری  از عمر مفید دستگاه استفاده نمود.

انجام سرویس پکیج می تواند شامل این موارد باشد که عیب یابی به صورت تخصصی صورت می گیرد، انجام اسید شویی دستگاه پکیج برای رفع رسوبات آن، چکاپ کامل تنفس دستگاه که می تواند شامل فن و دودکش آن باشد، تعویض قطعه ی معیوب شده ی دستگاه پکیج تان، برطرف نمود موارد سرو صداهای زیادی  از دستگاه پکیج، هوا گیری سیستم  گردش آب و ایراد پیدا کردن سیستم گردشی آب دستگاه پکیج و پایش فشار آب نیز می باشد.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

سرویس پکیج برای مواردی مانند دستگاه های پکیجی که دارای عمری کوتاه تر از 5 سال دارند که هر 6 ماه بهتر است این کار را انجام بدهند.

برای دستگاه های پکیجی که دارای عمری بین 5 تا 10 سال که بهتر است انجام سرویس های دوره ایی را برای هر 4 ماه انجام بدهند و در آخر دستگاه های پکیجی که با عمر بیشتر از 10 سال دارند که نیاز به انجام سرویس های دوره ایی در هر 3 ماه را دارا هستند.

سرویس پکیج در محل

هر زمان که دستگاه پکیج تان نیاز به تعمیرات و سرویس های دوره ایی دارد بهتر است  برای سرویس و تعمیر پکیج در منزل از افراد کارشناسی که به محل شما نزدیکتر هستند کمک بگیرید تا بتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن در محل حضور داشته باشند و مشکلات پیش آمده برای دستگاه پکیج تان را رفع نمایند.

سرویس پکیج
سرویس پکیج

سرویس پکیج در تهران

انجام این فرایند سرویس دستگاه پکیج در همه ی نقاط  تهران قابل اجرا می باشد، همه ی خدمات برای سرویس کردن دستگاه پکیج تان که شامل خراب های احتمالی و اختلالات پیش آمده در عملکرد دستگاه پکیج  را مورد بررسی قرار می دهند.

هر زمان که دستگاه پکیج تان با ایراد روبرو خواهد شد به احتمال زیاد سرویس های دوره ایی را افراد بی اهمیت تلقی کرده اند که در اثر گذشت زمان با مشکل روبرو می شود زیرا با انجام به موقع این کار می توان در بهبود عملکرد دستگاه پکیج تان موثر واقع بشوید.

اگر به دنبال سرویس کار دستگاه پکیج هستید در هر نقطه از تهران باشید می توانید با تعمیرگاه مجاز و معتبر دکتر آچار تماس حاصل کنید.

سرویس پکیج دیواری

دستگاه های پکیج دیواری یکی دیگر از نمونه های دیگر دستگاه های پکیج می باشد که با توجه به شرایط  ساختمانی و نحوه ی سلیقه ی افراد خریداری می شود.

دستگاه های پکیج دیواری برای روشن شدن و استفاده کردن باید از برق و گاز استفاده بشود و انجام دادن سرویس های دوره ایی دستگاه پکیج دیواری می تواند در بالا بردن راندمان دستگاه تاثیر گذار باشد.

با استفاده کردن از دستگاه های پکیج دیواری می توانید  مصرف سوخت را در مقایسه با موتور خانه ها کمتر کرد، از نظر ایمنی اگر بخواهید بررسی کنید این دستگاه را بخاری می توان بیان کرد که ایمنی بیشتری دارد.

هزینه های انجام سرویس دستگاه پکیج نسبت به موتور خانه ها بسیار کمتر خواهد بود و از لوله کشی های کمتری نسبت به موتور خانه در زمان نصب مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه های پکیج در مدل های متفاوتی در بازارها موجود می باشد که دستگاه پکیج دیواری یکی دیگر از نمونه های دستگاه های پکیج می باشد.

سرویس پکیج
سرویس پکیج

سرویس پکیج زمینی

یک نوع دیگر از دستگاه های پکیج می توان دستگاه پکیج زمینی را نام برد که کارایی مخصوص به خود را دارا می باشد.

دستگاه پکیج زمینی در مقایسه با دستگاه پکیج دیواری این است که برای منازل و یا ساختمان هایی که با متراژ بالتری هستند کاربرد دارند که توانسته جای موتور خانه های قدیمی را گرفته است و می تواند آب گرم مصرفی  و گرمای محیط خانه را تامین کند.

دستگاه پکیج زمینی هم مانند دیگر دستگاه ها احتمال دارد که در اثر گذشت زمان  و استفاده های مکرر از این دستگاه به مدت زمان طولانی این دستگاه را با مشکل روبرو بکند و نیاز به انجام سرویس توسط سرویس کاران باشد.

انجام سرویس دستگاه پکیج زمینی هم  مانند دیگر دستگاه های پکیج است که بهتر است برای اینکه بتوانید از بروز اختلالات در عملکرد  دستگاه پکیج زمینی جلوگیری به عمل آورید بهتر است که به انجام سرویس های دوره ایی آن اهمیت بدهید و در مواقع مشخص شده آن را انجام بدهید.

سرویس پکیج با گارانتی

به دلیل اهمیت دادن بسیار و توجه داشتن به نکات مهم در امر تعمیرات و انجام سرویس های دستگاه پکیج توسط کارشناسان با تجربه ی کادر مجرب خود به شما این اطمینا را خواهیم داد که کار انجام سرویس های دستگاه پکیج بسیار بادقت انجام می شود و سرویس کاران ما عملکرد خود را گارانتی کرده و در صورت بروز هر گونه مشکل بعد از تعمیرات باز هم در خدمت شما مشتریان عزیز خواهند بود.

انجام عمل سرویس دستگاه پکیج با گارانتی می باشد البته افراد و تیم حرفه ایی ما سعی بر این دارند که پس از انجام عملکرد خود دیگر نیازی به تعمیرات دوباره نباشد.

در انجام امور بسیار توجه و دقت کرده و با تجارب خود و قدرت تشخیص بالای خود در امر تشخیص عیوب بسیار ماهرانه عمل کرده تا در آینده با مشکل روبرو نشوید.

سرویس پکیج
سرویس پکیج

سرویس پکیج در منزل

هر زمان که دستگاه پکیج شما با ایراد و مشکل در عملکردش مواجه بشود افراد متخصص تعمیرکار ما می توانند با حضور خود در منزل شما دستگاه را به راحتی عیب یابی نموده و ایراد دستگاه پکیج تان را در کوتاه ترین زمان ممکن رفع کنند.

اگر مشکلات دستگاه پکیج تان خیلی حاد نباشد معمولاً با حضور در منزل شما می توانند پس از عیب یابی تمامی اختلالات پیش آمده برای آن را پس از بررسی کردن و برطرف نمودن آن را همانند روز اول به شما تحویل دهند.

بیشتر امور مرتبط با انجام سرویس دستگاه پکیج را در منزل انجام داده و دیگر نیازی به جا به جا کردن دستگاه پکیج نخواهد بود و احتیاج به پرداخت هزینه ی جا به جایی نیست.

سرویس پکیج تمام برندها

همان طور که در بازارها مشاهده می کنید، ستگاه های پکیج در برندهای بسیار متفاوتی به فروش می رسد و با کیفیت هایی متفاوت، دستگاه های پکیج با هر برندی و هر کیفیتی باز هم احتمال دارد که در زمان کارکرد خود با مشکلاتی روبرو بشود و نیاز به تعمیرات داشته باشد که شما بهتر است با افراد کارشناس و متخصص که با مهارت کافی می توانند عیوب دستگاه را رفع کنند تماس حاص کنید.

سرویس پکیج
سرویس پکیج

بنابراین سرویس کاران حرفه ایی ما می توانند دستگاه های پکیج را با هر برندی که با مشکل روبرو می شوند و قطعات آن معیوب شده و افت فشار، روشن شدن با صداهای وحشتناک، داشتن نشتی و… به شما کمک کنند.

دیگر نگران خراب شدن دستگاه پکیج خود با هر برندی نباشید تعمیرکاران ما تمامی برندها را در زمان مقرر انجام سرویس های دوره ایی را بر عهده خواهند گرفت.

هزینه سرویس پکیج

هزینه سرویس پکیج در مجموعه دکتر آچار به عوامل مختلفی نظیر مشکلی که در پکیج وجود دارد، قطعاتی که توسط تکنسین تعویض می شوند، خدماتی که تکنسین ارائه می دهد و… بستگی دارد با این حال توصیه می شود که نگران هزینه سرویس پکیج در دکتر آچار نباشید چرا که کلیه هزینه ها در این مجموعه مطابق با نرخ اتحادیه محاسبه شده و کاملا منصفانه می باشد.

تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار
تماس با شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 13
 1. حبیب جعفری 2 سال قبل

  کاش زودتر با دکتر آچار آشنا شده بودم یکی اومد دستگاهمون را داغون کرد و دیگه هم تلفنشو جواب نمیده

 2. عبدالله شجاعی 2 سال قبل

  چه مطلب خوبی

 3. اسماعیل هاشمی 1 سال قبل

  فکر نمیکردم نات اکتیو باشه که بود

 4. حسن مختاری 1 سال قبل

  کاش همه مثل شما خوش انصاف بودن

 5. کاظم محمدی 1 سال قبل

  از تعمیرات راضی بودم ممنونم

 6. صادق مددی 1 سال قبل

  خدمات خوب و عالی دارند و من راضی هستم

 7. بهزاد ایزدی 1 سال قبل

  پیشنهاد میدم تبلیغات تلوزیونی بدید وقتی انقدر کارتون درسته

 8. ایمان ملکی 1 سال قبل

  بعد از 7 ماه مجدد برای دستگاهم مشکل پیش اومد و با گارانتی که دریافت کرده بودم رایگان مشکلم را حل کردن واقعا ممنونم باورم نمیشد شرکتی واقعا گارانتی تعمیرات بده

 9. میثم راد 1 سال قبل

  محتوا خوبی بود

 10. اسماعیل تهرانی 1 سال قبل

  لطفا آدرستون رو برای بنده ارسال کنینم چجوری باهاتون ارتباط بر قرار کنم

 11. تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار 1 سال قبل

  سلام و عرض ادب ممنون از دقت و توجه تان

 12. مهدی دلاور 2 ماه قبل

  سلام یه سوال
  علت صدای سوت پکیج چی می تونه باشه؟

  1. دکتر آچار 2 ماه قبل

   سلام وقتتون بخیر، این مشکل ممکن است در اثر وجود ذرات آهک در مبدل حرارتی به وجود آمده باشد در این صورت بهتر است با استفاده از خدمات سرویس پکیج نسبت به رسوب زدایی اقدام کنید تا با مشکلات بیشتری مواجه نشوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید