تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل Eco

تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل Eco


تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل Eco

پکیج

پکیج از پر استفاده ترین لوازم گرمایشی محسوب می ‌شود که راندمان حرارتی بالایی داشته و بدون اشغال فضای زیاد یا هزینه مناسب، آب گرم مصرفی و هوای گرم منزل را تأمین می ‌کند.

این وسیله به علت استفاده مداوم نیازمند سرویس 6 ماهه می ‌باشد و باید سرویس و تعمیر پکیج را به تکنسین‌ ها و تعمیرکاران ماهر و آموزش دیده سپرد.

پکیج ایران رادیاتور مدل Eco

پکیج دیواری ایران رادیاتور مدل ECO، پکیجی است دارای 93% راندمان حرارتی، این مدل از پکیج ایران رادیاتور دارای فن بوده و فن آن به خروج دود و گازهای پکیج کمک می‌ کند.

این پکیج توانای تأمین گرمای فضای 130 متری را داراست، برای نصب پکیج در هر فضای بازی مانند بالکن و تراس پکیج فن دار نیاز است.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل Eco
تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل Eco

بررسی کدهای خطا و ارورهای پکیج ایران رادیاتور مدل Eco

ارورهای ۳۰-۴۰ پکیج ایران رادیاتور مدل Eco

هنگامی که برد الکتریکی پکیج ایران رادیاتور مدل Eco دچار ایراد و اختلال شود این کدها نمایش داده می‌ شوند، برای رفع این کد ها باید برد الکتریکی توسط تعمیرکار و تکنسین ماهر بررسی، تعمیر و در صورت نیاز تعویض شود.

کد خطای 80-70-۶۰-۵۰ پکیج ایران رادیاتور مدل Eco

هنگامی که سنسور Ntc مدار شوفاژ دچار ایراد و خرابی باشد و مدار آن اتصال کوتاه باشد، این کدها نمایش داده می ‌شوند، برای رفع این ارور باید این قطعه توسط تکنسین بررسی، تعمیر و در صورت نیاز تعویض شود.

ارور ۴۰-۶۰-۷۰ پکیج ایران رادیاتور مدل ECO

در صورتی که شی ای مانع راه ونتوری (شلنگ پرشر و پره‌های فن باشد)، فن خراب باشد، یا هنگامی که پرشر فن پکیج دچار آسیب و اختلال شود یا زمانی که عملکرد برد الکتریکی اختلالی ایجاد شود.

این ارورها نمایش داده می ‌شوند، برای رفع این ارورها باید تعمیرکار به تعمیر و در صورت نیاز تعویض برد الکتریکی، فن و پرشر فن بپردازد.

ارور ۸۰ پکیج ایران رادیاتور مدل Eco

هنگامی که دمای سیستم به علت گیرپاژ شدن یا خرابی پمپ یا عدم جریان درست آب در سیستم بالا می ‌رود، این ارور نمایش داده می‌شود، برای رفع آن تعمیرکار به بررسی پمپ و جریان گردش آب می ‌پردازد.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل Eco
تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل Eco

ارور ۴۰-۶۰-۸۰ پکیج ایران رادیاتور مدل Eco

زمانی که ونتوری فن (شلنگ فن) بسته یا ذوب می ‌شود، قطعاتی همچون برد الکترونیک یا پرشر سوئیچ هوا دچار خرابی می‌شوند، سیم پیچ فن میسوزد، جریان الکتریسیته فن قطع می‌ شود، فن قادر به گردش نبوده و محصولات احتراق خارج نمی ‌شوند.

اررو ۴۰-۷۰ در پکیج ایران رادیاتور مدل ECO

هنگامی که فشار بار سیستم پکیج کاهش پیدا میکند و عقربه‌ ای که نشان دهندهٔ بار دستگاه است کمتر از 1 را نشان دهد، این ارور نمایش داده می‌ شود.

این ارور از رایج‌ ترین ارورهای پکیج ایران رادیاتور مدل ECO است که برای رفع آن می ‌توانید شیر آبی رنگی که در زیر پکیج قرار دارد را باز کرده و میزان فشار پکیج را بر روی 1.5 قرار دهید تا فشار پکیج تنظیم شود و مجدداً شیر را ببندید.

 ارور ۶۰-۸۰ در پکیج ایران رادیاتور مدل ECO

این ارور به معنای فعال بودن سیستم ضد یخ زدگی و روشن بودن پمپ است.

ارور خطای ۷۰-۸۰ پکیج ایران رادیاتور مدل Eco

دلایلی همچون بسته بودن شیر ورودی گاز یا قطع بودن گاز، خراب بودن جرقه زن دستگاه، عدم اتصال به ارت، بسته بودن دریچه‌های پلاستیکی بالای دودکش، خرابی قطعه یون تشخیص شعله، باعث می‌ شوند که دستگاه قادر به تشکیل شعله نباشد.

در این صورت این ارور نمایش داده می ‌شود که برای رفع آن تمامی موارد ذکر شده توسط تعمیرکار بررسی و عیب یابی می‌ شود.

سرویس پکیج ایران رادیاتور مدل Eco

معمولاً پایان فصل گرما و با شروع فصل پاییز را می ‌توان بهترین زمان برای سرویس پکیج در نظر گرفت، چرا که اختلال در عملکرد پکیج در فصل پاییز و زمستان و عدم توانایی پکیج در تولید آب گرم و هوای گرم در فصل زمستان شما را با مشکلات زیادی روبه رو می ‌کند.

با سرویس دوره‌ ای که هر شش ماه یکبار توسط تکنسین ‌ها و تعمیرکاران انجام می ‌شود علاوه بر کاهش هزینه‌ های خود می ‌توانید عمر پکیج خود را افزایش دهید.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل Eco

برای سرویس و تعمیر پکیج‌ های خود از جمله تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل Eco از تعمیرکاران متخصص و آموزش دیده تعمیرگاه دکتر آچار کمک بگیرید.

تعمیرگاه دکتر آچار در تهران دارای شعب مختلف بوده و با همکاری تکنسین ‌های حرفه ‌ای و متخصص به تعمیرات پکیج در تهران می‌ پردازند.

تمامی خدمات این تعمیرگاه از جمله نصب، سرویس و تعمیر این تعمیرگاه دارای ضمانت 12 ماهه بوده و تمامی هزینه‌ ها مطابق نرخ اتحادیه محاسبه می ‌شوند.

هزینه تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل Eco

تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل Eco با توجه به عواملی نظیر نوع مشکل و خرابی، قطعه ‌ای که نیاز به تعمیر دارد متفاوت است و پیش از تعمیر توسط تکنسین به شما اطلاع داده می ‌شود، هدف تعمیرکاران و تکنسین های مجموعه دکترآچار تعمیر قطعات خراب است است.

در صورتی که سرویس دوره ای خود را به صورت مرتب انجام نداده باشید و تعمیرکار تشخیص دهد که قطعه ای از دستگاه قابل تعمیر نیست و باید تعویض شود هزینه شما افزایش پیدا میکند اما در کل تمامی هزینه‌ ها در مجموعه دکتر آچار با توجه به نرخ اتحادیه تعمیرکاران دریافت می‌ شود که کاملاً منصفانه هستند.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 12
 1. kosar 2 سال قبل

  شما کانال تلگرام هم دارین؟

 2. نادر آشوری 2 سال قبل

  دمتون گرم یه دونه اید

 3. مجید رحیمی 2 سال قبل

  هزینه تبلیغات توی سایت شما چنده؟

 4. اصغر کاظمی 2 سال قبل

  پیشنهاد میدم تبلیغات تلوزیونی بدید وقتی انقدر کارتون درسته

 5. اسماعیل سرمد 2 سال قبل

  سلام، بسیار ممنون و متشکر

 6. مهرداد خوش نیت 2 سال قبل

  فکر نمیکردم بشه حضوری دستگاه را بیاریم برای تعمیر دیروز آوردم و همکارتون تعمیر کرد

 7. حسینعلی آقایی 2 سال قبل

  عالی خوب محشر

 8. غلامرضا رضوانی 1 سال قبل

  میخوایم برای جهیزیه لوازم خانگی بخریم بین برندهای جی پلاس و اسنوا و پاکشوما موندیم

 9. کریم رضا 1 سال قبل

  چجوری می تونیم با کارشناسانتون در ارتباط باشیم

 10. کاظم اشرفی 1 سال قبل

  میشه مطلب رو توی وبلاگ خودم بزارم؟

 11. مونا لهراسبی 2 ماه قبل

  سلام علت صدای بد پکیج چیه؟

  1. دکتر آچار 2 ماه قبل

   سلام وقتتون بخیر صدای بد و ناهنجار می تواند به علت رسوبات ناشی از آب باشند که به دستگاه آسیب وارد کرده و باعث ایجاد صدای بد شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید