تعمیر سرخ کن بدون روغن و معمولی

تعمیر سرخ کن بدون روغن و معمولی


با کمک گرفتن از خدمات تعمیر سرخ کن بدون روغن و معمولی دکتر آچار برای انواع دستگاه های سرخ کن می توانید مشکل را حل کنید.

دستگاه های سرخ کن در مدل های بدون روغن و معمولی در بازارها موجود می باشد که این دستگاه بسیار پر کاربرد بوده که در حین کار کردن احتمال دارد که المنت دستگاه از کار بیفتد و در نهایت سبب کم داغ شدن روغن می شود.

برخی از سرخ کن ها بدون روغن و برخی دیگر با روغن می باشد. دستگاه های سرخ کن برقی مدل قدیمی از روغن بسیاری استفاده شده ولی در مدل های جدید هواپز یا همان بدون روغن است.

تعمیر سرخ کن بدون روغن و معمولی

چرا سرخ کن روشن نمی شود؟ ممکن است در حین کار با روشن نشدن دستگاه روبرو شوید که بهتر است در گام ابتدایی به دنبال رفع آن باشید متداول ترین ایراد در لوازم برقی باشد.

ولیکن آسان ترین و قابل ترین مشکلی است که می توان آن را در خانه با استفاده از دستورالعمل های ذکر شده در راهنمای تعمیر سرخ کن برطرف کرد.

یکی از دلایلی که می تواند سبب روشن نشدن دستگاه شود، خرابی دوشاخه یا کابل رابط است در این حالت علتش که آنها را با یک مولتی متر تست کنید.

دلیل بعدی این است که ترموستات معیوب است صفحات ترموستات به خاطرفر سایش به یکدیگر متصل نمی شوند و جریانی در مدار ایجاد نمی شود ساده ترین راه حل در این مورد تعویض ترموستات است.

خراب شدن قطعه برد منبع تغذیه از عوامل نهایی است که می توان برای روشن نشدن دستگاه آن را گوشزد کرد البته این در صورتی است که سرخ کن دارای پنل الکترونیکی باشد.

تعمیر سرخ کن بدون روغن و معمولی
تعمیر سرخ کن بدون روغن و معمولی

 علت سوختن روغن و غذا در سرخ کن چیست؟

 برخورد با عرصه ای از سیب زمینی یا میگو سوخته و ذغالی شده در داخل دستگاه سرخ کردنی صحنه جالبی نیست که احتمال دارد برای کسانی که کم و بیش از سرخ کن استفاده می کنند اتفاق بیفتد.

نحوهٔ آموزش تعمیر سرخ کن علت این مشکل به وضوح بیان شده و جوش پلاتین ترموستات ها با هم می باشد جوشکاری صفحات ترموستات سبب گرم شدن بیش از حد و در پایان امر سوختن مواد غذایی شده وبا تعویض این قطعه می توانید مشکل را برطرف کنید.

علت خاموش نشدن دستگاه به طور خودکار چیست؟

مشاهدهٔ خاموش نشدن خودکار سرخ کن نیز یکی از خرابی ها و مشکلات سرخ کن هاست که تعمیرکاران سرخ کن بارها با آن مواجه می شوند.

پیدایش این عیب بسته به عوامل مختلفی دارد از جمله معیوب شدن تایمر، صدمه دیدن ترانزیستور و لحیم کاری پلاتین ترموستات این موارد از جدی ترین مشکلات سرخ کردنی هستند که برای رفع آنها بهتر است با متخصص تعمیر سرخ کردنی تماس بگیرید.

دکتر آچار با بهره گیری از بهترین متخصصان در زمینه تعمیر سرخ کن بدون روغن و معمولی آماده ارائه بهترین خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

علت ایجاد اتصال و جرقه شدن در زمان روشن سرخ کن چیست؟

در انجام دادن تعمیر سرخ کن هر جرقه و اتصال در هنگام اتصال دوشاخه به پریز و روشن نشدن دستگاه به دلیل عدم برق رسانی از دوشاخه به دستگاه و یا به خاطر وجود اتصال می باشد که در این کیس مشکل از پریز یا از دوشاخه و در است در هر حال راه حل بسیار ساده و قابل تعمیر است.

به چه دلیلی با فشار آوردن به میکرو سوئیچ هیچ تغییری روی صفحه نمایش به وجود نمی آید؟

برخی از موارد مهم و جدی که در راهنمای تعمیر سرخ کن مطرح شده است صدمه دیدن قطعه میکرو سوئیچ می باشد بدون تغییر باقی ماندن میکروسوئیچ علیرغم اعمال فشار بر روی آن، نشان دهنده خرابی این قطعه با اهمیت است.

در این وضعیت احتمال دارد که لحیم پایه میکروسوئیچ از مدار جدا شده است یا میکروسوئیچ کلاً آسیب دیده است به هنگام روبرو شدن با این معضل راهکار درست این است که کار را به یک تعمیر کارماهر بسپارید تا با بررسی دقیق و تشخیص خرابی، تعمیر یا تعویض اساسی این قطعه را انجام دهد.

 سرخ کن های معمولی دارای مصرف روغن هستند که این یکی از عوامل باز دارنده برای خرید این دستگاه می باشد دستگاه های سرخ کن بدون روغن با خوراک سالم سازگاری بهتری دارد.

سرخ کن های معمولی روغن زیادی را تغذیه می کنند در این سرخ کن ها باید غذا را در روغن آغشته کنید تا سطح آن ها پوسته ای برشته و طلایی داشته باشند این پوسته ترد از اشباع شدن غذا با روغن پیشگیری می کند در عین حال حرارت روغن باعث نرم شدن داخل غذا می شود بنا به همین دلایل غذا خوشمزه تر خواهد شد.

ولیکن برای سلامتی متاسفانه ضرر دارد این سرخ کن ها دارای سبد سوراخ دار هستند و بسته به ظرفیت آنها بیش از نیم لیتر روغن مصرف می کنند از روغن های سرخ کردنی می توان دوباره استفاده کرد برخی از مدل های سرخ کن های معمولی دارای فیلترهایی هستند که طول عمر روغن را افزوده و سبب کاستن بوی غذا می شود.

سرخ کردن بدون روغن هیچ تفاوتی با اجاق های همرفتی ندارد این سرخ کن ها از جریان همرفت برای انتقال حرارت به غذا کمک می گیرند.

البته به جز این، آنها به یک عنصر گرمایش قدرتمند مجهز هستند که هوای داخل آنها را به شدت گرم می کند این نمونه سرخ کن ها از فن برای افزایش جریان هوا استفاده می شود که به انتقال دادن خوب با حرارت به غذا و کاستن تایم طبخ کمک می کند.

به عبارت دیگر غذا به جای روغن زیاد در هوای گرم سرخ می شود به همین دلیل این سرخ کن ها به سرخ کن های هوا نیز معروف هستند.

سوراخ سبدها درشت بوده که هوا به خوبی تبادل می شود و با توجه به نام آن ها از روغن استفاده نمی شود. فقط غذا در این مدل سرخ کن ها باید به خوبی هم زده بشود که  حرارت به تمامی سطح یکسان برسد.

تعمیر سرخ کن بدون روغن و معمولی
تعمیر سرخ کن بدون روغن و معمولی

تعمیر سرخ کن بدون روغن و معمولی در منزل

هنگامی که با خرابی سرخ کن روبرو می شوید می توانید برای انجام تعمیرات در منزل به تکنسین ها دکتر آچار مراجعه کرده و ازخدمات تعمیر در منزل بهره ببرید.

تعمیر سرخ کن بدون روغن و معمولی در محل

می باشند و برای این که بتوانید از این خدمات بهرهٔ لازم را ببرید فوراً با شماره های تماس دکتر آچار ارتباط برقرار کنید.

هزینه تعمیر سرخ کن بدون روغن و معمولی

هر زمان که با خراب شدن دستگاه سرخ کن مواجه می شوید بعد از یافتن تعمیر کار خوب موضوع هزینهٔ تعمیرات باز گو می شود.

در ابتدای امر باید دستگاه مورد بررسی و قطعهٔ آسیب دیده شناسایی شود و در صورتی که قطعه معیوب قابلیت تعمیر را داشته باشد اقدامات لازم در جهت تعمیرات صورت می گیرد و در غیر این صورت تعویض می گردد که هزینه ها مطابق خدماتی که انجام شده مورد محاسبه قرار می گیرد.

 سخن آخر

برای تعمیرات و تعویض حل قطعات باید از افراد متخصص کمک گرفته بشود زیرا در غیر این صورت امکان دارد نه تنها مشکلی راحل نمی کنند بلکه به مشکلات هم می افزایند.

دستگاه های سرخ کن هم مانند دیگر لوازم مصرفی با هر مدل و هر برندی احتمال این وجود دارد که در حین کار کردن با اختلالاتی مواجه بشود که نیاز به حضور مبرم افراد متخصصی چون دکتر آچار باشد که در کوتاه ترین زمان ممکن تمامی تعمیرات و عیب یابی را برای دستگاه شما انجام بدهد.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 4
 1. حیدر توسلی 3 هفته قبل

  خسته نباشید میگم به تیم خوب دکتر آچار

 2. مجتبی یوسفی 3 هفته قبل

  درجه یک بود این مقاله

 3. اسدالله اخوان 3 هفته قبل

  تعمیر سرخ کن را به مجموعه شما دادیم کارتون خوب بود مرسی

  1. دکتر آچار 3 هفته قبل

   خوشحالیم که از خدمات ما راضی بوده اید موفق باشید دوست عزیز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید