تعمیر کولر گازی کنوود

تعمیر کولر گازی کنوود


کارشناسان تعمیر کولر گازی کنوود دکتر آچار می توانند تمامی خدمات مرتبط به کولر گازی اعم از نصب، تعمیرات کولرگازی، شارژ گاز و… را در کوتاه ترین زمان ممکن با افراد ماهر و حرفه ایی برای شما انجام بدهند، انجام تمامی تعمیرات کولر گازی کنوود را به دکتر آچار بسپارید.

کولر های گازی در هر برندی که باشد و با هر کیفیتی احتمال دارد که دچار اختلالاتی بشود که باید معایب به وجود آمده را مورد بررسی قرار داد کولر گازی کنوود یکی از این برندهای کولر های گازی امروزی است که دارای بسیار کیفیت خوبی است که گاهی ممکن است که در برخی از قطعاتش نظیر موتور، خازن و …. دچار مشکل بشود.

 در صورتی که کولر گازی شما خوب خنک نمی کند، صداهای ناهنجاری را متوجه می شوید، گاز آن در حال تخلیه بوده و با کسری گاز روبرو می باشد، در صورتی که برند کنوود بسیار با کیفیت بوده ولی در برخی از موارد امکان بروز ایراد وجود دارد که بهتر است از متخصصین دکتر آچار کمک گرفته بشود.

تعمیر کولر گازی کنوود
تعمیر کولر گازی کنوود

تعمیر کولر گازی کنوود

در برخی از موارد احتمال دارد که قطعهٔ کمپرسور کولر گازی با مشکلی روبرو بشود در صورتی که قطعهٔ فن و بقیه قطعات کارایی لازم خود را داشته باشند و فقط اشکال درقسمت کمپرسور کولر گازی کنوود باشد.

 دلایل مختلفی وجود دارد که به بروز این مشکل کمک می کند: مرحلهٔ ابتدایی نمایان شدن این ایراد می تواند از ترموستات باشد، گاهی اوقات سطح ترموستات پایین است و با افزایش آن می توان مشکل را برطرف کرد و یا ترموستات معیوب شده است و باید کاملاً تعویض شود.

یکی از موارد دیگری که باید بررسی شود فیلترهای خروجی است که اگر با کثیف بودن آنها مواجه هستید این مورد هم می تواند موجب هویدا شدن این ایراد باشد، برای تعمیر کولر گازی کنوود باید تمیز یا تعویض شوند.

گاهی اوقات امکان دارد که کولر سرمای خوبی نداشته باشد در این صورت برای رفع مشکلات کولر گازی کنوود باید چندین دلیل مختلف را بررسی کنید و در صورتی که به نتیجه نرسیدید از افراد متخصص دکتر آچار کمک بگیرید، در آغاز به کار باید خازن سیم پیچ را بررسی کنید.

در صورت مشاهده کردن ضعیف شدن یا سوخته این قطعه، باید آن را تعویض کنید، ممکن است گاز کولر گازی تمام شده باشد و برای تعمیر کولر گازی کنوود نیاز به شارژ مجدد داشته باشد.

بعد از گذراندن این مراحل به سراغ موتور رفته و آن را از کولر جدا کرده و بررسی کنید اگر جدا کار نمی کند صدمه دیده است و برای تعمیر کولر گازی کنوود باید اقدام به تعویض نمود.

گاهی اوقات هم احتمال دارد که کولر اصلا کار نکند، در این مورد باید ابتدا پریز برق را چک کنید اگر مشکلی نداشت دوشاخه کولر گازی کنوود را چک کنید اگر مشکل از آن است قابل تعویض است اما اگر ایرادی در این قسمت می باشد باید اقدام به تعمیر کرد.

مزیت انجام دادن سرویس کولر گازی کنوود

نیاز مند بودن تمامی کولرگازی ها نیاز به سرویس دوره ای چیز عجیبی نمی باشد، تا بتوانند در طول عمر عملکردشان را به خوبی انجام بدهند، تعمیر دوره ای و انجام دادن سرویس های دوره ایی کولر گازی کنوود باعث می شود دستگاه شما بدون خرابی غیر منتظره در بالاترین سطح خود کار کند.

انجام شدن عملیات سرویس کولر گازی کنوود به بالا بردن راندمان کولر گازی و کاهش قبض برق کمک می کند.

در صورتی که قطعهٔ فیلتر هوای کثیف باشد سبب می شود که کولر هوا را به خوبی در داخل خانه گردش ندهد.

نتیجهٔ کار این است که کولر گازی کنوود باید در طول روز به مدت طولانی کار کند که ممکن است بالاجبار تنظیمات دما را تغییر دهید چون که زمانی کولر گازی بیشتر کار می کند احساس خوبی ندارید.

هنگامی که قطعات کویل کندانسور کثیف شده باشد موجب شده که قطعهٔ کمپرسور بسیار دشوار کار کند، که جریان بیشتری را در شبکه می کشد و منجر به بالا رفتن قبض برق می شود.

در صورتی که قصد دارید موجب افزایش طول عمر کولر گازی خود بشوید توصیه شده که نظافت و سرویس کولر گازی کنوود با یافتن مشکلات قبل از گران شدن در امان باشید، در هزینه های شما صرفه جویی زیادی خواهد داشت.

وجود کویل کثیف کندانسور نه تنها موجب می‌شود کولر گازی به سختی کار کند و هزینه‌های برق را افزایش دهد، بلکه باعث می‌شود کمپرسور سریع‌تر کار کند و در نتیجه از کار بیفتد.

هزینه بازرسی و تمیز کردن کویل کندانسور بسیار کمتر از هزینه تعویض کمپرسور است، انجام دادن به موقع سرویس دوره ای توانسته موارد دیگری مانند نشت آب در سیستم را که می تواند به تهویه مطبوع یا سازه آسیب برساند شناسایی و تعمیر کند.

با مراقبت از کولر گازی خود در حین کار، عمر آن را افزایش دهید، کولرهای گازی کنوود زمانی که به طور منظم از آنها مراقبت و سرویس انجام بشود به درستی کار می کنند، در مواقعی که یکی از قطعات عملکردش را نتواند به درستی انجام دهد.

می تواند به کل دستگاه فشار وارد کند و در نهایت دستگاه زودتر از کار بیفتد، دستگاه کولر گازی برای مدت زمان طولانی تری نسبت به دستگاهی که به طور منظم سرویس نمی شود، عملکرد بهتری خواهد داشت.

مواردی که باید در هنگام نصب به آن توجه داشته باشید

 1. نحوهٔ قرار گرفتن کولر گازی به این گونه می باشد که باید در سطحی نصب گذاشته بشود که سیستم تامین آب داخلی یا مکانیسم های دیگر موثر در کار کردن باشند.
 2. جایگاه قرار گرفتن پانل داخلی این گونه می باشد که جایگاه گذاشتن اسپیلت ها باید به فاصله مناسب 40 سانتی متر تا 50 سانتی متر از سقف بر روی دیوار سالن یا اتاق نصب شود.
 3. توجه داشته باشید که در فضای بسته یونیت خارجی کولرهای اسپلیت قرار نداشته باشد، چون که سبب خروجی حرارت کولر و افزایش دمای محیط و در کاهش راندمان کولر موثر واقع می شود.
 4. بهتر است توجه داشته باشید که عملیات آب بندی در اطراف پنجره کولر و اطراف لوله های ارتباطی کولر یا اسپلیت بسیار دقیق انجام بشود.
 5. جریان هوا در قسمت پانل داخلی به طرف مقابل می باشد، بنابراین پانل داخلی را به درستی نصب کرده تا پرتاب هوا به خوبی صورت بگیرد.
تعمیر کولر گازی کنوود
تعمیر کولر گازی کنوود

تعمیر کولر گازی کنوود در منزل

اگر با خراب شدن کولر گازی خود مواجه گشته اید بهتر است اصلاً نگران خرابی کولر گازی خود نباشید زیرا افراد کارشناس دکتر آچار به راحتی در دسترس می باشند و فوراً در منزل شما آمادهٔ خدمت رسانی برای انجام کلیه امور هستند.

تعمیر کولر گازی کنوود در محل

برای اینکه بتوانید تعمیر کاران را به محل اعزام نمایید بهتر است که با یکی از شماره های تماس مشاوران دکتر آچار ارتباط برقرار کرده تا در محل خدمات خود را ارائه دهند و تمامی تعمیرات مرتبط با کولر گازی را درکمترین تایم برای شما انجام بدهند.

هزینه تعمیر کولر گازی کنوود

هرینهٔ پرداختی شما برای انجام تعمیرات بستگی به قطعه ایی که خراب شده می تواند داشته باشد زیرا دربرخی از موارد احتمال انجام شدن تعمیرات بوده و هزینهٔ کمتری را متقبل خواهید شد.

ولی در برخی از موارد دیگر احتمال دارد که قطعهٔ جدیدی را جایگزین نموده که پرداختی را بالاتر برده و در کل مجموع هزینه ها با توجه به این موارد و خدمات انجام شده دارد.

 سخن آخر

دستگاه کولر گازی شما امکان دارد بر اثر مشکلاتی که برایش به وجود آمده امکان کار کردن مانند قبل را نداشته باشد و نیازمند به تعمیر کاران برای برطرف نمودن معایب به وجود آمده را داشته باشد که توصیهٔ ما به شما کمک گرفتن از متخصصین دکتر آچار است که از افراد آموزش دیده و با تجربه کمک گرفته می توانند معایب کولر گازی شما را در کمترین زمان ممکن برطرف نمایند.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 3
 1. مینا رازق 2 ماه قبل

  سلام وقت شما بخیر
  می خواستم بپرسم که علت ضعیف بودن باد گرم اسپلیت کنوود چیه؟

  1. دکتر آچار 2 ماه قبل

   عرض ادب و احترام ضعیف بودن گرمای کولر گازی دلایل مختلفی از جمله خرابی فن بلوور، کثیفی فیلترهای هوا، کمبود گاز مبرد، ایراد و خرابی در موتور فن و… اتفاق می افتد

 2. منصور حبیبی 2 هفته قبل

  خواستم تشکر کنم از شما و کارشناسان خوب مرکز دکتر آچار بخاطر اهمیتی که برای زمان مشتریان قائل هستید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید